» »

katere gonilnike za geforceMX

katere gonilnike za geforceMX

djchucki ::

Katere gonilnike mi priporočate za Winfast geforce2MX, pa zakaj mi na začetku igre pri colin mcrea rally utripa slika(prikazujejo se beli fleki)......? HVALA!

appz ::

sicer mam jz geforca od creativa ali ipak ...trenutno uporabljam detonator 4.12.(al neki tacga)650 in relly vozim pri (zaradi preslabega monitorja) pri 1024-796 32-bit details 7 vse drugo high cubic shadow on in tako naprej...

njok ::

Sam sem poizkusal nekaj z razlicnimi detonatorji (6.50, 7.52, 10.50, 11.00). Vedno se najbolje obnesejo 6.50 (in le v redkih primerih 7.52, ceprav naj bi bili le-ti hitresji). Najbolje je, da poizkusis z vec gonilniki in sam ugotovis kateri se najbolje obnesejo na tvojem sistemu. Ce te zanimajo testi...

appz ::

njok...link za teste ti ne laufa!!!!!

alien-w ::

meni najhitreje laufa 10.80 in dx8 v win2k, niso pa najlepsi! Imam MXa od herculesa (guillemot).

VASkO ::

ko pa vsi testirate samo s 3dmarkom, meni najhitreje delajo 11.00 in 11.01 v IGRAH.

alien-w ::

ne, sej 10.80 je v igri (q3a) najhitrejsi. Sem testiral, pa poglej sem (tocneje tam, kjer je ena tebela) . kasneje sem sprobal se 11.00, pa so v win2k malce pocasnejsi (max 2 fpsja).

njok ::

Mogoce je bila stran off-line..sedaj link dela.
Gonilnike testiram v mdk2, q3a, mercedes benz truck racing, 3dmark2000. Sicer pa vsi benchmarki razen 3dmarka gledajo samo framerate, zato je logicno, da rezultati niso enotni.

Voodoo ::

Jaz bi ti priporočal gonilnike, ki si jih dobil zraven kartice. Jaz sem potegnil dol nove gonilnike DETONATOR, pa mi kibla zmrzne v NFS-ju, daš gor org. gonilnike, pa stvar špila (preizkušeno tudi na GeForcu 2 Herculles, jaz imam od Creativa). Probaj malo, pa boš videl...
Voodoo knows...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3DMark 2000 - Kakšni so vaši rezultati?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121251 (1005) MaD_Mavr0
»

Kratka raziskavica

Oddelek: Novice / Grafične kartice
182038 (2038) R@C@
»

novi detonatori 11.00

Oddelek: Zvok in slika
251634 (1192) tejo
»

Novi Detonatorji!!

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
91583 (1583) BigFoot
»

Detonatorji

Oddelek: Zvok in slika
251781 (1341) Mate

Več podobnih tem