» »

F1 sezona 2003

F1 sezona 2003

««
22 / 24
»»

ŽirC ::

I can not be happier at the moment, because were are the champions.............


Lp, ZirC


>:D >:D >:D >:D >:D >:D

VuLc4n0 ::

Zdej pa takoj F1 challenge igrat pa M$-ja v steno zabijat!:D >:D
http://christinalake.cjb.net

ŽirC ::

Kimi je popusil po celi crti, .skori 40 sec, za vodilnim barichelom, joj joj, da o montoyi ne govorim, sam smo pa se usen prvaki, SPET :D


Lp, ZirC

VuLc4n0 ::

Drugo leto nič več.>:D
http://christinalake.cjb.net

VuLc4n0 ::

Od kje pa tebi 40 sekund?:D
http://christinalake.cjb.net

VuLc4n0 ::

IN kwa je Montoya narobe naredu??:\
http://christinalake.cjb.net

ŽirC ::

Sem po ališicu povedu okol oz. skori 40 sec, jah montoya, sej se vid bmw oz po nemsko bayerische mist wagen (prevod bavarski jajc avto)
:D


Lp, ZirC


We are the champinos, no time for losers...

Jackal ::

Kimi se je danes kar lepo izkazal. Saj tudi ni bilo za pričakovat da bo zmagal (čeprav sem upal na to). Sem pa celo dirko upal da se bo pokadilo iz rdeče kosilnice... res škoda.
Tile komisarji so pa tut ene piz*e... Tako očitno kot favorizirajo Ferrari letos... jao... katastrofa. Pa kaj noben drug tega ne vidi. Danes bi lahko bil celo 2x kaznovan - ampak neeeee...
Da pa sploh ne omenjam ekipe na POP-TV z Ališičem na čelu.

Vseeno upam da bo McLaren-ov delfin drugo leto zelo uspešno splaval in končno pokazal da je čas M$ & Ferrarija mimo.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

royal ::

Ja sreco ste meli da je renaultu zdahnil motor........................|O
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

boštjan ::

Ja sreco ste meli da je renaultu zdahnil motor........................

8-O ,in kdo po tvojem je od tega najbolj profitiro

flipflop ::

Spet je ferrari dobil celo goro "navijačev":(

zile ::

Čestitke Ferrariju in Michaelu Schumacherju za osvojen 6 naslov svetovnega prvaka v F1.
Za vse ostale pa, better luck next time :D

LapD ::

Ja dns Kimi res ni meu šans. Montoya in Alonso sta mogla it vn da je na štenge pršu :/ Šumi je pač vozu kokr je rabu:D :D. Sam po dolgem času spet ena dobra sezona. Me zanima kaj bi blo če bi meu montoya pred dirko šanse za naslov. Pol bi se lahk po glavi tepu :D :D

Zheegec ::

Lol, ta F1 je že kar komedija :D
Edino pošteno bi bilo diskvalifikacija M. Shumacherja in pa opravičilo zveze za prejšnjo dirko, kjer je Montoya dobil kazen, M. pa je danes ni.

Kar se seveda ne bo zgodilo, ampak jaz govorim o poštenosti >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boštjan ::

in zakaj bi moral Šumi senior danes dobiti kazen?8-O pa tudi če bi ga diskv. bi postal WC.

beerhunter ::

Tudi jaz čestitam M.Schumacherju za osvojen 6. naslov, Ferrariju pa za konstruktorski naslov.

Čeprav bi rajši videl Montoyo in Williamsa kot nosilca teh naslovov. Ali pa Kimija in McLaren.

Ampak kaj čmo, tak je pač šport...

Tomi ::

Vsekakor mi je bila všeč letošnja sezona. Razplet bi lahko bil precej drugačen, in naslednja bo očitno še bolj pestra.
metrodusa.blogspot.com

shock ::

Saj sezona bi bila res dobra če ne bi FIA navijala za ferrari in bi bila pravila enakopravna za vse ...

Jaffa ::

Eni spet vidijo zaroto... 8-O Like Jackal, ALIEN3001... Zakaj bi lahk bil kaznovan ? Speeding ticket bi lahk dobil, ker je zunaj naselja pretiraval ? Hmmm... Verjetno je znak spregledal. Še dobro, da je bil 8., ker drugač si tak ziher ne bi zaslužil naslova in bi bil Rubens zaslužen za vse. Škoda, da ni ratalo, ha ? 8-)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

@ljash ::

tud če bi biu v predzadnjem krogu Kimi prvi, pa M.S.zadnji, bi komisarji rekli, da je Kimi peljou mimo za 5 krogov zaostalega Kiese prehitro in bi mogu na kazen, da ne bi zmagu... Taka je FIA - Ferrari's International Adjudgement....:( barabija do konca.

Sicer škoda bemflovga motorja - če bi zdržu bi skor sigurno zmagu al pa spustu Kimija naprej (dogovor svetovni - konstruktorski prvak med Merčotom pa Williamsom).

boštjan ::

zdaj pa že fantaziraš

Jaffa ::

Ja, sej sm reko, da je bla zarota, ziher je mela tud Al Kaida prste coj... 8-O Sam po toči zvoniti je prepozno...
Drugač pa hidravlika še ni motor. Tak da pustte BMW... 8-)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

@ljash ::

se opravičujem - menjalnik mu je crknu...

R0K ::

Komi čakam na naslednjo sezono. Letošnja je bila zelo zanimiva. Mi je prov useeno če je zmagal Ferrari, za mene sta zmagala wiljams in mclarn. Williasm je pokazal kok fejst lohk spremeniš bolid mes sezono (vemo kako jim je šlo na začetku), Mclarn pa kok lohk s dvema letoma starim dirkalnikom še vedno na ravnini pihne dol Ferrarija.

O zmagi ferrarija itak nebi. Vemo kje ima Fia vse svoje delnice. Pač morjo zalagat ferrari čene bo propado. fiat je že, ferrari še pa bo.

Jaffa ::

In your dreams ROK, or dream on...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

shock ::

Jaffa: kot en otrok se obnašaš, ni kej. Samo je res žalostno, da lanski avto tekmuje proti tako opevanemu šumaherju in njegovem bolidu ... res žalostno>:D

boštjan ::

ja res žalostno da jim ni uspelo novega avta skupaj spdenat,da bi celo dirko zdržal.mogoče jih je glih to koštalo naslova.

TribesMan ::

Avto je že zdržal, problem je bil v crash testih...

A o tem drugo leto, ko bodo dirjali z MP4-19 (ki bo ubistvu popravek 18ke).

Jaffa kaj pa ti ene sanje omenjaš? Te je mora tlačla al kaj?

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

flipflop ::

Ampak kaj čmo, tak je pač šport...


Šport ni tak,F1 in FIA pa je. :'(

Tattoo- ::

OK, da se ne bomo kregal :D Schumacher je dones dosegel 6. naslov svetovnega prvaka. Ali zasluženo ali z pomočjo FIA-e ali koga drugega presodite sami. Moje mnenje je, da so nekateri letos pokazali še nekoliko več od njega - vendar na koncu štejejo zbrane točke...

Mene bolj zanima kaj mislite, ali bo Schumacher nadaljeval svojo kariero ali se bo upokojil? Kaj vi mislite, da bi moral narediti glede na to, da je osvojil vse kar se je dalo osvojiti (razen pole position-ov Senne)? Če se ne upokoji...bo drugo leto še tako v ospredju ali se vladavina Ferrarija/Schumacherja izteka?
Racing is in my blood - Ayrton Senna

snow ::

> Mclarn pa kok lohk s dvema letoma starim dirkalnikom še vedno na ravnini pihne dol Ferrarija.

Ne trapaj prosim. Se spomniš hitrosti v Monzi?
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Jaffa ::

Shock, ne joči no. Lanski avto ja, seveda. 8-O Je tud Ferrari bil hitrejši od konkurence z starim avtomobilom. Sam eni pač znajo v času nov avto narest, drugi majo pač malo več smole... Tale opavani Schumacher in jegov bolid je dosegel naslov prvaka in tud konstruktorskega, Kimi in Mercedes ga pa niso. Točke štejejo, vedno so in vedno bodo.

Tisto, glede Monze in hitrosti, glih ni ne vem kak velik pokazatelj...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaffa ()

cdflip ::

khm ponavadi ne komentiram, ampak tokrat bom. Ferrari rules!!! in Michael SCHUMACHER rules!!! in ne mi kritizirati Fie . ki da je podkupljena od Ferrarija. Kot vsaka krovna organizacija ima ZAPISANA pravila in VSA moštva vključno z bmwjem in mercedezom so se strinjali z njimi. So pa seveda tudi pri Fiji samo ljudje in delajo napake enkrat v škodo te ali druge ekipe!
lp

shock ::

Jaffa: Saj bi tud drugi imeli več točk, če bi FIA dala kakšnkrat rdečo zastavo, ne mi tuki sanjarit da je šumi z BP prišel do naslova. Ampak je z VELIKO pomočjo prišel do naslova.

shock ::

cdflip: ja res da so ljudje in da se zmotijo, samo škoda da se nikol ne zmotijo pri ferrariju ...

|KoRn| ::

Kaj pravite, bi sezona bila zanimiva brez Ferrarija in vseh spletk okoli Schumacherja? 8-)

zile ::

shock grow up. Pri teh letih bi že lahko :D . Očitno ti je Ferrari trn v peti in sploh nimaš nobene samokontrole, glede na-to kakšne bedarije klobasaš.
Drugače povedano, še enkrat preberi odgovor cdflipa. In tako naprej dokler ti ne bo jasno. *sigh*

SisQ ::

Hej folk!

Pa so le uredili, da je Šumi prvak.;((
No, navsezadnje ni tako hudo, saj se mu je Kimi zelo približal z svojo vožnjo in ga bo naslednje leto definitivno prehitel, če bodo naredili nov avto, ki bo po karektiristikah enak ali boljši od Ferrarijevega.
Poleg tega pa si je točke pridobil čisto sam, in ne s pomočjo FIe in podobnih spletkarjev. Kar pomeni, da bi z 1/4 pomoči, ki jo je bil deležen Šumi z raznih strani absolutno dobil naslov. Prav tako to velja za Montojo in ostalo rajo, ki dirkajo "SAMI". Vendar, je kakor je, nažalost.
Bo pa zelo zanimivo, če bo prihodnje leto pri srebrnih Montoja, kar pomeni "biger troubles for" Šumi.


Jaffa ::

Awsome ! Bigger troubles also for KIMI.. 8-O 8-) Me prav zanima, kak se bosta znašla drug ob drugem...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

@ljash ::

drugo leto se še ne bosta. Če se pa bosta, pa noben od njiju ne bo prvak, ker se bosta požrla med sabo - Montoya=temperament^2, Kimi=hladnokrvnost^2...

R0K ::

Pa sej so lepo povedal da nimajo dnarja dost da bi ga kupl. Vse odškodnine, plače in druge obveznosti bi ble prevelek stošek...

shock ::

zile: nevem zate samo jst sem zelo zrel. Od leta 89 gledam F1, samo nikoli fia ni tako pomagala dirkačem kot je MS-ju. OK pozabimo na tisto krivico ki jo doletela Senni, drugače ima MS polno podporo FIE. Saj smo tud na začetku sezone govorili da so že odločili kdo bo zmagal letošnjo prvenstvo.

Jaffa ::

Kdo bo drugo leto prvak ? Eni že za naprej vejo... Dajte delit skrivnosti... 8-)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

shock ::

Alonso, seveda če bo imel Renault zmogljiv motor.

Chronoboy ::

Ja, IceMan skoraj ni imel možnosti, da bi osvojil svetovno prvenstvo. Čestitam Barichellotu za zmago ter M$-ju za osvojen 6. naslov svetovnega prvaka tudi, če si ga je zaslužil kot nekateri pravijo s pomočji FIE (jaz ne mislim tako). Škoda za Montoyo in Alonsota. Res bi bilo bolj zanimivo, če bi IceMan in Montoya imeli več možnosti.

Neučakani za novo sezono.:D

ghostkop ::

Konc sezone, ni kej, jst pa razočaran. Kimi je letos pokazal da zna vozt, z boljšo taktiko, predvsem v sredini sezone, k so ga ene parkrat zajeb.. mehaniki, k so pr Mclarnu čist bedni, pa bi Schumija osramotil. Šele dve leti je v F1 pa že meša štrene. Komi čakam, da gre Coulthard stran pa da dobimo Montoyo, pol bo Schumi letel vsako diroko iz proge>:D . To zna pač Montoya narest. Sej ne rečem da Schumi ne zna vozt, na mokri stezi nima konkurence, ampak najbl se mi je zameru, ko se je že dvakrat, leta nazaj, na zadnji dirki zabil v voznika, ki se je z njim boril za naslov. Takrat prav poraza ni prenesel. Men se zdi, da se je v Hilla in v Vilneva zaletu-kreten, ni kej.
V glavnem komi čakam naslednje leto, ko bo Schumaherjevega zmagovalnega obdobja, vsaj upam, konec.

royal ::

Ne s takimi če ....bo imel alonso močnejši motor...seveda ga bo imel..vse v kompletu...renault je zmagoval in bo zmagoval........:)) :)) :))
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

boštjan ::

V glavnem komi čakam naslednje leto, ko bo Schumaherjevega zmagovalnega obdobja, vsaj upam, konec

Vsake zgodbe je 1x konec,tudi te bo;)

ŽirC ::

Vsake zgodbe je 1x konec,tudi te bo


sam men se zdi da ma ta zgodba usakic ko je konc sezone, pr ferrariju napisejo novo nadaljevanje, saj 4 leta zapored je blo tko in bo se naprej 100%, do trenutka ko MS gre iz Maranela.


Lp, ZirC

cdflip ::

Nikar se ne veselite prezgodaj. Schumi še ni rekel zadnje ....:D :D :D
shock: jaz formulo spremljam še kar nekaj let več kot ti (nekateri tukaj smo tudi malo starejsi8-) )
In res ne vem o čem se boste pogovarjali v tej temi ko enkrat Schumi ne bo tekmoval več. >:D
««
22 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257681773 (40688) Alexius Heristalski
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178977 (46300) Microsoft
»

Sezona F1 se začenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554663 (4010) Chessman
»

Šumi ČETRTIČ ! - forza Schumi !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
706031 (5252) ziga7
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709393 (8121) Nemelk

Več podobnih tem