» »

NO MORE SLO-TECH??????

NO MORE SLO-TECH??????

burekar ::

Kak ne???
Vsaj forum bi lahk pustil, karkoli... Najboljša stran za dobit nasvete o OC-ju , nekaj kar slovenski nadebudneži rabimo za obstoj.
KONEC??? Sej vem, da je za admine zlo težko pa da take stvari folk obsedejo, a če paziš in maš OC za hobi, ti ne škoduje preveč in ti sam pomaga prihranit denar, porabljen za računalo.
VSAJ FORUM MI PROOOOOSIM PUSTTE
:)):)):)):|:|:|:|:|:|:|:|:|

OrlyTM ::

;)

lp
OrlyTM 142001
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

zizi ::

Ej ti poglej na kolendar 1 April!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P:P:P:P
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

G[e]c ::

Kaj pa ce bi ti mal na kolendar pogledu :D

G[e]c ::

Hahaha kr 2 msgja k sm pisu prejsn post

Bibi ::

MAter ste me nagnli...

Ala vam vera dobra finta (samo novic ni nic.. to je naredilo vse malo bolj prepricljico)

Tomi ::

Luni se je pa res spomnil genialne zadeve:D
Danes pač morate ( moramo ) biti previdni>:D
metrodusa.blogspot.com

sasox ::

A ni bla zjutro oz. enkrat danes ena novica o intel-u in njihovih procih? pa da bodo enkra maja spustl cene da bodo konkurenčni po cenah AMD-ju

burekar ::

Now I`m pissed off!!!
Res je prvi, sn mislu da je že včeri bil, sam se mi je mal čudn zdel, ko me noben ni okol nategnu. Aja ko že mam tolk replyjev, isto zežavo kot saruman mam, BH6 morn voltažo dvignat, tak na ene 2.5V. S flashanjem mi ni šlo. Kej idej???

Pretorijanec ::

dons zjutri cca ene 11.00 je Brody dau news o tem, kako se je Intel preusmeru na DDR s P4 in cist pustu RDRAM. Po 5 min je news zginu. Zakaj? Zdej je jasno.:D

burekar ::

Ejte, nujno morm vedet kok si naj BH6 spravim na 2.5V, tud če je treba kej štromat, karkoli. PLEEEEASE help me. Aja, še neki, a se komu sanja, kak je lahk Celeron 400@620 za 5% hitrejši od Durona 700 v Quaki 2 v softwerskem načinu, a je to sploh možno??

whatson ::

burekar zmeden si ti... zmeden :D

Koci ::

1.april

{CoOoLeR} ::

BIL je 1 . April sam ko sm pogledu www.slo-tech.com in kaj piše na prvi strani TAKOJ V SMEH!!!!:D:D:DTAKJ sm vedu u čem se gre!!! BIL JE 1 . APRIL:D:D
js sm pa CoOoL :)

Binji ::

Ma jst sm cist pozabu na datum in me je hmal infarkt! Sm kumej ku sm komentarje vidu ukapiral:D. Sam bi bla pa kruta ce bi ga res ukinli.I LOVE SLO-TECH!

burekar ::

Ej, folk, ne zajebavam se!!! Naj mi en že enkrat pove, kak naj na tej Po***ani zaj***ni kur**vi plati (BH6) pridem do večje voltaže kot pa 2.3V. Resno, zdej sn pa res ornk jezn, don`t piss me off, raj mi prooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooosim pomagite

BC3 ::

krneki
( gec, zizi: KOLEDAR )

Jinxy ::

Joj, so eni zmedeni :))

Mr.Joker ::

Burekar:hehe tebe pa orng mede...ej model 1.april je že mimo, če pa misliš resno pa ni lih to primeren topic ali ne!?

PS:Luni dobra fora za 1. april:)):))

Makaron_hater ::

Pa vi ste pravi BOLNIKI™;(

fiki ::

Burehar a ti zastopš da ne morš.
siki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-techova distribucija

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
152237 (2237) ali3n
»

NEEEEEEE!!!!!

Oddelek: Slo-Tech
81156 (936) element
»

Konec... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
984936 (4936) sasox
»

1. April in Lunijev joke

Oddelek: Loža
311376 (1011) FlipeR

Več podobnih tem