» »

Slovenski NATO lažnivci

Slovenski NATO lažnivci

««
3 / 12
»»

Zheegec ::

Hm... tisto da nekateri hočete militarizem je bila provokacija.

Zanimalo me je, če bo kdo res priznal, da ga hoče. Thomas je.

Opravičilo zanj išče v "neznosni anarhiji". Ki se mu zdi "bolj neznosen kot militarizem".

hm...

:|


P.s: Thomas se gre pametnega provokatorja, ki nekoga, ki nima enakega mnenja ujame na njegovo grozno izjavo, katere uresničitev bi povzročila jedrsko eksplozijo nad Irakom...ups, a sem nekaj zamešal?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Thomas ::

Militarizem ti pejt gledat v Irak in ne v NATO.

Bi pa jest seveda dosti rajši natovski "militarizem" kot anarhijo.

Smrt anarhiji, komunizmu in fašizmu!


:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zheegec ::

...zeh
Smrt DENARJU!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Thomas ::

Denar bo "umrl", ko bo prevladala give away economy. Torej z dovolj razvito tehnologijo.

Če pa odpravljaš denar "družboslovno", boš imel "killing fields of Cambodia" ali pa Stalinov "ukrajinski komercialni kruh", ki ga v resnici ni bilo in je nekaj milijonov umrlo od lakote. Ali pa kitajsko kultutno revolucijo, ko je umrlo 30 milijonov ljudi.

A štekaš?

:\

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zheegec ::

Ti me sploh nisi razumel! Smrt denarju:D

Če tega ne razumeš, potem pa: smrt kapitalizmu, naj živi demokracija (ki je na žalost nikjer ni, imamo samo patricije in plebejce, patriciji pa nas prepričujejo o tem, kakšno demokracijo imamo)!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

City ::

Muc praviš priložnost je samo ena, res je.
Denar za članarino tukaj sploh ne igra vloge.
Edinstveno priložnost so imeli tudi tisti ki so igrali catch the cash vložek minimalen, nasedli pa naivneži. :D

Thomas ::

> smrt kapitalizmu

Sej v Severni Koreji je pa kapitalizem mrtev.

Obljubim, da se bom izselil v ZDA, če se boš ti v Severno Korejo.

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

> Edinstveno priložnost so imeli tudi tisti ki so igrali catch the cash vložek minimalen, nasedli pa naivneži.

Točno! Kot zdaj naivneži nasedajo antinatovski propagandi. Zelo podobno.

;)

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zheegec ::

Saj se sploh ne gre za to, kje je lepše življenje. Ali je tvoja teorija: "Zbombardirajmo jih, saj imajo itaq zanič življenje?". Ajajaj Thomas! Gre se za to, da se Američani ne bi smeli vtikati tja, kjer jih nič ne briga, in to v imenu vseh ostalih narodov, potem pa se bodo še polastili nafte.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MUC ::

It is simple:
Večina razvitih držav Evrope je v NATU? Ali so res nedemokratične, militaristične ? Nemčija, Italija, Španija, Norveška ... in tako daaaalje. NISO, še več, vsi bi radi njihov življenski standard in se radi zgledujemo po njih.

Povejte, a ni to čudno? Slovenci vedno radi govorimo eno, mislimo pa drugo .. kako hinavsko :)


Moje mnenje je sicer, da osebek, ki živi "zaplankano" življenje, ne pozna zgodovine, da bi se iz nje lahko kaj naučil, ne more odločati o tako pomembnih temah, kot je NATO. Preprosto zato, ker nima znanja in izkušenj strokovnjakov, ki lahko dolgoročno veliko bolje predvidijo vse prednosti in morebitne posledice.

Odločitev o vstopu bi morala sprejeti stroka in ljudje, ki smo jih izvolili na volitvah. Če jim ne zaupamo, da nas bodo peljali le na boljše, potem se VSI vprašajte, zakaj ste jih volili?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MUC ()

Zheegec ::

Nemčija, Italija, Španija, Norveška ... in tako daaaalje

Poglej njihov odnos do NATO. Včlanili so se v času Sovjetske Zveze, sedaj pa so naprimer Nemci čisto drugačnega mnenja. Na drugi strani imamo pa Ameriko...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MUC ::

Nemčija ne bo nikoli izstopila iz NATA. Drugačno mnenje .. a ni to nekaj najlepšega... vsak pove kar misli, vsak da vojsko ali ne, vsak ima pravico da dela, kar misli da je prav ... pa vsi so NATO! Lepo ane?

Zheegec ::

Nemčija ne bo nikoli izstopila iz NATA

Trenutno gotovo ne, pa ni važno, če bo izstopila ali ne, važno je, da je druga najmočnejša članica NATO in je proti ZDA glede Iraka. Pa nima vsak pravico, da dela kar hoče, ker vseeno obstajajo denarne obveznosti, poleg tega pa itaq odločijo samo velike države, tako da če bo sLOVEnija proti itaq ne bo štelo, torej v NATO nič ne pridobimo (hahahahaha )
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MUC ::

Pejt se rajš vozt s kolesom, kot da razmišlaš stvari, ki jih ne razumeš! :)

Zheegec ::

Ti pa raje ne hodi več na forum, če misliš ljudi žalit. Raje razmisli, kaj si napisal in kmalu boš ugotovil, da zagovarjaš napačna načela!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Thomas ::

ALIEN?

Kdo uporablja take primitivne žaljivke kot ti?

Drži se lastnega nasveta.


O pa Mici se je oglasu! Ne bo pa nič povedal, kaj sem mu par postov više podtikal - katere izjave?

Tudi ne bo nič omenil, da nas bo EU branila in svojih izjav v zvezi s tem.

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zheegec ::

Tudi ne bo nič omenil, da nas bo EU branila in svojih izjav v zvezi s tem.

A Amerika nas pa bo branila al kaj? no, kar verjemi to, če želiš, jaz ne. Mogoče če bi imeli kaj nafte...
Sicer pa se bodo EU sosede (ko bomo v EU) v primeru vojne prav gotovo bolj brigale za nas kot pa ZDA. Povej, zakaj nas v primeru če bi bili v EU in bi bili napadeni branile države EU (ne vojska EU, ampak posamezne države) in zakaj NATO? Brez izmikanj prosim! Kdor na vprašanja SPLOH ne odgovori, od sedaj naprej tukaj nima kaj iskati >:D >:D >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Thomas ::

Hm ... človek je besen. Ne preveč pameten, zato pa toliko bolj jezen.

Pa spet ponavlja tisto foro, "da nas Amerika itak ne bo branila, ker nimamo nafte". Ker na Kosovem je bojda ogromno nafte? Pol bo pa reku: "No si vidu, so jih branili, pa niso bili z njimi v paktu!"

V zavezništvo z njimi naj pa ne bi šli, ker bodo Nemci izstopili.

Totalno zmedena stališča, brez repa in glave.

Tamal čudež, kako takile otrobi od izjav lahko dobijo privržene zagovornike.

:)) :|
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ragnarock ::

Bo pa zanimivo opazovati reakcije NATO zagovornikov, ko bodo padli prvi slovenski vojaki v imenu NATOa...

||_^_|| ::

Tolk enga bluza, nihče pa še ni povedal kaj dejansko izgubimo in kaj pridobimo z včlanitvijo v NATO.

MadMicka ::

Je pa še neki zanimivo pri referendumu glede vstopa v EU in Nato....

Vlada prepričuje narod, da naj glasuje za in navaja pri tem razloge, ki naj bi bili za, nič pa takih, ki naj bi bili proti, ravno obratno, te zadnje spodbija na vso moč.

Kje je tuki objektivnost za denar davkoplačevalcev?

Kakorkoli že, treba bo it na referendum in glasovati proti Natu ter za EU. :)

DavidJ ::

Muc, kokretno za našo osamosvojitveno vojno -- Avstrijci so nam s tovornjaki za pobiranje smeti vozli orožje za TO.

To je pa bila tudi edina pomoč, ki smo jo dobili. In še ta se je najbrž kasneje odplačala.

:)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

IceIceBaby ::

Nemčija, Italija in vse tiste države so v NATO še iz časov hladne vojne, ko je bilo članstvo nuja. Šlo je po načelu "Ali si z nami ali proti nam". Enostavno. Zdaj precej teh držav z NATO ni zadovoljna.

Kaj pa tiste države, ki v NATO niso ? Precej razvite države bi jaz reku, in najmanjšega interesa nimajo da bi se leta 2003 vključile v nato. Kje je tuki logika. So Švedi in Irci neumni ker nočejo v NATO ?

Sicer sem vse to že 3x napisal ampak očitno berete samo tisto kar vam paše. Na prvi strani sem tudi par vprašanj postavu, ki se meni zdijo ključna za odločitev ali bom za ali proti na referendumu. Pa nisem dobil niti enga direktnega odgovora.

Brez veze, za mene je to kar piše Thomas in MUC navadna provokacija. Se ne grem več. Jaz vem kako bom glasoval pa vem tudi, da bom probal čim več ljudi prepričat da bodo proti. In to z argumenti ne z bluzenjem naj se v Korejo odselimo.

Thomas ::

> Brez veze, za mene je to kar piše Thomas in MUC navadna provokacija.

Za tebe že. Ki govoriš take traparije kot:

> Zdaj precej teh držav z NATO ni zadovoljna.

Lahko izstopijo. Kdo bi rad izstopil?

Če so vaši "bratje anarhisti" (na Nizozemskem) sfuzlani, ta država NE izstopa iz NATOa.

Podn od argumenta kst.

Se ti sploh zavedaš, kakšne kvasiš?

:\

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

IceIceBaby ::

Se ti zavedaš kakšne kvasiš ?

Kako naj Nemčija izstopi iz NATO. Ali pa ena Grčija. Izstop bi jih koštal velik več kot če not ostanejo. To pa še ne pomeni da so vsi zadovoljni in srečni.

Zakaj Irska noče v NATO Thomas ? Zakaj Švedska noče not ? Zakaj Avstrija noče not ?
Zakaj bi Slovenija šla not ?

Thomas ::

Slovenija je dosti bolj primerljiva z baltskimi državami ali pa Češko, Slovaško, Poljsko in Madžarsko, kar se tiče njenega mednarodnega statusa, kot pa z Irsko.

Precej bližje jim je.

Če bi se pa zgledovali po Avstriji, potem pa moramo dobiti garante za državno pogodbo, kot jo ima Avstrija. Boljš it v NATO, kot pa zdej fehtat za kaj takega okoli.

Švedska nevtralnost ima prav tako dolgo tradicijo in ogromen finančni backup, ki ga Slovenija niti slučajno ne zmore.

Zakaj bi se zgledovali po eni dokaj specifični skupini držav, zakaj se ne bi raje po večini, ki v NATOu v tem koncu sveta so.

Če bi bil jest pa kašen nedobronamerni sosed Slovenije, bi ji pa članstvo v NATOu odsvetoval.

Italijanski neofašisti bi raje, da Slovenija ni v NATO.

Tudi Heider bi raje da ni.

Jest bi raje da je.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

fdz ::

A Amerika nas pa bo branila al kaj? no, kar verjemi to, če želiš, jaz ne. Mogoče če bi imeli kaj nafte...
Sicer pa se bodo EU sosede (ko bomo v EU) v primeru vojne prav gotovo bolj brigale za nas kot pa ZDA. Povej, zakaj nas v primeru če bi bili v EU in bi bili napadeni branile države EU (ne vojska EU, ampak posamezne države) in zakaj NATO? Brez izmikanj prosim! Kdor na vprašanja SPLOH ne odgovori, od sedaj naprej tukaj nima kaj iskat


Zakaj nas Amerika nebi branla? Amerika je posredovala v Bosni in na Kosovu. Kar se tiče EU, njihova vojska je neposobna sploh kej nardit, če bi se kej pozanimu bi opazu, da še tist kar v Evropi pravjo vojski gre use u tujino samo, da uzdržujejo mir v regiji, v tem primeru Bosni nikakor pa niso sposbni brant druge države...

Bo pa zanimivo opazovati reakcije NATO zagovornikov, ko bodo padli prvi slovenski vojaki v imenu NATOa...


Vi neki pozablate, ko in, če bomo v natu nebo več naborniškega sistema temveč bo profeisonalna vojska in usak vojak bo meu ob upisu opozorilo, da se lahko zgodi, da bo poslan kam v tujino na neko krizno žarišče v tem primeru je vsa odgovornost na tem vojaku in ne na zagovornikih nata in vlade...

Nemčija, Italija in vse tiste države so v NATO še iz časov hladne vojne, ko je bilo članstvo nuja. Šlo je po načelu "Ali si z nami ali proti nam". Enostavno. Zdaj precej teh držav z NATO ni zadovoljna.

Kaj pa tiste države, ki v NATO niso ? Precej razvite države bi jaz reku, in najmanjšega interesa nimajo da bi se leta 2003 vključile v nato. Kje je tuki logika. So Švedi in Irci neumni ker nočejo v NATO ?

Sicer sem vse to že 3x napisal ampak očitno berete samo tisto kar vam paše. Na prvi strani sem tudi par vprašanj postavu, ki se meni zdijo ključna za odločitev ali bom za ali proti na referendumu. Pa nisem dobil niti enga direktnega odgovora.

Brez veze, za mene je to kar piše Thomas in MUC navadna provokacija. Se ne grem več. Jaz vem kako bom glasoval pa vem tudi, da bom probal čim več ljudi prepričat da bodo proti. In to z argumenti ne z bluzenjem naj se v Korejo odselimo.



Švedi so že kar precej časa nevtrlana država, kar se Ircev tiče, njim je čist usen kaj se dogaja z ostalo evropo, sam da oni lepo živijo in da je mir. Lep primer je referendum o nici, ko so ga že enkrat zavrnl navkljub temu, da je njihovo gospodarstvo zaživelo prou na račun EU...

Spet eni govorijo, da če nebomo v NATu, da bo vojska cenej in tako naprej in skos upletate Avstrijo. ČE bi vi kej gledal novice bi opazl, da se Avstrici zanimajo za nakup lovskih letal f-16 pa čeprou niso v natu...

PAč dejstvo je, da napsortniki nata nasprotujejo natu brez konkretnih razlogov in si zmišljujejo neke laži o natu in podbno, jst osebno bi tako odločanje prepustu ljudem, ki zares poznajo nato in ne nekemu referendumu kjer polovica Slovencov še ve ne za kaj vol in pouhn tistih 18letnikov, ki so zej bog in batina, ko majo volilno pravico in ker je ql, da nasportujejo natu.

nuff said.

IceIceBaby ::

Fino, pol pa ti kr glasuj za, js bom pa proti.

Btw, zakaj smo tolk različni od Ircev, razen da so naši zunanji politiki nesposobni.

ragnarock ::

Vi neki pozablate, ko in, če bomo v natu nebo več naborniškega sistema temveč bo profeisonalna vojska in usak vojak bo meu ob upisu opozorilo, da se lahko zgodi, da bo poslan kam v tujino na neko krizno žarišče v tem primeru je vsa odgovornost na tem vojaku in ne na zagovornikih nata in vlade...


Ja, in ta vojak ne bo imel staršev, prijateljev, skratka ljudi, ki bi ga pogrešali (po možnosti takih, ki so predhodno glasovali ZA nato)?

Mogoče bodo pa ti vojaki klonirani. :D

p.s.: profesionalizacija vojske NIMA absolutno nobene veze z natom (252452-tič)

Gandalfar ::

RaGnArOcK: samo isto tveganje sprejemajo tudi policisti, resevalci, .. zakaj so pa oni kaj drugacni od poklicnih vojakov?

fdz ::

Profesionalna vojska je del Nata, kr vlada si enostavno ne more prvoščt, da pošle nabornike nekam u tujino, če pa še 600metrov komi prelaufajo...;)

Zheegec ::

Spet eni govorijo, da če nebomo v NATu, da bo vojska cenej in tako naprej in skos upletate Avstrijo. ČE bi vi kej gledal novice bi opazl, da se Avstrici zanimajo za nakup lovskih letal f-16 pa čeprou niso v natu...

Saj ne bo ceneje, razlika bo samo v neki majhni članarini, pa kaj ti to pomaga, če nič ne pridobiš? Poleg tega bo šel denar še za skupne operacije (in Slovenija se itaq želi zelo brigat za neko mirovno akcijo v Iraku) in pa za našo bazo na Primorskem:D
Pa zakaj nas primerjaš z Austrijo? Dajmo se raje primerjati s Švico...koliko pa ona porabi za vojsko?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Pepe ::

-če pa še 600metrov komi prelaufajo...

Ne več, odkar imajo v skladiščih več robe kot Thomas sport.
Tistih z vsemi možnimi omejitvami, pa itak nebi ven pošiljali:D
LP
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!

ragnarock ::

Gandalfar: Omenjal je profesionalno vojsko, zato sem komentiral stališče vojaka.

ragnarock ::

Sem prej pozabil:

kar se Ircev tiče, njim je čist usen kaj se dogaja z ostalo evropo, sam da oni lepo živijo in da je mir.


Zakaj ne bi moglo biti z nami isto?

Thomas ::

> Pa zakaj nas primerjaš z Austrijo? Dajmo se raje primerjati s Švico...koliko pa ona porabi za vojsko?

Hehe ... več kot si Slovenija lahko privošči.

3000 USD$ na prebivalca na leto.

Vaja: Koliko pa traja obvezen vojaški rok?

Rešitev:

Nearly 10% of the population, some 625,000 men are in the army at any given time.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

>>kar se Ircev tiče, njim je čist usen kaj se dogaja z ostalo evropo, sam da oni lepo živijo in da je mir.


>Zakaj ne bi moglo biti z nami isto?

Ker nismo v Atlantiku.

Zamenjajmo z Irci teritorij, pa nam res (???) ni treba v NATO.

:D



Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ragnarock ::

Slovenija:

Military manpower - availability: males age 15-49: 521,881

Military manpower - fit for military service: males age 15-49: 414,878

Thomas ::

Ragna?

Kaj hočeš reči s tem?

:\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ragnarock ::

Mi smo pa v srednji evropi (recimo), in kdo nas neposredno ogroža?

p.s.: Bushland je na drugi strani atlantika, pa jim 11.9. članstvo v natu nič ni pomagalo.

ragnarock ::

Nearly 10% of the population, some 625,000 men are in the army at any given time.


To, da v skrajnem primeru poprimejo za orožje vsi.

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

Sej nisi resen?

Kako boš oborožil teh 400 tisoč ljudi? Izuril in nahranil?

To je samo ena orientacijska številka. Pri Italijanih je po moje 12 milijonov.

Ne dajat čist brez veze postov gor no!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

fdz ::

Balkan nui biu nkol miren in tut nkol nebo. ČE se nato iz bosne umakne se bo 100% razvila kšna nova vojna predvsem med Srbi in Bosanci in se lahko precej hiter razšir. Slovenija, kot država na zunanji mieji Evropske unije bo zagotov takim stvarem še najbol izpostavljena. In, če bomo v natu bomo dobil orožja in različne naprave za boj proti terorizmu (terorizem ne pozna meja) in bomo v takem primeru precej bolj varni, kot pa, če nebi bli v natu. Vendar sej usi nasprotniki nata trdite, kok slovenija ni ogrožena...In če se razvije nova vojna na meji Slovenije, se boste šli borit? al boste šli u kšn Celovc, Trst in podbno? zdi se mi da bi se odločil za drugo možnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fdz ()

ragnarock ::

-Saj so bili v vojski (vsaj večina, a jih niso izurili?)
-A nam bo orožje NATO podaril? Ne ga bomo kupili, le da bo to imelo še lično nalepko MADE BY NATO
-A partizani so pa imeli: "HALO [bilokakahrana] -- dostava do bojnega polja"?

Slovenija bo kot članica NATA primorana sodelovati pri napadih na cilje, ki z zagotavljanjem varnosti Slovenije nimajo nobene povezave.
Nakar bo razen pohval ostala praznih rok.

Kdo pa garantira takojšnje posredovanje ob morebitnem napadu na nas??

Kdo pa pravi, da ne bomo ogroženi, ko bomo v natu (morda še bolj)?

Zgodovina sprememb…

ragnarock ::

če bomo v natu bomo dobil orožja in različne naprave za boj proti terorizmu


dobili? - not

ZDA jih imajo. - 11.9.

Thomas ::

Seveda bo NATO PREJ posredoval za članico kot nečlanico. Članica bo tudi bolj moderno oborožena.

Po 11.9. niso teroristi uspeli nikjer v NATO landu narediti nič. Pa so se zelo trudili.

So drugje. Tudi v NATOu bi, če bi mogli.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

fdz ::

Slovenija bo kot članica NATA primorana sodelovati pri napadih na cilje, ki z zagotavljanjem varnosti Slovenije nimajo nobene povezave.
Nakar bo razen pohval ostala praznih rok.

Kdo pa garantira takojšnje posredovanje ob morebitnem napadu na nas??

Kdo pa pravi, da ne bomo ogroženi, ko bomo v natu (morda še bolj)?


Primorana? A je Nemčija zej primorana posredovat v Iraqu? kokr jst vem ne, torej nakladaš.

Kdo pa garantira takojšnje posredovanje ob morebitnem napadu na nas??


A mislš, da se vojna razvije v dveh urah? da se vosjak zbere v 20ih minutah na eni meji?

Kdo pa pravi, da ne bomo ogroženi, ko bomo v natu (morda še bolj)?

A sta Španija, Italija in podobne države ogrožene? ne. Vi mate skos en strah rped tem, kok bo Slovenija z ustopom v Nato ogrožena kot recimo ZDA. Sam je tuki velka razlika, ZDA že 50 let pomagajo Izraelu v vojaškem smislu, dost so že bombardiral Arabskih držav in so si nakopale dost sovržnikov predvsem v Arabskem narodu. Tko, da če misleš, da bo Slovenija tko ogrožena se precej motš...seveda smr eku, da terorizem ne pozna meja, sam je od tega odvisna politika same države in ne ustopa v nato.

IceIceBaby ::

"Kdo pa garantira takojšnje posredovanje ob morebitnem napadu na nas??"

NATO sigurno ne. Nevem kako si to nekateri predstavljajo.

Vojna Bosna VS Srbija. Dejte no, to je preteklost. Poleg tega je vmes še cela hrvaška.

Poleg tega pa bi res lahko poste bral. Mi bi bli zasčiteni že kot člani EU in NATO ne rabmo. NETO pa tudi nebi gledal da nas eni Srbi (zakaj bi nas ?) tolčejo. Kolikor jaz vem je naloga NATO da ohranja mir, torej bi verjetno posredoval tudi če nebi bli člani.

fdz ::

dobili? - not

ZDA jih imajo. - 11.9.


Zda jih imajo zato, ker jih nujno potrebujejo, slovenija pa samo simbolično.

"Kdo pa garantira takojšnje posredovanje ob morebitnem napadu na nas??"

NATO sigurno ne. Nevem kako si to nekateri predstavljajo.

Vojna Bosna VS Srbija. Dejte no, to je preteklost. Poleg tega je vmes še cela hrvaška.

Poleg tega pa bi res lahko poste bral. Mi bi bli zasčiteni že kot člani EU in NATO ne rabmo. NETO pa tudi nebi gledal da nas eni Srbi (zakaj bi nas ?) tolčejo. Kolikor jaz vem je naloga NATO da ohranja mir, torej bi verjetno posredoval tudi če nebi bli člani.



Če je članica napadena mi vrjem, da bi NATO zelo hitro reagiru.
Gdo prav o vojni med Bih in Srbijo? jst govorim o etničnih spopadih. Zej jih ni, ker sile Sfor in podobno uzdržujejo mir v regiji.

Kot članica EU bi bli stežka zaščiteni, ker, kot sem že prej povedu, EU nima dovol učinkovite in zanesljive vojske, oziroma jo zanekrat sploh še nima. ČE nebi bli člani, nato nebi takoj posredovou vendar bi sprva začel po politični poti in podbno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fdz ()

IceIceBaby ::

Kako bo pa slovenija prišla do bolj modernega orožja. Bo Bush iz čiste dobre volje dal zastonj ene par F16 pa nekaj haubic ? NOT.

Kaj nam zdaj preprečuje da kupimo F16 pa haubice ? Nam kdo preprečuje da kupimo najsodobnejše orožje ?
««
3 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podpirate vstop Slovenije v EU in NATO? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48021499 (16972) Vlady
»

Tudi ženske obvezno v vojsko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
785840 (4481) ||_^_||
»

NATO - we are on! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67425907 (19101) Pepe
»

NATO pro et contra (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34314795 (10749) rh^
»

NATO-pro,contra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1117908 (6449) freserovski

Več podobnih tem