» »

[divXvid] Amstrad predvajalniki

[divXvid] Amstrad predvajalniki

«
1
2 3 4

LexLuthor ::

če iščete splošno temo o divx predvajalnikih potem odklikajte sem: [DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave,
sicer berite dalje.

Glede na to da gre za klon Elte 8883 (kateri je bil prej pravzaprav ne vem), je bilo veliko že povedanega. Skrbi me le to, da Čehi ne skrbijo za FW tudi za Amstrad, ker ga očitno tam ne moreš kupiti.

Če kdo pride do kakšne informacije o novih verzijah FW, je zelo dobrodošel. Upam, da bodo kmalu dodali šumnike, morda že v verziji 08.

Imam pa še en problem. A je kdo opazil, da se pri nekaterih filmih, če imaš Downmix nastavljen na OFF, sliši samo zvok in glasba, govora pa ne? Meni se to dogaja pri filmih, pri katerih na displayu gori oznaka Dolby D. Če preklopim na Stereo Downmix, potem je v redu, samo ni več prostorskega efekta.

V čem je problem? Kdo ve?

Ali je priporočljivo Flashanje Amstrada 3016dx s Eltinim FW-jem?
  • spremenil: CaqKa ()

CaqKa ::

Imam pa še en problem. A je kdo opazil, da se pri nekaterih filmih, če imaš Downmix nastavljen na OFF, sliši samo zvok in glasba, govora pa ne? Meni se to dogaja pri filmih, pri katerih na displayu gori oznaka Dolby D. Če preklopim na Stereo Downmix, potem je v redu, samo ni več prostorskega efekta.

Dolby D pomeni dolby digital, očitno se ti to dogaja pri filmih z ac3 zvokom...
in če downmix izklopiš (downmix pomeni to da 5.1 kanalov zmanjša/zminimizira/emulira na samo stereo sistemu) potem si pač izgubil vse zvočnike razn levega in desnega front...
tudi center in tudi bas...
holivudaši so pa pač nora da dialoge pičijo na zvočnik "center"
V čem je problem? Kdo ve?

ni ga. vse špila kot mora.

LexLuthor ::

CaqKa:

Ali misliš, da moram potem pojačati center na 5.1 sistemu?

CaqKa ::

NE.
ker tega centra ko downmix izklopiš NI. kakorkoli daš na glas. ni ga.
downmix vklopi.
ali pa si kupi ustrezni ojačevalec in zvočnike da boš lahko direkt na digitalni izhod jih priklopil.

LexLuthor ::

NOVA FW verzija za Amstrad 3016DX

Na italijanskem forumu so objavili novo FW verzijo za Amstrad 3016dx, ki je v bistvu povzet češki FW za Elto 8883.

Poleg vsega iz verzije 3.07 vsebuje še:
- Special character support (ä,ö,ü, č, š, ž)
- DVD starts with adjusted DVD-Audio/DVD-Menu/DVD-Subtitle-Language automatically

DL na naslovu: http://amstrad3016.altervista.org/Files/05.00.03.08beta1%20Amstrad.zip

Zgodovina sprememb…

Jago ::

Tudi Čehi so jo objavili, na isti strani kjer pacajo firmware za elto..

http://etchie.szm.sk/firmware.html

navali narod.

New: Unofficial firmware for Amstrad DX3016 player
Original version is 5.0.3.7 for Amstrad DX3016
extended by these features:
Full Central European national character support for subtitles according Windows CP1250.
Narrower 'space' character.
Ampersand character missing in original fw was added.
Download dx3016_Etc01.zip 754kB

LexLuthor ::

Sem sprobal češki FW, pa ne dela. Kljub temu, da so dodali šumnike v nabor znakov, jih očitno stari FW še ne prepozna. Sem pa snel neuradni 3.08 FW in sam dodal šumnike, ter zamenjal nek novi grdi logo z originalnim. Preizkusil sem na lastnem playerju in dela brez težav. Bom poslal Caqki, pa naj ga on objavi na Slo-techu. Seveda zanj ne dajem garancije :P .

LexLuthor ::

Nova verzija FW za Amstrad 3016dx s PODPORO ŠUMNIKOM!!! 50.00.03.08a

Deluje na vseh verzijah. Gre za modifikacijo zadnje neuradne verzije 50.00.03.08, ki so jo pripravili Italijani. Preizkušeno pri meni.

Dobite ga TUKAJ!

tai ::

Evo i najnovija verzija fw-a od mene, vrijedi sve što i za LexLuthor-ovu opisanu iznad,
samo ima još pokoju sitnicu više, kao što su HR izbornici (završeni do kraja iako ne baš zasad najbolje prevedeni, još ih dorađujem)
onda za nijansu veći fontovi na divx filmovima i malo drukčijeg izgleda, obrubljeni fontovi na djelu gdje biramo mp3-ce, zbog drukčije pozadinske slike i to.
pa ko želi probati samo naprijed (ja ga imam doma na 311 i 401 verziji i radi lijepo)
e da link je http://www.geocities.com/tai001hr/dx3016/firmware/
i file kojeg skidate se zove tai_25_07_04_MT1389dev2_02.zip
Slikice

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tai ()

LexLuthor ::

@tai:

Sem bil na dopustu... kakšne novosti?

tai ::

Slabo, svi smo se složili da treba deassemblirati 8032 dio koda jer u njemu je sve,
ali zadatak je težak, ja ga ne bih mogao izvesti pošto neznam ništa o assembleru.
Koliko ja znam sad se vodi rasprava o tome kako na http://amstrad3016.altervista.org/forum...
ali ništa konkretno još :\

Frame ::

@Tai,Lex ma bilo kdo!!

Naj mi eden pomaga pa mi prosim pove homepage od Amstrada,al pa od kot so,makar državo,neki info no!

Na google ne najde nič!


Frame

tai ::

@Frame

Homepage
Eto glavni bi bio ovaj , ali na njemu nema firmwarea (bar ne za 3016) ;( , ah taj Amstrad
A onaj na kojemu možeš naći sav firmware za 3016 bi bio ovaj (njihov neki zastupnik koliko ja svatih)

A proizvođač, ko drugi nego talijani.

Nadam se da sam pomogao.

Frame ::

@Tai

Hvala

tai ::

@Frame

Nezanm zašto su ti trebale informacije ali ako si htio flashnuti fw sa origigi amstrad fw-om bolje nemoj, iz nekoliko razloga
ako imas slucajno model 3016.311 sigurno će ti nesretni firmware sa njihove stranice kojeg još do dana današnjeg nisu isparavili
uništiti uređaj, ako želiš flashati flashni bolje sa verzijom od LexLuthor-a i zadržat ćeš garanciju jer ima Amstrad logo ako se ne varam,
a ako želiš nešto ljepšu pozadinu i još po koju sitnicu stavi moj fw, oba rade na svim modelima i još se nije dogodilo da nekome ne rade (osim ako je snimio na poluuništeni RW)
Znači stavi njihow fw i amstrad ako je nesretni model koji ja kažem ti neće raditi 100%, ako je revizija 312 (ona prijelazna opet može da se dogodi da ne radi),
a staviš ovaj lexov ili moj i radit će ti 99% plus što su oba bolja i imaju titlove sa kvačicama što se za Amstradov fw i ne bi moglo reći, e da i amstradov fw ako ti proradi
uređaj će ti puno brže vrtiti dvd-e i biti punooo bučniji (osobni dojam).

LexLuthor ::

@Frame:

Naredi tako, kot je rekel tai. Uradna podpora pa sucks. Sicer pa je lastnik znamke Amstrad neka angleška firma. Italijanska firma Solaricom je od njih kupila licenco za uporabo branda in le tega nalepila na DivX playerje od Cosmiteca, ki so pravzaprav Elte 8883 z lepšimi vratci in optičnim izhodom. Torej firme Amstrad ni. Spletna stran www.amstrad.cc pa je zgolj ljubiteljska.

Frame ::

Ej hvala obema!:D

Res sem hotel nekaj probavati,malo se poglabljam v editiranje firmwarea:D

Frame

tai ::

Pazi ako stvarno želiš nešto korisno napraviti što se editiranja tiče samo naprijed, svaka čast, ali nemoj bez interfacea, jer jako riskiraš.
Ako oćeš prevedi na slovenski sučelje da ga dodam u svoj firmware tako da bi bilo recimo engleski, slovenski, hrvatski fw.
E da interface je jako jeftin, i lako ga je složiti, košta nešto više od 2€, slike mojega možeš naći dalje u tekstu.
ovako izgleda gotov max232 interface
ovdje je shema ali otvoriš trurl_pagecontent.html , prevedeno je sa talijanskog
ali se kuži, ako nešto nebude jasno pitaj mene pošto sam ja to već složio i radi savršeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tai ()

tai ::

Evo ja sam probao povećati fontove, i lijepo izgledaju, ali postoje veliki problemi, pošto 8032 dio koda ne možemo mijenjati.
U glavnom meniju slova se preklapaju, onda ona slova koja pišu kad se učitava medij titraju zbog preklapanja, dok titlovi izgledaju u redu
bar dok se ne treba pokazati drugi red koji se nikad ne pokaže, dakle povećavati titl nema smisla dok se ne riješi ono pitanje sa 8032 dijelom
koda, a to ne vjerujem da će brzo.

Frame ::

@Tai
Toraj v onem topicu o dvix/dvd predvajalnikih se je pojavil eden tip ki trdi naslednje:

MERCURY dvix predvajalnik(zgleda kot yamada).Podnapisi z šumniki,pazi zdaj CENTRIRANI na sredino(mogoče laže?),predvaja .SUB in .SRT.

Ostale specifikacije pa so standardne.

Torej misliš da je na Mediatek chipu?Tega ne najdem nikjer.Če je bi bilo fajn to raziskat malo,pa da zrihtamo te podnapise(Jaz delam na Yakumotu saj veš)

Povej kaj misliš?

Frame

Frame ::

@Tai

Sry sem prehitro pisal:D Sem naredil raziskavo,stvar je nateg!!!
Bazira na 2 generaciji chipseta!Tak da nebo nič z firmware-om od tega playerja.

Frame

tai ::

U novoj preradi moga firmwarea radi RGB tipka na daljinskom za amstrada kako treba,
pa ako tko želi mogu je uploadati na svoju stranicu.

LexLuthor ::

@tai
Ali lahko predelaš tudi verzijo 05.00.03.08a, torej moj FW, za tiste, ki hočejo obdržati Amstradov standardni izgled?

tai ::

:D Evo ga prepravio sam Lexov firmware, moze ga se skinuti na mojoj stranici,

Dakle što ima novo, u Lexovom firmwareu kao što je traženo samo je isprvljena funkicja RGB tipke na daljinskom da radi kako treba,
a u mojoj reviziji fw-a promijenio sam pozadinu (nisu više neke tete nego nešto što mogu slobodno i djeca vidjeti), te naravno RGB tipka
radi kao RGB tipka, i slova u DivX-u više nisu šuplja nego su kao i u Lex-ovom fw-u, dok obrubljena slova imam zasad nažalost
samo tamo gdje biramo mp3-ce/filmove, hrvatski jezik je tu i radi, slovenskoj još nema kad se nikome neda valjda prevoditi.

sve te lijepe stvari možete naći na
http://www.geocities.com/tai001hr/dx3016/firmware/

lexov fw --> 50-00-03-08b.zip (lex nemoj zamjeriti radi onog b na kraju umjesto a, ali mislio sam da se po nečemu ipak treba razlikovati da ne dođe do zabune):)
moj fw --> tai_26_08_04_MT1389dev2_03.zip

obadva fw-a su isprobana i rade, ali moj fw nakon što odpakirate morate preimenovati na MTK.BIN

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tai ()

LexLuthor ::

@tai

Odlično, bom sprobal. V čem je trik RGB tipke?

Sicer pa sem (verjetno malo pozno) ugotovil, da sta Yamada 6600 in Yakumo predvajalnika, ki bazirata na DE verziji čipa pri prikazu podnapisov sposobna prikazati sivo podlago, kar nekoliko olajša branje podnapisa, kadar je spodaj bela podlaga. LINK.

Misliš, da bilo to uporabno za Amstrad/Elto, vsaj dolkler ne bo kakega otipljivega napredka v zvezi z obrobami?

tai ::

Obadva fw-a nerade kako treba niti yamadin niti od yakumoa jer nemaju isti kod za upravljanje sa elektronikom
od dvd čitača, tako da zasad dok se ne sazna gdje se nalazi servo dio u 8032 kodu neće biti ništa od prilagodbe,
tek kad se to sazna bit će fino jer ćemo moći preraditi fw od 4techa koji ima titlove obrubljene i u centru a tu
je i mp3 idtag tako da zasad nažalost još uvijek ništa.:\

tai ::

Svoj fw podigao sam za još koju verziju, zasad se čini da sve radi super a fw se smanjio 84k,
imam i niviju verziju DSP-a 03.05.01.46 naspram 03.03.00.99, još ga neću postaviti na web
dok ne vidim ima li smisla jer zasad se taj DSP ne čini niti boljim niti lošijim ali zauzima 84k manje
tako da mi ostaje tih 84k za neke druge gluposti.

Pozdrav

kokoon ::

@tai

Odlično, bom sprobal. V čem je trik RGB tipke?

Sicer pa sem (verjetno malo pozno) ugotovil, da sta Yamada 6600 in Yakumo predvajalnika, ki bazirata na DE verziji čipa pri prikazu podnapisov sposobna prikazati sivo podlago, kar nekoliko olajša branje podnapisa, kadar je spodaj bela podlaga. LINK.

Misliš, da bilo to uporabno za Amstrad/Elto, vsaj dolkler ne bo kakega otipljivega napredka v zvezi z obrobami?

kako si to naredil? je to varjanta tudi pri elti8883?

tai ::

Pazi znam ja spješno zamijeniti i ARM dio ali to nije dovoljno, provjereno sa 4techom i još jednim koji ima obrube oko titlova pa ništa,
nama treba i 8032 dio ali sa izmjenjenim servo i rc dijelom, u 8032 dijelu znam zasad dje se nalazi rc i vfd dio ali za servo još neznam,
a bez tog dijela nebude se proćitao niti jedan cd ili dvd tako da bas i neznam, bit će definitivno sve ali kad još se nezna, reverse inginering je
zeznuta i spora stvar.

pozdrav

LexLuthor ::

@kokoon

Ko bo stvar zrela na Amstradu, bo to tudi dobra novica za Eltaše, ker gre za identičen FW/player.

bjacky2004 ::

Očitno sem zaje... Amstrada DX3016, ne mrda sploh, samo rdeča lučka gori potem ko sem hotel update.tat firmware. Ima kdo rešitev? Sicer sem nekaj že našel ampak ni podatka kako se serijski kabel zveže. Hvala, Lp

LexLuthor ::

@bjacky2004:

Isto se je enkrat zgodilo tudi meni. Imaš dve opciji:
1. Zaglumiš in vrneš izdelek nazaj v štacuno ter zanikaš, da si delal kakršen koli updejt.
2. Stvar povežeš s PC-jem. Rabiš neki serijski kabel. Lahko ga kupiš po internetu (draga opcija), vem da ga je na www.platinesdivx.com prodajal en model za okrog 30EUR. Če pa si kaj elektronika, si za drobiž interfejs lahko izdelaš sam. Več informacij o tem lahko najdeš na naslovu http://amstrad3016.altervista.org. Če ne razumeš italijansko, si stran oglej s pomočjo Bablefisha. Snemi si tudi program MTK tool, s katerim upravljaš hardwerski updejt.
Na tem sajtu je dober forum, oglej si njegovo angleško sekcijo, s tegale linka pa si lahko ogledaš, kako izgledajo teli interfejsi.

Mogoče ti bo dal Tai še kakšen dober nasvet, ker je on razvijalec/Beta-tester novih verzij FW, pa je po mojem player vsaj že 20 krat zafleshal. Njemu kabel špila.

Good luck!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LexLuthor ()

bjacky2004 ::

Tai, a bi ti to lahko meni zrihtal mogoče? Hvala, LP

bjacky2004 ::

LexLuthor ali mi lahko kako pomagaš, ali pa če imaš mail od Tai-a na primer? Piši mi na marjeta.skrabar@siol.com Hvala, Lp

Volrath ::

po zaklepu moje teme Amstrad DV303 - firmware moderatorja CaqKa, ki me je preusmeril sem, sem se odločil da še omenim to, da sem do dobra prečesal ta post in nisem zasledil za dotičnega playera firmware oz. če je sploh možno predvajat DivX filme.

Opazil sem tudi da player ne zaznava RW medije tako CD kot DVD, to pomeni, če obstaja firmware da bom moral žrtvovat celi CD za par KB... wicked :P
Thats me..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

LexLuthor ::

@bjacky2004:

Poskusi na tai@vip.hr.
Jaz kabla na srečo še nisem potreboval. Sicer pa si o kablih preberi TOLE, ker bo koristno v vsakem primeru. Potrebuješ pa še TALE program.

Good luck!

LexLuthor ::

@Volrath:

Mislim, da so DivX compatibilni playerji tisti z oznakami 3014, 3015, 3016, 3025 DX, za ostalo pa nisem siguren. Prav tako dvomim, da boš z upgrejdom lahko gledal DivXe, ker za te rabiš imeti vgrajen poseben čip. Če ne piše na škatli ali playerju DivX, mpeg 4 ali XVid, potem zadeva verjetno ne bo špilala. Žal.

Volrath ::

Hvala za informacijo. Bom pač dalje gledal filme na računalniku.
Thats me..

bjacky2004 ::

Sem zložil skupaj vezje in ga uspel sprogramirat nazaj, če bo kdo imel kak problem glede tega se lahko enostavno obrne na mene. Sedaj spet dela in to enkratno.

tai ::

@bjacky2004
Drago mi je da radi kako treba iako zi nisam nista pomogao, doduse u zadnje vrijeme bas i nisam imao previse vremena da se spajam na internet pa nisam vidio pitanje prije nego si ti nasao odgovor :D

@LexLuthor
Eto ga jos jedan fw za Amstrada od mene,
novo i nije nista posebno, osim cinjenice da su slova na divx filmovima nesto veca i firmware je prilicno manji tako da ima mjesta za trpanje jos sta god zatreba u buducnosti, e da i novi DSP dio je tu.
Meni radi jako lijepo, a ako netko zeli vidjeti kako radi njemu nalazi se na.
http://www.geocities.com/tai001hr/dx301...
naziv --> tai_16_09_04_v2_04_MT1389de.zip

nazalost nista jos od obrubljenih titlova u centru :\

LexLuthor ::

@tai

Živjo. Zadnje čase vedno pogosteje opažam, da se nekater novejši divX filmi na enem CD-ju nekako zatikajo, ne tečejo gladko (npr. I Robot, Ladykillers ipd.). Ali to pomeni, da bo Amstrad kmalu prešibak za nove ekstra kompresirane DivX-e? Imaš tudi ti kake podobne probleme?

Že pred časom sem se izgubil v razpravi o FW-ju na Altervisti. Imaš ti kake informacijo o morebitnem napredku pri modifikaciji FW-ja? Poznaš morda koga, ki gre na Poljsko ali Rusijo, da mi prinese 4TUne player? :))))

LexLuthor ::

@tai
Zanima me, ce si mogoce opazil tale post od Yaneza na oddelku Yamada:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Še za bralce Yamade foruma, ki ne berete foruma od bratranca Yakuma ;):

Sprobal sem cepljenje ruske Fortune 151 na Yamado.
Opažanja:
MINUSI -----------
Zvoka praktično ni. Displayu se zrola. Prav tako porezuje višek črk v podnapisih (mislim, da je 60 znakov max). Ne prepozna podnapisov katerih podnapisi imajo dve končnici (npr.: ime_filma.slo.srt), zato mislim, da so možni samo eni podnapisi ?!
PLUSI +++++++++++++
Kar je dobro (odlično) oziroma to kar že zelo dolgo iščemo pa je centriranje podnapisov po defaultu, pa še obrobljeni so. Vstavil sem naše večje fonte, izpis je super.
Prav tako deluje MP3 ID Tag kar lahko vidite TULE!
Mislim, da so do sedaj uradno podpirali centrirane podnapise z obrobo le ploščosuki bazirani na čipu Mediatek 1389GE (ruski Fortune 151, romunski Bode, avstralski...). To pa je dokaz, da delujejo tudi na 1389DE (yamada, yakumo, bellagio...). Le lego kocke bo počasi treba skupaj zložiti ob veliki meri božje masti, kar potrpežljivost je.

@kRazi sprobaj in se odloči, kajti že stari Rimljani so rekli: de gustibus non est dispuntandum (o okusih se ne razpravlja)...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Očitno zadeva igra tudi na drugih playerjih z drugačnim chipsetom. Vredno razmisleka.

tai ::

e-boda i 4tech su mtk1389DE chipseti, samo imaju krivi servo, pale se na Amstradu i sve funkcionira ocim citanja dvd-a i cd-a.
Kupi Bellagi AD2020 kod nas u hrvatskoj ga ima za 500kn, sad koliko je to tolara neznam, kazu da se na njea da staviti 4techov fw i da radi
sve skoro normalno, citaju se dvd-i i divx-i na njima, ali cd-e nece da pusta iz nekog razloga.8-)

Dubi ::

LexLuthor je napisal:
______________________________________________________________________________________________
Živjo. Zadnje čase vedno pogosteje opažam, da se nekater novejši divX filmi na enem CD-ju nekako zatikajo, ne tečejo gladko (npr. I Robot, Ladykillers ipd.). ?
______________________________________________________________________________________________

To je zato, ker film ni kodiran da se tekoče predvaja na playerju temveč je mišljen za predvajanje na računalniku. DivX codec opazi razliko in vklopi dodatne funkcije, ki jih na DIVX playerjih ni. Ko pa ripaš film, te opozori da filem ne bo dober za v player. Tako da če hočeš kupovat nove stvari se NE splača.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dubi ()

Yanez ::

Uporabnikom ploščosuka Amstrad !!!

Probajte TALE FW za Amstrad.
Predelal sem ga za vaše ploščosuke.
Omogočen naj bi bil lepši in čitljivejši izpis podnapisov CENTRIRANIH :D po defaultu v srt formatu enakega imena kot je ime filma (slabost zaenkrat ostaja omejitev števila znakov za podnapise na 60 in dvovrstični izpis brez obrobe).
Prav tako sem prevedel tudi menije v slovenščino in dodal nova ozadja :D .

FW seveda nalagate na lastno odgovornost 8-O !!!
Ker sam nimam Amstrada, me prosim obvestite o rezultatu eksperimenta.
Omnia mea mecum porto

tai ::

@Yanez

Problemi, ne cita DVD-e i CD-e na mom DX 3016.311, i imas jednu sitnu gresku koju je bitno ispraviti za slucaj
da radi citanje cd-a/DVD-a na revizijama 401 na dalje onaj 8bit flash type moras promijeniti na 16bit inace nakon
sto netko stavi taj fw nece moci staviti niti jedan poslije njega bez serijskog kabela (amstradi imaju 16bit flahrom).
U svakom slucaju hvala na pokusaju, ako nista drugo preveo si ga na slovenski.

Pozdrav

Yanez ::

Očitno prirejen FW ne deluje!
ZATO GA NE NALAGAJTE !!!>:D
(Prosim, če moderator izbriše link, da še kdo ne pade v skušnjavo)
Ker ustrezno modificirana eltin in amstradov FW delujeta na Rimaxu, sem logično sklepal da zadeva funkcionira tudi v obratni smeri ?!
Je pa pri vsaki nadgradnji vedno nekaj rizika, še posebej če smo brez kabla za direktno infuzijo, ki v večini primerov deluje.
Namen je bil dober. Bilo je tudi vloženo kar veliko truda v modifikacijo.
Je pa res, da je pot v pekel tlakovana z dobrimi nameni ;((.
Omnia mea mecum porto

tai ::

:D Ma nema veze sto ne radi, trud je vazan,ja ionako imam kabel pa sam zato probao odmah cim se pojavio,
nego kad uspijes promijenti na servo verziju 01.05.01.00 ili 01.11.20.00 moralo bi raditi
jer mi na tim servo verzijama vrti filmove i da jos je bila i neka 01.07.01.00 koja je radila.

Frame ::

@tai

Halo!Dolge se nismo slišali!Prosil bi za pomoč!Zbrisal sem tvoj mail zato te kontaktiram tukaj!Kot verjetno veš delam na Yamakawa firmwareu,ampak mi ne rata da bi izpisoval šumnike v podnapisih!Zamenjal sem že fonte tak da imam slovenski menu in mi lepo izpisuje šumnike ampak v podnapisih pa NE!

Model je 335 chipset pa EE.Modoče bi ti bil zanimljiv ta firmware saj kombinacija XVID+AC3 tukaj deluje,se pravi podnapise ne izginejo!

Prosil bi za pomoč!

Frame
May The Force Be With You!!!!

tai ::

@Frame

Stvarno nisam siguran kako da ti pomognem jer ja nemam taj player niti EE chipset, tako da je to malo zeznuto,
ali bih ti preporucio da probas sam napraviti krizanac firmwarea izmedju nekog kojeg nadjes na netu i ovoga tvojega
mozda si rijesis probleme, ali prije toga trebas napraviti serijski kabel koji i nije tako tezak za izradu, ako pak imas koje
konkretno pitanje u svezi necega slobodno pitaj na tai@vip.hr
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Elta predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
54856683 (12784) darexx
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321008 (46352) cryptozaver
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14525710 (13045) podtalje

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531199 (14452) Stepni Volk
»

[divXvid] Mediatek - kateri firmware oz. fonte uporabljate

Oddelek: Zvok in slika
194231 (2053) Nebomgabiksa

Več podobnih tem