» »

Podpirate vstop Slovenije v EU in NATO?

Podpirate vstop Slovenije v EU in NATO?

««
«
1 / 10
»»

c3R4R ::

ali podpirate vstop Slovenije v EU in NATO?

jst osebno sm za vstop Slovenije za v EU, ne pa za v NATO!

kaj mislite vi??!

iration ::

jaz sem za oboje. sicer je pa nekaj teh tem že odprtih.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

undefined ::

Tudi jaz sem za EU in ne za NATO. :)

ali3n ::

seveda - OBOJE!:\
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Thomas ::

In za NATO - in za EU.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Vlady ::

Proti vsemu!!! Zakaj nebi enkrat Slovenci ostal sami tko kot smo? Al mormo res vedno pod enim bit da lahko živimo???

undefined ::

Vlady, načeloma se popolnoma strinjam s tabo. Samo če vstop v EU pomeni nižje cene in nova delovna mesta, potem se mi to nekako zdi smiselno.

R33D3M33R ::

Jaz sem proti NATU in EU in se popolnoma strinjam z Vlady-em.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Damjan Jagar ::

EU - Za
NATO - Proti
http://jagar.si

ganzi ::

NATO nikakor.

EU da!

Marjan ::

Za! Oboje.

_marko ::

Za oboje!


Hja, če nisi vključen, si torej izljučnen.



The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

minmax ::

sam vidim logiko v EU, v NATO niti ne...
samo primer: izjavili so da bodo v prvih dveh(al treh) letih iz EU (ker bomo na začetku neto prejemniki) pridobili skupno 35 milard tolarjev sredstev. Zaradi NATA bodo pa povečal vojaški proračun (več ali manj za ameriško orožje) za najmanj 25 miljard tolarjev letno... ni logike

Se pa strinjam tudi z nekaterimi argumenti zagovornikov Nata.
Tako moram rečt, da sem tudi za NATO slišal en odličen argument. Bivši sošolec si je namreč strašansko želel biti vojaški pilot. Če se le, da bi vozil reaktivca, ... in edini način da se mu želja kdaj izpolne je to, da gremo v NATO.

Na žalost je to dober argument za njegove parcialne interese, ne pa zame, zato bom glasoval proti.

Bolj me zanima vprašanje: boste tisti proti šli na volišča?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: minmax ()

|Luka| ::

Minmax:

A je denar edini argument proti NATOu?
Al vsi enačite/mo NATO == USA?

PS: Sem za oboje...


LP Lix

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |Luka| ()

undefined ::

> Bivši sošolec si je namreč strašansko želel biti vojaški pilot. Če se le, da bi vozil reaktivca, ... in edini način da se mu želja kdaj izpolne je to, da gremo v NATO.

A mu navadna letala pri nas niso zadosti? Hja, bo pa šel v reaktivca, ga bo pa sovražni SAAM sesul. Eni res uživajo v ignoranci. :D

> Bolj me zanima vprašanje: boste tisti proti šli na volišča?

Dvomljivo... ali pa. Še ne vem. Bolj relevantno se mi je zdelo, ko so bile volitve za predsednika... kljub temu, da smo tisti šli volit druge kandidate, je Drnovšek zmagal. Torej, ni ravno bistvenega pomena, da gremo vsi volit. Rezultati bodo tako ali drugače, več ali manj na koncu isti. :)

Alec999 ::

Jst sm za v EU za NATO pa se nevem ... se morm se bl poglobit v to ... ampak zaenkrat se nagibam proti.

lp,
Alec999

cekr ::

NATO - Ja
EU - Proti
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

kunz ::

EU - da(pogojno)
NATO - ne(absolutno)

EU ni samo vec moznosti za zaposlitev za nas tudi drugi bodo prisli k nam.
Konkurenca bo se huda.....
Pomeni da bodo sposobnosti in izobrazba pomenile se vec kot sedaj.+
sigurno bo manj idealno kot vlada oglasuje.........konc koncev pa mormo teziti skupaj kot protiutez, hegemonu (priljubljeni definiciji amerike) na oni strani luze.
Pa obisk pri stari mami na kmetiji bo bolj zalosten za nase otroke ali celo nas...
so plusi+ so minusi- kaj izbrat je tezko vprasanje iz preprostega razloga ker je vse to fu...ing future.
nato ne hvala clovestvo mora teziti k miru in v veliki meri tudi tako dela.
Vsi ki iscejo varnost v natu se naj zavedajo da bo nato prinesel tudi vse tisto zaradi cesar bi ga eventuelno potrebovali. bres skrbi mi sem sam s hrvati skuliramo:) pa smo oaza miru. torej dela za naslednje rodove je ogromno..........

po pameti slovenci z volilno pravico...........;(( :)) 8-) 8-O
Bi mel pa nimam, kaj je to?

minmax ::

lix pa boš šel na volišče?

|Luka| ::

Absolutno.

iso2000 ::

NATO: 150% proti
EU: 50% za

Nekako se mi zdi Nato popolnoma brezpredmetna zadeva. Le kaj za boga bomo na boljšem. Slovenija bi si morala po mojem mnenju izboriti podoben status kot ga ima npr. Švica. Pa j***š EU, pa Nato. Ne pa naši politiki, ki so ene navadne vritlezeče stenice.

Referenduma se bom 100% udeležil.

LP

Ziga Dolhar ::

EU - za
NATO - za.

Globalen trg in lokalna obramba mi ne delujeta v redu.
https://dolhar.si/

Thomas ::

> Globalen trg in lokalna obramba mi ne delujeta v redu.

Zanimiv pogled!

Tale mem bi se dalo lansirati - tako je soliden.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tr0n ::

EU - za
NATO - za

Pujcek ::

2 x ZA

lp
pujcek

Keyser Soze ::

Sej NATO niti ni tako slab, vendar mislim da naša vlada ni sposobne predstavljat naše države v takšni organizaciji.

Glede na labilnost naših predstavnikov se bojim v kaj vse bodo privolili pod vplivom tujih diplomatov.

Thomas ::

> Glede na labilnost naših predstavnikov se bojim v kaj vse bodo privolili pod vplivom tujih diplomatov.

V NATO standarde. Zadnji čas!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ali3n ::

Jaz se bolj bojim, kaj bo, če ne gremo v Nato... Se nam obeta vrnitev nazaj na Balkan v objem bratskih narodov?
Imam občutek, da se vlada zelo mlačno vede do "za natovske" kampanje... v medijih lahko zasledimo samo protinatovske dejavnosti...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

para-site ::

EU da.
NATO ne.

Neštetokrat predebatirana tema...
Tisto o zanimivem pogledu o globalnem trgu in lokalni obrambi
se lepo sliši. V resnici pa ne stoji na trdnih temeljih.
S primerom Avstrije se da vse lepo podret. Oni so v taki situaciji,
pa se mi ne zdi, da jim gre slabo. Pa to ni edini primer...

Sicer pa se bom referenduma zagotovo udeležil.
To so preveč pomembne teme, da bi lahko brezbrižno ostal doma,
še posebej, ker bo Nato referendum zelo tesen in bo zlata vreden vsak glas.

MUC ::

NATO - absolutno in prepričljivo ZA
EU - absolutno in prepričljivo ZA

Enostavno nimamo alternative. Kdor jo vidi, naj pogleda še enkrat in tokrat bolje!

ksmith ::

V Natu so združene demokratične države, da bi demokratične vrednote ščitile. Če smo se mi z odcepitvijo od Jugoslavije odločili za demokracijo imamo sedaj priliko, da sooblikujemo prihodnjost in nadaljno širitev demokratičnega sveta. Ali bomo za mizo skupaj z najrazvitejšimi državami sveta odločamo mi. Ali bomo tam samo kimali ali tudi kaj pametnega povedali je odvisno od naših politikov - posredno spet od nas.
Že danes je Rusija neka zunanja sodelavka Nata, tudi druge države ex-sovjetske zveze in ex-jugoslavije se bodo nekoč pridružile tej organizaciji. Osebno vidim prihodnjost Nata kot svetovno politično organizacijo, ki bo v idealnem primeru nekoč vsebovala vse države. Takrat bi nastali pogoji za enoten svetovni parlament, državo... To so sanje, uresničljive sanje.
Upam, da se bomo tudi Slovenci odločili za te sanje.

Alexius Heristalski ::

Jaz sem ZA oboje. Mislim, da ni razloga, da bi ostali izolirani glede na razvite države.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Arrivo ::

EU - za
NATO - proti

undefined ::

> nam obeta vrnitev nazaj na Balkan v objem bratskih narodov?

Kaj si s tem hotel reči, da ne-vstop v EU in NATO pomeni nazaj formiranje nekdanje Jugoslavije? LOL! :D

para-site ::

mocio:
Nato naj bi bila vojaška, po definiciji obrambna organizacija.
Zdej ne bi polemiziral o njeni obrambni al napadalni politiki.
Ko bodo po tvojem vse države notr, se bomo verjetno branili proti vesoljcem,
oziroma tako kot sedaj kaže politika glavnih v Natu, jih bomo napadali. Vojna zvezd. :D
Dej že nehi sanjat, zbudi se.:\

Yohan del Sud ::

Tole spodaj je copy paste (da ne kompliciram z linki) iz mobisux table. Komentarjev se bom vzdržal, je pa vsekakor zanimivo branje.


Pred kratkim se je na internetu pojavila nova spletna stran www.zanato.com.
Očitno je, da je v stran vloženega kar nekaj napora, poleg tega spletne strani za NATO v Sloveniji niso ravno pogoste (večinoma gre samo za bolj "uradne" strani), zato verjetno marsikoga zanima kdo je spletno stran postavil.

Na strani pod rubriko "Kdo smo in kaj želimo povedati" piše:

"ZDRUŽENI ZA NATO se zavzemamo za vključitev Republike Slovenije v Nato in želimo z jasnimi in objektivnimi argumenti zainteresirani slovenski javnosti pokazati, kateri so temeljni cilji severnoatlantskega zavezništva in zakaj smo prepričani, da bo članstvo Slovenije v Natu utrdilo našo varnost in mednarodni položaj, posredno pa bo pozitivno vplivalo tudi na razmere v našem gospodarstvu."

Zraven je še kontaktni e-naslov info@zanato.com. Na ta naslov je bil poslan e-mail, vendar ni bilo nobenega odgovora. .........

Skratka, zastavilo se je vprašanje ali lahko ugotovimo kdo stoji za spletno stranjo www.zanato.com.

Najprej sem ugotovil, da ima www.zanato.com IP številko 212.18.32.53. Sledenje prometa pokaže, da se strežnik te organizacije nahaja na omrežju amis.net (promet napreč poteka preko mb4-vlan1.router.amis.net ter mb1-ser2-0.router.amis.net). Amis.net je podjetje, ki trži storitve dostopa do interneta. Torej ne gre za uporabo kakšnega brezplačnega strežnika, pač pa za skupino, ki je v spletno stran vložila določena finančna sredstva.

Nekoliko več truda je bilo treba vložiti v ugotavljanje kdo je registriral domeno. Najprej sem ugotovil, da je bila domena zanato.com registrirana preko joker.com, konkretno COMPUTER SERVICES LANGENBACH GMBH DBA JOKER.COM, ki je podjetje, ki se ukvarja s trženjem domen.

Baza podjetja joker.com razkrije, da je domeno registriralo podjetje WMW Inc. iz Parmove 41 iz Ljubljane. Kontaktni e-naslov podjetja je info@wmwdomains.com. Vendar pa je iskanje po Telefonskem imeniku Slovenije pokazalo, da v Sloveniji ne obstaja podjetje z imenom WMW, na Parmovi 41 pa sploh ni takega podjetja. Tudi iskanje preko Najdi.si ni dalo kakšnih konkretnejših rezultatov. Iz Telefonskega imenika je razvidno, da je na Parmovi 41 nekakšna poslovna stavba, saj je na tem naslovu precej podjetij, tako da dopuščam možnost, da takšno podjetje zares obstaja, nima pa telefona.

www.zanato.com uporablja domenski strežnik ns.woowy.com. Spletna stran http://woowy.com/ je precej zanimiva. Na njej je objavljena slikica pomankljivo oblečene mladenke ter 7 povezav - vse so trdoerotične povezave, med njimi najdemo celo "najstnice na trdo". Iz povezave na www.austrian-xxx.com je celo narejena preusmeritev na www.sex-slovenija.com. Zgovorno ime, ni kaj. Ravno tako kot www.pussysux.com ter www.bejba.com. Zanimivo, da se je "Zanato" znašel v takšni družbi. Gre samo za naključje, ali pa ima NATO kakšno bolj konkretno zvezo z "nategovanjem"?

Nadaljne raziskovanje je še pokazalo, da gre pri wmwdomains.com za prodajalce domen, pri WMW pa za "world market watch", nekakšne globalne baze o podjetjih.

V naslednjem koraku sem se zato osredotočil na sam strežnik na katerem teče zanato.com. Gre za stežnik na katerem teče Unix operacijski sistem, na njem pa spletni strežnik Apache 1.3.27. Nameščen je tudi modul za varni dostop (OpenSSL/0.9.6b).

Analiza same spletne strani pokaže, da na njej obstaja 5 zunanjih povezav. Od tega sta dve povezavi tim. "vohunski", gre za spletnega hrošča, ki je namenjen sledenju uporabnikov pri gibanju po spletu. Zanato.com uporablja spletna hrošča od "najsi.com" (izdelava lestvic spletne obiskanosti) ter "wbasi.com" (spletno oglaševanje). Obe spletni strani sta v lasti (oziroma "powered by") Buy.si. Zanato.com je ravno tako "powered by" Buy.si. Nadaljnje raziskovanje pokaže, da podjetje Buy.si ravno tako uporablja DNS strežnik ns.woowy.com. Očitno imata spletni strani precej skupnega. Razlog več za podrobnejši ogled strani Buy.si.

Na Buy.si imajo povezane dnevne novice od nekaj večjih slovenskih spletnih medijev, in sicer: Delo, Dnevnik, Finance, 24ur, Večer, Mladina in... in, seveda: zanato.com. Ista liga, ni kaj. Poleg tega na buy.si oglašujejo zanato.com s sloganom "Imaš pomisleke glede NATA?".

Z malo truda sem uspel najti tudi podatke o BUY d.o.o. Gre za podjetje, ki ima sedež na Šmartinski 152, Hala 17, 1533 Ljubljana-BTC, P.P. 4127, 1000 Ljubljana. Direktor je ANDREJ PRIMC, matična številka podjetja je 1532812, davčna številka pa 15892310. Podjetje je bilo ustanovljeno z minimalnim osnovnim kapitalom, in sicer 2.100.000,00 SIT leta 2000.

Ob podrobnejšem pregledu strani pa sem odkril še eno zanimivo podrobnost. IP številka od buy.si je 212.18.32.46 (od www.zanato.com pa 212.18.32.53). Sledenje prometa kaže, da gre promet preko istih usmerjevalnikov.

Nadalje je bilo ugotovljeno, da je sponzor strani www.buy.si Shopolina (www.shopolina.com), na njeni spletni strani pa piše, da gre za trgovino s katero "upravlja podjetje Buy d.o.o. in ki se ukvarja s celostnimi rešitvami na področju interneta, za ponudbo artiklov po najugodnejših cenah, distribucijo in servis, pa podjetje Bofex d.o.o., ki je lastnik blagovnih znamk BIG BANG in BOF. Ta odlična naveza dveh uspešnih podjetij, obiskovalcu omogoča enostaven pregled, zelo ugoden nakup, zanesljivo distribucijo kupljenih izdelkov in kvaliteten ter hiter servis."

Za konec pa še tole. Ko se priključimo na spletno stran zanato.com preko varne povezave (SSL), nam seveda strežnik želi poslati certifikat. In kdo je lastnik certifikata? Lastnik je www.bigbang.si, Bofex d.o.o., Ljubljana. In če certifikat sprejmemo? Potem nas strežnik preusmeri na http://www.bigbang.si/shop/. Zanimivo, kajne?

MUC ::

PARASITE: Ne pozabi, da je svet je večji od Evrope in ZDA! Mogoče samo zate Evropa, ZDA, vesolje ?! Naj te spomnim, da v Evropi in ZDA skupaj živi manj kot 20% svetovnega prebivalstva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MUC ()

c3R4R ::

Yohan del Sud:
a lohk nardiš povzetek tega tvojga doooooooooooooooooolgega odgovora:D (to pa zato, ker se mi ne da brat)? a boš?

EU- za
NATO- odločno proti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3R4R ()

ksmith ::

Para-site: Nato je res bil ustanovljen za kolektivno obrambo proti napadalcu. Po konci Sovjetske Zveze pa se Natu vloga spreminja. Predvsem narašča političen pomen Nata. Več držav je v Natu, manjša je potreba po skupni obrambi. Če bi bile vse države članice Nata ali organizacije, ki bi iz Nata izhajala, bi le ta organizacija imela izključno politični pomen. Vojske na svetu ne bi potrebovali in bi za ta denar raje iskali pot do vesolcev ali supeertranzistorjev, ki bi se ne greli in bi lahko naše procesorje navijali do neskončnosti!

undefined ::

>> Ko bodo po tvojem vse države notr, se bomo verjetno branili proti vesoljcem,
oziroma tako kot sedaj kaže politika glavnih v Natu, jih bomo napadali.

> Naj te spomnim, da v Evropi in ZDA skupaj živi manj kot 20% svetovnega prebivalstva.

Če bi še živali zraven štel, bi ta procentualna vrednost sigurno padla nekje na 1%.

Point: Ostala populacija ne predstavlja več takšne ogroženosti. :)

MUC ::

>Point: Ostala populacija ne predstavlja več takšne ogroženosti.

Res ne?

Kitajcev je 1.3 miljarde, hrane in prostora jim zamanjkuje, prebivalstvo klub ukrepom še narašča.
Idija ima 1.1 miljarde prebivalcev, mnogo brez pitne vode, lačnih, manjka prostora, obdelovalnih površin.
Afrika: Demografska eksplozija, nezadovoljni z življenjem na celini, kjer podnebje kroji tok življenja in smrti.

Muslimani imajo v Koranu napisano, da morajo z mečem širiti vero ...

Še bi lahko našteval, je pa dejstvo, da nevarnosti je veliko, le vidite je ne, ker ste kot kaže premalo svetovno razgledani. Svet je večji in nevarnejši, kot si vi predstavljate, ki komaj vidite čez slovensko mejo.

PS: Dejstvo je, da slovenija BO v NATU in enkrat se nam boste vsi zahvalili, da smo vas na referendumu preglasovali! Upam samo, da še ne tako kmalu, ve pa nihče.

para-site ::

Mogoče pa tisti, ki brezglavo silijo v Nato in EU, vidijo samo Evropo in Zda. Ko jih slišiš z izjavami tipa, dajmo pridružimo se razvitemu svetu saj vendar tja spadamo, je smer pogleda strogo usmerjena na zahod. Vrednote, na podlagi katerih se ti ljudje odločajo niso pravičnost do slehernega človeka, demokracija, upoštevanje človekovih pravic po celem svetu in podobno...ampak samo gola želja po kešu in iz tega izvirajočega "boljšega življenjskega standarda". Jaz pa vidim tudi še koga drugega kot EU in USA, tudi bedo, ki nastaja v nerazvitih predelih sveta, ki je vedno večja. Razlog za to bedo mi je tudi znan. Zato je boljši življenjski standard v narekovajih, ker če jaz nekaj imam, ker nekdo na drugi strani sveta nečesa nima, potem se ne morem počutiti dobro. Že mi imamo polhne riti vsega, potem pa vidiš nanizanko Prijatelji, v kateri prikaže frustracijo človeka, ker v rani maldosti ni imel kolesa, vsi drugi otroci so ga pa imeli. Kako je le to mogoče, da otrok nima kolesa. Kako krivično. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAhhhhhhhhhhhhhhhh, ni dobila kolesa, that ruined her life, forever.:'(

EU mi je pa pri srcu, ker vidim, da se tu oblikuje neko območje, ki postaja nosilec najvišjih moralnih in etičnih vrednot sploh.

undefined ::

> Dejstvo je, da slovenija BO v NATU in enkrat se nam boste vsi zahvalili, da smo vas na referendumu preglasovali! Upam samo, da še ne tako kmalu, ve pa nihče.

Dejstvo je, da Slovenija ni ogrožena, pa kakorkoli že misliš, da si razgledan. Edina ogroženost je bila ob odcepitvi, potem pa se je to lepo poleglo. Če bi zdaj ostali nevtralni in mirni, nam prav nič takšnega ne grozi, kot bi bil napad Kitajske ali Vzhoda. Če pa imajo Američani z njimi probem, katerih populacija je približno 150x višja od slovenske, potem je pa to njihov problem in jim Slovenija s svojim ščepcem prebivalcev nima kaj dosti pomagat.

Dejstvo je, da 90% svetovne populacije še slišalo ni za Slovenijo in še tisti, ki so, jih boli zanjo. :)

MUC ::

Vse kar si povedal govori proti EU, ker je to unija z namenom brisati meje, za prost pretok blaga, ljudi.. s tvojo besedo : za lažji prehod KEŠA.

To, da je za večino Slovencev največja vrednota VARNOST in ne "keš" mi je jasno, zato tut jest verjamem, da bodo vsi NAJPREJ obkrožili ZA NATO, šele nato ZA EU, ker prvo rabimo bolj, kot pa več denarja.

c3R4R ::

dejstvo je, da Slovenija MORA priti v EU, če se hoče nadaljno in hitro razvijati! ne pa da bomo zaostajal za EU, kot dons kakšni Bušmani, k noben ne ve zanje:D!
NATO je pa zgolj v interesu tistih, ki bi v primeru napada na Slovenijo (teroristi, vojna z južnimi bratci:D....), dobili vojno in obrambno podporo članic NATA!

je tko, al ne?

undefined ::

> dejstvo je, da Slovenija MORA priti v EU, če se hoče nadaljno in hitro razvijati! ne pa da bomo zaostajal za EU, kot dons kakšni Bušmani, k noben ne ve zanje!

Če ti temu, kar imajo danes v ZDA, praviš razvitost in si tega želiš še pri nas, potem te pomilujem.

> NATO je pa zgolj v interesu tistih, ki bi v primeru napada na Slovenijo (teroristi, vojna z južnimi bratci....), dobili vojno in obrambno podporo članic NATA!

Preberi še enkrat, kar sem napisal v prejšnjem postu. :)

c3R4R ::

IceMan:
prej sploh nism bral tvojga posta! maš prov... še več kot 90% sveta ne ve za nas;(.... premajhni smo...;( to nam pa prinese eno korist... Osama Bin Laden nas ne bo napadu, ker nas ne pozna:D!


kakorkoli......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3R4R ()

undefined ::

> Osama Bin Laden nas ne bo napadu, ker nas ne pozna!

In ko se pridružimo NATU, nas bo avtomatsko spoznalo več ljudi, vključno teroristov, katerih namen bo napasti vse članice in Slovenija bo prav lahka tarča. :)

ganzi ::

1. eni se majo za preveč pametne
ne mislt da če bomo v natu bomo varni, ker nato ima namen napadat muslimane ki pa jim v koranu piše "oko za oko"
In če bomo pri natu nam bodo muslimani prej vrnili udarec kot če bi bili vojaško nevtralni.

poglejte si avstrijo in švico ki sta se odrekli natu in sta zelo razviti državi, pa še nobena nevarnost jima ne grozi

države ki pa so članice nata pa živijo v strahu pred terorističnimi napadi:
in enajsti septebmer se lahko ponovi pa ne v ZDA ampak tudi na območju evrope.

Niso pa samo muslimani usmerjeni proti američanom pomislite malo na kitajce(predvsem na njihovo število in to kaj so zmožni)...

Ne mislt da če vas bo branil človek ki ima iq 80 (v mislih mam busha)
da boste varni.

Nato pred dvemi leti ni bil kos yugi(NATO je priznal da so imeli VELIKE izgube!!), kako bo potem kos npr. iraku ki ima jedersko orožje.
Prosim vas...





ganzi ::

Aja pa še to me zanima kok od vas ki podpirate nato bi se upalo sodelovati v vojni proti iraku?
Muslimani(nimam nič proti njim da nav kdo narobe razumev prosim)
so krvoločen narod in vas maminih sinčkov ki niste navajeni nič hudega bi se res na hitro znebili.(Zato nato napada sam iz zraka in ne po kopnem ker bi doživeli pokol)

Živite lepo življenje dokler ga lahko in se ne umešavajte v druge probleme ki se vas ne tičejo.Slovenija je zelo varna država zaenkrat,vendar če bomo imeli predolg jezik ne bomo več dolgo)

NE ULAZI U FRKU KAD ZANAŠ DA NISI JAČI!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()
««
«
1 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

rezultati referenduma (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1136782 (5345) Sandi79
»

Slovenski NATO lažnivci (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58522208 (16143) OwcA
»

NATO - we are on! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67425694 (18888) Pepe
»

NATO pro et contra (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34314611 (10565) rh^
»

NATO-pro,contra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1117814 (6355) freserovski

Več podobnih tem