» »

HHD brkljanje

HHD brkljanje

Sumak ::

ok mene pa zanima, ce ma kdo kej pojma, zakaj hdd skoz neki dela..recmo k komp kao idla.... pa recmo na vsake 10 sekund al pa tm okol..se zasvet lucka od hddja... os je win2000 sm pa isto finto zapazu tud v winMe..any ideas?
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

R@C@ ::

Osvežuje se!

FA neskončna svežina! :D

Aja drgač pa ne vem!

Dax ::

To nikakor ne sme delat... neki je wrong...

Ena stvar ti laufa, ki ne bi smela... kak prepožrešen program... seti@home al pa kej tacga...

Se mi je dogajalo podobno... pol pa sem vse takšne programe prestavil na en star disk (kapaciteta 41Mb, Seagete, 15let star... dela kot ura)... in zdej se mi ostala dva diska lepo po pol ure neaktivnosti ustavita.

ChiefThunder ::

Pr men je isto... bom mogel prevert.

Sumak ::

ja kokr jest vem nc ne laufa..sploh v win2000, k lohka vse precekiras, da nc ne laufa v task baru....
neki je definitivno cudn... a je mozno da skoz osvezije index filetov...k v NTFS mas filete v katerem je napisan v sistem fajlov.. a je mozno da skoz to cekira ce je vredu...da se ni kaj spremenil?
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

MUC ::

Če bi se kej spremenl na disku, pol sistem to ve, brez da bere disk, ker sistem skrbi za zapisovanje sprememb na disk. Torej, to ni to pomoje.

Trdi ::

Lahko je fora v virtualnem spominu. Izmenjevalna datoteka kar naprej nekaj melje, se spreminja... Vcasih je ucinkovito nastaviti virtualno datoteko na fiksno vrednost (min vrednost =max), to med delovanjem pozresnejsih programov prepreci motece ustavljanje.
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Longhorn - minimalne zahteve in nekaj slik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1157937 (7937) SunCell
»

V čem je fora opcije "združljivost" v XP-jih?

Oddelek: Pomoč in nasveti
432282 (1681) DMouse
»

1GB ram-a in windowsi XP??? Gre to sploh skupaj?

Oddelek: Operacijski sistemi
382314 (1564) R33D3M33R
»

Pomen odstranjevalne datoteke - swap filea? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
556677 (5651) andrej
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
774973 (4092) Simko

Več podobnih tem