» »

rezultati referenduma

rezultati referenduma

«
1
2 3

c3R4R ::

ste šokirani?... prijetno presenečeni?... ste pričakovali tak rezultat?.... oziroma kaj ste pičakovali?

jst sm nad rezultati prijetno presenečen...


komentirajte....

Arrivo ::

Slovenci smo bili, smo in očitno bomo vedno samo hlapci...

sid_dabster ::

Jst mislim, de pr taki pizdolizniški vladi res nismo mogli drugga pričakovat.
Za Bushevino in z Rodetom nazaj!

msmiha ::

Hm jaz sem pričakoval za NATO bolj tesen izid. Če prav sem vedel da bodo ljudje oboje podprli. Sedaj glede hlapcev pa imaš prav ampak kaj češ če smo tako mali narod.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Bellzmet ::

mah kaki hlapci, dej no dej...sicer pa se ma vsak pravico počutit hlapca...

Binji ::

kasni pa so bli rezultati?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zavo ::

Ja sedaj smo pa hlapci, ker smo se pravilno odločili.

Kaj bi bili, če bi se proti?

Mogoče kakšni odpadniki, kot Irak ali Severna Koreja?


Pacifisti ste pa res smešni, silite nas vedno v neko vaše prepričanje, ki pa je več ali manj vedno zgrešeno!

undefined ::

> Sedaj glede hlapcev pa imaš prav ampak kaj češ če smo tako mali narod.

...mali in neumni. :)

Thomas ::

Nobeni hlapci nismo, če smo se tako odločili.

Hlapci bi bili, če si ne bi upali biti del elitne družbe držav.

Jasno in logično.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ChiefThunder ::

hlapci koga oz. česa? lastne nespametnosti oz. straha?

je še kar nekaj logike kle zadej, kajne? :)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

MadMax ::

V vsakem primeru si lahko pojemo "Road to hell"...

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

bosstjann ::

Thomas

Moje mnenje je, da je bolje, da ne sodeluješ več v temah z politično vsebino, ker samo razburjaš druge.

p.s.:v tehničnih imaš zanimive poglede na stvar ampak ko nastopiš v političnih se vsi samo spotikajo ob tvoje mnenje in tako si (ne)posredno kriv za prepir itd.

IM(NS)HO

Tr0n ::

Pricakovan rezultat.

Power to the smart people!

Tomi ::

bosstjann: tvoj "nasvet" se nekako tepe z namenom foruma. Pa če ti je všeč ali pa ne.
metrodusa.blogspot.com

||_^_|| ::

Pokazalo se je da Slovenci znamo pravilno razmišljati (no, vsaj večina:).

ali3n ::

Ne vem od kod vam ideja o hlapčevstvu... če s to idejo v glavi hodite v šolo, v trgovino, službo, iščete delo... ajajajaj
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

bosstjann ::

1) sej vem
2) tut vem da ga Thomas ne bo upoševov
3) mene še ni motu to sem napisov tako ker se bo spet najdu k ga pa bo in ... mamo en pregovor PAMETNEJŠI ODNEHA ampak to je spet za drugje mogoče ZS

Thomas ::

Moje politične ideje nič kaj dosti ne zaostajajo za tehničnimi. Le kolikor je politika manj pomembna zadeva.

Vendar spet pa ni nepomembna. Zelo močno določa življenje vseh.

Če bom zdaj manj nastopal v političnih temah bo to samo zato, ker moj namen je zdaj dosežen - ostalo so samo še nianse.

Nikakor pa se ne bom ogibal konfliktom. Mi je vseeno če koga kap zaradi mojih idej. Res mi je čisto vseeno. Bolj cenim svojo svobodo govora, kot prijetno počutje svojih političnih nasprotnikov.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Jackass ::

O Thomas to si pa tolk lepo povedu... smrk, smrk...>:D (joke)

Pa šalo na stran...

Ja rezultat je bil pričakovan, mislu sm sicer, da bo izid glede vstopa v NATO bolj tesen.

Ja mislm, da je vstop v obe organizaciji v danem trenutku, s tako mehkužno politiko in vlado, hlapčevsko pa samo dokler ne gre za njihove riti in žepe, preprosto nujen. Ker če se ne znamo postaviti po robu niti našim zajedalskim (južnim) sosedom, le kako se bomo potem soočili z resnim nasprotnikom.

jAcKaSS

bosstjann ::

Jackass se podpisujem

čeprav sem nasprotnik NATOta

Luka Percic ::

Na hrvate se ni varno spravljat..
Eden nam je enkrat zaradi ribiške meje zagrozil z njihovo vojaško ladjo..(ma sem pozabu kku se kliče)

Luka Percic ::

No lepo da se spreobrnjačate..
:D

R0K ::

Mi bi lohk komot pokazal hrvatom vraga in to brez NATA. Ne vem kam pa gre denar, ki ga že sedaj vlagamo v vojsko. tak se hvalijo kaj vse so kupli pa kak majo dobro zrihtano. nej pa pol pošlejo 30 specialcev dol, da zadeve porihtajo. Pa nimajo jajc. Sam gledajo v strahu kdaj se bodo hrvati spet spravl na nas - sramota. Če bi bil jest med 'višjimi' bi že zdavnaj poskrbel, da bi hrvati na daleč izogibali naše morske meje.

sicer pa ne vem. tok navdušenja nad EU, pa vsi tok happy kok bodo oni nam povišal proračun, pa eni že kr neki klobasajo k vidjo kje kako EU zastavo postavleno poleg kazga objekta k se gradi pa miseljo da je vse EU financiral. ubistvu je. samo za pet let. pol pa začnemo odplačevat. in jim bomo vrnal vse do zadnjega ficka pa še kaj več. in to mi, davkoplačevalci.

krucymucy ::

ROK: ... če bi bil ti med višjimi bi nas hrvati zive pojedli ... saj ves da jih je nekako 4x vec kajne da ves? :D

... drugace pa moj fotr prav: ˝zdej bo sele fajn ja, k gremo v evropo, jest ne bom dosti cutil posledic jih bos pa ti (kao jest)˝ ... een izmed 10%

Dr_M ::

mi bomo cutil posledice tako ali tako (tudi brez nata ali eu)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

IceIceBaby ::

Sem še vedno proti natu in še vedno se mi zdi da je tale odločitev napaka. Ampak to je pač moje mnenje. O tem zakaj in kako je blo pa že precej napisanega.

Rezultat se mi pa ne zdi večje presenečenje. Mislu sem da bo mal bolj tesno vse skup ampak se mi je kar zdelo da se bodo slovenci narobe odločli.

Aja...proti EU pa nikoli nisem bil proti in tut rezultat je bil po pričakovanjih.

rozca ::

Jaz sem tudi proti NATU. Kaj nam je treba tega?:\

Sicer bomo pa vidl kaj bo cez par let!!!!! Ni vse tko lepo kot se slisi.

Vem pa, da se taki kot smo sedaj ne mormo dolg obdržat, tko da EU sigurno ni slaba odločitev.

lp

||_^_|| ::

R0K: ja, enako kot smo pokazal vraga JLA?:D Dej zresni se..

rozca: jst do zdej še nism slišu enega (1) dobrega argumenta proti natu.

Luzdi ::

Jaz pravim da nismo nebeni hlapci in sem vesel izida referenduma. Je pa res da imamo slovenci kot narod mal premal jajc. Glede konfliktov s hrvati bi morali to uredi takoj ko so siknili. Na vse ali nc. Nimajo kej pametni bit za take smesne stvari. Jaz bi v skrajni sili odklopu elektranro v krskem (za naso dezelo je itaq se dost stroma) pol nej pa bojo pametni. Za nato in eu sem pa vesel sej se mi zdi za 12 let staro drzavo to velik napredek.8-)

R0K ::

jst do zdej še nism slišu enega (1) dobrega argumenta proti natu.

Poglej kolko stvari bo boljše, ko bomo v natu. Nič. Dnarjo bo šlo veliko več, ampak kaj bomo dobili? Staro tehnologijo, ki je še na kuwajtu nočejo met, jo bodo pa itak takim luzerjem, ko so slo. in estonija pa taki podturil. to je pač resnica. če zdej mislte, da nam bodo dal 50hammerjev, par b-52 pa kakiga f-15 in f-18?? JA seveda. ITak nam ne bodo dal. V čem je še sploh potem fora, da gremo tja. Nas bodo branli ja. Kaj mi se pa brez nata ne bi mogli? Zakaj imamo potem vojsko? Zakaj gre še sedaj tolko dnarja za to? Če vlada ne bi bla taka ritofuckingliznica amarom bi mi komot samostojno živel na svojem območju. hrvati bi se slejko prej umiril, ker kot prvo bi lohk za njih naredl mal antireklame za njihov morje, in kot vemo so slovecni za njih nujni če ne jim ode pol sezone, kot drugo mam še vedno JEK, tiste kurčeve ribe bi pa že branli s tem novim čolnom, ki ga bomo zej dobili...

Sid Izprijeni ::

Tudi jaz mislim, da je NATO še vedno napačna izbira. Nikoli pa ne bomo vedeli, ali se je večina odločila za boljšo ali slabšo varijanto, ker bo itak lahko vedno vsak gonil, da je npr. zdaj ko smo v NATU ful ku*** in kolk gre vse slabš, drugi bo pa lahko tvezu, da sicer bi bilo pa še slabš.

Vsi, ki nabijate tole o konfliktu s Hrvati, ste pa mal trčeni. NATO ne posreduje v konfliktih med članicami in kmalu bo tudi Hrvaška v NATU. Pa tudi ko bomo mi dokončno v NATU, Hrvati pa še ne, se bo NATU totalno jebalo, če se bomo mi na meji malo ravsali s Hrvati. Sploh bi bili pa največji kreteni mi sami, če bi bili tako nesposobni, da bi se zaradi znanih problemov s Hrvati počili namesto civilizirano zmenili. BTW, Ljubljanska banka tako nateguje hrvaške varčevalce, da je sramota, vse kar mi vidimo je pa, kako 'zlobni' Hrvati gagajo zaradi meje. NATO bo za reševanje obmejnih problemov v najboljšem primeru le gnila potuha za lene in nesposobne politike! IMHO. ;(
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

Zgodovina sprememb…

undefined ::

Zanimivi so mi predvsem mirovniki brez hrbtenice, ki so na referendumu volili za in zdaj tudi glasno povedo, da je bolje biti za. Me zelo spominjajo na Jelinčiča in njegovo spužvasto hrbtenico. :)

||_^_|| ::

Sid: Hrvaška še ne bo tako kmalu v natu.

R0K: Dražje nas bo prišlo? Maš kakšne številke al ti je to babica povedala? pa še glede davkoplačevalskega keša: Mi ga bomo plačali tko al tko pa če gremo v NATO al pa ne.

Thomas ::

> Hrvaška še ne bo tako kmalu v natu.

Ne prej, kot bo imela urejene odnose z vsemi sosedi. Seveda tudi Slovenijo.

:)

Jest pa itak mislim, da bo NATO postal še pomembnejši, kot je danes. Celo pomembnejši od EU.

Pa četudi NATO nekateri zapustijo. Jest bi, da gredo Nemci in Francozi ven.

NATO bo zlahka obvladal in Ruse in Frankovsko cesarstvo.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zavo ::

Sid, si bil sploh na volišču ali samo prazno slamo mlatiš?

R0K ::

NATO bo zlahka obvladal in Ruse in Frankovsko cesarstvo

Koreje in 'naftovcev' pa ne :)

Sicer pa mislim, da bo tudi naše slej ko prej srečala pamet in bomo šli ven. Kokr bodo šli eni, jih bo šlo še drugih 5. Sam en mora zbrat pogum. Pač je trebutno amerika največja velesila z orožjem in si ji ne upajo kr vse nazaj rečt, čeprav bi jo evropa komot stolkla. ampak so raje tiho zarad buša. k itak ni čist pri pameti, bi si mogoče še kako novo vojno v EU zaželel..

bosstjann ::

Ljubljanska banka tako nateguje hrvaške varčevalce, da je sramota

Tuki so samo *poljubno huda kletvica* hrvati k terjajo napačnega če je hrvaška sprejela dovgove varčevalcev(tako kot slo, bih) v javni dovg za vse ostale pol nej se jebejo sami tako kot so se drugi(večino dovgov je hrvaška in bih že poravnala svojim državljanom le tisti ki tega ne morejo dokazat(kar je danes vse) neki javkajo, da bi jim mi dal dnar da bi bli tih.

Zavo ::

Vprašanje, če bo Hrvaška sploh kdaj v Natu in EU???
Najprej bo treba urediti gospodarstvo in odpravit nacionalistične težnje po Bosanskem ozemlju.

Priključili se bodo v paketu z Albanijo in Bosno. Samo kdaj?

Sid Izprijeni ::

Zavo, sem bil na volišču.

Kakšno prazno slamo?

> Hrvaška še ne bo tako kmalu v natu.

Ne se obešat na to. To je bilo mimogrede. Kmalu je raztegljiv pojem. Lahko rečemo tudi slej ko prej. Zaradi mene tudi če nikoli. Moj point je, da je naivno misliti, da bomo z NATOm uredili odnose s sosedo. Menim, da se NATU fržmaga, če se mi malčki nekaj kregamo s svojimi hudobnimi sosedi glede par kilometrov meje. Pa čeprav oni niso v NATO.
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

> Koreje in 'naftovcev' pa ne

Tudi njih.

Če bi pa Slovenci šli ven (skupaj z Nemci?!) - bi si preočitno pljunili v skledo. Ne bodo!

Ja nič ne pomaga. Slovenija je zdej secured za 30 let. Torej za več, kot je sploh treba.

:)

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

drejc ::

Najbolj mi je una prijava antinatovcev..."kdo nas bo pa napadu?"... ROTFL... :))

undefined ::

> Najbolj mi je una prijava antinatovcev..."kdo nas bo pa napadu?"... ROTFL...

Pa mogoče znaš odgovorit, kdo bi nas napadel? No? Da slišimo. :)

iration ::

Tudi jaz sem zelo prijetno presenečen nad izidom obeh referendumov. :)
Očitno Vlasta Jelušić in njej podobni niso navdali volivce z zaupanjem.

:D
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iration ()

Thomas ::

Republika Srpska .. je tazadnja grozila Sloveniji. To z raketami na JE Krško.

Čist tko ...


;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

R0K ::

No in čist tko povej. Da nam srbi grozijo, da bodo sestrelil JEK. Kaj misliš da bodo nemci, francozi oz. vsi naši sosedje stali mirnih nog? Ne, ker bodo tut oni našpukali če se to zgodi, čeprav imam eno najbolj varnih JE v EU.

Luka Percic ::

Pa njih prav briga (francoze in nemce) kaj se dogaja eni bogi Sloveniji.. bodo rekli prav jim bodi kaj pa so zavrnili NATO.. raje revnejši kot begunec (al pa mrtev)! Kdor pa ravi da nas bo NATO več stal- poglejte kaj je naredilo ¨tapravo¨ vojaško oboroževanje Iraqu. Z NATO bomo najceneje odnesli.

Zgodovina sprememb…

Sid Izprijeni ::

Thomas, pa ti misliš, da zato ker je Republika Srpska grozila, moramo mi v NATO? A misliš, da Republiki Srpski sami ne bi bili kos? :\

Pizdarijo bi že lahko naredili, ampak ne zlahka! Kaj več pa tudi ne. Gotovo imaš še kakega aduta v rokavu. Ajde, veš še kakšno?
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

Luka Percic ::

kos srbiji?! pa si ti normalen? Še hrvaška nas vojaško prekaša..
če ne drugega z izkušnjami..

R0K ::

Sbija nima financ, da bi vojake do slovenije spravla, kaj da bi se borila :)

Pomoje boljše, da gremo mi ven iz nata, naredmo prof. vojsko, mamo ene 10k prof. vojakov, 3 apacheje, 2hammerja in 10 tankov. Slovenija več ne rabi. s tem bi bli komot kos hrvatom. Obrožen policijski čoln pa itak dobimo.

Thomas ::

ROK,

To ni bila današnja Srbija, pač pa srbska entiteta v Bosni, ki je imela v Srbiji samo podporo.

Kdo ti garantira, da ne bo jutri kdo od nekoliko dlje, enako grozil?

Edini kredibilni zaveznik v tem primeru so ZDA in NATO - ko se znebimo Francozov.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podpirate vstop Slovenije v EU in NATO? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48021297 (16770) Vlady
»

Slovenski NATO lažnivci (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58522280 (16215) OwcA
»

Tudi ženske obvezno v vojsko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
785792 (4433) ||_^_||
»

NATO - we are on! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67425745 (18939) Pepe
»

NATO pro et contra (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34314658 (10612) rh^

Več podobnih tem