Forum » Pomoč in nasveti
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Ram >>> V čem je razlika??? | 4115 (1452) | NiggerBob |
| » | Hlajenje AMD-ja | 3281 (406) | OldSkul |
| » | S-video output na geforce2MX | 3421 (1260) | martinko |
| » | BX Master pomoč | 5657 (2937) | TiMe25 |