» »

Motorsport Manager igre?

Motorsport Manager igre?

Pesimist ::

Motorsport manager se mi pune dopade, skoda da je samo singleplayer. Trackday pa tudi izgleda zelo zanimivo in zelo niska cena. Je pa multiplayer only in 1 car on track. So se kaksne take igre?
  • spremenilo: Pesimist ()

Seljak ::

Ta novi motosport manager je svetovn ;) Je pa res,da manjka MP in ne razumem kako so lahko naredili brez MP? Sama igralnost,nabor nastavitev dirkalnika, novačenje dirkačev in vse ostalo je na nivoju. No kar bi še pograjal je morda to,da je dirkaški vikend prikrajšan za kvalifikacije. Pa škoda,da ni licence za imena dirkališč,dirkačev in dirkalnikov,ampak to je malenkost.

Pesimist ::

zaj sem demo spilo trackdaya. Omg je blo intenzivno. Mislim da bom kupo :D
MM pa je tudi beštija ja. Skoda da nima multiplayera se.

Sem zacel gledat youtube serijo gameplaya. Rox
Kvalifikacije so v top seriji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Linko ::

Seljak je izjavil:

Ta novi motosport manager je svetovn ;) Je pa res,da manjka MP in ne razumem kako so lahko naredili brez MP? Sama igralnost,nabor nastavitev dirkalnika, novačenje dirkačev in vse ostalo je na nivoju. No kar bi še pograjal je morda to,da je dirkaški vikend prikrajšan za kvalifikacije. Pa škoda,da ni licence za imena dirkališč,dirkačev in dirkalnikov,ampak to je malenkost.




Sem si pridobil špil...res je bomba. Kako to misliš da ni kvalifikacij? so so :)

Pesimist ::

mene edino moti da ni practice daljši kot 20min. Sej te nemorem praktično nič prav nastavit.

Seljak ::

Linko je izjavil:

Seljak je izjavil:

Ta novi motosport manager je svetovn ;) Je pa res,da manjka MP in ne razumem kako so lahko naredili brez MP? Sama igralnost,nabor nastavitev dirkalnika, novačenje dirkačev in vse ostalo je na nivoju. No kar bi še pograjal je morda to,da je dirkaški vikend prikrajšan za kvalifikacije. Pa škoda,da ni licence za imena dirkališč,dirkačev in dirkalnikov,ampak to je malenkost.




Sem si pridobil špil...res je bomba. Kako to misliš da ni kvalifikacij? so so :)


Res je,so kvalifikacije. Sem se zmotil. Tudi imena ekip in dirkališč so že spremenili moderji in je prav fino. Škoda,ker niso razvijalci namenili več truda ($$) za licence.

springfield ::

Seljak je izjavil:

Škoda,ker niso razvijalci namenili več truda ($$) za licence.

Kolikor mi je znano ima Codemaster ekskluzivo za F1, ki so jo letos menda podaljšali, tak da še nekaj časa ni za pričakovat originalnih imen.

Linko ::

Kje se dobijo modi za prava imena?

Seljak ::

Na Racedepartment

Pesimist ::

samo je baje taki kot da ga je nepismen skup sestavlal. Imena voznikov in sponzorjev narobe crkovana.
Zato mislim da bom ostal na default.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Seljak ::

Lahko pa si sam spremeniš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2013 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Na cesti
1899233895 (139721) Alexius Heristalski
»

Formula 1 2011 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Na cesti
1146130488 (89237) Jst
»

Formula 1 2009 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
127288269 (50648) ABX
»

F1 2007 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
116778674 (50994) 'FireSTORM'
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238198 (22859) balocom

Več podobnih tem