» »

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare

Wortex ::

A mi lahko kdo pove kako spremenit menu v firmware-u.
S katerim program odprete menu pod code part.
Kar sm jest opazuje to, da se da zamenjat samo celotni code part, ki ga mtkremkaker shrani kot bin datoteko.

Primer:

1. --- Glavni meni --- | Meni nastavitev
00 008A 026C 05FF 29EA 0001
1. Pic 25 | Splošne nastavitve | Slovenski prevod: PharaoH
0003 0019 008B 0090 0001 0000 0000 0000 0000 0000 00
Unleash your fury twards the gowermant!

piki64 ::

Res ne vem, kaj bi ti rad spreminjal? Al tekst al dodajal stvari v menu?

LP

seth666 ::

Imam Bllagio 2020 in sem nadgradil firmware iz Bellagiove strani na verzijo z datumom 27.9.2004...... Potem pa sem hotel uporabiti vaš zdanji firmvare pa mi samo izpše unknown disc......Kaj je problem?
....And justice for all

piki64 ::

Če si naredil tako kot je treba in YAD2020.BIN zapekel z VELIKIMI črkami potem 100% dela.

LP

seth666 ::

Sem dal z velikimi : YAD2020.bin ..A more bit bin tud z vrlikimi?
....And justice for all

piki64 ::

Res vas ne razumem. A sem napisal YAD2020.bin ali YAD2020.BIN

Če sem napisal YAD2020.BIN potem pomeni da je vse z veliko tudi .BIN

LP, Piki64

seth666 ::

Dela. Hvala....
....And justice for all

ian77 ::

Kako se na zadnjem FW (imam Bellagio) izbere majhen font za podnapise ?

Pabo ::

ja program je zraven da si sam lahko določiš velikost in barvo pisave in ozadja!

Res ne vem kaj ste na pol pismeni al kaj?
Malo pa lahko tudi sami razmišljate ko pa da tečnarite na forumu!
!!!Z MALO SAMOINICIATIVE POSTANEJO ŠE TAKO ZAPLETENE STVARI ZELO ENOSTAVNE!!!

Wortex ::

Samo prevedu iz angleščine v slovenščino, tko kot ste to nardil vi; se pravi pips.

To pomeni spremenil tekst.
Unleash your fury twards the gowermant!

Wortex ::

prosm za pomoč; če bi kdo utegnu odgovort
Unleash your fury twards the gowermant!

ge ::

Wortex;

ker je spreminjanje menijev očitno rezervirano samo za ta "velike" , sam pa nisem še imel potrebe po omenjenem opravku, ti
predlagam obisk strani stran na personal.inet.fi in download
programa MTKLangEditor (seveda plus MTKReMaker 0.2 rc3 za spravit zadevo nazaj v BIN).
Mislim, da sta to programa ki jih rabiš.
Ge

miki76 ::

ne vem če imam samo jaz ta problem, samo na medvedku se ne da downloadat noben FW več. drugače pa fantje kapo dol za vaše delo.

cirecire ::

Tudi jaz ne morem potegniti dol iz medvedka novi firmware za yamado.

Ne vem, fantje P.Y.P.S. al ste mogoče začasno umaknili firmware iz vaše strani.

Sicer pa se vam tudi jaz zahvaljujem za vaš trud.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cirecire ()

tabornik ::

Fantje, moj Yakumo noče sprejet zadnjega f/w!

Mam verzijo 05.00.03.05
0C.00.00.04

DEFINITIVNO sem mel velike črke datotek, pa še vedno javi unknown disc!

Pomoč :(

Pabo ::

Najprej pohvala za novi FW ki dela odlično!

Zanima pa me samo to če ploščkosuk oz. te novi FW sam zazna FPS filma in podnapise prilagodi le temu?

ŠE ENKRAT POHVALE Piki64 in Yanez!

To sem tudi poslal na mail pyps@medvedek.org in čakam na odgovor!
Upam da bom čimprej to izvedel!
Mislim pa da nisem edini ki bi ga to utegnilo zanimati

LP Pabo
!!!Z MALO SAMOINICIATIVE POSTANEJO ŠE TAKO ZAPLETENE STVARI ZELO ENOSTAVNE!!!

dj cotto ::

Kakšen FPS? SRT format je vezan na čas in ne na frejme. Pustimo to, da je nekdo napačno pretvarjal iz .sub v .srt. Vzemi film s 25 FPS in ga pretvori v npr. 23,976 in obema dodaj iste .srt podnapise in rezultat bo isti.

Pabo ::

HVALA ZA POJASNILO!!!!
!!!Z MALO SAMOINICIATIVE POSTANEJO ŠE TAKO ZAPLETENE STVARI ZELO ENOSTAVNE!!!

ElMeR-FuD ::

Fantje svaka čast za novi FW, res ste majstri, se vam vidi. Zdaj je zadeva res zelo uporabna . Bravo!
I'm back I'm mean I'm black.

gorro1 ::

P.Y.P.S. FirmWare.


Pravkar sem namestil zadno verzijo FW za yakumota od 15.12.04 in sem tako ostal brez podnapisov,na predzadnji verziji pa so mi delali samo da so bili odrezani če so bili daljši.
Imam verzijo

VERSION: 05.00.03.05
SUB-VER: 00.00.00.04

Prosim če mi poveste ali so še kakšne dodatne nastavitve,jaz sem FW snel iz strani http://www.medvedek.org/pyps/ in vse naredil po navodilih kot pri predzadnji verziji,ki mi je delala z manjšimi napakami

Ali vsi podnapisi ne delajo? na novi verziji mi ne dela noben

Delajo podnapis, če se naloži prejšnji FW? DA

z vašo pomočjo smo že marsikateri problem uspešno rešili in se vam zahvaljujem za opravljen trud,ki pa ga sigurno ni malo.

sedaj se naložil prejšnji FW in mi delajo vendar tudi vmes izginjajo-previjanje 16 xnaprej in nazaj +pavza pri meni ne deluje

Če v Comtronu yakumota prodajajo v reklamah z zagotovilom da podpira srt podnapise naj za tem tudi stojijo in verjamem v dobre ljudi,da se bo to rešilo tudi v dobro Comtrona in na vseh strank zvestih Comtronu.

LP
gorro

walti ::

.. tudi pri meni je isti problem kot pri gorro1 , verzija FW , ki dela na zadnjih Yakumotih iz Comtrona je en filet YFAD2710.BIN in ta dela. Meni so jo posneli kar v Comtronu. Je res da reže daljše podnapise, samo zadeva drugače dela odlično. Nova verzija z sajta od medvedkov, pa sploh ne gre gor.. (Uknown disk) .. Zapečen je pravilno , vse velike črke .. itd.. sam ne dela. Ker nas "kurte" z novim FW in različnimi fonti , pa še nastvljanjem pozicij z MTKSub bi blo najs če vam bo uspel zadevo zrihtat tud za naše verzije.. oC.00.00.04. ThaNkS ..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: walti ()

gorann ::

walti

ko sm nabavu yakuma sm mel c verzijo.
potem sem iz pyps fw nadgradu tako da sem prestavu crko G odspredaj(pise kater file je blo treba preimenovat za c verzijo), in sm nato dobil drugo verzijo ni bila vec c verzija. nato so naredili pypsovci se en FW za katerga so rekl da treba nam ki smo prej nadgradil c verzijo s preimenovanjem , zdaj zopet preimenovat nazaj in zapect.to je bil uradni fw za yakuma z njihove strani!! ko sem ga nalozil mi zopet pisalo da imam c verzijo, tokrat je bila uradna verzija, zdaj najnovejsi fw od pikija ter yaneza, sm pa zapekel normalno, vse stiri filete z velikimi crkami, in ga je nalozilo brez problema, podnapisi delajo, vseh 8 vrst podnapisou, razlicnih barv in velikosti!!
probaj prvo nadgradit s preimenovanjem(mal pobrskaj katerim) ce ti ne rata pa probaj zapect tako kot je, in ce mas praviln ime, nima kj napisat unknown disc!!
probaj 10x ce treba , zadnja dva fileta sta za c verzijo, tako sm prebral enkrat:) prva dva pust, ker ce preimenujes file(mislim da 3. po vrsti) rata enak drugemu, in preimenovanje ne uspe, torej sam zadnja dva fileta posnem pa sprobaj, javi!

walti ::

@Gorann ThaNks .. zadevo sem uspel spravit k sebi. Dal si mi idejo s preimenovanjem in res je "zašpilal".. Torej, ne vem če je to pravilo pri vseh, ampak deluje, če posnameš 2 datoteki in sicer YGAD2710.BIN (pustiš nedotaknjeno) , YWAD2710.BIN pa zamenjaš (preimenuješ) v YFAD2710.BIN. Idejo sem dobil, ker je imel FW, ki so mi ga dali v Comtronu tako ime.. Kakorkoli, ta dva fileta zapečeš (z velikim črkami jasno) in zadeva deluje. Najprej je sicer zgledal hecno, všeč mi je novi logo :) pa prvi podnapisi so bli modri :'( , šele, ko sem potrdil v menuju MPEG Podnapisi Veliki beli, so postali beli.. ha, a je to by design or is it just a small bug ? :)

Lepo od vas fantje iz PYPS da se trudite in res hvala. Upam da bo tole še komu špilal..

LP Walti

pingec ::

Am jst sm nabavu Gericom bellagio, pa dal gor ta zadn pyps FW z imenom YAD2020.bin in je flashalo, sam zej ko vzgem predvajalnik pa ko je una scena loading pa je zadaj narisan cd in pise P & Y mi vse ful skace slika , nism pa probal se film gledat ampak mislim da bo isto, zakaj je tko?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

fini ::

Tale PYPS FW je najuporabnejši kar sem jih probal do sedaj...

Ena opomba: sedaj ko imamo razširjen datotečni brskalnik, se pri brskanju po medijih s slikami pojavlja predogled slik kar znotraj brskalnika in slika je ponavadi prekrita z oznako trenutne datoteke - ilustracija je priložena:



Glede na to, da je brskalnik enoten za vse vrste datotek, predpostavljam da se tega ne da prilagoditi. Vsaka stvar ima svojo ceno... ;) Mogoče bi se pa dalo onemogočiti predogled v brskalniku, ker med sličicami tako ali tako lahko brskamo v slikovnem meniju...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

mitcho ::

Piki64:

Bi bilo možno dodati končnice k datotekam (.srt, .avi,.mp3,...)?

Zdaj ko imamo končno DOBER FW pa že iščemo nove piškotke. ;)

LP, Mitcho

pingec ::




EVO Bellagio pyps FW na mojem bellagiu to mi dela.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

marjans ::

Pingec, poskusi se prebiti prek menijev in si nastavi PAL. Z nadgradnjo so se najbrž izgubile nastavitve TV standarda.

kinza2000 ::

Piki64:

Do sedaj sem uporabljal vaš FW 041009b in podnapisi so delali OK (pogojno)
Jasno, da sem sedaj naložil najnovejši FW 041215 in podnapisi ne delajo! Podnapise očitno zazna, ko pritisnem tipko SUBTITLE, vendar jih ne prikaže. Na CD-ju imam podnapise narejene z programom Centersub in navadne .SRT, pa ne prikaže nobenih.
Kakšna ideja?

lp, milan

picyl ::

kinza2000 aka Milan:

Po upgrade-u je potrebno ročno izbrati enega izmed 8 vgrajenih fontov!

piek ::

PVPS - kapo dol.

Novi FW dela ko metek. Jaz in moj Yakumo se nisva bila tako zadovoljna. :D

Pivo anyone?
--- Finish it off if you started it! ---

maticm ::

Moram pohvalit nov FW - centrirani podnapisi, lepo ozadje,.... To je to!!

Edini hrošč je še t.i. izginjanje podnapisov po previjanju ali kar nekje vmes med filmom (pritisneš SLOW in nato spet delujejo)
-tisti v "raziskovalcu" pri slikah ni omembe vreden

"Znanstvenika(i)" imata pivo v dobrem!

LP

Boro ::

Pri meni pa se pri podnapisih na začetku stavka pojaviljajo eni čudni znaki, ostalo je vse OK! kako to odpraviti??

firbec ::

Zahvalil bi se rad vsem, ki ste kakorkoli pripomogli k nastajanju vseh verzij firmware-a. Vsaka novejša verzija nas spravi v dobro voljo in zdajšnja je res že zelo dovršena, verjamem pa, da še niste rekli zadnje besede.

Imam pa dve vprašanji:

1. A mi lahko nekdo napiše, kaj sploh pomenijo datoteke
YAD2710.BIN
YAD2710G.BIN
YFAD2710.BIN
YGAD2710.BIN
YWAD2710.BIN

Za YFAD2710.BIN sem zasledil, da gre za datoteko namenjeno za Yakumo, kateri je bil kupljen v decembru 2004. Kaj pa ostali? Je možno to napisat v enem postu ?

2. Mislim, da je nekdo pred mano že spraševal, kaj se je zgodilo z PYPS, saj je na novi verziji logotip P&Y ?

kinza2000 ::

Picyl:

Res je potrebno izbrati fonte. Sedaj dela!
Hvala vsem za trud.
lp, milan

winkie ::

Eno uprašanje, a novi fw od pyps za bellagio deluje al ne?
From Winkie

Blazz ::

ok eno vprasanje, se da popravt firmware oz. ga bote vi popravl, da bo recimo bellagio znal predvajat nagnjene podnapise,
primer:
2
00:00:21,500 --> 00:00:27,000
Zgodovinarji se strinjajo, da klasiŔna pripoved
o Kralju Arthurju in njegovih vitezih iz 15. stoletja


se pravi mi < i > pa < /i > prikazuje :S
in ce bi sel zadevo na roke odstranjevat bi trajal lih ene par let =)
al pa ce ma kdo kak progy k zna te ije odstrant?
...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Blazz ::

ok zadevo se da odstrant z subtitle workshopom.. vendar bi blo se vedno cool ce bi bli italic, bold itd fonti =)

fini ::

@ Blazz: Notepad -> Edit -> Replace ;) Vzelo ti bo ca. 10 sekund...

@ Piki64: Na kar nekaj mestih sem zasledil, da so odklenili avdio nastavitve:

http://mtz.softpedia.com/index.php?option=com_weblinks&catid=2&Itemid=4

http://users.volja.net/jocmat/

Bil bi zelo zaželjen "feature" v naslednji PYPS verziji... pustimo se presenetiti...

Stepni Volk ::

firbec - 1 & 2 glej prvo stran o Yakumo predvajalniku.

P&Y = Piki64 in Yanez, ki dejansko razvijata in delata Firmware s pomočjo drugih na Yahoo Groops: cachirulo, dvradje, cherry, ter drugi... ki si izmenjujejo izkušnje... in s pomočjo vseh teh zanesenjakov nastajajo vse te nadgradnje, ki nam URADNO ne bi bile nikoli dostopne.

Iz pekarne Miš maš... pa že veš, da ne sprašuj preveč zakaj je kruh tako dober :)

Zgodovina sprememb…

piki64 ::

@Fini: tudi naš FW ima podprte nastavitve za Avdio, vendar to velja samo za Yamado 6600, za ostale playerje pa to ni narejeno, pa tudi ne bo, saj ne vem kaj bi nastavljal!

fini ::

@Piki64:

Ja, saj sm že probal. Zakon! Pa tudi mislil sem za yamado...
Pa nekaj bugov je tudi notri... samo zdaj se na pamet čisto ne spomnim... mislim da so ene nastavitve za video (hue, saturation al nekaj podobnega)... iz nastavitve se ne vrne v taprav podmeni al se pa sploh ne vrne... ne vem al je to od vaše modifikacije odvisno, al je to še tovarniški bug... ko ugotovim točno kaj ne dela, povem...

Še nekaj - na vaši PYPS strani pogrešam opombo o tem kaj je novega v tazadnjem FW... vsaj ko sem jo jaz downloadal je ni bilo... saj ne da je nujna, ampak bi bilo fajn vedet, a ne?

Pa srečenga pa zdravga in veliko uspešnih modifikacij... pa dobro plačano službo pri Yamadi ;)...

Primoz78 ::

Kako se pa kaj obnese P.Y.P.S beta firmware za Yamado 6700...?

Lp Primoz

CaqKa ::

PYPS izjasnite se kaj je z vašim homepejdžom
kolko mega je vseh firmwareov?
potrebujete hosting?
kaj naj odgovorim uporabnikom ki sprašujejo kaj se dogaja z vašo stranjo?

lp (malenkost jezen) moderator

Pabo ::

hompejđ od PYPS katerega URL je http://pyps.medvedek.org zakaj so spremenili URL in niso nič napisali pa nebi znal raložit!

stari URL je bil http://www.medvedek.org/pyps

LP pabo

ugotovil sem da na navedenem novem URLju prikaže samo prvo - začetno stran! FW pa ni možno DL!!!!!

PYPS gdaj lahko pričakujemo spremembe??
!!!Z MALO SAMOINICIATIVE POSTANEJO ŠE TAKO ZAPLETENE STVARI ZELO ENOSTAVNE!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pabo ()

Alec999 ::

tudi DL vam bo deloval ce boste dali http://pyps.medvedek.org/ime_firmware-a.zip

Lp,
Alec999

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

frajer17 ::

Mene zanima kak je zaj z rimaxom in novim fwjom nekaj se je govorilo da je ze zunaj ampak se nic ni na strani ko kliknem na popravek napise strani ni mogoce najti kako dolgo priblizno bo trajalo na novi fw???

Stepni Volk ::

P.Y.P.S. Firmware



Malce potrpljenja, dragi uporabniki. Do takrat naprošam vse ostale uporabnike, da naredite Bit Torrent link do Firware-ov, ki jih imate na vaših mlinčkih. Tako bodo tudi ostali uporabniki na najlažji in najhitrejši način prišli do dobrot.

Stepni Volk ::

PYPS FIrmware Razglas


Vsi, ki ste pripravljeni gostiti na svojem Internetnem server-ju ali prostoru Firmware izpod peresa avtorjev PYPS, naj me prosim kontaktirajo na moj email; volk_stepni@yahoo.co.uk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Runnagain ::

Kmalu nova stran z FW-ji P.Y.P.S-a in vsemi informacijami.

The countdown has started!

Lp, Runnagain!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yakumo predvajalniki (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Zvok in slika
1388187817 (24741) gasper6201
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609540511 (51394) GaS
»

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38460832 (19246) Caniggia
»

[divXvid] Rimax predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
24123698 (12114) piki64
»

[DivXviD] CenterSUB urejevalni podnapisov - centriranje

Oddelek: Zvok in slika
144538 (3466) EvilDare

Več podobnih tem