» »

Planica 2003

Planica 2003

Pepe ::

Nezadržno se bliža, pa me zanima kaj menite ali bo nov rekord in koliko bo naj. daljava.

Jaz ciljam na 231 m.
LP
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!

bostjan11s ::

232.5 :))

Binji ::

Sej ni vazno sam da bo zurka:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Pepe ::

Saj ne, da bi se hvalil, ampak kdo je imel prav.:D
Lepo je videti, da se gre pri nas preko mej, ampak 240 pa verjetno ne bomo dočakali ali pač?
LP
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!

Binji ::

Hmm...pepe jasnovidec?:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

R0K ::

Če ne bodo skakalnce še povečal prek 240m ziher nau šlo. Ker ene dobrih 5m več bi skoču pa bi bil že na skor ravnem...kar pa ni lih luštno pristata ane :)

Jest samo upam, da bodo kje na finskem, norveškem magari avstriskem alpa nemškem nardil kako skakalnico, ki bo omogočala skoke prek 300m. Tele dvestotice so mi že bedne :)

Pred 4-5leti so se vsi klanjal tistim k so šli prek 200m, ka pa dones..če nisi bliz 220m so se že okol obračal pa pir iskal, k je blo dolgcajt :)

Luzdi ::

Jaz pravm da je tale nasa Planica res zakon in sem vesel da mamo najvecjo letalnico na svetu. Ni mi jasn sam to zakaj morajo mediji tako na veliko kritizirati planico in to ker s tem samo folk odbijajo, naj probleme resjo brez medijev pa bo.

Planica rula

Alexius Heristalski ::

Hm, niti jasno... Malo bolje poglej, pa ti vse jasno. Odgovorni za tako stanje so tisočkrat premalo kritizirani!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

tejo ::

Dokler se ne poruši še velikanka ne pričakujte kake obnove...|O

Pepe ::

ROK
Zanimivo bi bilo, ampak to bi po mojem pomenilo smrt naše Planice. Ta pa je samo ena in tako naj ostane. Upam, da ne bo res kje kakih kopiranj v stilu mi gremo preko vseh.
LP
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smučarski skoki (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Šport
2207317465 (1357) oo7
»

Prvi otrok

Oddelek: Loža
172045 (1189) Vazelin
»

Megalomija ali polomija Univerziada leta 2013 v Mariboru? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27830411 (20291) Mati

Kdor išče, ta najde 10 milijonov! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47542951 (20630) OmegaBlue
»

švedska himna norveški v planici

Oddelek: Loža
162422 (1767) root987

Več podobnih tem