» »

60°C na CPU

60°C na CPU

Matri[X] ::

Hmm... Celerona 300Mhz sem navil na 450Mhz in temperatura je okol 60°C pri surfanju po internetu in poslušanju glasbe. Nevem koliko je pri igrah.:DZanima me koliko je kritična temperatura?>:D

Binji ::

Hmm.. dalec ravno ne po moje:D

Dalmatinc ::

blizu; zelo blizu>:D

Matri[X] ::

Dowloadal sm motherboad monitor in mi kaže samo voltažo in nič druzga!;(( Ne kaže mi temperature proca! :'(V Sandri2001 mi jo kaže! Kwa je narobe?

sasox ::

A si nastavu v MB senzorje?

Matri[X] ::

Kako naj jih nastavim?

Dalmatinc ::

A ti v biosu prav kaže:D

sasox ::

Tam pr settings klikn pol pa pr temperatures izber senzor 1 in potem ga izberi iz spodnje vrstice........mau probaj :))

na koncu pa klikn na aply :))

VASkO ::

MB ne ve sam od sebe, kaj je CPU, kaj je plata, itd. Moras v programu nastavit, ker senzor je CPU in ker kaze temp. plate...

whatson ::

maximalna tempreatura za Celeron 266-433MHz je 85°C :\
vse o tem pise na tej strani.

OZZY ::

Dej hladilnik dol in namaž mal paste odspodi pa čeprav dobiš samo silikonsko. Je že boljša od tistega termalnega traka odspodi.

tejo ::

Lahko si srečen, da imaš samo 60 stopinj C. Moj začasni Duron 700 (ni navit) ima temperaturo ob zagonu računalnika, ko pridev v WinMe kar 63 stopinj C. Če pa igram kakšno igro, pa že teži da se pregreva.

VASkO ::

tejo, kako mas lahko tako vrocega? to ni res, kaj se tebi godi.

tejo ::

1. moja osnovna pološča je crknila in procesot prav tako
2. dobil sem nadomestno KT7 RAID in Duron 700, ki se greje k s****
3. na srečo imam doma pol meterski ventilator, ki zdaj piha naravnost na osnovno ploščo.
4. temperatura je zdaj 34 stopinj C

Binji ::

Jst mam isto plato in proc pa je ob najvecjih obremenitvah okoli 38stopinj C. Mam pa Vulcanota2 gor.

whatson ::

moj nenaniviti C600 ima nonstop temperaturo okoli 45°C... zdi se mi preveč.. ampak.. don't care

VASkO ::

prevec

MadMax ::

Moj C600@900 (1.5@1.75V) pri max. obremenitvi, kar sem se jo spomnu z retail Intlovim hladilnikom ni presegel 43C ob 25C v sobi...
Torej: prevec.

Tomi ::

Jaz imam C400@450, pa mi ob SETI-ju teče na 47 C z navadnim Intelovim hladinilnikom, če pa imam še spredaj v 5,25" režah še ventilator, pa 42 C..
60 C je vsekakor preveč. Kar pa se tiče nastavitev, v prvem naslonu odkljukaj show all sensors, potem pa jih imaš samo še šest.. Procesor je Winbond 2, če se ne motim.. Če ne, pa poglej v Biosu, katera je prava..
metrodusa.blogspot.com

jRk0 ::

Jaz mam duron 700@750 pa mam temperaturo proca pr idlanju nekje 24-25 (pri odprtem oknu 21-24) pr obremenitvi pa največ do 36°C.Mam pa Chrom orba, dva 8x8 venta,+ 1 v neapajalniku pa še en 4x4 na graficni.

Matri[X] ::

V biosu mi nikjer ne kaže temperature ali voltaže. V biosu tudi ne morem nastavljati frekvence (faktorja in voltaže) procesorja! Osnovna plošča pa je Tyan Trinity 371 - Via!:D
Čip za nadzor le tega pa je Winbond 83783S

MaX ::

Hmm, neki smrdi po zažganem...>:D>:D>:D
jst mam durona 700 z volcano II, brez dodatnih ventilatorjev na 29 - 35 stopinj...seveda sm ga izdatno namazal z termalno pasto...:D

element ::

Čak to je pa kr mal visoka temperatura >:D! Sam imam P2 400@533mhz in tep. ob 101 % obremenitvi je MAX 42°C! :D

P.S.
Hladilnjak je intelov.

Koci ::

ni panike. Meni se TB 700 (nenavit) pri večjih obremenitvah segreje tud na 57 C

Koci ::

vseeno pa bi si kupi malo močnejši hladilnik

kockish ::

Meni se TB 900@1000 segreje na max 41 stopinj. Mam Volcano2, default "pasto", brez dodatnih ventilatorjev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšno temparaturo ima vaš procesor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1017621 (5411) the_unborn
»

Temperatura duron1000

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311584 (1215) krucymucy
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411831 (1331) abcde7
»

Nov rekord... (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
503557 (2488) kayot
»

Hladni procesorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301877 (1498) S-T-M

Več podobnih tem