» »

Denar!

Denar!

wprasajcek ::

djte mau puvedat ket bi se dal dobit dnar na netu cim bl na izi... pa s temu ne mislm unh nategatorskh alpa na pou nategatorskh firm k mors srfat po netu po ti pa enkt poslejo dinar enkat pa ne .... mislm ce je se kj druzga

Hvala!!:D

Tomi ::

Eden od slovenskih naslovov je tale. Poleg tega podoben vnos napiši v katerega od iskalnikov, pa boš našel dosti ponudb...
Ali z drugimi besedama, denar ne leži na cesti ali na žici, kablu ali čem podobnem..
Adi Smolar pravi: "Je treba delat.. "
metrodusa.blogspot.com

teac ::

Hehe, Tomi, ta je pa bla dobra ja. No, ker pa je vprašal kje bi na netu lahko kaj zaslužo, pa ti jaz dodajam en naslov.Klik!To je mislim, da že vsem poznana SMSLiga. No, bomo vidli, če bomo kaj dobli(baje začne delovat v aprilu)?????:\

Tomi ::

Teac, kot si videl, je naslov bolj ali manj fora, vsak če si prebral besedilo pod naslovom. Naslov je pa včasih tudi uporaben ( npr. statiranje po 50.000 za 5 dni... )
Saj sem hotel dati naslov na SMS ligo, vendar ker še ne deluje, raje nisem..
metrodusa.blogspot.com

blue96 ::

klikn tlele!!:D .NA LEVI STRANI KLIKNI NA ZASLUZEK, SICER PA POGLEJ TUDI IQ TEST NA PAGEOU. SAM SE NISEM NIC ZASLUZIL, AMPAK, PROBI, MOGOCE BO SRECA, KAJ PA VES. TM SO TUD ENE SLIKE CEKOV...:)
sorry for caps.
.

njok ::

Ce mas kej pojma o borzi... http://www.bigbull.com/bebigbull. Nagrade v vrednosti $100.000 :)) GET IT ON!

EvilGod- ::

Ja jst sm dobu ene dva čeka pr Spediji. Pa prjavlen sm tut na še neki podobnih firm. Mislm od Spedije sm dobu do zdej okol 13.0008-) kar ni glih velik ampak usen. Drgač poglej na moji strani.(gor mam tut slike čekcov k sm jih dobu).
Sj če te še kj zanima mi pa kr mailiri na tale naslov.
Lp>:D

blue96 ::

jap vsak svoj cash men...

ce mas res zeljo in cajt, pojdi v btc hala a v menjalnico, pocaki en teden in nato skb ju prodaj device...

namrec skb za velik dnarja odkupuje, btw.

aja, pa ne pozabi da vec kot 500 sit ne mors pricakovat, ce vlozis 1500 dem. no, je pa to easy cash, ane??:D:8)
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

cashfiesta

Oddelek: Programska oprema
302161 (1684) elasto_mania

Spedia zaslužek

Oddelek: Omrežja in internet
131714 (1462) OmegaBlue
»

Zaslužek s spedio??

Oddelek: Pomoč in nasveti
161378 (1060) Trololololo1
»

Zaslužite denar z branjem e-mailov!Deluje!!!

Oddelek: Loža
282465 (1744) alyo
»

''Get paid to surf''

Oddelek: Omrežja in internet
91122 (980) Sumo

Več podobnih tem