» »

AGP 1x , 2x , 4x

AGP 1x , 2x , 4x

panter ::

Zanima me kakšna je razlika med omenjenimi (agp 1,2,4)?
Doma imam namreč radeona 64ddr na čipu via KX133 in mi nikakor noče delat ne v 2x, kaj šele 4x.
V 1x pa dela vse ok .. in še kar tekoče , npr.Giants laufa tekoče pri 1024x768x32bit.

Mene pa vseeno zanima kakšne so dejanske razlike pri AGP-jih.( v procentih)

npr.
med agp1 in 2 je x%
med agp1 in 4 je x%
med agp2 in 4 je x%

hvala lepa za odgovore ... lp

OZZY ::

Kako ti noče delati na 4x. V biosu lahko naštimaš kako ti bo delal agp (1x, 2x, 4x). A si probal z biosom?

Lahko pa poiščeš novejši bios in flešaj plato z njim. Lahko pa probaš tudi z najnovejšimi goniliniki od grafične.
Ja pa tud novejše drajverje od vie za agp bi lahko probal. www.via.com.tw

panter ::

ja .. sem probal že vse ... gonilniki si via428
itak 429 je popravek samo za win2000

če naštimam agp4 mi sploh ne pride v windovse, če pa torbo mode...pa zablokira kaj kmalu .. vse mi dela brez problema le na standard mode.
Vzrok temu pa je moja plošča abit k7 ata 100 (slotA). bios pa je končni!!, to pa zato (verjetno?) ker je gor VIA KX chip.

mene zanimajo samo dejanske razlike med AGP-ji

lp

R@C@ ::

VIA 4.29 Final je tud za 9x! Dobiš ga pa Tukaj !

panter ::

ok ... to mi je že znano ... sem probal tudi 429 .. vedno isto ... noče delat in tudi vem zakaj ... ker sem nahttp://www.rage3d.com/, prebral in tudi sam sem isprobal da na čipu VIA KX 133 in moji plošči ABIT K7 ATA 100, kompatibilnost med Radeonom vivo 64 ddr in to ploščo, ne dela oziroma ne podpira agp4, piše sicer da če zamenjaš neke file potem dela agp2x, vendar pri meni zablokira !! z agp1 pa dela vse OK!

tako, na resolucijah 1024x768x32 dela vse tekoče ( colin , giants ..)

mene samo zanimajo razlike med AGP-ji ; ker meni ne podpira 2x in 4x ...

NAJBOLJ me pa zanima če se splača zamenjat ploščo samo zaradi AGP 4, ali se bo pote to ful poznalo ? .. vem da na VIA KT 133 dela vse .. ker sem kartico nesu k frendu in je tam vse delalo ... ok..

čao....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

8x agp grafična na 2x agp

Oddelek: Strojna oprema
91128 (953) karafeka
»

AGP 4x graficna v AGP 1x slotu ?

Oddelek: Strojna oprema
262058 (1669) mojsterleo
»

Be6 - 2 in Inno Gf4 Ti 4200

Oddelek: Strojna oprema
251538 (1176) the_unborn
»

Agp 4x problem!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
271326 (971) VASkO
»

agp 1x , 2x , 4x

Oddelek: Strojna oprema
121243 (1015) element

Več podobnih tem