» »

F1 sezona 2003

F1 sezona 2003

««
4 / 24
»»

R0K ::

Alonzo je očitno že OK.

Zmagu je pa po novih podatkih KIMI! :))) Sam da se je švabski avto priv prpelu čez cil :P

in ja, tistega varnostnika k se je kr pogovarju umes pa dol brcu, bi jest narezu. kmet.

katu kaže zelo, zelo slabo. baje ima samo 15% možnosti da sploh preživi. drugače pa ne vem če je še sploh med nami. ;(

uglavnem, danes en slab dan za moto šport...same nesreče...

ripmork ::

v najbolj norih sanjah si ne bi predstavlu take dirke:
zanimivo,grozno,napeto,dolgočasno,neverjetno...ma vse kar češ
takega priokusa mi že dolgo ni pustila nobena dirka.....
ampak ko sem vidu nesrečo od alonsa sm pa res okamenel...

shock ::

Res danes je dan za pozabit. Hmm tuki mi diši po korupciji, ni pošteno da je kimi zmagal.Fisichella bi moral zmagati saj se je rdeča zastava pojavila v 55 krogu in ne pa v 54.

Jaffa ::

Sicer se strinjam, sam so dirko prekinli en krog prej, sam grafiko so pozno dali gor na TV !
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

ripmork ::

to se pa tut men zdi..sej je bil v vodstvu-fisicu bi res privoščil ker je dober dirkač
pa se mora zmeraj cjazit pri kakšnem jordanu...

ripmork ::

ampak si predstavlate,da drvite 200km na uro po dežju-pol pa gumo nasadiš pa DIREKT
v zaščitne gume.....grozn tko kot tista nesreča od burtija v na žalost sedaj odpisanem
Spaju

R0K ::

To je res kriza ja. Ampak se je zdej lepo vidlo kak trda je školjka kjer sedi 'pilot'. Okoli se je vse dobesedno odlamalo ampak školjka je ostala cela. Vsej ena dobra stvar, za ktiro F1 namenja tolk dinarčkov - varnost. Če bi se to zgodlo pred petimi leti, bog ve kako bi bilo...

Microsoft ::

BTW, dans smo vidl tako opevanega "KRALJA" mokrih stez - čevlarja!:D :D :D
Ni kej, res se je izkazu!

Kolker sm jst vidu, je Alonso čist OK. Mislm, da se je sam mal v nogo udarl, neč kej večjega.
:\

by Miha

zile ::

RIPMORK: Točno to se je danes zgodilo Daijiru Katu v 500cc GP, ko se je z 200 spiču u zid. Ali kdo ima link do videa tega crasha + crasha od Alonosa.

Jaffa ::

Pa še 6 drugih na istem mestu. To se zgodi tistim, ki pritiskajo do konca...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

shock ::

še po TV-ju nisem zasledil kako se je strosil

shock ::

Kolk ste zadovoljni z današnjo tekmo, brez če gledate na zadnji moment ko je šel tisti na gumo?

bf4ed ::

>:D Zanimiva dirka, samo da nikomu ni nič preveč hudega.:8)

borinho ::

Jest sm mal dirke zamudu, v bistvu ko je Rubens povedel sm šel na čik in se veselo drl samba, samba. K sem pa nazaj pršou je pa že regrat nabirou in v bistvu do konca nism zvedu a sej zrolal, a se je skrešou, a mogoč kej druzga.
Upa da posnetkov Katove nesreče sploh ne bo, ker mi gre na kozlanje da se folk ob tragedijah naslaja in vsem frendom jim kaže posnetke teh krešov in misl kolk je kul.

Drugač sem pa že skor 10 let navijač Rubensa, pa me prov mal briga če ni tolk hitr kt šumi.

hokuto ::

Eh letošnja sezona, ta dirka pa še posebej je kot da bi gledal igre brez meja. Čudna, rahlo nesmiselna pravila, prečkanje reke, izogibanje gumam na cesti, ostalim karamboliranim vozilom ob cesti... Manjkajo samo še špice, ki se naključno dvignejo iz asfalta, občasna čez progo kotaleča se skala in uporaba jolly-ja pa bo.

Microsoft ::

Jaffa, sam takim "KRALJEM", kot je čevljar, se pa to le nebi smelo naredit. Konc koncev, sej je pa ja "NAJBOLJŠI".

Vsim ostalim pa: Sej res, da je bla nesreča, pa da nobenim kej tazga ne prvaošm, sam a usi gledate F1 od dans al ka? Pa sej to sej pa ja vsako sezono dogajal! To ni neč kej tazga, sploh če pogledaš na to, da so formule stvarca, ki dosežejo en mečken nad 300 km/h (mislm dans v braziliji v Braziliji). Pa to je dirka, ne pa lepotna vožnja.:D

Kak lahka pol sploh pričakujete, da se nobenim ne bo zgodil, da ne bo mel več svojga bolida pod kontrolo?:\

Jst tega nikol ne pričakujem, sploh pa ne takrat, ko je mokro!

by Miha

Jaffa ::

Je fajn provocirat jl ?
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Microsoft ::

Jaffa, ne tak fejst. Jst ti hočm sam pokazat, kak je mogoče realnost. Men pač ni všeč, da majo čevlarja za nekega "KRALJA" dežja, ker lahka, da to sploh ni. Recimo dans se je vidl, da tud čevljar lahka nardi napako na mokri stezi.
Če bi se pol tak gledal, je kralj dežja ICEMAN.:) PA tud bio se skor lahka tak rekl, sej kolker sm jst gledu, ni naerdu kake napake.:\

Pa čevljar je po moje dobil ta naslov "KEALJA" dežja mogoče tud zato, ker sedi v najboljšem dirkalniku. Sej do sedaj je... Kar pa ti pol vsakeršno delo olajša.

Pa še to je zanimiv, da je čevljar v Maleziji naredu eno mečkeno napakco, ke se je mal zakantu, dans pa je še en mečken zašel iz smeri. Upam, da bo s tem F1 še bolj zanimiva, ker se bo čevljar res mogu potrudit, da bo do sredine sezone ujel Srebrni puščici.

by Miha

borinho ::

Un tvoj kao "iceman" je naredu napako, ampak je mel srečo. Morm rečt da Šumija ne maram preveč, ampak da je v dežju car je dokazal že ničkolikokrat, še v nekonkurenčnem benettonu, ta naziv je dobil zato ker je v dežju postavljal mnogo hitrejše čase (včasih tudi po 2sekundi) od konkurence, tu je pa pač naredil napako.

P.S. Za Kata je znano samo to da je odločilnih naslednjih 48 ur in da se gre zahvaliti medicinskemu osebju za hitro posredovanje in uspešno oživljanje.

Microsoft ::

Zdej ni več v benettonu...:\

Se mi pa zdi, da to premoč v dežju ni vlkrat pokazu v ferariju.:) Sploh če pogledaš, kak raketa je bil ferari v 2001 in 2002! Mislm, da ga je lani Coulthard prav tako prehitel v Braziliji, čevljar pa je neki travo kosil.:D

by Miha

borinho ::

Ja zadje sezone nisem preveč spremljal, ampak dejstvo je da se je od aktivnih dirkačev Šumi največkrat dokazal v dežju, to je treba priznat, čeprav povdarjam še zdaleč nisem njegov navijač. Drugač sm bolj za motociklizem, pa včasih sem bolj spremljal dirke čez lužo: PPG Cart, Nascar

hokuto ::

Uvrstitve na lanski dirki v Braziliji :
1. M. Schumacher
2. R. Schumacher
3. D. Coulthard

TribesMan ::

Hehe spet smo zmagal.

Kdo je ze napisal nekaj postov nazaj da z McLarnom ne bo nic dons v dezju??

Pa kr ne morem pozabit Rubinia, ko je prehitel Coultharda je letel po stezi ko sneta sekira, na zalost samo tri kroge, ali Ferrari postaja kanta kakrsna je bil vcasih?!?

Upam da ne in da bodo z novim dirkalnikom dosegli kaksne pametne uvrstitve, ker ce bo slo tako naprej bo letosnja sezona se bolj dolgocasna kot lanska. Williams pa itaq letos nima za burek, se pregovorno nadmocnega BMW motorja letos kot kaze nimajo, saj jih na ravninah nesejo tako srebrni, rdeci, cez kaksne dve dirki jih bo pa se Renault. Bad, bad.

Sm pa opazu da Shumi nima vec tistega izraza na obrazu ko mu ne gre, se je koncno mal znormaliziral??

Pa se glede koncnega reda. Vse je regularno, ker Fisichella se ni prevozil cilne crte ko so objavili rdeco zastavo, potem pa velja stanje iz enga kroga prej. Jebi ga, skida da niso zmagal, pa se 200-ta dirka je bla to za Jordan.

LP

LP

Tribes/Man
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

shock ::

TribesMan:
Hehe spet smo zmagal

Nisem vedu da si član ekipe McLaren:)).

beerhunter ::

Nisem fan Schumija, še manj pa Ferrarija. Ampak mislim da jih po teh začetnih težavah ne moremo kar odpisat. Prepričan sem da nam bodo kmalu pokazali hudiča...

Sicer pa mi bo ta dirka ostala v spominu (poleg nesreč itd) še po enem biseru iz ust M. Ališiča. Ko je Firmanu odtrgalo kolo in se je na koncu ciljne ravnine zapičil Panisu v rit, Miran najprej ni dojel za kaj se gre in je dejal da je "Firman trčil v Panisa", no potem ko smo na ponovljenem posnetku videli kaj se je zgodilo pa je popravil "da je Firman trčil sam s sabo" :D :D :D

A si predstavljate: si na cesti in trčiš sam s seboj ???

boštjan ::

in pol se dobre teme zaklepajo,ker uleti en z neumesnimi, otročjimi in svojim letom nedoraslim izjavam.

morphling1 ::

swar, dej se malo umiri.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Super Sonic ::

blo je v bistvu kr smesn. glih dol sm se daju z mojo drago.. nakar zaslism (pa tv je bil kr potim) nebeski glas.. ULA LA LA LA.. KAKSNA DRAMA.. DRAMAAAAAAAAA. POGLEEEJTE.. UUUUUUUU.... in potem.. JA TUDI V F1 JE ZOGA OKROGLA...

Halo? drugac pa sm mel dobro dirko :D

Zgodovina sprememb…

R0K ::

BMW bo še dober. Ja ja. More bit :)

Sicer pa tega alešiča itak ni za poslušat. tip tko pozno dojame zadeve, da kr smrdi. še men je prej jasno, ko gledam preko tv, on pa pred nosom, na ciljni tribuni ne vidi kaj se dogaja. jao.

pa prenos tut ni bil nevem kaj. tile brazilci so res neki jebivetri. učas so tok zamujal s kakimi posnetki, alpa se jih je že pešnajt razbil pa šele čez pol ure pokažejo. mislim no. pa hecn je, kok so bli ponosni in so ene 5x prek začetkom tekme pokazal startno listo :)))

drgače pa tut jest mislim, da ferrari še ni out. marcedes je pa res dobro začel. ampak kaj jim to pomaga - bmw pač rulz ;)

beerhunter ::

Boštjan,

a tole leti na moj post? Kaj pa je tako narobe da bi moral temo zaklenit?

Jaffa ::

beerhunter: Po mojem ne. Je kdo zbrisal po mojem tist post.
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

morphling1 ::

Ne beerhunter to je letelo na swarov post, ki sem ga zbrisal
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

SisQ ::

Pozdrav!
Na žalost, se moram komaj zdaj vključit v debato, ker sem komaj zdaj pogledal dirko (služba pač).
Fantastična dirka, tako kot ostali dve. Polno prehitevanj, krešov, menjava mest...Rezultat pa je tako ali tako fantastičen, čeprav je ta zmaga malo jalova.
Tako zvani KING OF THE RAIN pa je imel RAIN v očeh, pa vsi njegovi slavopevci tudi. Tako kot sem že povedal, je on car samo vsuper duper avtu. Z enakovrednim avtom pa nima živce in ne možnosti, da bi zmagal. Tako, sedaj bo dobil spet NAJHITREJŠI AVTO in bo spet zmagala hitrost avta in ne njegova fantastična vožnja.
Ferraristi, ccccccccccc :D


Jaffa ::

Tak by the way, ta ferrari je še vedno najhitrejši ! Le dežne bridgestone gume so bile dosti slabše od dežnih michelin. Pa ne zaj spet rečt da to ni res, ker če boš, si idi pogledat direko še 1x ! Ko se je cesta malo posušila, si vido kak je začel vozit Schumi, pa pol Rubens...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

SisQ ::

Ali pa je to rezultat, da eni ne znajo vozit po dežju. Ok, šalo na stran. Mogoče so res boljše, čeprav so bile do sedaj Michelinke dosti slabše od Bridgestonk.
Kar se tiče hitrosti, se mi zdi da so tu nekje. Ker vsi vemo, kaj se je dogajalo lani, ko je bil Ferrari reeeeesssss hiter. Hitrejši za 0,7 do 1 sekunde od najbližje konkurence!!!!!!!! Takrat pa jim res ni bil problem zmagat. cccccccccccccccc


ripmork ::

vesel sem,da je formula končno le prilezla iz tistega dolgcajta zadnjih dveh let.
navijač schumacherja gor al pa dol,tisto lansko leto,ko je bil 1sec. na krog hitrejši
(skupaj z avtom:D seveda) je bilo navadno dolgočasno sranje in če bi se še letos ponovilo
bi direkt nehal spremljat formulo1.......tako pa.....ta sezona je nora:D !!!!
ne vem kako je vam ampak ob gledanju zadnjih treh dirk sem videl več zanimivega kot v nekaj letih prej.
sicer pa redno spremljam NASCAR ker tam je pa tut čist noro ej.....tko je treba bit!!!

Alexius Heristalski ::

Po mojem so bile krive dežne gume. Aja, nehajte se kregat glede kralja dežja - Schumiju mokra brazilska proga očitno ne leži - zavrtel se je že leta 2001, prav tako na intermediate gumah. Sicer pa bomo videli, kaj bo naslednjo sezono, ko bo manj elektronike. Baje naj bi bile nekatere prepovedi uvedene že na VN Velike Britanije, vendar so se pri FIA premislili in jih dali na začetek sezone 2004. Je to res?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Jaffa ::

Alexius: Je res glede elektronike, ja.

Je pač naredil napako, pa sej ni bil edini, samo ko s 345 gumo enkrat zapelješ čez lužo, pol morš bit res car al pa met res srečo, da te ne zasuče oz. da se rešiš (Weber menda). Sicer to vrtenje ni imelo veze s kvaliteto gume, ampak z širino. Ker akuaplaning pri takih gumah je še tolk večji.

Je pa tud res, da pritisk s strani medijev na Schumija po tolikšnem hvlajenju kolk zmag bojo imeli in podobno in ko je že 2 dirki zafural, tud ni mali. Ok, nima veze... Gremo naprej... 8-)


www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaffa ()

TribesMan ::

Tak by the way, ta ferrari je še vedno najhitrejši !


Lepo te prosim.

Mašina je trenutno švohejša kot od McLarna, za Williams ne vem točn kje so. Če ne verjameš si poglej posnetke dvobojev Ferrari:Mclaren potem pa še McLaren Ferrari. Na kocu ravnin je bilo očitno da je Barichello lahko samo sledil v zaveterju, ko pa si gledal boj ko je bil v zaveterju McLaren ga je pa dobesedno mim katapultiral (Shumija in Barichellota) ko je bil v zaveterju, kasneje je colthard naredil napako na koncu ravnine, in to je glavni razlog da je Rubinio sploh mim prsou.
Aero pack pa tud ni več neka ZF, ker je že debelo leto star z popravki, sicer pa bo najbrž F2003GA hitrejši od konkurence, vprašanje kaj bo z MP4/19, ki pride v barcelono. Baje zacnejo ta teden testirat z njim, bo rado crkvalo!!!

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Jaffa ::

To ! In ko je prišel mimo (Rubens), je na koncu kroga že imel koliko prednosti ? Coulthard ga je takrat samo oviral. Nena flancaj no. Plus tega, na začetku ko je še bilo dosti vode na cesti, so vsi, ki so imeli michelin gume gor začeli prehitevat tiste na bridgestone in vozit občutno hitreje ! Ker bridgestone intermediate so dosti slabše od michelink takrat ko je preveč vode na cesti. Kdaj pa začnejo delovat boljše, si pa tak vido.
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

shock ::

Ja saj si videl kako je bilo to. Enkrat je bil Montoya najitrejši saj je prišel do drugega mesta brez problemov, pol je bil čas McLarna in pol ko je bilo še manj mokra steza pa šumi je začel vse dohitevat, in po čist na koncul še fisichella je prihitel raikonena, kjer na žalost ni bil prvi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shock ()

M4TECH ::

Juuuuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiii !!!! :))

Ferrari ne zmaguje več.:D >:D :D >:D :D >:D :D
Končno je formula zanimiva :))

Jaffa ::

Baje da naj bi Rubensu bencina sfalilo... Tak je Mirko reko... 8-)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

TribesMan ::

Jaffa tisto da ga je na koncu kroga že ulovil pa je samo dejstvo da ima ferrari še vedno biljši mehanski oprijem.

Drgač je pa barichellotu sfalil dovod goriva in mu ga ni zmankal.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

SisQ ::

To je rekel Ferrari, da je Barichelu odpovedala bencinska pumpa, ker se bojijo blamaže. Kaj pa, če mu je res zmanjkalo bencina?
Vsi vemo, da so prazni dirkalniki dosti hitrejši in je mogoče to vzrok, da je naenkrat bil tako hiter. Ne samo iskat bedne izgovore.
Kaj vi resno mislite, da bi TOD priznal napako, in rekel "EJ, jebi ga smo narobe zračunali porabo, pa smo zato popušli". JEAH, WRIGHT!!!


TribesMan ::

Kaj vi resno mislite, da bi TOD priznal napako, in rekel "EJ, jebi ga smo narobe zračunali porabo, pa smo zato popušli". JEAH, WRIGHT!!!


To je sicer mogoče, še posebej če so pozabili upoštevat, da bolid pokuri več v deževnih razmerah,...
Sam to bi bla res ena banalna glupost. Ali se je ferrari spet nalezel tiste pregovorne italjanske površnosti, ki jo poznamo recimo pri FIATu???
Še dobro se spominjam leta 96 na hungaroringu ko so rdeče kapice poklapane odhajale domov in govorile "Ferreri merda"

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Jaffa ::

Kaj je z vami ? Če so pozabili to, če so pozabili ono... Pa kaj mislite, da oni karte špilajo tam ? Vi si po mojem sploh predstavljat ne morte na kaj oni vse študirajo... In glede na to da je Ferrari že kar precej točk za McLarnom in da je Schumi šel ven, po mojem niso pozabli, da mu je sfalilo bencina, ampak je bla ziher kakšna tehnična napaka.

Pa to glede dežnih razmer in porabe - je ravno obratno ! Manjše hitrosti, motor dela z nižjimi obrati, torej občutno manjša poraba !
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

shock ::

Jaffa: lahko je res zmanjkalo benzina, saj so zdaj oni tako pod pritiskom bili da se lahko tudi oni zmotijo. Noben ni prfekten. Mogoče pa ni zmanjkalo benzina, kdo ve.

boštjan ::

ste poslušali POPTV-šport.Šumi zračuno da niso odpeljali 75% dirke,tako winner nima pravice do 100% točk in naj bi celo fisico zmago.V petek bo vse jasno.

Jaffa ::

Shock: Mogoče so v gozdu... :)

Boštjan: Sej tak bi blo najboljše !
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K
««
4 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257681773 (40688) Alexius Heristalski
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178977 (46300) Microsoft
»

Sezona F1 se začenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554663 (4010) Chessman
»

Šumi ČETRTIČ ! - forza Schumi !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
706031 (5252) ziga7
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709393 (8121) Nemelk

Več podobnih tem