» »

Podpirate vstop Slovenije v EU in NATO?

Podpirate vstop Slovenije v EU in NATO?

««
2 / 10
»»

Tr0n ::

..here we go again...

MUC ::

Balkan so umirili američani, ki so žrtvovali svoj denar, svojo opremo. Rešili so veliko ljudi. Američani so odločilno prispevali k porazu Japonske, Nemčije v 2 svetvoni vojni. Če jih ne bi bilo, bi midva sedaj govorila Nemško.

To da bomo v NATU skupaj z njimi je zame ponos! To, da je trenutno takšna politika Amerike nas ne sme motit, ker naš referendum ne gre okoli ZDA in Iraka, ampak bomo se zjasnili naslednje:

Ali so bomo v naslednji vojni borili SAMI ali SKUPAJ z DRUGIMI.

PS: Avstija in Švica dajeta za vojsko 3.7-4 % DBP. Če gremo v NATO bomo dali 2.5%. Če ne gremo, bomo dali toliko kot Avstrijci in Švicarji. A ni bolje dat 1.5% BDP kam drugam kot v vojsko vas vprašam?

Zheegec ::

Se kar strinjam s teboj Ganzi.
Če bomo v NATO in bo nekje vojna (najbrž zopet proti muslimanom ker je itaq popolnoma demokratično muslimane sovražit in pobijat te dni) bomo že avtomatsko na strani NATO in si ne bomo mogli strani izbirati kot ne-NATO članice -> po naši vesti.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MUC ::

Pol rads vidiš, da ima Irak jedrsko orožje, kot pravi Ganzi? Če to rad vidiš, upam, da ti ga bo Sadam poslal košček, pa boš mogoče še enkrat premislil o tem ane?

PS: Irak bo sam težko odstranil Sadama, ker ga ne mara nihče v arabskem svetu, razen mogoče Palestincev, ki v njem vidijo "rešitev". To, da ga bodo ZDA odstranile, bodo naredili veliko uslugo vsem Iračanom. O tem sem se pogovarjal z Iraškim študentom v Lj. Bi ti sam povedal, kaj on misli, pa bi bil tudi ti malo manj "pameten"

ganzi ::

Poslal ga bo tebi košček ker boš sodeloval z njihgovim največjim sovražnikom ZDA.
Dej mal razmišli!!

Pa kdo bo napadu slovenijo.
Pa kaj teb ni jasn??

Srbi so tud albance napadl pa albanci niso v natu pa jih je nato branu??

KAJ PRAVIŠ NA TO???

MUC ::

NATO je prišel, ko je kri tekla že v potokih. Saj se spomniš?

Če bi bili v NATU, jih Srbi niti ne bi napadli!

Opaziš razliko?

ganzi ::

Cilj ZDA pa je NAFTA!

To je vsesplošno znano.

Za modernizacijo vojske bo šlo več kot 1.5% DBP.(če bomo v natu)
Pilatusi se res ne morjo primerjat z letali ki so za nato standart.

ganzi ::

Dost dobr poznam razmere na balkanu in ne ti men kdo koga nebi napadu!!
A sploh veš zakaj so jih srbi napadl??
Če ne veš ti lahk pojasnm!!

undefined ::

> NE ULAZI U FRKU KAD ZANAŠ DA NISI JAČI!!

Točno tako!

> Balkan so umirili američani, ki so žrtvovali svoj denar, svojo opremo. Rešili so veliko ljudi.

Veliko so jih tudi pobili. Civilistov, ne samo vojakov. Rezultat je kar 50:50.
Slovenija ni bila nič ogrožena od prvega konflikta naprej, katerega je rešila sama.

> Američani so odločilno prispevali k porazu Japonske, Nemčije v 2 svetvoni vojni. Če jih ne bi bilo, bi midva sedaj govorila Nemško.

Napaka. Če njih ne bi bilo, bi vojna trajala 2 leti dlje. Končni rezultat bi bil boljši, saj ne bi bilo uporabljenega nuklearnega orožja, katerega so Američanom prispevali nemški znanstveniki.

> Ali so bomo v naslednji vojni borili SAMI ali SKUPAJ z DRUGIMI.

Jaz sem za samostojnost. Tako sem bil leta '90 in tako sem še danes. :)

> A ni bolje dat 1.5% BDP kam drugam kot v vojsko vas vprašam?

Daj raje najprej razmisli o ogroženosti ZDA nasprotnikov ob vstopu v NATO. Potem razmišljaj še ostalo. Hočeš reči, da sta Avstrija in Švica neumni proti nam, ki silimo v NATO?

Daj se enkrat že zavedi, ko se že imaš za takšnega hudega razgledanca, da je Slovenija le pljunek v morje v primerjavi z vso populacijo. In da bo ta pljunek tudi odstranjen, če se bo nekam silil in bo kaj preveč glasen. Zakaj bi morali izbirati strani v nekem tujem konfliktu, ki se nas sploh ne tiče in nam lahko prinese prej hudega kot dobrega? Želiš tudi ti živezti v strahu, v kakršnem danes živijo Američani? Lahko, da boš kaj kmalu. :)

Zheegec ::

Vlada na eni strani pravi da nam ne bo potrebno nadzvočnih reaktivcev kupovat, drugi vladni predstavniki pa spet da bo to potrebno, tako da še vlada nima pojma oz. zavaja javnost.
Poleg tega če ne gremo v NATO še vseeno ostanemo v partnerstvu zamer, tako da ne bomo ravno odtujeni od civiliziranega in navsploh lepega zahoda če bomo na referendumu v večini obkrožili NE.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ganzi ::

Bravo IceMan lepo si mu pojasnu(širiš mu obzorja)

Slovenci pa bomo na referendumu pokazali naš značaj(ko se silmo it nekam kamor ne spadamo)

Upam da je dovolj razgledanih slovencev ki vedo da nato prinaša samo sranje in ogroženost.

VPR:Zakaj je VB ogrožena? ODG: zato k se štul k ZDA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

ganzi ::

s tem k pravjo da nav treba kupvat hudih letal sam pridobivajo naivneže.

To je ista fora kokr "VSE ŽENSKE OBVEZNI VOJAŠKI ROK"??

To so najbl podle izjave ki privabijo samo tiste ki o stvari nimajo pojma.
In tako deklice raje podprejo nato kot da hodijo v vojsko.
Politiki pa se približajo svojim ciljem(polizat rit američanom).

Nimam niti nč proti američanom ampak proti njihovi politiki ki jih bo pokopala!!

undefined ::

> VPR:Zakaj je VB ogrožena?

Zato, ker je Blair Busheva ljubica. Oglejte si filmček v Funny Links temi. :D

In Slovenija res ne rabi reaktivnih letal, saj je ozemlje dosti premajhno za njih, razen če mislijo it obračat v sosednje države. Taktični helikopterji in moderni tanki so vse prej boljša ideja. :)

ganzi ::

:D

Muc pa glede tvojga študenta iz iraka..
Lah se sam smejem...on je eden izmed peščice izobraženih ki vedo kaj pomeni mir..
Tam pa je izobraženost majhna in je več takih kot so sadam in podobni..

Sej js ga tut ne maram ampak nej ga američani sami odstranjo sej so velesila kaj sploh rabjo eno bogo slovenijo.

A bomo s pilatusov dol streljal na njega??

Arrivo ::

Iceman to, da so Američani ali NATO naredili kaj dobrega na Balkanu ne drži...
Pač naravni zakon je tak, če obstaja višek energije se bo le ta na en način sprostil ( enostavno povedano ) .
To da NATO stoji na Balkanu in miri narode ne rešuje zadeve . Dogodki bi se morali odviti do konca...

A si prestavljaš, da bi v 2. svetovni vojni poznali nek NATO, ki bi se postavil nekje med nacistično Nemčijo in zavezniki ter miril zadeve...žrtev bi bilo sicer manj, vendar...

MUC ::

Študent iz Iraka dela specializacijo na Kliničnem centru v Ljubljani. O njegovi izobrazbi in IQju tako nima smisla dvomiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

Thomas ::

Tudi tile nočejo, da bi bila Slovenija v NATO:









Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

> Iceman to, da so Američani ali NATO naredili kaj dobrega na Balkanu ne drži...

To si verjetno želel nasloviti na MUCa, ne name.

> Bolj me skrbi za vas.

Mene bi skrbelo bolj zase, če bi bil na tvojem mestu. :)

undefined ::

> Tudi tile nočejo, da bi bila Slovenija v NATO

Ja in? Boli mene, kaj drugi hočejo ali nočejo. Jaz vem svoje želje in to mi je glavno. Želje drugih nima učinka na spremembo mojih. :)

ganzi ::

Rekel sem da je on eden izmed peščice izobraženih in da je takih malo tam(da ti pojasnim ker rabiš dodtana pojasnila sem z "tam" mislil na irak)

Niti omenil nisem njegovega iq še malo manj pa sem govoril o tem kako nizek iq ima!!Nisem podvomil v njegov iq ker če je študent iz iraka verjetno nima nizkega!!

Raj komentiri tiste stvari ki smo ti jih pojasnili glede nata(če maš še kej za povedat) in pust tega študenta na mir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

MUC ::

Hvala za skrb, samo z mano je vse OK :) .


PS: Če kdo kdaj gleda dnevnik, je videl, da je predstavnik EU dejal, da EU nima obrambne politike in da NATO EU dopolnjuje glede tega.


Potem me ne čudi, da so vse Evropske države (razen 4) v NATU in da v novo povabljenih država ljudje to praznujejo na ulicah.

OwcA ::

Verjeti ali ne, če se potrudite lahko pištete tudi odgovore, ki ne vključujejo besed kot so IQ, provšolčki...
Če se milite še v prihodnje pogovarjati le o NATO to počnite v eni izmed že odprtih tem. Da ne bo treba pisati vseh "argumentov" na novo...
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

ksmith ::

IceMan prosim pojasni mi zakaj ti nebi šel v Nato?

undefined ::

> IceMan prosim pojasni mi zakaj ti nebi šel v Nato?

A ponovno? :\

Thomas ::

Mende da ne mara kapitalističnega izkoriščanja - nekaj takega.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ksmith ::

IceMan: Kar sem lahko razbral iz tvojih prejšnjih postov zgleda, da si proti Natu zato, ker se ne čutiš ogroženega - misliš, da Slovenija ni ogrožena.
Se motim? Ostale razloge zakaj si proti mi lahko še napišeš.
Slovenija danes ni neposredno ogrožena. Dejstvo pa je, da so na ozemlju Slovenije divjale 3 vojne v zadnjih 90 letih. Z vstopom v Nato, pa se naša varnost vsekakor ne bo zmanjšala. Ne zaradi teroristov ne zaradi česa drugega. Če si drugačnega mnenja mi povej članico Nata, ki je bila žrtev terorističnega napada razen ZDA. Takoj pa mi pride na pamet 10 držav v akterih so se zgodili taki napadi in niso v Natu.

ganzi: to si ti napisal:
"Aja pa še to me zanima kok od vas ki podpirate nato bi se upalo sodelovati v vojni proti iraku?
Muslimani(nimam nič proti njim da nav kdo narobe razumev prosim)
so krvoločen narod in vas maminih sinčkov ki niste navajeni nič hudega bi se res na hitro znebili.(Zato nato napada sam iz zraka in ne po kopnem ker bi doživeli pokol)"

Tudi jaz sem proti vojni v Iraqu, samo ne vidim tukaj nobene zveze z Natom. Misli, da ti ne vidiš razlike med Natom in Ameriko. Iraq napada Amerika in ne Nato. Nihče ni prisiljen sodelovat v tej akciji, a ne? Isto je bilo v vojni za Afganistan.

whatson ::

Za NATO, Za EU.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

jeb ::

Jaz sicer nikogar osebno ne poznam, ki bi bil ZA, razen mojega ateja. Ata se pa ne dajo prepricat, pa ce se razpocim... :D

Ampak, ce se ne bo zgodilo kaj res presenetljivega, bo (zal) referendum vseeno potrdil vstop. Izid bo sicer tesen, ampak stvar bo sla skozi.
Odstotek trenutno neopredeljenih je sicer malo padel, in med njimi je nasprotnikov nekaj vec, a dvomim, da bo to zadoscalo, da se vstop zavrne.

Vprasanje, kaj bo prinesel zadnji teden javnih debat. Tudi dvomim, da se bo kaj spremenilo. Lahko le upam...

Verjetno vas vecina pozna podatke raziskav, tko da to niti ni kaj posebno novega. Zgornji odstavek temelji na "svezih" podatkih, samo zal ne morem posredovat stevilk. Tudi ne vem, kdaj bodo objavljeni.

Kako bom glasoval?
EU - zaenkrat sem se neodlocen, se bo treba v prihodnjem tednu se precej informirat, preden se bom odlocil. Ampak verjetno bom ZA.

undefined ::

> Kar sem lahko razbral iz tvojih prejšnjih postov zgleda, da si proti Natu zato, ker se ne čutiš ogroženega - misliš, da Slovenija ni ogrožena.
Se motim?

Bolj bistvenega pomena je to, da bomo z vstopom v NATO postali ogroženi! kar zdaj nismo, potem bomo.

> Dejstvo pa je, da so na ozemlju Slovenije divjale 3 vojne v zadnjih 90 letih.

Vprašaj se zakaj. Odgovor je preprost - ker smo vedno bili del nečesa in nikdar nismo znali biti sami. Zadnja vojna je bila zato, ker smo se te odvisnosti uspešno rešili. In zdaj rinemo spet nekam? Nekateri se res nikoli ne naučijo lekcije.

> Z vstopom v Nato, pa se naša varnost vsekakor ne bo zmanjšala. Ne zaradi teroristov ne zaradi česa drugega. Če si drugačnega mnenja mi povej članico Nata, ki je bila žrtev terorističnega napada razen ZDA.

Opa, opa, ustav konje. Stvar se je šele začela. Prva pod napadom je že bila ZDA, ki je ustanoviteljica NATA. Če nisi do sedaj spal pod skalo, si tudi slišal, da sta naslednji večji tarči Velika Britanija in Avstralija. Ko se bo to enkrat užgalo, verjemi, da tudi najmanjših članic ne bodo spregledali. Zato je povsem neumno živeti v taki ignoranci.

> Takoj pa mi pride na pamet 10 držav v akterih so se zgodili taki napadi in niso v Natu.

Pa jih naštej. In naj ne bodo iz Vzhoda, kjer so med seboj že več let v vojnah. Ampak neka država, ki je bila do sedaj v miru, ni članica NATA in je nenadoma doživela teroristični napad. Začni naštevat. Upam, da jih bo več kot 0. :)

msmiha ::

EU <- DA
NATO <- PROTI
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Double_J ::

Revčka so teroristi zgleda precej prestrašili. Sej to je tudi njihov namen.
Ampak nas ta trezne pa seveda niso. Se lepo sklepa zavezništvo...

undefined ::

> Ampak nas ta trezne pa seveda niso. Se lepo sklepa zavezništvo...

Upam, da boš še v tem prepričanju, ko ti bo nekoč terorist uletel v hišo in ti poklal družino pred tvojimi očmi. Verjetno, da boš in ne boš sprevidel svoje zmote, ampak boš v ignoranci mislil, da si ves čas ravnal prav. Vsaj tak način imajo Američani. :)

ganzi ::

Vi nimate pojma kaj je to vojna
Js sm biu dol u jugi u času ko je nato napadu jugo.
Ko bote enkat doživel bote mel polne hlače nečesa...

Vsm k ste za nato prvošču bližnje srečanje z vojno, ali terorizmom.

Ogrožen je velik držav v evropi.(Mav pomisl kje use so bili teroristični napadi preprečeni-italija,vb)

Ne se sam delat pogumne.
Doble j me zanima kaj tebe prestraš?
Ti si zgleda tok pogumn fante.
Vaše življenje so računalniki...mal preveč ste notr padl..


REKU SM VM: ne ulazi u frku kad znaš da nisi jači

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

undefined ::

> Vi nimate pojma kaj je to vojna

Nekateri verjetno mislijo, da je to nekaj tako zabavnega, kot Command & Conquer in Counter Strike. Ah otroc, pejte še naprej igrat igrice, sam ne glasovat za NATO, pa bo vse OK. Igric pa bo sčasoma še več, tako da brez strahu. :)

Double_J ::

A zdej se bomo tako obnašal kot teroristi hočejo, da slučajno nebomo morebitna tarča al kaj?

No če bi uvedli kako versko diktaturo bi jim bili verjetno po volji ja. Dejte predlagat, da to naredimo, preventivni ukrep pač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Sid Izprijeni ::

EU - za
NATO - proti

Tole z NATOm je mogoče tveganje, ampak cincanje in lizanje riti močnejšim mi pa še manj diši. Pa že raje tvegam, pa če je to zadnje, kar storim. Figo, ni izbire! Sam upat si je treba.
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

undefined ::

Double_J, a ti rabiš prevod naslednje lineje:

ne ulazi u frku kad znaš da nisi jači

Ker zgleda, da ne dojameš njenega pomena. :)

ganzi ::

Hočem povedat da sm js tut proti teroristom ampk se jim nočm upirat k ste se lahk 11.09 prepričal česa so zmožni(to so naredil v ameriki ki je velesila)
Sedaj si pa samo predstavljaj kašno katastrofo lahk naredijo v sloveniji.
Sej dokler bi mel ameriko za zaveznika bi blo kul ampk k bo pa amerika enkat poražena kaj bo pa pol?Kdo bo pa pol 2 miljon slovencev branu?mogoče partizani??

Zato je najboljš da živimo lepo po svoje in se ne mešamo v njih.
Noben ni mel u mislih kašne vere spreminjat in podobnega.

Vi kao nimate nobenga straha pred terorizmom??
Ampk k bi se pa u situaciji znašl bi pa sm prpa stisnla večini vm..
Res ni tko k v igrcah..modeli to je realno življene(nimaš tle restart mission pa take scene...

nevtralnost je rešitev.
Js sm za eu pa razvoj pa te fore ampk ne nato..
TKO JE PROV NOBENMU NAMO V RIT LEZLI!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

undefined ::

Nevtralnost seveda ni 100% rešitev pred nevarnostmi, je pa boljša od vseh ostalih. :)

ganzi ::

To itak!
Sej če pa bomo kdaj u nevarnosti nam bo pa itak NATO pomagu.
Tko k je pomagu albancem da jih srbi nebi dobesedno iztrebl..

No a ni tko kul?

Preveč vas je prevzela amerika in njena bedna politika.

Ne verjamem da bi biu kdo vesel ob novicah ki bi govorile o tem koliko slovenskih fantov je padlo v posredovanju nata proti različnim ameriškim nasprotnikom...

Keyser Soze ::

...pomoje bi bilo v redu, če bi dopolnili naslov te teme še z ...": in ali imate volilno pravico?"

P.S.: Ampak nekateri so pa res nepoboljšljivi.

Zheegec ::

Hočem povedat da sm js tut proti teroristom ampk se jim nočm upirat k ste se lahk 11.09 prepričal česa so zmožni(to so naredil v ameriki ki je velesila)

No saj ravno zaradi tega ker so velesila se je to zgodilo, neka podeželska državica je itaq veliko bolj varna in manj možna tarča teroristov -> če bomo pa v NATO potem bo pa več možnosti da bodo teroristi udarili še pri nas.
Sedaj si pa samo predstavljaj kašno katastrofo lahk naredijo v sloveniji.

Kakšno pa? Bodo sesuli naš WTC pa bo umrlo 200 ljudi. Pa ne vem kako bo NATO pomagal -> z vsakournim preletom F1 lovcev nad večjimi mesti ali kar s pomočjo 100000 vojakov ki bi stalno stali na straži? Wake up, še bolj bomo ogroženi ker bomo v NATO.
Sej dokler bi mel ameriko za zaveznika bi blo kul ampk k bo pa amerika enkat poražena kaj bo pa pol?Kdo bo pa pol 2 miljon slovencev branu?mogoče partizani??

Do sedaj so jo, na koncu bo itaq do tega prišlo, ker partizanstvo je pač zadnja oblika upora. Če bo pa Amerika poražena ti pa tudi kot zaveznica ne bo pomagala in le kdo si želi biti na strani poraženca?:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ganzi ::

>> Sedaj si pa samo predstavljaj kašno katastrofo lahk naredijo v sloveniji.



Nism mislu tko da kaj use šele lah v slo zrušjo ampk sm mislu tko, da če se upajo napadt ZDA ki so prva svetovna velesila potem lahko z nami slovenčki na hitro obračunajo.

Whatever...

Ne da se mi več o tem kregat k je itak brezveze

hlapci smo in hlapci bomo ostal...

DavidJ ::

Nevtralnost je
- močno dražja,
- manj gotova,
- podeljena s strani drugih in ne s samorazglasom nevtralnosti.

Zakaj niso 4 bogate evropske države v Natu je že bilo razloženo.

> le kdo si želi biti na strani poraženca?

In če zgubijo teroristi? :)

2x ZA z volilno pravico. ;)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

DavidJ ::

Cena nevtralnosti:

Avstrija se ravnokar odloča o nakupu 24 vojaških letal ťza varovanje svojega zračnega prostoraŤ, za katera je vlada namenila 1816 milijarde evrov (eno milijardo osemstošestnajst milijonov evrov!). Za primerjavo: celotni obrambni proračun RS za leto 2001 je znašal dobrih 300 milijonov evrov.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

ksmith ::

IceMan: nemoreš primerjat kraljevino Avstroogrsko v propdau ali totalitaristično nepomembno jugoslavijo s paktom Nato - skupino najmočnejših demokratičnih držav na svetu.
V Natu ne bomo bolj ogroženi od teroristov. Kdo so teroristi? To so ljudje, ki se borijo za svoj prav proti neprimerno močnješemu nasprotniku in bi z navadno vojsko spušili. Borijo se proti režimo, ki jih zatira (npr. proti Ameriki). Zadnje čase se teroristični napadi dogajajo predvsem izven članic Nata: Indonezija, disko na Baliju, Izrael, napad na parlament v Indiji, avtobomba v Kabulu, gledališče v Rusiji...Ali imajo teroristi v posameznih primerih prav ali ne je drugo vprašanje. Bistvo je, da razloga z napad na Slovenijo nimajo. Mogoče bi nas napadli če bi močno podpirali Ameriško politiko, kar pa ne delamo in tudi v Natu nam tega ne bi bilo treba kot se nekateri bojijo(primer nepodpore Ameriki znotraj Nata: Belgija, Francija, Nemčija...).

ganzi: "Vsm k ste za nato prvošču bližnje srečanje z vojno, ali terorizmom."
Zakaj?
"Ogrožen je velik držav v evropi.(Mav pomisl kje use so bili teroristični napadi preprečeni-italija,vb"
Vidiš v dveh članicah Nata je bil teror. napad preprečen(btw: obe podpirata Ameriško politiko)!
Na začetku tega mojga posta si lahko prebereš v katerih nečlanicah Nata teroristični napadi niso bili preprečeni.
"nevtralnost je rešitev."
Že pred vojno za Slovenijo leta 91 je nekaj ljudi govorilo o demilitarizirani in nevtralni Sloveniji. Kaj bi pa potem dejali JLA-jevcem? Ne nas napast ker smo nevtralni? Nevtralnost ni kot Divine Shield - pritisneš in ti nihče ne nardi nič. Spomni se svojih besed: "Vaše življenje so računalniki...mal preveč ste notr padl" da nisi ti noter padu?

undefined ::

> Mogoče bi nas napadli če bi močno podpirali Ameriško politiko, kar pa ne delamo in tudi v Natu nam tega ne bi bilo treba

Prav (prijetno) me je presenetil tvoj dojem celotne situacije, ki je popolnoma korekten. Po vsem tem se čudim, kako to, da ne dojameš nekaj tako preprostega, kot je dejstvo, da z vstopom v NATO avtomatsko podpremo ZDA in BOJ proti teroristom! Zdaj pa seštej 2+2 in dobil boš rezultat, ki ti ga ponujam že ves čas. :)

MUC ::

IceMan: Vsi vemo, da se večina terorizma dogaja izven NATA!

Tvoje seštevanje se spet ne izzide!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MUC ()

undefined ::

> Vsi vemo, da se večina terorizma izven NATA, zato mi hočemo v NATO!

Zato, da nas bodo teroristi lahko z razlogom napadli? Ja kaj pa nisi že prej povedal svojih želja.

> Tvoje seštevanje se spet ne izzide!

Se se. Samo pravilno je treba pogledat številke.

:)

Zgodovina sprememb…

MUC ::

In razlog za napad v Indoneziji je bil NATO?

Po tvoji logiki ne moremo niti v EU, ker Italija in Španija strogo podpirata vojno v Iraku, mnogo ostalih EU članic pa jih vojno pogojno podpira. SI tudi proti včlanitvi v EU potem kot izgleda?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MUC ()
««
2 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

rezultati referenduma (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1136835 (5398) Sandi79
»

Slovenski NATO lažnivci (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58522445 (16380) OwcA
»

NATO - we are on! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67425896 (19090) Pepe
»

NATO pro et contra (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34314773 (10727) rh^
»

NATO-pro,contra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1117896 (6437) freserovski

Več podobnih tem