» »

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare

piki64 ::

čisto preprosto.

Prej če si imel npr. text za eno vrstico, možnost izpisa na playerju pa v dveh, ti je moral program na PC-ju zgenerirati prvo vrstico prazno in šele v drugi tvoj text, da je bil text na playerju v spodnji vrstici. (se pravi player je vedno pisal text od zgoraj navzdol)

Sedaj pa piše od spodaj navzgor. Se pravi če imaš text za eno vrstico napiše čisto spodaj. Če imaš text za 2 vrstici, potem pa kao prvo napiše čisto spodaj, jo potem za eno dvigne in po njo napiše drugo.

Upam da si iz tega kaj razumel.

To je v bistvu poravnava od zgoraj ali poravnava od spodaj (ali po angleško Top and Bottom).

LP

polde66 ::

Piki64, nalepša hvala za pomoč, dobro voljo in seveda kabl hehe
S tvojo pomočjo še en mrtu divx predvajalnik deluje
Mi smo ti večno hvaležni
LP
polde

Marvin ::

piki64, kakšno je stanje z .sub podnapisi z FW_050202 PYPS? Še vedno uporabljam V1 PYPS a sub podnapisi prehitevajo ali zaostajajo... je to kaj drugače na tem novem PYPS? Poskusil sem že vse mogoče programe za konverzijo sub podnapisov v srt a vedno ven pride nekaj kar sploh ne dela, ali pa narobe, tako da sem obupal nad tem. Kaj bi dal za preprost sub->srt konverter za Yamado 6700...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marvin ()

mirkuma ::

Nalozil sem si zadnji firmware FW_041222 za Yakumo DVD Master DX4, (kupjeno konec januarja v trgovini so jodobili v decembru):
- big fonts for MPEG4 subtitles
- sign Mod by Piki64 & Yanez is moved right in the file browser
- option to choose between 8 different subtitle looks for MPEG4 movies
- slovenian character encoding support
- slovenian OSD
- centered subtitles
- support for 88 characters in the subtitles

FW naj bi bil podoben tistemu za Yamado 6600. Pri posodobitvi firmwara na kolegovi Yamadi, se je pojavil menu MPEG4, kjer si lahko določil tip podnapisov, velikost baravo...

Pri Yakumi tega ne najdem nikjer (option to choose between 8 different subtitle looks for MPEG4 movies)...
Upgrade je potekal brez tezav, posnel sem zakljucen cd iz ISO slike, nadgradnja se je koncala ok. Ze kupljeni predvajalnik je imel menije v slovenskem jeziku in tudi slovenski podnapisi so bili podprti. Po upgrade-u je vse enako le da je v browserju napis "Mod by Piki64 2004"
Tudi pri legi in velikosti podnapisov ni razlike, ze prej so bili veliki beli z crno obrobo.

Info (1,3,6,9):

Verzija 0.5.00.03.05
SUB-VER 0C.00.00.04
8032 005.00.03.05
Servo 18.03.00.00
RISC 05.00.03.05
DSP 03.03.01.27


Zanima me kaj sem narobe napravil....bi mogoce pomagal reset to default ter ponovna nadgradnja, da se mi prikaze moznost izbire tipov podnapisov?
Ali se v prihodnosti planira tako kot je ze pri Yamadi 6600 (zadnji fw) podpora za podnapise v 3 vrsticah in povecano stevilo znakov?

Vnaprej hvala za morebitno pomoc in odgovor.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Runnagain ::

Na Yakumotu zaenrat lahko izbiras v Preferences (oz. Nastavitve) med 8 tipi podnapisov (vsaj jaz lahko). V bistvu je še malo drugače kot na 6600, kjer je vse po volji.
Tu lahko izbiras med Veliki beli, majhni beli, veliki rumeni, mali rumeni, in vse štiri še z sivo podlago.

Imam pa FW 041215 (22 se nisem nalozil, ker nimam doma playerja).

Ni pa MPEG4 poseben meni, kot na yamadi, ampak je med ostalimi opcijami, desno se ti pa potem odprejo moznosti za podnapise.

Upam, da sem ti kaj pomagal, če pa že ne boš vedel, bom pa poslikal, pa nalepil slikco.

Lp, Runnagain!!

alsl ::

@ mirkuma

Tudi jaz sem nadgradil že dva Yakumota in sicer SUB-VER 0C.00.00.04 in SUB-VER 0C.00.00.05. Prvi je že imel slovenski firmware drugi pa še originalen. Nadgradnja se je izvedla, vendar pri obeh ni menuja za izbiro velikosti in barve podnapisov. Škoda, ker bi mnogokrat moral malo zmanjšat podnapise, da bi bili celi na zaslonu. Za druge predvajalnike vidim, da je že zunaj novejši firmware, upajmo da bo kmalu tudi za Yakumo.

mirkuma ::

Resitev sem nasel tule (edit: To ni resitev glej spodaj, igroriraj navedeno):
Tema Yakumo, str.19, prvi post (glej tudi eno stran prej).

Samo da je v resitvi napaka! Pri preimenovanju:
YAD2710.BIN je treba preimenovati v YFAD2710.BIN in ne v YFAD710.BIN (kot je zapisano)

Torej kratek povzetek:
1.Z uradne strani si potegnemo zadnji uradni firmware: Uradni fw z EE podporo
Datoteke odarhiviramo v poljubno mapo, ter naredimo kopijo datoteke YAD2710.BIN in jo preimenujemo v YFAD2710.BIN (obvezno velike crke)

2.Vse datoteke *.BIN (5 datotek, 4 originalne + nova preimenovana) posnamemo na CD(RW) kot ISO pri najnizji hitrosti v nacinu "disk-naenkrat".

3. Disk vstavimo v Yakumo in ga nadgradimo.

4. Zapecemo ISO datoteko z zadnim firmwareom P.Y.P.S
FW_041222 (zapecemo kot sliko).

5. Se enkrat nadgradimo Yakumo.

6. V meniju Preferences se sedaj pojavi MPEG4 Subtitles opcija, kjer lahko izbiramo vseh 8 vrst podnapisov. Vse deluje kot mora!

P.S.
- Edini cudno obnasaje ki sem ga zasledil je da pri preverjanju verzije fw (setup, levo, 1,3,6,9) dobimo le podatka: Verzija 05.00.03.05
SUB-VER 0C.0.00.00.04 (ali 00.0.00.00.04, bom preveril se enkrat) ostalih informacij (8032, Servo, RISC, DSP) preprosto NI!
- pojavi se tudi zatikajoce odpiranje vratic pri zmetu ploscka!

Lahko prosim kdo od P.Y.P.S. teama preveri zakaj do tega prihaja...oz. ali lahko predelate uradnji zadnji fw..da bo problem lazje resljiv (link je zgoraj)?
Vnaprej hvala!


EDIT:
TEGA ZGORAJ NE POSKUŠAJTE! PREDVAJALNIK NAJ BI PO TEM POSTOPKU CEZ NEKAJ CASA CRKNIL! TOREJ NE POCNITE TEGA
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()

piki64 ::

@mirkuma:

To kar si naredil ni dobro. To pa zato, ker sta FW različna in če ti bo po kakšnem mesecu player crknil se ne pritožuj. To se je dogajalo predvsem tistim, ki so na začetku YAD2710G.BIN preimenovali v YGAD2710.BIN ti si naredil podobno.

Glede Yakumov ne delam več posodobitev, ker mi to ni v interesu. Ne vem zakaj bi tratil čas za neke playerje, ki ga osebno nimam (al pa vsaj kdo od mojih dobrih kolegov). Tako da še enkrat podpora v nadalje le za playerje, ki jih imamo člani naše skupine.


LP, Piki64

polde66 ::

ma men je prov škoda k noben od vas oz vaše skupine nima Philipsa 630/2
sej mu nč ne manjka ampak kej več bi blo pa tud ok
hehe
LP
polde

Runnagain ::

@piki64:

daj vsaj "zame" se potrudi, ker sem izgleda edini od vas, ki ima Yakumo-ta. Pa bi se veselil vsaj 124 znakov.

Hm, piki, še nekaj me zanima glede tistega preimenovanja; se spomniš enkrat, ko sem spraševal, da ne vem, katero verzijo sem imel, (C ali navadno), ker je bil FW že v comtronu naložen. Ali lahko tole

ostalih informacij (8032, Servo, RISC, DSP) preprosto NI!

kaže na to, da je bilo preimenovanje izvedeno??

Ker če je to tako, bi si rad nazaj zadevo uštimal, da ne bi prišlo do kakšnih mehanskih okvar.
Aja pa še to: kaj se zgodi, če daš C verzijo FW-ja na NE C player (obratno seveda špila)??

Lp, Runnagain!!

mirkuma ::

@piki64
8-O
Prekleto sedaj sem zelo prestrasen...V Temi Yakumo na Slo-Techu ni ne duha ne sluha o opozorilu glede teh stvari, samo da se pac upgrade zakomplicira...ejejej...to imam zdej...
Oprosti piki, nisem vedel da nimate Yakume, saj na svoji strani firmware imate...
...mi lahko predlagas kaj sploh lahko se naredim...torej zdi se da sem Yakumo ze obsodil na smrt.
Hvala.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

mirkuma ::

Jp, tudi mene prav zanima koliko imajo pri Comtronu reklamacij ako enako delajo sami, saj so bili fonti povsem isti edino logo PYPSa ni bilo, prav tako je bil browser identicnem kot pri zadnjem PYPS..edino spet brez Mody by Piki64...
Je mozno da so preprosto vzeli vas firmware ter odstranili vas logo?
Torej trenutno imam sub-ver: 00.00.00.04 torej brez 0C, to se je izgubilo pri omenjeni nepriporoceni "nadgranji".

Je pa zanimivo nekaj...pri nadrgradnji z Pikijevim fw je v browserju pisalo Mod by Piki64 2004 sedaj ko je bilo nadgrajeno najprej z preimenovanim uradnim in potem se enkrat z zadnjim Pikijevim fw, pa pise Mod by Piki64 & Yanez.
Kako je to mogoce?
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

frenkb ::

Ok ,ce ne bo vec novih FW za Yakumota , ali lahko potem nalozimo nov FW , ki je bil objavljen na vasi strani za Gericom Bellagio AD 2020, saj pravite da sta to brata dvojcka ?

mirkuma ::

Kaj pa ce vsak lastnik Yakume nekaj donira, tako da se vam predelave vsaj nekako povrnejo?
Takoj sem za to v kolikor si premislite.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

frenkb ::

Sem ZA , povejte kaksen naj bi bil prispevek.

e-marko ::

Imate bolj malo možnosti, da si piki premisli.
Ker, če bi bilo tako, potem bi predeloval fw za npr.Elto tudi... ;)

LP
...somebody, somewhere...

Mikka ::

Piki, da ste naredli novi fw na verziji 1 je pa nekaj najboljšega kar se je kdi spomnil....pravzaprav edina logična stvar za res super fw.
Težko, da bom še kaj menjaval fw, ker sploh ne vem kaj bi človek še lahko želel. Podpora daljšim datotekam od 1GB pa najbrž ni podprta v originalnem delu fw-ja. Vseeno CARI ste!!!

mirkuma ::

@Runnagain

Od samega straha da bo Yakumo takole res umrl sem pisal Comtronu in poslali so mi fw ki ga nalagajo na nove predvajalnike. Javi, ce ga potrebujes, da si ga nalozis nazaj! Sam bom to vsekakor storil.

EDIT:
Nadgradnja (oz. vrnitev nazaj) s poslano YFAD2710.BIN datoteko je neuspesna. Ceprav je CD pravilno posnet mi javi "UNKNOWN DISC". Zmesalo se mi bo, Kaj je spet potrebno preimenovati fw?!? In v kaj?!?

EDIT2:
Preimenovati sem ga moral v YAD2710.BIN, sedaj naj bi vsebilo tako kot je bilo na zacetku, ko sem vzel Yakumo iz skatle:
Verzija 0.5.00.03.05
SUB-VER 0C.00.00.04
8032 005.00.03.05
Servo 18.03.00.00
RISC 05.00.03.05
DSP 03.03.01.27
Najbrz, ker sem preveril info sele po nadgradnji z P.Y.P.S. fw ko se meni se ni pojavil.
Problem z zatikanjem vratic je manjsi, vendar se obstaja.

Je mozno da sem imel originalno sub-ver 0C.00.00.05 in je sedaj 04, ceprav sem nadgradil z Comtronovim Slovenskim fw?
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()

frenkb ::

@mirkuma

Mene tudi zanima ta "problem" , kaksna verzija FW je to.Ali lahko napises ,kaksni so meniji,fonti in ostalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenkb ()

piki64 ::

Hi!

mirkuma in frenkb pišita mi na email, pa se bomo tam v detajle pogovorili o rešitvi. Ne da skrivam stvari, vendar je tako lažje, kot pa da na forum trosimo toliko postov. Rešitev je seveda preprosta.


LP, Piki64

m&a ::

Zdravo Piki64. Zanima me, če poznaš kakšno internetno stran, kjer bi se dalo dobiti novejši FW za Yakumo oz. kdo se še ukvarja z njimi, glede na to, da se vi ne ukvarjate več z njimi (ŽAL).
Ali pač boste čez čas še naredili kakšen FW za Yakumota, drugače smo v riti - konec Yakumomanije.
Seveda hvala za vse, kar ste naredili do sedaj.

Micho68 ::

:O Se pridružujem m&a z enakim vprašanjem...

Škoda, ker ste drugač face! Seveda pa hvala za vse, kar ste naredili do sedaj... :D

icek ::

Prejsni teden je padla pobuda, da nam piki naredi nov FW za yakumota. Edina zahteva je bila od vsakega 2 jurja. Tisti, ki so dali, FW ze imajo.
Rider of Theli
www.air-tv.net

meacho ::

Kaj pa je novega v tem firmwaru?

gorann ::

2 jurja za firmware?
kaj pa ce kdo naprej poslje fw ki ga je nabavu za 2 jurja, podobno kot p2p:)?
saj ni veliko, samo kot je pred mano napisal, kaj dobimo z najnovejsim fwjem?
ce je fora samo pri izginjanju zadnje vrste v podnapisih, podpora trem vrsticam pravzaprav, potem nikakor ni vredno 2 jurja, za nas potrosnike pravim, verjamem pa da se je piki trudil in da mu za dva jurja od vsakega neb blo treba delat, ker trud je velik bolj vreden kot pa par jurckov.zato piki na plano kaj si izboljsal:)?
mam verzijo c katero sem z zamenjavo crke G nadgradil priginal fw v vas pyps fw, potem sem pa se normalno nadgradil (v decemberski pyps firmware s podporo 8 razlicnih podnapisov) da sem potem spet zamenjal G v napisu fwja!
torej a za c verzijo je najnovejsi fw?
lep pozdrav!

mirkuma ::

1.) 2K SIT ni bila nikakrsna zahteva, pac pa dogovor, nas ki smo se odlocili da dejansko doniramo, ce bi nas bilo vec bi bila visina donacije se nizja, pa se jih pac ni odlocilo donirati veliko (kljub velikem zacetnem povprasevanju), vsi pa bi jasno sedaj imeli novi fw. Tipicno za nas slovence...

2.) Fw ima vse dobrote zadnjega fw za Yamado 6600 (minus MP3 tag podpora). Glej uradno P.Y.P.S. stran.

3.) Fw je za verzijo 0C.00.00.04 & 0C.00.00.05, ta verzija prej ni imela izbire razlicnih tipov podnapisov, sedaj pa je to krepko presegla (poljubna izbira barv, ozadja, obrobe, pozicije prikazovanja, velikosti...)

4.) Vsem ki smo donirali nam ni zal niti tolarja, smo zavestno podprli pikija in smo z novim fw zelo zadovoljni. Dogovor je bil, da ta fw ne bo zaokrozil naokrog in zaenkrat je tako ostalo. Pa tudi ce se bo to kdaj zgodilo je vsak fw podpisan, tako da se bo vedelo kdo ga je spustil naokrog...pa tudi ce kdaj zaokrozi je to stvar tistih ki so donirali. Namen donacije ni bil izkjucno izdelava novega fw, saj smo se vsi strinjali, da doniramo, brez garancije v primeru da novi fw ne bi deloval, pac za trud za nazaj.

5.) Ce si pac zadovoljen z obstojecim fw ne doniraj, nihce te v to ne sili, to je bil nas dogovor in pikijeva dobra volja.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()

icek ::

Tocno tako, kot je mirkuma napisal.
2 jurja ni doben dnar. Od tega nebo doben bankrotiral ali ratal bogat. Gre se za ves trud, ki so ga fantje pri pyps vlozli v izdelavo FWjev. Vse to delali prostovoljno in vse ponudili sirsi javnosti. Ampak, ker so se odlocili, da za yakumota ne bojo vec delalo novih FWjev, se nas je par naslo, ki smo izdelavo tudi financno podprli.
Rider of Theli
www.air-tv.net

miro40 ::

Mirkuma,o kakšnem novem fw je govora?A se ga da dobiti proti plačilu seveda?Ker nisem spremljal tematike,ne vem o čem gre.Daj mi objasni,če ti ni težko...

gorann ::

no saj mate prav, 2 jurja ni noben dnar! gre se za to, da sem svoj yakumo dal svoji punci, pa nemorem pogledat ktera verzija je gor, in se kr nevem kaj ma ta fw tolk boljsega od moje verzije, imel sem c verzijo z razlicnimi tipi podnapisov od pikija64 ter yaneza!p&y je bil logo!
edino kar je motilo na tej verziji je to, da so kazali samo 2 vrstici pa se to ne zmeraj vseh, jih je pac odrezalo, mene osebno to niti ni motilo, punce pa tudi ne, se torej splaca men dat 2 jurja za novejsi fw? prepricajte me!povejte kaj je boljsega tolk v tej verziji katera je placljiva?
ne me narobe zastopit, ampak zmeraj je dobro vedeti kaj nabavljas:)
zarad 2 jurjev pa tud ne bi umrl:)sj bi itak punci sunil, da neb opazla, hehe!joke

mirkuma ::

Vse pise par postov zgoraj...

Povzetek:
- 124 characters in MPEG4 subtitles
- 3 lines for MPEG4 subtitles
- bottom to top alignment (for subtitle lines, if one line, always first at the bottom)
- new menu for MPEG4 subtitle settings (settings for outline font colour, font colour and font background, option to choose between 4 different fonts, settings for font position)
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()

gorann ::

no kr dost lepsega in boljsega od prejsne verzije:) bom videl,c e bom rabil bom menda kr uzel ta fw, drugace pa skoda da piki64 ni naredil tega fwja ze kaksne par tednov nazaj, ko je naredil tazadn fw za yakumo.

piki64 ::

@gorann:
tvoj zapis:
2 jurja za firmware?
kaj pa ce kdo naprej poslje fw ki ga je nabavu za 2 jurja, podobno kot p2p:)?
saj ni veliko, samo kot je pred mano napisal, kaj dobimo z najnovejsim fwjem?
ce je fora samo pri izginjanju zadnje vrste v podnapisih, podpora trem vrsticam pravzaprav, potem nikakor ni vredno 2 jurja, za nas potrosnike pravim, verjamem pa da se je piki trudil in da mu za dva jurja od vsakega neb blo treba delat, ker trud je velik bolj vreden kot pa par jurckov.zato piki na plano kaj si izboljsal:)?
mam verzijo c katero sem z zamenjavo crke G nadgradil priginal fw v vas pyps fw, potem sem pa se normalno nadgradil (v decemberski pyps firmware s podporo 8 razlicnih podnapisov) da sem potem spet zamenjal G v napisu fwja!
torej a za c verzijo je najnovejsi fw?
lep pozdrav!

čeprav si ga kasneje malo negiral, ti moral vseeno tole odgovoriti.
Kot sem že 100x napisal se meni ne gre za dnar, ampak sem povedal da imam s predelavo toliko in toliko dela, cena moje ure pa je toliko in toliko (cena je bila toliko kot jih lahko dobim za uro inštrukcij). Kajti Yakumota nimam in pač ni potrebe da bi FW zanj delal, zato pač gre moj čas ki pač ni zastonj. Za ostale playerje, katere posedujem, naredim FW za sebe, posledično se pojavi tudi free na internetu.
Če bi bil interes velik kot je npr. obisk strani yakumo.gajba.net (ki je bil samo test, koliko ljudi si želi imeti novi FW) bi bili stroški za vse uporabnike Yakumo-tov minimalni.
Kot drugo pa mislim, da sem ti tudi na nekaj emailov odgovoril in pomagal, kar je tudi moja dobra volja.

Tako da si se predstavil kot tipični Slovenec, ozko usmerjen, saj ne vidiš, da je že do zadnje javne verzije bilo vloženega veliko truda (in to zastonj). Me zanima če bi uporabljal predvajalnik, ki nebi imel podpore za Č,Ž,Š , podnapisi bi bili levo poravnani v mikroskopski izvedbi in na sredi ekrana.

Tako da ob vsakem takšnem pisanju se raje prvo zamisli in potem kaj napiši. Pa naj bo tisto produktivno in udarno.

LP, Piki64

Yossarian ::

P.Y.P.S., ali si boste kmalu nabavili tudi XORO HSD 415? Vsaj jaz kot lastnik tega playerja bi bil zelo vesel, verjetno pa tudi drugi. Imam FW, že naložen pri Rolanu (mislim, da je neki srbski). Saj niti ni tako slab FW, vendar vaš FW (imam še YAMADO 6700, tako da lahko primerjam, pa tudi Bellagio sem imel) ponuja večjo izbiro podnapisov.:D
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

piki64 ::

Hi!

Ja poglej @edenpač, ne moremo si kupiti vsak player, ki pride na tržišče. Če nas uvoznik oz. uradni zastopnik ne kontaktira (vrjetno že vedo, kaj ponujajo drugi predvajalniki) bi nas lahko sami kontaktirali in se bi potem dogovorili okrog teh zadev.
Kdo je uradni uvoznik za Xoro415 ne vem, lahko pa ti povem, da se še pri nas ni noben oglasil. Tako da do nadaljnega ne bo podpore izpod našega peresa za te predvajalnike. Lahko pa vprašaš tam kje si ga kupil, če razmišljajo kaj v tej smeri.

LP, Piki64

pingec ::

Mene zanima če bi se dalo za bellagiota met tko kot npr xoro pa drugi da podpira nekako 2 podnapise da bi zapeku eng in slo podnapise pol bi pa zbiral katere hocem met?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Pabo ::

itak da se da!
preberi forum pa boš našel odgovor! to je že bilo 100 napisano!!!

LP pabo
!!!Z MALO SAMOINICIATIVE POSTANEJO ŠE TAKO ZAPLETENE STVARI ZELO ENOSTAVNE!!!

gorann ::

heh, poves svoje mnenje o pyps fwju, pa ti zbrisejo post:) jest se pa tolk namatral, da sem vse tisto napisal, ampak pravila so pravila. piki64 ne mislim kaj slabega o teb, in upam da bos se vedno delal dobre fwje katere bom tud jaz uporabljal:)
ja mal prtisnite na distributerje naj vam posodjo playerje ce bi radi imel poslihtan fw, da kupci neb vracal nezadovoljni nazaj!
ce so kj ekonomisti, bojo ze posodil en player, ni vrag!
alpa naj uporabniki teh playerjev nabavijo skupaj kaksnega pa vam dajo za testiranja..no cebi se vi seveda strinjali.
kar se tice xorota 415 menda ni tolk slab, da ga velik ljudi neb hotlo met:)

Pabo ::

ljudje ga kupujejo ker je 10 jurjev ne pa zato ker "vejo" da je dober - kar sploh ni!


LP pabo
!!!Z MALO SAMOINICIATIVE POSTANEJO ŠE TAKO ZAPLETENE STVARI ZELO ENOSTAVNE!!!

Yossarian ::

piki64
Saj to verjetno drži za vse nas, no ja, eni pač imajo več denarja. Vprašal sem zato, ker sem imel pred tem Bellagiota, mami sem pa nabavil Yamado in sem bil z vašim FW najbolj zadovoljen. Če pa si boste kaj nabavli, bomo pa lastniki Xorotv zelo srečni.:)
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Mlchk ::

Zdravo.

Postal sem novopečeni lastnik Yamade 6700.

DLjal sem si:

YAMADA6700_050202_V1_PYPS firmware.

Torej, tole instaliram po navodilih in bo kul?
Vse delalo kot se šika? Al moram še kšn firmware
prej naložit oz. kašno drugo stvar spremenit preden
flasham firmware.

Tnx,
Mlchk

rh^ ::

To narediš pa bo kul. Samo navodilom sledi pa bo. Odvisno kaj je zate pač kul ;).

Mlchk ::

Zame je pač kul najnovejši (in trenutno najbolši) njihov firmware, čimveč opcij, oz. izboljšav, pa da dela vse kot se šika (kot je obljubljeno pač kar je popravljeno v firmwareu) ter dobro predvajanje filmov... :)

Mlchk ::

Evo, uštimal sem si vse, a nastal je en problem.

Stvarco mi je lepo upgradealo, a čisto vedno ko zaženem film,
mi sicer lepo predvaja podnapise, ampak nekatere črke so izmaličene
(zaradi rumenega ozadja?) in tega rumenega ozadja ne morm skenslat, pa
ceprav si stimam v meniju drugace..se prav black, black, white, etc.

Anyone help?

robertto ::

Zanimam me ali bi p.y.p.s ovi fantje bili zmožni narediti kakšen dober FW za ostale predvajalnike, kot so XORO, KISS,...

e-marko ::

pyps delajo fw samo za predvajalnike, ki jih sami posedujejo. Glede tega je že bilo dosti vprašanj in vedno isti odgovori... Če torej nimajo xorota ali kiss-a, potem ne bo nič.
Edina rešitev je, da jim nekdo podari en predvajalnik...

LP
...somebody, somewhere...

piki64 ::

@mlchk: Niso naredil po navodilih. 100% tvoja napaka.

@robertto: zmožni že, ampak kot je tudi e-marko napisal, je vzrok v temu ker teh playerjev nimamo. Mi pa ne damo na tržišče nekaj kar ni 100% stestirano.

LP

miki76 ::

@mlchk: Niso naredil po navodilih. 100% tvoja napaka.

najprej bi se zahvalil za FW ki so zares super. morem pa dodati, da imam enek problem. ko si nastavim podnapise (svetlo sivo odzadje) mi dela super, ko pa izklopin in kasneje znova vklopim dvd pa se mi avtomatično spremeni na transparentno odzadje in dobi ptav takšno rumeno odzadje kot omenja mIchk, tako da moram ponovno nastavit. vse druge nastavitve pa mi shrani.

piki64 ::

Fantje sem osebno sprobal tako kot ste napisali in meni čisto normalno deluje. Se že niste držali navodil.

Saj ni problema. Še enkrat greste skozi navodila in to je to (ni potrebno ponovno upgrejda delat).

LP Piki64

Mlchk ::

Zdj mi deluje bombastično. :D

miki76 ::

hvala zdaj mi dela. delal sem napako, da nisem yamade popolnoma izklopil ampak samo na stand by :8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yakumo predvajalniki (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Zvok in slika
1388187815 (24739) gasper6201
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609540506 (51389) GaS
»

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38460831 (19245) Caniggia
»

[divXvid] Rimax predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
24123698 (12114) piki64
»

[DivXviD] CenterSUB urejevalni podnapisov - centriranje

Oddelek: Zvok in slika
144538 (3466) EvilDare

Več podobnih tem