» »

[divXvid] Rimax predvajalniki

[divXvid] Rimax predvajalniki

1
2
3 4 5

Zadeti Banko ::

@Yanez

Ravnokar sem preizkusil tvojo nadgradnjo.
Napiše: Upgrade file detected.Ko pritisneš Play pa kopiranje in upgrading,
pladenj pride ven.Resetirat se pa noče tako, da sem ga po desetih minutah sam ugasnil. Po ponovnem vklopu ni nobene škode, šumnikov ni.
Ponovim z originalnim avgustovskim Fw in se brez problema nadgradi.
Lovilec sanj

Reloaded ::

Aloha!
mato22
Jaz sem nadgradil player z avgustovskim firmwarom, ki pa ga zdaj več ni, pa subtitle sem v Subtitle Editorju v srt format spremenil, ker sub ne bere. Upam, da bodo izdali kak firmware, ki bo podpiral več vrst subtitlov in pa seveda ŠUMNIKE!!!
CIAO...
8-) 8-) 8-) ;(( ;((
Reloaded!!!

RFC ::

Yanez, sva ti čast, da se ti da s tem sploh matrat... Čudim se le, da uvoznik noče šlivit tega 5%... Morda nebi bilo slabo, če bi malo več folka pritisnilo nanj - konec koncev naj bi se prodale ogromne količine rimaxov -> bi imel kar veliko zadovoljnih kupcev, če bi se recimo dogovoril s kom, ki te stvari obvlada. Lahko nekdo posta uvoznikov email in pač začnemo malo jamrat - sem prepričan, da so to dokaj razumni ljudje in bi bili pripravljeni poskrbeti za veselje svojih strank...

Lp, D.

Stepni Volk ::

Dragi uporabniki RImax-ov

uradni uvoznik se bo zmigal le, če boste vsi kupci zahtevali denar nazaj ali pa FW, ki bo podpiral minimalno slovenske znake.
Tudi pri Yakumo-u so se zmigali šele, ko jim je tekla voda v grlo... in v trenutku, ko se je stvar rešila... so spet utihnili. Pri Yakumo je bilo tako, da so trgovci na veliko oglasevali, da podpira slovenske podnapise... kar za ver. C ni bilo tako, še več: ni se je dalo nadgraditi.
Preverite pod kakšnimi navedbami so prodajali RImax-a in se vpišite v zvezo potrošnikov Slovenije... in zahtevajte denar nazaj v primeru, da so vas zavedli z oglasi...

Takoj bodo prinesli en model npr.: Yanez-u, Piki64 ali PharaoH-nu, da naredijo slovensko nadgradnjo...
Premaknite se, naredite kaj...

EVIVA LA REVOLUCION !!!

mato22 ::

Nekako mi je uspelo zrihtati podnapise, da sedaj delujejo. Delujejo tako z originalno nadgradnjo verzije A iz Rimaxove uradne strani, kot s tistim avgustovskim popravkom ki sem ga dobil po mailu od Miki_Miske.
Podnapisi morajo imeti .srt končnico in shranjeni v subrip formatu. podnapisi so pomaknjeni v levo, vendar z uporabo directsuba se jih da spraviti še kolikor toliko na sredino, č,ž,š-jev ni in podnapisi so omejeni z dolžino znakov, tako da večinoma nikoli ne pokaže celotnih podnapisov ampak samo del.
Če povzamem, s podnapisi nikakor nisem zadovoljen, saj jih več manjka, kot jih pokaže, zelo moteče je pa tudi manjkanje č,ž,š-jev, ter podnapisi so pomaknjeni preveč gor, tako da se jih skoraj nič ne vidi.
Pa še slikica podnapisov urejenih directsubom

Miki_Miska ::

@Stepni Volk

in vsi ostali lastniki RIMAX-a. da se nebi mučili, kako in kaj okoli podnapisov in ali so jih obljubljali, bo tukaj slika ORIGINALNEGA reklamnega PROSPEKTA, s katerega se zelo dobro vidi, kaj RIMAX ponuja.

- kompatibilnost z vsemi tipi medijev -----> ZELO DOBRA
- BRANJE SLOVENSKIH podnapisov ------> ???????????? to je sicer RES, a pozabili so, da mi imamo še nekatere črke, katerih NI -----> 蚞ȊŽ


Slika sledi.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

RFC ::

Če je uvoznik res ignorantski za zadovoljstvo svojih strank (morda se ne zaveda, da bi kdo lahko z njim kdaj sodelaoval tudi v kakšnem drugačnem kontekstu...), potem pač naj prišpara tistih bogih par fickov, kolikor bi plačal enemu od "znalcev".

Janezu ali kakšnem drugem dobrovolcu sem pripravljen donirati kakšna dva čuka (več si na žalost ne morem špogat :( ) - če bi se nas našlo vsaj nekaj (baje je bilo prodanih ogromno teh rimaxov...) bi morda nekako lahko zdonirali cifro, ki bi zagotovila kaj dobre volje za raziskovanje rimax FW s strani koga tretjega (še vedno ne zastopim, kako da uvoznika to ne zanima... BTW. ga je kdo sploh že kontaktiral?)

Lp, D.

shmentan ::

Pozdrav vsem !

ŠČŽščž ne bo zaenkrat, ker firma piše kodno tabelo.
Firmware, ki ga testiram - pa naj bi namest ščž izpisval scz.
Če bo sej scz delu - bom odprl link za download

Se oglasim

Ajd
veni ~ vidi ~ vici

Miki_Miska ::

Ali lahko napišeš, še kaj več, oz. daj prosim link do tja, da si še ostali kaj preberemo.

Pa še to, ali še ni nihče našel, vsaj zasledil nisem, kako - kaj pritisneš, da izveš katero verzijo FW imaš.
8-O

@shmentan
Si, kaj v kontaktu z Yanezom, PharaoH, STepnim Volkom in Piki64, ki so ZELO aktivni na IZDELAVI FW.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Zgodovina sprememb…

Reloaded ::

BRAVO, FANTJE.
Če vam uspe kaj narediti ste pravi ASI.
KAPO DOL PA PALCE GOR!!!
CIAO
:D 8-) :D 8-)
Reloaded!!!

shmentan ::

Zdravo!

Sem v kontaktu z Rimax-om in so mi obljubili, da bodo poslali nov FW takoj ko bo končan - upam da kmalu - redno jih gnjavim :).
Kar vam lahko ponudim zaenkrat, je moj link MTK.bin za download "zloglasnega" FW-ja datum 13.8.04, ki naj bi omočal čžš - ampak....ne bo šlo vse bp - zato si priberite spodaj navodila za nadgradnjo (ki so jasno napisana tudi na slo brošuri, ki jo dobite ob nakupu enote, nobody read RTFM - me 2) in proceduro kako prilagoti srt podnapise da vam ne požirajo črk.


Situacija je sledeča - Rimax je res delal na tem da v Avgustu izda FW, ki na bi podpiral naše fonte v srt formatu.
Od izdaji avg. FW so zelo hitro ugotovili, da jim popravljen FW sedaj dela probleme v drugih jezikih, npr za Italijanščino, Španščino..., nakar so FW morali umakniti iz svoje strani - to je poglavitni razlog, zakaj je pač nov FW izginil iz dw

Seveda bi bilo pa preuranjeno misliti da tak FW dela tak kot je treba. ČŽŠčžš še vedno ne dela...:(

Ker sklepam, da so to enoto kupili tudi manj izkušeni, se bom potrudil "uporabniku prijazno"
razložit postopek peke cd-ja za nadgradnjo in izdelave srt podnapisov, ki dobo delali namesto ČŽŠ - CZS in čžš -czs, definitivno ne bodo zgledali takole: mato

Navodila za pripravo CD-ROMa za nadgradnjo

- 1x prazen CD
- Nero ali podobno
- 2 x mp3(katerikoli) ali avi, kar pač kar enota bere
- MTK.bin datoteka, ki jo dobite tukaj ---> MTK.bin

Sedaj imate na cedeju MTK.bin in dva ali tri mp3-je ali podobno
POZOR - IME MEDIJA NE SME BITI "NEW" AMPAK GA MORATE PREIMENOVATI V "MEDIATEK" (npr.: tipka F2 v Nero-to ta preimenovanje)
Ko CD zapečete ga vstavite v enoto in ko enota zazna cd - vas vpraša ali želite izvesti nadgradnjo - da to storite pritisnete tipko PLAY na enoti - NE NA DALJINCU. Po končani nadgradnji enota izverže CD in počakajte cca 5 - 10 da se z resetira - NE VMES PRITISKAT GUMBOV NA DALJINCU ALI ENOTI - DOKLER VAM NA DISPLEJU NE IZPIŠE "HELLO" - in se pokaže uvodni screen.

Priprava srt datoteke:

V bistvu je treba iz srt datoteke z editorjem (npr.; notepad) poiskati in preimenovati (find and replace) vse ČŽŠ - CZS in čžš -czs, ter shraniti.

- ime divx in srt datoteke mora biti isto, mislim da je to jasno.

Takoj k dobim verzijo ki dela, se seveda javim

Mogoče kdo ne bo zadovoljen z rešitvijo, ampak vseeno zaenkrat je pa to edina možnost.
Pisanje FW pa ni lahko delo - mislim da Yanezom, PharaoH, STepnim Volkom in Piki64 dobro vejo.

LP
veni ~ vidi ~ vici

Miki_Miska ::

@shmentan
V bistvu je treba iz srt datoteke z editorjem (npr.; notepad) poiskati in preimenovati (find and replace) vse ČŽŠ - CZS in čžš -czs, ter shraniti.

To je pa ZELO ČUDNA IN NENAVADNA REŠITEV, ki je hkrati morda ta trenutek EDINA.

Verjetno nisem EDINI, ki verjame v to, da bo FW popravljen, in bo čital čšž.

Kaj boš pa tedaj naredil, boš spet dal najdi/zamenjaj CSZ v ČŠŽ, kar pa verjami, da v to smer ni AVTOMATIKE?
To sicer lahko narediš, če si na CD-je zapečeš še OBE VERZIJI podnapisov, in jih pametno poimenuješ.
Preiskusimo, saj nimamo kaj izgubiti, dokler ne bo FW.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Zgodovina sprememb…

mato22 ::

No jaz sem zapekel cd natančno tako kot si opisal ter nadgradil točno tako kot si omenil, nisem pa preimenoval šumnikov, tako da upajmo da bo kmalu nadgradnja za naše znake.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mato22 ()

loco ::

Bok!
Spremljam tele vase debate. Sicer nimam se playerja, ampak mam eno vprasanje.

Ali pri Rimaxu tudi zasteka film oz podnapisi po cca. 10. minutah kot pri yamadi in yakumotu??

Lp, Loco

Miki_Miska ::

@loco
Ce si dobro sledil forum, je to problem, ki se ni resen, AC3 pri prej navedenih predvajalnikih.

Kar se Rimax-a tice, ti odgovor posredujem popoldne, proti veceru, razen ce bo kdo hitrejsi.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Zadeti Banko ::

Loco
Tudi Rimax ima na žalost to napako(isti chipset kot ostali). Meni se stalno dogaja ob kombinaciji Xvid in Ac3(Mp3). Če mene vprašate je to največji shit pri vsej tej debati tu gor. Popravit to in omejitev št. znakov, jaz biti zelo srečen.
Lovilec sanj

Miki_Miska ::

Nekje nazaj sem napisal, da rimax predvaja z dvd-ja naše čšž, sedaj pa vas sprasujem, kako to, da se ne da gledati filma, ki je na dvd-ju, izpisojen v videoteki.
Kje je problem?
Film: ghostship je eden od nekaterih, ki smo si jih hoteli ogledati s prijatelji, pa smo doziveli razocaranje - veliko.

Slika - da
zvok, glasba - da
govor, - ko ljudje govorijo ne, ne, ne?

Tedaj (na prvi strani) je negdo odgovoril za čšž, ko sem napisal da so, da je dvd original in bodo vedno podnapisi,
kaj pa tukaj, dvd - original, kje pa je govor.

Ko smo pa se prestavili, h kolegu, nekaj his naprej, in enak dvd dali v navadni predvajalnik aiva, je pa vse teklo, kot se šika.

To pomeni se eno zavajanje, ali kaj?
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: CaqKa ()

Tody ::

hm za komponente ne vem... ampak ponavadi če so to zgodi je kriv AC3 filter, kateri če nimaš prave opreme ne deluje dobro. Govorenje spušča skozi center, njegov manjek pa povzroča govorenje skoraj neslišno

Miki_Miska ::

film: ghostship je eden od nekaterih, ki smo si jih hoteli ogledati s prijatelji, pa smo doziveli razocaranje - veliko.
Slika - da
zvok, glasba - da
govor, - ko ljudje govorijo ne, ne, ne?

pricakovan odgovor,
komponenta je bila priklopljena na yamahin oz. Nato na sony reciver, ki te stvari 100% omogoca, prav tako je tudi navadni aiva dvd predvajalnik.
Starejsi filmi ne delajo problemov, novi pa (se enkrat - ta ni edini, kjer se napaka ponavlja)

Kaj to pomeni, da so ac3 - dvd-ji, ki si jih izposodis v knjiznicah in videotekah neuporabni.
Torej je predvajalnik, do nadgrane -?
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: CaqKa ()

Reloaded ::

@Miki_Miska

Imam doma presneti DVD Ghost Ship, poskusil v SONY-ju in RIMAX-u, pa laufa v obeh brez problema. Mogoče pa je treba meni za zvok malce nastavit?
Mel priklopljeno samo preko scarta, zvok špilal na TV-ju brez problema, priklopil preko optičnega kabla na zvočnike, zopet brez problema. Slišalo se je vse, GLASBA, GOVOR, skratka, kot v kinu.
CIAO
8-) 8-) 8-)
Reloaded!!!

Stepni Volk ::

Surround sound problem: A - tvoj ploščkosuk ima probleme, B - tvoja namestitev je napačna, C - vsi Rimax-i imajo problem. Kako do rešitve:
- preveri priključke, marsikdo surround narobe priključi
- zamenjaj kablovje (lahko je v okvari le en sam kabel)
- preveri enako konfiguracijo in priključke z drugim ploščkosukom.

SLOVENSKI PODNAPISI: P.Y.P.S-ovci (Piki64, Yanez in PharaoH)se lahko lotijo tudi vašega Rimax-a. Vendar je prvi korak, ki je bil le software-ski (dodajanje znakov v vaš FW), že spodletel. Zato predlagam, da najdete nekoga, ki bo žrtvoval svoj ploščkosuk za znanstvene namene... to pomeni, da se ga odnese oz. pošlje do zgornje skupine, da ga v živo poskuša oživeti v Prešernovo materinščino. Neposredna povezava PC / DVD je hitrejša in manj rizkantna zadeva, ter omogoča boljši pregled in tuhtanje okoli tega, zakaj nekaj ne deluje... Zavedati se morate, da gre lahko vseeno še marsikaj narobe, zato predlagam še varnostno verzijo
B: vsak lastnik Rimax- prispeva recimo 500 SIT, da se kupi nov ploščkosuk, ki se ga bo potem dalo v "laboratorij" za teste.
Sami se odločite.

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

miki miska: še nekaj, NE postavljaj ISTEGA vprašanja v več temah.

CaqKa ::

miki miska:
predvajalnki imajo eno opcijo v menijih.. kjer lahko testiraš zvočnike. lepo vsakega posebej. najprej tam preveri če ti vse dela potem pa dalje tumbaj ok?

CaqKa ::

RFC ::

Jaz prispevam za omenjeno skupino takoj 1k...

Lp, D.

Zadeti Banko ::

Tudi jast takoj nakažem jurja ,samo kam Povejte mi Vi PYP- sovci ?
Lovilec sanj

REFOSK1A ::

:\ ;(( Tud jest mam iste probleme s šumniki na RIMAXU! Tud jest dam jurja za šumnike!!!

CaqKa ::

potem že imate 15% vrednosti rimaxa :) še 17 vas mora bit :)

Miki_Miska ::

Oj, tudi jaz sem zraven - RABIMO JIH ŠE SAMO 16, če bomo donirali po 1k, drugače pa nas mora biti malo VEČ. Čisto malo vprašanje oz. UPANJE: V primeru, da nam uspe, računam, da bo VSAJ tako dober ali še boljši kot je za YAKUMO in BELLAGIO. Prevod, čšž, center, velikost, senčenje zadaj,...skratka vse, kar že imata Y in B. Še podvprašanje: kam?
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Zgodovina sprememb…

bogdancar ::

Samo še 15 po 1k.
LP
SLO-TECH ne bo nikoli na tleh!!

Reloaded ::

Aloha.
Samo še 14. Štejte me zraven, samo sporočite kam ali kako? Če pa bo zadeva delovala pa bo vse skupaj ČUDOVITO!
CIAO
8-) 8-) 8-)
Reloaded!!!

mato22 ::

Me too

Galščbonfrđ ::

Kako pa kaj tale Rimax obravnava MP3je? Se izkaže bolje kot Yamada in co.? Rad bi ga imel tudi namesto glasb. stolpa in nočem za vsak mp3-cd vklapljati tvja.

Stepni Volk ::

Odgovor boš prejel, če prebereš nekaj zadnjih strani glavne teme [DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave in o posamičnih ploščkosukih.
Vsi ploščkosuki omogočajo poslušanje MP3 brez vklopa na TV. Če snemaš na tlačenko ali natlačenko v mapah (folder), potem imaš problem. Če vse posnameš na root direktorij... moraš imeti samo dober spomin... 124 ali 56 komad? BTW št. komadov / skladb se izpisujejo na ekranu / displayu ploščkosuka.

Galščbonfrđ ::

OK, hvala Stepni ;) Se opravičujem glede pravil :8)

madra ::

Lep pozdrav vsem skupaj in hkrati pohvala za ves trud!

Zapekel sem CD(6 cd-jev :)) ) po navodilih, ki jih je dal shmentani.
Pri vsakem mi player enostavno samo prebere mp3-je?
Cd nosi ime Mediatek,a se tega na tv ekranu nikjer ne vidi.
Napise se pac lista mp3-jev,ki jih potem brez problema predvajam:)).
NIkjer pa ni .bin file-a,ali kakega vprasanja, ce zelim nadgradnjo.
Mogoce kdo kaksno idejo,kje delam napako?Pri peki?
Je vazno koliko mp3-jev je gor poleg .bin file-a?

Tks!
Madra

Yanez ::

Šumniki zalaufali (po dveh dneh zaj.......)!!! :D

Dodatni info zvečer, ko zaključim...
Omnia mea mecum porto

Miki_Miska ::

@madra
ce postopas pravilno in se drzis navodil, potem ti to mora ratati v PRVO.
Hotel sem ti poslati navodila, s slikami, (navodila brez slik, so na forumu ze velikokrat napisana), pa v zasebnih sporosilih NIMAS objavljenega e-maila.

Sem pa ZELO VESEL, da je eno sporocilo nazaj napisal YANEZ, da mu čšž, DELUJEJO.

YANEZ, ze v naprej hvala.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Zgodovina sprememb…

Reloaded ::

8-O Šumniki laufajo!!!8-O
BRAVO YANEZ!!!

CIAO 8-)
Reloaded!!!

Yanez ::

Lep pozdrav uporabnikom Rimax predvajalnika !

V soboto sem dobil Rimax ploščosuk v 'predelavo' in eksperimentiranje.

Najprej sem mu pogledal v drobovje in ugotovil (že videno na forumu), da ima glavne 'organe' okrog srca (MTK 1389DE) na zelo nedostopnih mestih (točno pod ploščosukom)?! Oči sem vklopil na max zoom in začel iskati konektorje za morebitno nadgradnjo. Cilj je bil najden tule, ob večjem zoomu pa še tule (konektorje sem sam nalotal).
Ker v osnovi obstoječi FW ni podpiral podnapisov, sem na spletu le našel famozno zadnjo uradno nadgradnjo FW-ja, ki sliši na ime 05.00.03.06 sub. 00.00.00.01.
Po mukah s pripravo CD-ja za nadgradnjo (res nisem dosledno upošteval navodil glede formata in zaključevanja CD-ja, ker pri Yamadi in Yakumu, kjer imam kar nekaj izkušenj, ni bila potrebna takšna pedantnost) mi je le uspelo, da se je ploščosuk začel odzivati na pravilno pripravljen CD.
Nadgradnja je uspela, s tem, da pa da niso bili podprti šžČŠŽ-ji in pa še znak za ščž-jem v podnapisih je požiralo. Z znanimi orodji (glej forum) sem se lotil nadgradnje FW-ja. Ko sem zamenjal fonte in ozadja, sem zadevo zapekel na CD in brž v požiralnik. CD-je zaznalo, vendar se nadgradnja ni zaključila niti po nekaj minutah (kar je že znano na forumu). Po vseh mogočih kombinacijah peke in nadgradnje zadeva še vedno ni funkcionirala.
Danes sem se zato lotil še infuzije FW-ja iz PC-ja direktno na ploščo na prej 'nalotane' konektorje (glej sliki zgoraj). Tokrat pa Rimaxov imunski sistem tujka ni zavrnil. Vendar čšž-jev še vedno ni prikazovalo, čeprav so fonti bili v ustrezni kodni tabeli (čšž znaki na pravih mestih). Z ustreznim cepljenjem FW-ja na Eltino gensko zasnovo, ustrezno spremembo genskega zapisa komand gumbov na čelni plošči in malo domišljije, so čšž-ji 'zalaufali'. Z uporabo ustreznega softwara, so podnapisi lahko tudi na sredini, (presledki spredaj so s pomočjo znaka 160 --> glej temo o DirectSub-u).
Za vse najeverne Tomaže še slika ('Prisegam na očeta bogov', da je v ozadju Rimax, ki sicer prikazuje podnapise brez senčenja, kar je malo moteče).

Tako prirejen FW je izdelan. Nadgradnja na klasičen način preko CD-ja pa še vedno ne gre?! Ploščosuk zazna CD, vendar nadgradnja se sploh ne konča. Ker pa konektorji za infuzijo po defaultu niso nalotani, je zadeva z nadgradnjo preko kabla malo zamudna.
Če kdorkoli (mogoče bo potreben kontakt s proizvajalcem ploščosuka) 'pogrunta' foro z nadgradnjo preko CD-ja, sem pripravljen objaviti nadgrajen FW.
Omnia mea mecum porto

madra ::

@Miki_Miska
Hvala za dobre namene;ocitno sem pozabil oznaciti "da" za prikaz naslova,zdaj pa mi nikakor ne uspe tega prenastaviti.:\
Moj naslov je bentlyy@hotmail.com

Tks!

Pa pozabil sem prej napisat,da, ce imate kak sklad za prispevke za pivo,mi pls javi kam se donira.

Miki_Miska ::

@madra
kar se tice navodil, da ti jih ne posiljam, in da jih lahko najdejo se drugi, sem se raje odlocil, d a ti napisem TAKOLE: najdes jih na strani Fw in ORIGINAL navodila, je tujem jeziku.
FW je star, če le tega potrebujes javi, ker imam enega vmesnega, ki sicer ne kaze čšž, vendar TUDI NE POJE crk, za čšž, kot se dogaja ce nalozis FW, ki ga prejmes, ce potegnes ta navodila dol.

Kar pa se tice tvojih sprememb, ko si prijavljen, klikni nase-na svoje ime, prestavilo te bo v novo okno, kjer nato izbiras med nastavitvami (uporabnik, osebno, statistika,..), mislim, da nebi smel imeti problemov.
LP |O
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

bogdancar ::

Vse bi bilo vredu, če bin file nebi bil pokvarjen.
Ali pa to javi samo meni???
SLO-TECH ne bo nikoli na tleh!!

Miki_Miska ::

@bogdancar
Vse bi bilo vredu, če bin file nebi bil pokvarjen.

Saj nisi "omejen" z prostorom, napisi kaj vec o tem. Kateri BIN, kje,.... Clovek, ti se pomagati ne more, ker si premalo definiral stvari.
Ce govorimo o FW za RIMAX, sem ga ze dvema poslal (ni moja izdelava). Sem GA PREJEL in sem ze napisal, da NE podpira čšž, ne krade pa tudi znakov za čšž-jih, ki jih ne izpisuje. Je neke vrste vmesna resitev do originala.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

bogdancar ::

Miki_Miska, kolikor sem opazil je na Rimaxovi strani prišlo do poprakov.
Stran in navodila za vgradnjo FW sta spremenjeni. Ko odzipaš FW -A pa ti napiše, da je file pokvarjen.
Upam da ti je sedaj bolj jasno? Mogoče bi uspelo komu drugemu.
LP

PS
Poizkusil sem s strani, ki si jo dal dva posta nazaj.
SLO-TECH ne bo nikoli na tleh!!

Zgodovina sprememb…

mato22 ::

Tukaj objavljam link do datoteke MTK.BIN, ki odpravi težave s požiranjem črk zraven šumnikov. Ta fajl sem prejel od Miki_Miške, vendar to ni najin izdelek, ampak ga rade volje deliva naprej.
Zato si ga lahko downloadate TUKAJ.
Ne pozabite, da morate zapeči cd, ki bo imel ime MEDIATEK. Zraven zapecite še 4 mp3-je po lastni izbiri, da bo cd bolje berljiv.
Celoten postopek je bil opisan že ve eni od prejšnjih tem.

Vse to delate na lastno odgovornost!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mato22 ()

madra ::

@MIki_Miska
Tks za mail(vsaj domnevam,da si bil ti).

Stvar deluje, predvaja .srt.
Moja napaka pri prejsnjih poizkusih je bila, da sem MTK imel napisano z malo :D !
(ce kdo rabi kak CD s po tremi mp3-ji naj se javi:D )
V glavnem,hvala!


@Bogdancar
Ja,na uradni strani sem imel jst enako izkusnjo.
Ce rabis FW od Miki_Miske,ti ga lahko jst posljem,da ga mal razbremenimo;) ,samo svoj mail mi napisi.

LP!
Madra

Miki_Miska ::

@madra
Sem vesel, da sem pomagal. :))
Le dal sem naprej, kaj je meni delovalo. Sicer pa sem se povezal z mato22, ki je prejeto datoteko (ce pogledate NAZAJ), dal za DOL-VLEKO. :D


vsi skupaj pa verjetno navijamo za našega resitelja - Skupino PYPS
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

madra ::

@Miki_Miska

Uf!Ocitno sem se prehitro pohvalil, da mi je uspelo:D .

Ravno zapekel film,s hrvaskimi podnapisi-sumnike pojedlo, pomaknjeno vse na levo...
Prej sem bil tko vesel, da so se podnapisi sploh prikazali,da nisem uposteval, da so bili tisti podnapisi angleski.:\ .

Pa sem ze hotel kolegu,cigar DVD je to, poslat mail,da se mu ne bo treba vpisat na tecaj anglescine>:D .

A je tisti .BIN file, ki sem ga dobil po mail-u enak temu, ki je na linku od Mato22?

Lp!
Madra

Miki_Miska ::

@madra
Ce bi prebral, kaj je napisal 27.9. shmentan
in kaj sem napisal 5.10.
...., ki sicer ne kaze čšž, vendar TUDI NE POJE crk, za čšž, kot se dogaja ce nalozis FW z njihove strani.
in se enkrat
Ce govorimo o FW za RIMAX, sem ga ze dvema poslal (ni moja izdelava). Sem GA PREJEL in sem ze napisal, da NE podpira čšž, ne krade pa tudi znakov za čšž-jih, ki jih ne izpisuje. Je neke vrste vmesna resitev do originala.
bi videl, da je to malo boljsa resitev od AVGUSTOVSKEGA FW, ki ga ni vec v objavi.
Videl bi tudi, da je boljsi od FW z Rimax strani, preveril in prikazal - poglej sliko mato22 -23.09.2004, kjer NI NE čšž in tudi CRK ZA njimi NI.
Torej je vnesna resitev, brez csz, centriranja, a ce upostevas shmenta, je to to, dokler YANEZ in njegov tim ne uspe.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yakumo predvajalniki (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Zvok in slika
1388188041 (24965) gasper6201
»

[divXvid] Elta predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
54856815 (12916) darexx
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870571 (18390) koks2005
»

[divXvid] Amstrad predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15922117 (9926) timzl

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531223 (14476) Stepni Volk

Več podobnih tem