» »

Podpirate vstop Slovenije v EU in NATO?

Podpirate vstop Slovenije v EU in NATO?

««
7 / 10
»»

Vlady ::

Kdo ti je povedu da so 20 let pred EU? Od kje ti ta cifra? >:D

sebastjan v ::

TO je splošno znano! A ne bereš časopisov , gledaš TV-a, pa tud na netu bi najdu. Če bereš samo Jano, pol me ne preseneča , da tega ne veš!:D
P.S Tista številka je bila zgolj približna!

undefined ::

In v čem so Američani 20 let pred EU, sebastjan? Ne berem Jane, morda zato ne vem. :)

Thomas ::

Miško pelji na njegovo ime - pa boš videl, da je res ušel.

Samo bo jutri spet tukaj - in nas bo učil, kako je v resnici.

:D

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

sebastjan v ::

JA, jutri bo že spet tu in nas bo "učil"!:D >:D :D
ICEMAN:v znanosti,tehnologiji,kmetijstvu(njihove krave še niso bolane(zaenkrat),skratka sistem deluje manj okorno od evropskega, je bolj prilagodljiv in ne bremza samega sebe:D :D

undefined ::

> znanosti,tehnologiji

Seveda, s tujimi znanstveniki. Kdo je izumil atomsko bombo za Američane? Eistein. Je bil Američan? Ne. Kaj so Američani naredili s tem velikim tehnološkim dosežkom? Največji "teroristični napad" v zgodovini.

> kmetijstvu(njihove krave še niso bolane(zaenkrat),skratka sistem deluje manj okorno od evropskega

Pa morda veš, zakaj so sploh bile "bolane"? In na katerem področju? Po celi Evropi? :)

sebastjan v ::

ICEMAN: Tukaj se gre za sistem v Zda(njihovi prebivalci so v glavnem evropski predniki). Že to da se nove stvari večinoma odkrivajo v ZDA neposredno dokazuje, da je ta sistem(ameriški) bolj flexibilen kot evropski-vlagajo tja in tvegajo-če rata pa rata!
Atomska bomba je drugač delo tudi Openheimmerja.Fermija,Szilarda in drugih tudi ameriških strokovnjakov-amerika je to znala izkoristiti.
BSE je nastal zaradi svinjarije s katero so futrali govedo(kostna moka). Nek francoski velekmet je dal raziskat na lastne stroške z neodvisno preiskovalno službo vzroka nastanka le te, ker je sumil, da sama kostna moka ni dovolj za nastanek BSE-a, ker naj bi se pojavljala le na določenih delih Francije in ne povsod, kljub temu da je večina kmetov uporabljala kostno moko. Pa so odkrili ,da pride do obolenja z BSE samo v primeru takrat, ko so pašnike gnojili z gnojnico ,ki je vsebovala preveč kalija,natrija ali vem katere kemikalije. Seveda so ga razne službe z temi ugotovitvami vztrajno zavračale, pol je bilo pa o tem vse tiho
Večji primeri obolenj so bili v UK(največ-tam je prisotna že več kot 15 let),vendar je njihova vlada o tem vztrajno molčala,Francija,Nizozemska...
Pa so tu še slinaka in parkljevka-----to so samo dokazi, da jim gre samo za dobiček, na zdravje ljudi pa se požvižgajo.ICEMAN, si zdaj zadovoljen?:D :D :D :D

undefined ::

Torej priznavaš, da bi se tak kmet lahko pojavil tudi v ZDA?

Pozabil si pa še omeniti druge (slabe) lastnosti ZDA, ki jih v EU nimamo.

Pozabil si tudi omeniti, da vse te "večje raziskave" v ZDA do sedaj še niso bile bistvenega pomena človeštvu.

:)

sebastjan v ::

ICEMAN: dej jih naštej nekaj in jih obrazloži!(saj bi ti prej odgovoru, pa ta preklet volja internet dela kot bi se mu sanjalo-20X me je vrgel ven,pol sem se moral pa 5X na novo povezat, da je delal.Internet pa tak.Zdaj opolnoči pa sigurno ni več zaseden

undefined ::

Se mi ne da. Pa zaspan sem. Pustim pa tebi to enkratno priložnost. Da vidim, če ti uspe. :)

sebastjan v ::

Ne bo mi! Grem spat!:D

Vlady ::

Hm... Mogoče majo američani res mal tehnologije, vendar so pa povečini vso pokupl. Kdor ima denar si to lahko privošč. Sicer pa ne razumem kaj v evropi tolk šteka v ameriki pa ne. To pomen, da mi ne smemo it v EU če vse neki bremza??? >:D
Pa itak vsi zagovorniki Nata in EU vidjo ameriko v najlepši luči. Kot bi bli američani bogovi. Nimajo pa osnovnega znanja. Itak pa tolk ko si oni dovoljo, je že preveč in so šli čez mejo. Čas da jih enden spet malo požgečka (kot so jih po WTC-ju) (škoda folka sam edin tko so jim pokazal kar jim gre). :D
Pa zagovorniki Nata še vedno niso ogdovoril na naslednja vprašanja. Vsi samo menate temo in iščete napake drugih, sami pa ne odgovorite na nič. Vsi samo komentirate moje poste, sami pa ne najdete nič niti ne dokažete nasprotno ko vse veste.
Od koga smo ogroženi?
Od kje američanom tolk keša za olajšave in vojsko?
Dokažite, da bomo dobil evropski standard plač.
Dokažite, da se bo Sloveniji vrnilo ozemlja. (Saj Trst in našo Istro)
Vsa vprašanja lepo dokažite. Najdite na internetu in postajte. >:D Če vam bo uspel! :D Jest sm vam dokaze dal, samo vi ne znate prebrat al pa klikat (al pa ne znate angleščine). Smola pač. Če ne boste nič dokazal, ne komentirajte prosim!!! >:D
Sicer vam je pa jeb vse lepo razložu.. samo beri.... :D

MUC ::

IceMan: Einstein NI izumil atomske bombe! Dej nehej govort neumnosti počez in počez.


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

Keyser Soze ::

Khm Muc. Ideja je bila Einsteinova.

E=mc2 Ti zveni znano.

Poleg tega je Einstein "izdal" zaveznikom, kaj se dogaja v nacistični Nemčiji.

Einstein je posredno sodeloval v izdelavi atomske bombe.

Sebastjan_v & co.- nekdo se res skriva pred pravimi argumenti.

:)

MUC ::

E=mcˇ2 je tudi vse, kar je naredil Einstein. To nima direktno nobene zveze z atomsko bombo, ampak pomeni, da je energija enaka masi x kvadratu svetlobne hitrosti. Kje je tu atomska bomba?

Bombo so naredili ameriški znanstveniki, skupaj z nekaterimi znastveniki tudi iz nemčije in drugih držav. Ti so pomagali, ne pa naredili. Razumeš razliko?

Keyser Soze ::

Thomas ::

Atomsko bombo so naredili v Ameriki domači in znanstveniki iz Evrope, ki so pribežali pred Hitlerjem (Musolinijem) tja. Pred evropskimi režimi pač.

Korenine so imeli vsi evropske - ampak ameriški sistem jim je bil že bolj všeč. Pa tudi je edini takrat zmogel tako organizacijo, da se atomska bomba sploh razvije in naredi.

Po tistem, so večinoma vse tehnologije nastajale v Ameriki.

Trditi, kako "so tupi" - je slaboumno.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MUC ::

Matrix: Hvala za link, da ni bilo treba meni iskat:). Če bi ga prebral, bi videl, da je Einstein sodeloval v nekaterih teoretičnih zadevah, niti približno, pa ni izumil atomske bombe.

Kar pravi Thomas je res. Američani znajo stvari dobro organizirat in motivirat ljudi za nek cilj. Brez njih bi ostali brez mnogih stvari. Že sam internet je izumila ameriška vojska, ki jo nekateri tako preklinjate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MUC ()

Keyser Soze ::

:D

Imaš prosto pot. Nekateri smo samostojni. Drugi potrebujete varuške.

Če se počutiš tako ogroženega zaprosi za zeleno karto v ZDA. Boš živel v raju na Zemlji.

Jaz ne vem kakšno logiko uporabljate. Ampak če bi jaz videl rešitev vseh problemov, bi ji sledil - se preselil tja.

Dokaze vamje pa brez veze posredovat, saj vidite le tisto kar vam pride prav. tudi interpretirate si čisto po "ameriško".

Američani dajejo veliko poudarka na domovino.

Koliko vi date na domovino?
Smo navsezadnje del "stare, zafurane in nazadnjaške Evrope". Tako vi pravite.

:)

MUC ::

Ker sem domoljub, bom voliil za NATO in EU, ker je to edina možnost, da bo Slovenija ostala varna, samostojna država in kjer bomo lahko se še naprej razvijali na vseh področjih.

Ti pa ostani na nemirnem Balkanu če hočeš in se lahko tudi sam kam preseliš, če ti NATO in EU ne bosta odgovarjala :)

Thomas ::

V Sloveniji smo pač rojeni. Zato najprej zanjo hočemo vse najboljše. Imenujmo to patriotizem ali egoizem - oboje je čisto pozitivno, če se ne sprevrže v skrajnost.

Ampak če sem še tak patriot vem, da ima Japonska bistveno več morja, da je francoska kuhinja boljša od jote in žgancev in da je Amerika tehnološko naprednejša in libertarnejša od Evrope.

To da mi v Texasu vbrizgajo smrtonosno injekcijo, če jih ene par pobijem, v Sloveniji (Evropi) pa dobim 30 let zapora, se mi sploh ne zdi zelo bistveno. Ker če bom kdaj namerno pobil celo reč ljudi, raje vidim, da ubijejo še mene.

Ameriška svoboda je v drugih, zame bolj bistvenih zadevah, ki v Ameriki vodijo.

Hočem pa, da se cel svet spremeni v neko družbo, ki ji je Ameriška samo najbližja.

Folkloro ima pa lahko vsak tudi svojo, če le ne vsebuje groznih reči.

:)


Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Keyser Soze ::

Muc v čem je poanta EU in vstopa v to organizacijo, če trenutno samo ovirajo Američane na njihovi poti svetovnega "razsvetljenja".

Thomas

Liberarnejša od Evrope?

Spet se šališ.

Ne bi se pa šalil, ko bi ugotovil, da so te po krivem obsodili na smrt. Pač nekateri še vedno živite po tistem načelu: "Oko za oko, zob za zob."

Le katero kazensko pravo še temelji na tem načelu

:)

Thomas ::

Ne iti v EU, bi bil ekonomski samomor.

Bo pa EU tudi postala bolj proatlantska, kakor hitro se bo videlo, da je bila intervencija v Iraku (in Severni Koreji) uspešna.

Ko bodo levičarji neogibno izgubili svoj vpliv.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

> Ameriška svoboda je v drugih, zame bolj bistvenih zadevah, ki v Ameriki vodijo.

Ameriska svoboda je zgolj navidezna in precej cudna. Jaz se tukaj pocutim precej bolj svobodno kot sem se v Ameriki, pa ceprav le za en mesec. Ne smes to, ne smes ono, tisto lahko samo takrat in takrat.... Bebavi ameriski patriotizem, ki je v bistvu pohvale vreden, saj je amerika nekaj kar je nastalo bolj po nesreci kot da bi bilo nacrtovano, je tisto kar jih bo na koncu ubilo. Nisem spremljal threada od prej, ker se primajem sem samo ko mi je resnicno dolgcas, da se malo pozabavam, tako da se ne mislim spuscat v kako tezko debato.


> Hočem pa, da se cel svet spremeni v neko družbo, ki ji je Ameriška samo najbližja.

Vidis to je tisto kar ti hoces, lepo je da imas svoje cilje, ampak kretenizem nad kretenizmom pa je, da potem svoje mnenje vsiljujes drugim in se mi zdi, da tudi ne razmisljas o drugih moznostih. Gledati na Ameriko kot na obljubljeno dezelo je precej zmotno, ni tako lepo kot ti mogoce zgleda, ne izkljucujem pa moznosti, da si tam zivel ze N let in ti je bilo toliko bolje kot je sedaj tu (zakaj si potem tukaj in ne tam?).

Cel svet v taki druzbi kot je Amerika je nekaj kar temelji na pohlepu, egocentrizmu in vecanju razlik med druzbenimi sloji. Poglej si enkrat StarTrek in Federacijo (pa, komentarje o znastveni fantastiki lahko kar v /dev/null pospravite). To je svet v katerem bi se splacalo ziveti. Tam vsak ve, da mora opravljati delo, ki ga opravlja zato da bo se nekdo drug imel kaj od tega. Vsi imajo vse in bolj ali manj so vsi srecni, razlik med druzbenimi sloji pa ni (ce spregledamo nekatera odstopanja).

Ampak clovestvo za to zelo verjetno ne bo nikoli pripravljeno, saj vsaj najprej pogleda s kakim avtom se vozi, kak avto ima sosed in kdaj hudica bo spet 15. v mesecu, da bo placa...

Jaz bi se pa preselil v Tibet, kjer bi me edino skrbelo to, da je moja odeja dovolj topla in dovolj gosto tkana, da me ponoci ne bo zeblo, ter da bom posejal dovolj (neke zitarice/strocnice) da bom imel drugo leto nekaj za jest. Preostali cas bi pa lahko vrtal po nosu in se praskal po glavi.


> Folkloro ima pa lahko vsak tudi svojo, če le ne vsebuje groznih reči.
Americani prakticno nimajo folklore... 400 let je bistveno premalo, da se kaj bistvenega razvije, pravzaprav slabih 230 let.

--
BigW!

Thomas ::

Spet nekdo, ki se zelo precenjuje.

Ali samo rahlo norčuje?

:\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

> Spet nekdo, ki se zelo precenjuje.

> Ali samo rahlo norčuje?

Po vseh teh silnih postih in prepricevanju, je tole sedaj vse kar spravis skupaj?

Moram priznat, da sem razocaran....

--
BigW!

Thomas ::

No, jest spravim iz sebe kar zanimive prispevke za tale forum - hvala lepa.

Samo se mi ne ljubi prav dosti ukvarjati z vsakim, ki sproducira nekaj takega:

> ampak kretenizem nad kretenizmom pa je, da potem svoje mnenje vsiljujes drugim in se mi zdi, da tudi ne razmisljas o drugih moznostih.

Komaj pride, pa že sam "vsiljuje svoje mnenje" o tem, kako ni lepo "vsiljevati lastnega mnenja".

Zeh. Še toliko nisi, da bi opazil temeljna nasprotja svojih trditev.

Potem pa zahtevaš eno posebno pozornost od mene?!

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

> Potem pa zahtevaš eno posebno pozornost od mene?!

V bistvu ne zahtevam nobene pozornosti od nikogar... Dolgcas mi je, tvoji posti pa dalec najbolj izstopajo izmed vseh. Ne, v bistvu nisem komaj prisel, v bistvu sem prej prebral kaj se je debatiralo, ne cisto vsake crke ampak sem se skoncentriral na tiste poste, ki so bili daljsi kot ena sama vrstica.

Se vedno pa se mi zdi, da vsiljujes svoj Amerikanizem drugim. Jaz nisem nicesar nikomur vsiljeval... Kje tocno so bila nasprotja v mojih postih? :)

--
BigW!

Thomas ::

Dejmo že razčistit tole "vsiljevanje mnenj"!

Kdor se spusti v diskusijo, mnenja "vsiljuje" in so mu mnenja "vsiljevana".

To je bistvo vsake debate. Kdor ima pa težke argumente, temu se splača celo prisluhniti.

Kdor se pa boji prepiha med svojimi idejami - pa te itak niso dosti vredne.

Je v njegovem interesu, da jih nanovo premisli.

:)

p.s.

Sej vem, da nekateri smatrajo Ložo kot kraj, kjer naj bi si vsi kimali kot kitajski ministri in šimfali Busha.

To je nekakšna slovenska bifejska politična korektnost, ki na forumu nima mesta. Naj ga ne bi.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Vlady ::

Pač vidm, da so eni res zaljubljeni v ameriko. Pejte tja, pa boste razočarani nad revščino, ki jo majo doma! Itak je forum za to da se izmenjuje mnenja ne pa da se nekaj vsiljuje. Veliko ljudi sploh ne prebere dobr, in potem kar komentirajo. Še vedno mi niso tisti, ki so ZA Nato in EU odgovorili na moja vprašanja. Torej pomeni, da se nič od zgoraj napisanega ne bo zgodilo, na vprašanja pa ne veste odgovora ampak samo nekaj sanjate o nečem. Res škoda.
Danes sem sicer bral prospekt o EU. Zanimivo, kaj vse bomo dobil, ampak višjih plač pa nikakor. Poglavitni vzrok priključitve v EU je naša rastoča inflacija. S skupno valuto bi se je rešil. Ok ena dobra stvar. Kar se pa tiče kupovanja podjetij, pa sm odločno proti, da se Slovenska podjetja proda tujcem, zato da bomo imeli denar. Potem bomo prevzel cene naftnih derivatov in živil. Ki pa niso tako nizke v EU! Res pa da bomo dobil mnogo stvari, ki jih sedaj nimamo. Ampak, kdo bo pa recimo dal 270 sit za liter bencina? In 700 sit za hlebec kruha!!! (Al pa še več) Tuki je treba izbrat, med ceno in novostmi.
Tehnologija se bo močno pocenila kar je zopet en plus EU. Samo se moramo potem vprašat, koliko zaostajamo za evropskim trgom. Resda ko sem bral tisti letak mi je stvar postala všeč, ko pa sem se spomnil kako bojo NAŠA podjetja šla v tuje roke, in kako bomo imeli iste plače pri takih cenah, in kako bodo iz davkoplačevalskega denarja financirali EU me je minilo. Letak sem lepo raztrgal in dal v smetnjak za papir >:D Naj ga reciklirajo...!!!:D

Thomas ::

> kako bojo NAŠA podjetja šla v tuje roke

A to jih boš ti prodal?

Če ne, potem že zdaj niso tvoja.

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MUC ::

A ta je zdej že proti EU? :)

Pa spet mu ni jasno, da si bomo višje plače sami mogli zaslužit, in da nam jih EU ne bo dala :)
Ne razuzme niti osnovne korelacije med inflacij in EU.. :)

Vsakršno razpravljanje z njim je brez uspeha, ker dokler živi v takem neznanju se bo bal celega sveta, ki ga več kot očitno ne razume.

Vlady ::

Thomas za tebe vidm da nisi Slovenc. Napisu sem NAŠA podjetja.. to so slovenska podjetja. Kot so Telekom, SLovenske železnice, itd. (to so samo primeri) MUC in kako bi si ti zaslužu višje plače ko si tolk pametn?:D Boš šou v EU in reku: jest bi rad višjo plačo! Sam smejal se ti bojo pa te brcnl nekam! In kar se plač tiče govorim o delavskih plačah in ne o plači poslanca, direktorja ali kakšnga druzga na visokem stolčku.
MUC in sam se ne bojim nobenga sveta, sam ti še vedno nisi odgovoru na moja vprašanja ker sam pojma nimaš, nam pa tukaj soliš pamet. Pejt raj časopise brat pa knjige (se boš mogoče kej nauču). >:D

Phil ::

Sem ZA EU in ZA NATO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Phil ()

hatch ::

Atomsko bombo bi naredili tudi brez einsteina. On je bil skoraj napomemben pri izdelavi le te. Danec Niels Bohr je bil pa najpomembnejsi.. On je razvil teorijo cepljenja atomov..

Uspensih podjetij ne smemo prodajat tujcem. Oni tako samo sluzijo na nas.. in 'izvazajo profit'. Po drugi strani je pa dobro prodat kako 'manj uspesno' podjetje po visoki ceni. Tako da tujci pustijo vec denarja pri nas, kolikor dobijo ven.

Drugace so pa slovenski izdelki po vecini visokokvalitetni. Problem je samo to da imajo evropejci odpor do teh izdelkov. Ne zato ker bi bili slabi, ampak zato ker dajo raje tistih par centov vec za izdelek s trademarkom.

Na balkanu ima pa slovenija uveljavljen trademark.. od nekdaj. V 70ih in 80ih letih je bila slovenija takorekoc na evropski ravni s placami. Je bil pa jugoslavnski GDP precej nizji od evropskega.. na kosovu so naprimer imeli place 10-15x nizje kot pri nas.

Slovenski clio-ti se prodajajo samo v sloveniji in na juznih/vzhodnih trgih. Zato ker je slovenski clio slabsi od francoskih?! Nah. Samo zato ker evropa nima zaupanja v 'slovenski' avto.

To je tko nekako kot Škoda vs VW. Skode so skoraj 1x cenejse, pa so res tolko slabse? Trademark ma samo slabsi ugled.. to je to.

Vlady ::

hatch.. lepo povedano :D Pri vstopu v EU bo Slovenija dobivala prvih 7 let denar od unije za izgradnjo meje, ki bo potekala z hrvaško... Po 7-mih letih, pa blo Slovenija denar vračala nazaj v skupno evropsko blagajno iz davkoplačevalskega denarja. Kdo bo takrat kril te izgube? Mi pri višjih cenah. Nam bo kdo povečal DELAVSKE plače? Ne bo. Res se bo inflacija ustavla kar je dini plus priključitve EU. No mogoče bo res mal več prepoznavnosti v svetu, ampak kdo bo kupoval slovenske avtomobile? Vsi bojo raj kupl francoskega (al pa kerga druzga), kot sedaj. Kdo bo pa recimo kupu "balkanski" avto? Yugo je bil uspešnica, ampak je preživet. Kar pa se tiče manjših podjetij, bi blo pa dobr če se združijo z velikimi. Zakaj bi jih prodajal? :)

sebastjan v ::

EVO ga Vlady-a! Kam si pa zadnjič ušel?:D :D Danes si za razliko od zadnjič povedal nekaj pametnih!:D (tisto o delavskih plačah-po moje bojo teh 100.000-malo več ali manj- fural še 20 let):D

sebastjan v ::

Tole temo ste(smo) čist zapustil! Kmalu bo referendum, tole temo je treba še ponucat - do konca ni več veliko.
PS-- Kje ste Icemani,smashi,matrixi inpd? pa Vlady - tebe sem(smo) najbolj pogrešal!:D :D :D

undefined ::

A ti je dolgčas? Do something useful. :)

Vlady ::

Vsi, ki so pred vojno iščejo zaveznike. Tko je blo in tko zmeri bo... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

Tr0n ::

Vlady: ce vedno veliko boljse, kot da ostanemo sami in nepovezani, se ti ne zdi?

Vlady ::

V vojni je VEDNO najbolje biti nevtralen!!! Ker če se vojna izgubi jih dobiš po grbi. Z spodbujanjem vojne smo enaki kot američani.

Tr0n ::

Govoril sem o EU :).

Luka Percic ::

Najbolje je bit Italija..

sebastjan v ::

VLADY-
>V vojni je vedno najbolje biti nevtralen. Ker če se vojna izgubi jih dobiš po grbi!
To je v delni meri res, vendar če so cilji višji od tveganja(kar v Iraku po mojem so) se splača "tvegat"! Pa dobro je, če jih sodeluje več-kajti če izgubijo vojno- "nastradajo" kolektivno!:D
>Z spodbujanjem vojne smo enaki kot Američani.
KAKO enaki? Kaj si mislil s tem?(upam, da ne misliš da bomo šli še mi nafto na WALL street drugim prodajat):D :D :D :D :D :D 8-O
PS -KAJ je pisalo v postu, ki ti ga je danes zjutraj "zmoderiral" oWca?>:D

Vlady ::

Tvegat.??? S tem da nastradajo drugi? Hvala lepa. Če smo za vojno v Irak-u smo enaki kot američani (nič boljši). Bogateti na račun drugih, ko je v svetu že tko velika razlika med bogatimi in revnimi. Vso situacijo še slabšamo. Itak se je pa vojna že začela in upam da bojo američani zgubl, al pa da bojo v Irak-u saj fental naftne ploščadi, tako da se bojo krepko pod nosom obrisal. >:D :D
Kar se pa tiče Husseina, mu pa priporočam da vajeti prepusti komu drugemu. (ni tip za vojne). :)

Thomas ::

> mu pa priporočam da vajeti prepusti komu drugemu. (ni tip za vojne).

Samo za pobijanje "v miru"?

Vlady ... |O
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

hatch ::

Vlady.. torej ce si se strinjal z mano.. Se bos strinjal tudi s tem da si lahko pridobimo lastne trademarke samo z vstopom v EU.
Trenuten slovenski GDP je cca $14.000 per capita. Ce gremo v EU bo ta stevilka na ravni avstrije ali nemcije (avstrija ima okoli $23.000).. sem skoraj preprican v to.
Trg na balkanu je dober in velik in ga ne smemo zgubiti, problem pa je v tem da ni ravno pretirano bogat. Zato se moramo odpret tudi na EU trg.

krneki0001 ::

Sem proti natu in proti EU.

Pri natu se moram odločiti za manjše zlo NATO ali pa RUSIJA - ker vojaško zvezo nujno rabimo, zaradi revežev(s tem mislim na vse vas, ki nočete v vojsko), ki ne morejo biti tistih 7 mesecev v vojski. Torej se moram odločiti med manjšim zlom, kar pomeni da moram zaradi višjih ciljev obkrožiti na listku DA za NATO.

Pri EU pa se mi ni treba odločati. NE in pika. Ne bom suženj francozov in nemcev. ŽE celo večnost se ti dve ržavi trudita imeti veliko francijo in veliko nemčijo in tukaj jima bo uspelo, ker bosta najmočnejši v EU si bosta razdelili ozemlje in ostali bomo hočeš - nočeš delali za njiju in s tem bomo spet narod hlapcev. Na listku NE za EU.


LP
NEbivedu

Tr0n ::

Ja, suženj boš, dragi moj suženjček.

Mislim, LOL.
««
7 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

rezultati referenduma (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1136782 (5345) Sandi79
»

Slovenski NATO lažnivci (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58522208 (16143) OwcA
»

NATO - we are on! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67425696 (18890) Pepe
»

NATO pro et contra (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34314612 (10566) rh^
»

NATO-pro,contra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1117814 (6355) freserovski

Več podobnih tem