» »

A se splača dat PC v hladilnik

A se splača dat PC v hladilnik

Huey P ::

Doma mam veliko hladilnikov, zanima me ali bi se splačalo dat Duron 700, Volcano II, hladilnik na čipu northbridge,.. v hladilnik. Hladilnik je malo manjši - kot dve Midi ohišja, ko ju postaviš eno ob drugo in obrneš na stran.
CD-ROM, Floopy,.. bi namestil zunaj v drugo majhno ohišje, matično, proc, grafično, modem PCI,... pa bi vse bilo v hladilniku.
Potem bi pa še Volcanoja II gor dal... pa bi morala stvar zamrznit, kaj pravte??

Če (ko) bom naredu dam sliko gor...
..::DOOM III: The Legacy::..

g0Run7 ::

kaj pa kondenzacija?

Huey P ::

Misliš, da bi v zaprtem hladilniku to sralo. Ker tam ni veliko zraka...
..::DOOM III: The Legacy::..

Lara-K ::

Še bolje bo če sobo ohladiš na -20 in odpreš ohišje, oblečeš puhovko in uživaš za računalnikom z navitim duronom. :D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

g0Run7 ::

lara a probava pri meni, bova skupaj puhovko oblekla, da bo se bolj toplo 8-)

Huey P ::

Naj vam zaupam mojo skrivnost;

Poskušam narediti najbolj overclockan (frekvenčno) PC na Forumu. V Portorožu je nagrado za to dobil DrSergioDJ, zdaj pa hočem jaz bolj OClockat...


P.S.
Soba je pa res mrzla, ker je na podstrešju...
..::DOOM III: The Legacy::..

R@C@ ::

LOL, LOL, LOL!

Huey P ::

Pa še eno vprašanje; Ali je normalno imeti resolucijo na 14" monitorju na 1024*768...

..::DOOM III: The Legacy::..

g0Run7 ::

hja ce se ti stvari ne zdijo premale...sicer pa oprosti ampak pod 15 pa je res kriza...

Huey P ::

Recimo, da bi temperatura v hladilniku bila okrog 8 C. Kaj pravite???
..::DOOM III: The Legacy::..

DrSergioDJ ::

hmm, jest nism bil prvi ampak drugi. Prvi je bil car Zile, k je navil durona 600@1111, to pa tud ni kr tko. Aja, pa no water kit or fridge :D
...

g0Run7 ::

hm...8 stopinj...?...mislim da solato :D

BoO ::

Po moje nebi nič kondenziralo vsaj pri 8. stopinjah. Dej probi pa povej kako se obnese.:D

Dalmatinc ::

Dej ga u skrinjo pa diht zapri >:D

R@C@ ::

Najboljš bi blo da daš proc v hladilnik, hladilnik v skrinjo, pa vse skupi odneseš v mrzlo podstrešno sobo, pol si pa vklopiš še el. pečko da tebe ne bo zeblo, pa En štuk nižje v dnevni sobi na mizici pustiš bejzbol kij, da se fotr ne bo matru š čem te fentat, ko bo račun za štrom dubu.:D

Lara-K ::

GoMar7 z mano ne bi rabu puhovke. ti bi blo ze tko prvec vroce. Huey: nc druzga ti ne preostane kot vodno hlajenje. Sam paz da naus celo bajto skuru, ne sam tvojo masino. :D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

ABX ::

Kondenz je povezan na razliko v temperaturi.
Če imajo komponente isto ali večjo temeperaturo od okolice se kondenz ne bo pojavil.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

g0Run7 ::

:)) LARA kdaj greva na drink? 8-)

Dax ::

Glejte... če daš stvar v hladilnik, boš pridobil okol 20 stopinj celzija na temperaturi zraka... kako bo pa na procesorju, je pa vprašanje.

Glavna prednost vodnih hlajenj je to, da zmorejo dost hitrej odvajat toploto iz procesorja... poglej si razlike v specifičnih prevodnostih.

Kot so rekli... naredi simulacijo hladilnika... odpri vsa okna... seti laufaj ... in čakaj da temperatura pade... če je napredek sprejemljiv, potem se ti hladilnik system splača... sam glej da boš orenk izoliru, drgač te bo foter res ubil zarad elektrike.

Can ::

Odnesi mašino na Aljasko in to bo to ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A je lahko računalnik zunaj (problem: kondenz)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
413605 (2650) sirotka
»

Kako z kompresorskim hlajenjem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
487878 (7168) frenk
»

ventilator (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
844873 (3318) goku :)
»

Zmrzovalna skrinja!?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171801 (1445) Tomi
»

frizider

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141425 (1262) rooster

Več podobnih tem