» »

F1 2007

F1 2007

««
2 / 24
»»

overlord_tm ::

Jaz še opatu nisem. Še potem ko je mirko nabijal o wide screen sem se čudil, potem sem pa sem se le toliko zbudil da sem opazil rob =).

Tilen ::

Ali pa je bila kriva pijača pa sem narobe videl?

>:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Alexius Heristalski ::

Črna robova zgoraj in spodaj sta bili takoj prvi stvari, ki sem ju opazil. Me ni kaj posebno motilo, razen manjše slike in s tem tudi grafike, ampak bom preživel. Zgleda je panoramska slika zdaj v modi.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

šernk ::

sicer sm opazu takoj ma me ni prow dost motilo. bomo že.
še dobro da imamo u slo sploh tv ki je sposobna prenašat dirke
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Melanholija ::

Jst sm glih pršo domu in bom kar počakal na dirko se mi ne splača spat...upam da bo raikkonen zmagu...!

Tilen ::

Jaz bom tudi kr prebedel.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Timmah ::

pobje a smo ready :D
donde esta francesca

_marko ::

Jaz nisem...

iščem live stream za F1... pa nikjer ne najdem ok strani...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Tilen ::

Treba se založit za dve uri ali kako? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

CHAOS ::

Pa dejmo... :D Forca Ferrari. :D
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

njok ::

Live-timing je pripravljen. :D

Letos sta na voljo standard in large razlicica, mogoce kdo ve kaksne so razlike?

_marko ::

V velikosti fontov :)
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

_marko ::

Kaj se je zgodilo z Mclarnoma?
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

njok ::

Doh! :DD

Kimi se ze oddaljuje...

edit: malo me daje pozna ura.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njok ()

Timmah ::

Kovalinen bi rabu terenca >:D reklama za vodafone pa mclaren telefon mi gre na k....
donde esta francesca

CHAOS ::

Yes! :D
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

Timmah ::

tut finska himna gre fajn u usesa :D
donde esta francesca

Super Sonic ::

Kaj so hitr pokril hrbet Alonsu. Prov ni si zaslužu biti dans pred Hamiltonom.

Drugač pa res Kovalainen rabi močno ojačan avto, Red Bull je letel, Honde so tako v kur**, da lahko nehajo dirkat, Super Aguri je res super, Bmw je zares močan in stric Mirko je nazaj (hmmm kaj je to, mislim kdo je to, ja to je-ja to ni , hja težko rečem, aha tole bo verjetno Spiker - lol).


Eh, bravo Kimi!
(ker veselje po dirki - not) >:D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Rom@noZ ::

Vodafone je res dosti bolj pasal na ferrarija, letošnji ferrari se mi sploh ne dopade, žal...

Rom@noZ ::

Ferrari bo letos spet rastural, kombinacija z Bridgestonom je fenomenalna (mehka IN trda verzija), Wurz pa je mel ogromno srečo, da ga Coulthard ni "povozil"

mavec ::

No jaz sem pa zaspal... Ujel sem zadnjih 21 krogov. :|
Vesel pa sem, da je Kimi zmagal, edino Alonso se mi zdi, da ima zopet krompir... Kar sem razbral in slišal... Bah no. Upam, da se Hamiltonu odtrga in da ga pelje "scat" v nadaljevanju sezone. Ker že zanimivo je bilo videti Alonsov obraz, ki je bil tak kot da bi bil ob naslov svetovnega prvaka. Povsem top, Kimi običajen hladen, Hamilton vesel...
Ja očitno ne bo tako kot prejšnji dve leti + tega, da ima zdaj še Hamiltona, ki ni kot Fisichela...>:D

crazy kure ::

1 tekma je bla dolgajt bo pa po moje letošnja sezona noro zanimiva.
Boj za naslov se bo odvijal med ferrrari in mclaren.
Go kimi, al še bolš go massa, pač ferrari. Komaj čakam Imolo.

TOP ::

Človek ali sploh spremljaš F1.Imole letos ni,ker prenavljajo dirkališče.

Tilen ::

ok! :)

Sem pa malo preklapljal med drugimi kanali [RTL, HRT] in ima samo POP TV ta 16:9. Kako to, ce pa Mirko pravi, da se je Eccelstone odlocil tako oddajat signal? Nekaj mi smrdi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PI ::

16:9 majo tudi avstrijci. Ostali so se očitno odločili za stari format (velikost napisov)

Lp B

ripmork ::

jest sem itak gledal na hrvaški, kjer so oddajali v 4:3..wide verzija sicer lepše izgleda, a kaj ko nimam takega TV-ja.
Sicer pa čestitke Kimiju, odlična dirka, sam je pa tip res "mrzu", oziroma hladnokrven, na odru je komaj kak nasmešek pokazal...eh, važn da je hiter kot treba:D
Pa vsa čast tut Hamiltonu, fantastičen debi v f1, da pa je tip talentiran pa se je opazilo že lani v GP2...

kiFni ::

A u pi*do. Posnetek je bil tud že zlo zgodaj, ob 7. Pa sem vse zamudo. A ima kdo posnetek?

crazy kure ::

MY BAD, PAČ SE NISEM ŠE POGLOBIL V SEZNONO

dzinks63 ::

:)) Uff kako hudo je Couthard letel po zraku. Samo malo je manjkalo, pa bi Wurthz-u odpilil glavo. Na srečo se je vse dobro končalo.

šernk ::

Coutlhard je pač Coulthard mojster volana:D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

CHAOS ::

No, mislim, da moja teza o petih desetinkah kar drži. Na dirki je izgledalo, da je ta razlika kar celo sekundo. Če bo čez tri tedne podobno, potem bo Ferrari letos zelo težko dohiteti.
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

Jst ::

Meni se zdi, kot da T-2 uporablja nek čuden prekodirni postopek iz 16:9 v 4:3 (poptv). Slika na mojem TVju je zelo slaba. Same kockice vidim in gibanje ni smooth. Je še kdo to opazil?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Rasho ::

Bravo Kimi!! Ferrari je spet dokazal, da gredo letos na naslov. Mal mi je žal za Masso, ker bi bil brez težav na kvalifikacijah z lahkoto na 1 ali 2 mestu. McLaren, no ja... Pač kuhna, da je bil Alonso drugi, Hamilton vsaka čast, ampak kot že nekaj komentarjev prej, rabil bi terenca >:D

Drugače pa najboljša mi je bla Kimijeva izjava po tekmi, ko so ga vprašali, kaj se je zgodilo v tistem 3 ovinku: "Nisem bil pozoren na ovinek, gledal sem nekaj drugega. To se zgodi, ko se ti nikamor ne mudi." :D
Yippie-Kai-Yay Mo*herf**ker!

SmeskoSnezak ::

Ah ja... začetna evforija rdečega tabora. Upam, da čimprej ugasne. Namreč z hitrostjo sivih puščic (pa čeprav niso več sivi , grrrr) .

(to ni flame, just an opinion :8) )
@ Pusti soncu v srce... @

Gundolf ::

Sej so srebrne puščice že od nekdaj. Čeprav včasih si bile res bolj sive barve in veliko lepše.

Cingular ::

zdaj niso niti srebrne niti puščice. puščice bi naj bile hitre, ne?:D

kimi je verjetno gledal lepe punce ob progi, pa se je zabremzal:D glede na to, da je vozil ves čas z rezervo, se mi ostali kar malo smilijo.
Intel E4300@3.3GHz, Asus P5B, 2x1Gb OCZ Gold XTC, WD 400Gb SATAII 16Mb,
Nvidia 8800GTS 320Mb@650/1000, Nec 3540&Lite-On LS, Logitech Z5400,
22" LCD Samsung 225BW, MS Vista Bussines

Rasho ::

Cingular se podpišem pod drugi odstavek :) Preveč se je shladil :)
Yippie-Kai-Yay Mo*herf**ker!

SmeskoSnezak ::

Hahaha... I agree... Kimi sam je reko, da je mel cajt okol gledat. Me pa je tud nasmejal, ko je to reko. Sicer pa, rdeča mu totalno ne paše. >:D
@ Pusti soncu v srce... @

Good Guy ::

Hja dobr je kimi furu, dobr so tut v garaži nardil

smola za maso k mu je skuril menjalnik

IMO je v rdečo barvo pasal sam Šumi..>:D >:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Carmack ::

McLaren all the way.....
BRIJAM, ŠIŠAM, ZUBE VADIM...

njok ::

Tilen ::

Beda.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ripmork ::

ma to je super!
Če hoče f1 ostat "kraljica motošporta" je to edini tapravi način...imajo na Dakar-reliju traction-control? kaj pa NASCAR?...
in zakaj hudiča naj bi bila potem f1 kraljica motošporta?

Elektroniko ven, pa da vidimo spet vrtenja, napake, itd...tako kot bi moralo bit že ves čas. To je bil včasih tudi del spektakla - da je bilo dosti več takih vrtenj in napak na stezi, in je bila f1 bolj dinamična.
Se pa osebno že veselim teh sprememb (najbolj ponovnih slick-gum), ideal bi bil gledat f1 kakršna je bila v začetku 90-ih let, le da je sedaj varnost na dosti višjem nivoju. 8-)

Tilen ::

Nekateri pozabljate zakaj je bil TC na koncu sploh dovoljen.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Alexius Heristalski ::

Ja, ker niso mogli nadzorovati, kdo ga ima in kdo ne. Vendar naslednje leto ne bo težav s tem, ker bodo motorji imeli enoten ECU od FIA-e.

Bolj zanimivo je, da razvoj motorjev ne bo več zamrznjen:
The meeting also saw a step back by the FIA from the engine freeze rules, with teams being permitted to carry out modifications to the clutch, trumpet tray, hydraulic pumps, injection systems, alternators, fuel pumps, oil pumps, water pumps, exhaust systems, electronic sensors, electrical looms and spark plugs from 2008, all areas restricted under the current regulations.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

šernk ::

ma glavno da ukinijo čim več elektronike, saj še malo pa bi dirkalnik lahko vozil brez voznika po stezi
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

TESKAn ::

Malo butasto se mi zdi to omejevanje, naj ne bi F1 bil tak 'cutting edge' šport, kjer se uporablja tehnologijo, ki je komaj iz laboratorijev prišla?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

MPM ::

teskan se strinjam. Čim boljše in novejše tehnologije v F1 ne pa neko omejevanje. to je brezveze.
sej zato pa obstajajo formula 3000, kart in podobno ampak ne vem zakaj bi blo treba zdaj tehnologijo v F1 omejevat zato da se dnar špara. Če moštvo nima denarja naj gre v kakšno drugo kategorijo. V F1 se bodo že našli taki ki imajo sredstva. sicer pa, kdo pravi da je denar vse. dober primer je toyota.

bzp ::

Zakaj omejevat? Zato ker je F1 en velik cirkus, in ker so dirkači ratal mamini sineki. Ob takem razvoju, vse samo na tehnologijo & varnost, bomo čez 5 let gledal formule na daljinca pa 15-letne dirkače v boksu, boljše ekipe (z več denarja) bodo pa itak AI vpregle. Ful zabavno - NOT!

Se popolnoma strinjam da prepovejo čimveč elektronke, jest bi jim še sklopko pa normalno prestavno ročico nazaj dal. Da pa realno rečemo, naj bo formula igrišče za iskanje tehnologij prihodnosti, bi jim pa še max. porabo goriva na dirko uvedel. Po možnosti v navezi z uvrstitvijo (kolker maš točk v prvenstvu, tolk kg goriva na dirko manj imaš dovoljeno). Pa slickse pa omejeno aerodinamiko (ker teh miljon krilc zgleda nagravžno, vsaka ekipa naj dobi dva spojlerja, sprednjega pa zadnjega, izbirajo lahko samo kot montiranja - to bi blo nekej). Bah, mam že preveč idej :>

overlord_tm ::

Pol je vseeno če gremo kako serijo z seriskemi avti gledat ...

Sicer pa, Alonso bo najebal brez TCja. Vsaj kolikor sem videl preteklo sezono, če je una ikonca na TV kaj resnična, Alonsu se je TC vklaplal na vsakem ovinku ko mu je kdo sledil.
««
2 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2012 (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Na cesti
3664270653 (166121) ABX

Formula 1 2010 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Na cesti
1189176086 (139331) WarpedGone
»

Formula 1 2009 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
127287987 (50366) ABX
»

Formula 1 2008 (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Na cesti
72253650 (32804) PrimozR

Več podobnih tem