» »

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave

««
«
1 / 45
»»

Lucifix ::

Vsak si pač želi gledati divx filme na televiziji, saj monitor ne da tako dober učinek, ko dosti večji televizor. Tako da se tudi meni poraja vprašanje ali se že splača kupiti različne divx komponente?

Da, pregledal sem forum in našel nekaj postov, ki pa so že kar stari (začetek leta) - tehnologija pa šiba dalje. V večini problemov ste imeli z xvid in divx 3.1 kodeki. Sedaj pa sem že malce poškilil na KISS-ovo stran: klik in našel že kar dobre mašince. Žal cene še nisem ugotovil.

Problem je, da si fotr namreč silno želi gledati moje filme na televiziji. Angleščina mu je tudi tuja, tako da se bo moralo nujno predvajati zraven podnapise. Kakšno ceno je pripravljen dati? V glavnem je tukaj tudi pripravljen seči malce globje v žep.

Eni so pač zahtevni, zato mi povejte ali tudi jaz prehitevam kakšno leto dva?:8)

Tabela trenutnih playerjev na trgu

Predvajalnik:Elta 8882Elta 8883Philips DVD7379Kiss DP450Loomax X-50NeustonYamada dvx 6600
Čip:EM8500MT 1389ESSEM8500ESSEM8500MT 1389
Podprti kodeki formati:XviD, DivxXviD, DivxXviD, DivxXviD, Divx3XviD, DivxXviD, Divx
Qpel in GMC:ne/dada/dane/dane/danpnpda/da
Podnapisi:da6da8da (srt, smi)da2dada (smi)da (.srt)
- Obroba podnapisov:nenenedanene7ne (so na sivi podlagi)
- šumniki v podnapisih:da6da8neda1nedane
DD dekoder:npdanpnenpne5np
Optični/koaksialni izhod:da/dane/dane/dada/dane/dada/dada/da
Zoom:da2x, 4xdadadanpda
Vhodni mediji:vsivsivsivsivsivsivsi
Bere ISO/DATA DVD:dadadadanpnpda
Regija:2222odklenjennpodklenjen
Previjanje divx:npdanpnpnpdada
Okvirna cena:np39000 SIT60000 SIT4165 EURnp40000 SIT29000 sit
Informacije od: Lucifix Jago chucki WildTHink mamomu Big_Al Jagoin podtalje

Opombe: MT pomeni Mediatek, 3G pomeni da je čip tretje generacije. Če komponenta bere ISO/DATA DVD je s tem mišljeno da prebere podatkovni DVD na katerem je posneto multimedijsko podatkovje v formatih avi, mpg, mp3, jpg. Pri previjanju lahko pride do desinhronizacije zvoka in slike zato bodite na to pozorni pri podajanju tega podatka.
Vsi mediji pomeni: CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW; in prosim če ste res pozorni in ste res vse te medije stestirali. Drugače tega podatka ne podajte in bom dodal v opombe.
np pomeni da še ni podatka o tej karakteristiki predvajalnika.

Tabela za yamado 6600 trenutno še ni popolna saj je na voljo premalo podatkov, oziroma jih še nihče ni več posredoval.

Opombe2:
1, da z shekanim firmwareom.
2, trenutno podpira MicroDVD, SubRIP, SubViewer, Sami, SubViewer 2.
3, "do zdaj me noben film ni pustil na cedilu"
4, 47490 SIT v merkurjevi vroči ceni
5, podatek je podal mamomu
6, Da bo elta predvajala podnapise s šumniki potrebuješ neuradni firmware, snameš ga lahko tule: stran na sigma-players.nd.e-wro.pl
7, črna podlaga pod podnapisi, ni obrobe
8, neuradni Češki Firmware ELTA 8883 link1 link2 več na njihovem forumu nekaj pa še najdete na našem od 07.06.2004 16:35:26 dalje
9, za philipse najdete programsko opremo tukaj

Teme za posamezne firme divx predvajalnikov:

Tema o firmwareju: [DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

ključne besede: divx xvid subtitles podnapisi komponenta sobna dvx

CaqKa ::

dodajam spisek predvajalnikov, ki ga je 29.12.2003 ob 21:16:32 objavil uporabnik karma

DivX Home Players I Generation (chip Sigma 8500)
KiSS DP-450

KiSS DP-470

KiSS DP-500

MECOTEK MPEG4 MK-X4000

MECOTEK NETMEDIAPLAYER MK-X6000

RICHMOND DVX 1000

NEWTRON CO-108

ELTA 8882 MP4

FENNER DVD 60 /TECHNOSONIC MP 101

TECHNE MP 103

VEKTOR /CD loader HITACHI ž

H&B DX-6526

MAGIKE X-100

WAITEC DVD-X4

NEUSTON DVX-1201 MAESTRO MULTIFORMAT PLAYER

NREADY MP 107

Xoro HSD 420 schwarz

Xoro HSD 400 schwarz

Digisette DivX DV-450

IRRADIO DVX-101

YAMADA DVX-5500

UMAX DVX-5500

LITEON LVD-2001

SIGMATEK X-100

WOXTER X-DIV 500

AKAI DV- PX 7000

UNITED DVX4066M

MARVEL&LOUIS DX 700

X-PLAYER 7000

KISS DP-508

KISS DP-558

KISS DP-1000

KISS DP-1500s

KISS PLASMA

Jamo DVR 50

NEUSTON VIRTUOSO MC-500


DivX Home Players II Generation (ESS)

PHILIPS DVD 737

ASTRY AR 2555

YAMADA DIVX-6000

YAMADA DIVX-6100

XORO HSD 400

JVC XV-NP1SL

JEPSSEN JX-1

JEPSSEN JHT-80X - Home Theatre

KTD CHALLENGER

KTD Home Theatre

YAMAKAWA DVD-365DivX

TECHWOOD DVX-4040S

AVX 100

AVX-500 DivX®-Certified DVD Player

AVX-600 DivX®-Certified DVD Player

NTSupplies MPEG4 Player

RJTECH RJ-4000

LENOIR DVX 48

MARVEL&LOUIS DX-750

SIGMATek X-100

SIGMATek X-300

SIGMATek PVR-800
(Vidéo Réengistreur sur Disque Dur)

SIGMATek DIVX/MP3-POCKET Vidéo DX500/DX-600

LOOMAX A-230

LOOMAX X-50

POLAROID DVP-0600



DivX Home Players III Generation (Mediatek)

ELTA 8883 MP4

GRAN PRIX DVD 404 Divx(Hofer/Aldi)

NEVIR 2046-2047
(no foto)
Arlink MP-530

Lifetec LT 7457

IRRADIO DVX 103

Amstrad 3016DX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Lucifix ::

Sej imam že malce starejšo mašino, a je preveč glasna. Da pa stvar še bolj zakompliciran, pa mama ne mara imeti v dnevni sobi eno belo škatlo zraven televizorja. Placa za v omaro pa ni :)

Kako pa so kaj glasni te računalniki:
klik

CaqKa ::

ja no.. sej nekaj takega sem mislil... itak si reko da dnar ni ovira v določeni meri.. tak komp bi pomojem prisel tam do 150ksit

Lucifix ::

Ja v bistvu stane okoli 180.000 sit, če se ne motim? Je eleganten, toda malce me skrbi kako se da kaj nadgrajevati takšne sisteme. Kajti za 180.000 že dobim en PC, ki ga naredim zelo tihega, pa ga lahko skoraj stalno nadgrajujem (do določene meje). Je pa tudi vprašanje kakšen zvok ima ipd. Čeprav je bil v PC Formatu zelo pohvaljen.

WildTHink ::

V narekovajih mam kiss-a 450 doma.. frend/sosed ga ma k mu jest vse zrihtam in potem gledamo filme in tudi podnapisi delajo brez problemov... sm taprave podnapise (framerate)mors najt. Preverjeno večkrat:D
Dela vse kar tam piše pa se kej več.... vržeš gor samo zadnji firmware.

Bom pa tudi sam kmalu postal lastnik te komponente DP-450 ali pa ce bo cena spremenljiva 470.

CaqKa: podnapisi so podprti od letošnjega leta (mislm, da marca)! Si malo zadaj na tem področju>:D

Če želiš še kakšne dodatne informacije samo vpraš!
So... are you red or blue?

Lucifix ::

Daj malce povej o teh podnapisih. Se pravi da mora imeti film že vstavljene podnapise, kot recimo VHS kasete? Ali je možno tudi kot na računalniku - izberi datoteko z podnapisi?

Kako pa se stvar odnese pri različnih kodekih? Pa še kvaliteta zvoka me zanima - AC3 podpira?
Pozabil sem te vprašat še za ceno tega komponenta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucifix ()

WildTHink ::

1. BSplayer upam da poznaš. No ista fora je tuki s podnapisi. Ime datoteke filma more biti identično datoteki podnapisov oz. obratno. Podpira podnapise s končnico SUB.

2. Podpira večino kodekov.. vsak film ki sm ga zdej gledal je bil podprt s kodeki. Od DivX 3.11, 4, 5 do Xvid. Podpira tud AC3 kodiranje oz. ga direktno na digitalni izhod da.

3. Cena je pa nekje okoli 200€.
So... are you red or blue?

Dusan_HD ::

Lepo bi bilo, če bi uploadal kakše slikice (če maš (ali sosed) digitalca) o postopku dodajanja podnapisov, etc...

raY_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dusan_HD ()

WildTHink ::

Kakšne slike?!:D

Tko gre!! Na CD zapečes IME_DATOTEKE.AVI in IME_DATOTEKE.SUB
Imeni sta seveda isti.

To je vse kar moraš narest... samo seveda se prej prepričaš, da se podnapisi ujemajo s filmom, ker kasnejša modifikacija ni možna!
So... are you red or blue?

Lucifix ::

Kaj pa kaj ostali KISS-ovi komponenti (npr. KISS dp-500 ali kaj boljšega)? V čem je potem kaj razlika?

Lucifix ::

Ekola! Sem že našel članek o tej stvari: http://www.joker.si/clanki/kiss.pdf (PDF format!)

Ta članek je pa čisto nasprotje tvojega mnenja WildTHink. Ali pa so vse popravke že naredli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucifix ()

WildTHink ::

Ok.. k sm hitr preletel čez članek sem dobil občutek da pisec ni dobil te komponente v roke ampak je samo pobral opise iz različnih internetnih strani, ki so predstavile to komponento. DVD+R tudi bere baje in tudi DVD+RW... nism se stestiral tega bom kmalu. Čakam na DVD+R, a ga kmalu dobim.

Vse napake in pomankanja kodekov, ki jih je imela komponenta jih redno popravljajo s firmware-om... zadnja verzija je 2.7.4.
Novosti v Firmware 2.7.4
- Supports Microsoft MPEG-4 version 3
- Fast forward/Reverse on DivX movies
- General bug fixes

Drgač pa 97.000 SIT januarja :D :D :D :D
Upam, da je cena padla vsaj za 20k sam itak ga ne bom kupu v Sloveniji. :D

CaqKa ::

wildthink: opis v jokerju je ze dosti casa nazaj.. tudi jaz sem se skliceval nanj...
očitno so dosti stvari popravili v softveru, če je res tak kot praviš.
podnapisov s končnico .SUB je več v bistvu s končnico nič ne poveš.. ko boš pa povedal v kakšnem formatu.. potem pa bo to nekaj drugega.. skoraj prepričan sem da ta komponenta še ne zna predvajat vobsub podnapisov.

Lucifix ::

Pa še če koga zanima, so pri tomu naredili review:
klik

WildTHink ::

Q: How do I use DivX subtitles?
A: Just copy the subtitles to the disc and make sure that the subtitle filename is exactly the same as the movie filename, e.g. "my home movie.avi" and subtitle file: "my home movie.sub".

Q: How do I make DivX subtitles?
A: KiSS Technology does not provide support on making DivX subtitles - This feature is provided free of charge. Users are free to use it, but due to the various subtitle formats available and the quite complicated process needed to make them, we cannot provide support for this.

Q: What subtitle formats are currently supported by the DVD-Player?
A: Currently we support:
Subview Subtitles ( .sub ) are supportet , other formats wich are similar may work.


Ne ljub se mi prevajat teh stvari.. sej znate angleško. :D
To se pravi, da podpira tudi druge podobne podnapise.. to se pomeni, da bi v končni fazi lahko bli tud txt podnapisi.
So... are you red or blue?

WildTHink ::

Zanimiv review... vsaj vidu sm kakšn je notr!:))
So... are you red or blue?

CaqKa ::

pa da vobsub podnapisi ne delajo to tudi pomeni :)
sicer pa tisti podnapisi niso vredi za prevajanje... tak da itak nobenmu ponavadi ne pridejo v poštev razn meni ki si dam k angleškemu filmu angleške podnapise :)

Lucifix ::

Se pravi da je vreden nakupa. :) Zdaj pa kje v bližini Ljubljane se ga da kupiti. Ker v tujino ne bom laufal, na netu pa sem našel da ga prodaja samo eno mariborsko podjetje.

Nobeden pa ni omenil Elta 8882. V jokerju piše da vse teče kot namazono, v forumu pa sem zasledil da filmi štekajo, ko se predvaja xvid ali kakšen podoben format.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucifix ()

WildTHink ::

Jah jest sm najdu enga še za 100€ Centrum 330 samo ne vem kako je s kodeki pa, če se ga bo dalo flashat z novimi kodeki ko bodo ti prišli vn.

Tko, da jest priporočam 450/470, ker se res trudijo in izdajajo nove stvari in popravke mesečno.

V Sloveniji te bodo na suho nategnl in boš komponento 2x preplačal, če razmišlaš da bi jo kupil pri nas.
So... are you red or blue?

Lucifix ::

Žal v tujino ne hodim ravno dosti. Cena 450 je okoli 76.000 za 500 pa 104.000 sit. 470 pa nisem našel nikjer v Sloveniji. Ampak vidim da ima kar nekaj več stvari kot 450.

WildTHink ::

Razlika med 470 in 450 je v tem da ima 470 Amplifier 5x50W in Tuner AM/FM. Sam to mamo že itak skor vsi.

76.000 SIT...okol 330€ to je nenormalno.
Jest bom tud začel to prodajat... >:D
Ne morm vrjet da je tehnika tolk draga pr nas. :|

SasoS ::

Z Divx komponente je po mojem mnenju potrebno se malo pocakat vsaj na naslednjo generacijo procesorjev...namrec sedanji so enostvano prešvoh da bi zadovoljivo špilal filme. Kiss je v najnovejšem firmwaru sicer pogruntal nek transcoding al whatever (žal nisem nikjer našel več podatkov kako dejansko zadeva dela) ki sodeč po opisih odpravi večino problemov z 3.11 ampak vseeno ne gre okoli dejstva da je ta Sigmin procesor že kar krepko star...

pivmik ::

Naslednja generacija procesorjev je že tu.
V oktoberskem Jokerjku(2 dni nazaj) so opisali YAMADA DVX-6000
stane samo 40000SIT in ima čip druge generacije(nič več štekanja NOBENIH filmov).
Je ful dober SAMO ima dve GLAVNI NAPAKI:
-filem se prikaže v resoluciji tako kot je zakodiran, slike ne zna raztegnit čez cel zaslon(recimo filem 576x256 ima ob vseh 4 robovih čren okvir, na sredini pa majhno sliko)
-ni podpore za podnapise

Sicer s kakimi firmware-i se bi dalo to rešit samo dvomim da se bodo tajvanci kej trudili(za razliko od elte - nemcev).


Počakajte še malo.
LP, Gregor GRE^

pivmik ::

Ok, zgoraj je Jokerjev vtis, tukaj pa so informacije iz ene DVDreview strani
http://www.dvdrhelp.com/dvdplayers.php?DVDnameid=3091&Search=Search&#comments
Z novim firmwareom že podpira podnapise(menda samo SRT) in zna razširit sliko cez cel ekran.

Komentarji:
That is the best player. It read all formats divX and Xvid, subtitles (SRT),ZOOM for mpeg4(new firmware from http://www.umax.de/WebNew/index.htm.). I buy it only 99 euro.I heve 46 CDs with diffrent format .Play everything very good. Sorry for may English!
p.s write on TDK+R/RW,Platinum +RW.
Im burned on LDW 401s with NERO 6.
------------------------------------------------
It also support pictures in bitmap-format! And even a picture-CD with corrupted file-system, which was not accepted by my Toshiba SD-1712 CD-ROM, was read without any problems!!!! Not to mentioned the great MPEG4- playback.
I would give it 15 from 10 points. And this all for that price!

Just one word: GREAT!!!!!!
--------------------------------------------------

Best Player for MPEG4 right now, after upgrading to latest firmware i could play nearly 100% of my CD's. My friend's Kiss Player didn't play all of them.
Best thing about this Player is that it is a full featured DVD Player, too, good MP3 support, one Player plays it all! :)
Will not miss it,
Frank
----------------------------------------------




Mislim, da je že tapravi čas za nakup DivXviD predvajalnika :))
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

gumby ::

manjka samo še ogm/vorbis podpora...

Dr_M ::

sam tale ogg/vorbis je totalno brezvezna stvar...prevec komplicira folk.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bili_39 ::

Je kdo opazil ceno zgoraj za Yamado? 99 eur. JAE pa 40.000 SIT
;(

Lucifix ::

Sem že kupil Elta in je prav hudo. Res da podnapisov še ne prikaže, a vsi filmi laufajo normalno. So pa včeri v bangu dobili nov player Panasonic. A kaj več o njem še ne vem...

tha_man ::

Ma tud 40 jurjev je iber poceni za DivX player, sploh pa če je res tako dober kot pravijo. V čem je keč?

tha_man zainteresiran 8-)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

bili_39 ::

Ni keča, oz. je v tem, da je očitno nov procesor boljši in cenejši...
Na geizhals.at najdeš vsaj 4 divx playerje med 170 in 200 euri, med njimi tudi AKAI in Philips
Ja, verjtno bo čas, da gremo v trgovino za božička

Lucifix ::

Baje da pri elti res obljubljajo da boš lahko izbral podnapise, toda če se vam kam ne mudi s tem divx predvajalniki, rajši počakajte da bo to vn prišlo in da bo zihr delal. Če pa vam angleščina ne dela problemov, pol pa se kr že splača.
Je pa še ena možnost da vstaviš podnapise v film, še preden ga zapečš na cd.

WildTHink ::

Lucifix: Škoda, ker si nabavu že komponento glede na to da je dosti boljših in s podporo podnapisov.

Naj se še nekaj komponent pojavi.. bodo cene vsaj zmerne.
So... are you red or blue?

Lucifix ::

Wild: veš nikjer nisem zasledil KISS-a. Eni so ga prodajali v Mariboru, a sem bolan in se mi ne ljubi iti na tako dolgo vožnjo. Sem pa marsikje slišal pohvale glede Elte, tako da sem se odločil zanga.

Se pa strinjam da se splača malce počakati na konkurecno, ker ponavadi ta prinese vedno lepe spremembe (cena, kvaliteta ipd)

gumby ::

Dr_M: dokler imaš samo en audio track (in še ta cbr), ni problemov z avi-jem. šele nato se začnejo težave... AVI je prastar format, ki ga je čas že povozil. edina prednost, ki jo ima, je ta, da je zelo razširjen

pivmik ::

Matroska je ultimativni format za audo/video:

Matroska aims to become THE Standard of Multimedia Container Formats. It was derived from a project called MCF, but differentiates from it significantly because it is based on EBML (Extensible Binary Meta Language), a binary derivative of XML. EBML enables the Matroska Development Team to gain significant advantages in terms of future format extensibility, without breaking file support in old parsers.

First, it is essential to clarify exactly "What an Audio/Video container is", to avoid any misunderstandings.

- It is NOT a video compression format
- It cannot be used to compress music or pictures like MP3 or JPEG, as it is not a codec.
- It is an envelope for which there can be many audio, video and subtitles streams, allowing the user to store a complete movie in one single file. This ensures that the audio and video can be played in most Media players.

Matroska is designed with the future in mind. It incorporates features you would expect from a modern container format, like:

- Streamable over internet (HTTP and RTP)
- Fast seeking in the file
- High error recovery
- Menus (like DVDs have)
- Chapter entries
- Selectable subtitle streams
- Selectable audio streams
- Modularly Extendable


Matroska is an open standards project. This means for personal use it is absolutely free to use and that the technical specifications describing the bitstream are open to everybody, even to companies that would like to support it in their products (a special license will be required). For more details please visit the 'License' sub-page. The source code of all the libraries developed by the Matroska Development Team is licensed under GNU GPL and QPL license types (dual license). Please contact the team for more details on licensing.

The founders of Matroska have the following goals:

- Create and document a modern, flexible, x-platform compatible Audio/Video container format
- Establish Matroska as the opensource alternative to existing containers such as AVI, ASF, MOV, RM, MP4, MPG
- Develop a set of tools for the creation, editing and implementation of Matroska files, under a GNU GPL type license
- Develop libraries and tools for software developers to be able to support Matroska in their applications
- Prepare hardware support of Matroska files in next generations standalone units, in close cooperation with device manufacturers
- Support adoption and implementation of Matroska's libraries into OpenBeOS Mediakit and GStreamer (Multimedia Framework for Linux , equivalent to Microsoft ™ DirectShow (R) for Windows ™)
- Launch a set of DirectShow filters for playback and creation of Matroska files on Windows ™ Operating Systems


We invite every interested developer to join our team and to help us to achieve these goals. While most of the existing Matroska code is in C++ we are also interested in C and Java programmers joining us.

http://www.matroska.org/

Če ga začnejo uporabljati Warez skupine bo zakon! (OGM sux)
LP, Gregor GRE^

CaqKa ::

če ga zčnejo warez skupine uporabljat se bo ms zelo začel borit proti temu.. ziher :) bo pokupil vse matroska developerje da bodo wmv delali :)

Simz ::

A kdo ve, kk se, če se da , naložijo podnapisi na Philips DVD737 (Div-X player)

Lucifix ::

Če je to tisti ta novi divx player, potem se še ne da kokr vem. Jaz sem začel vstavljat podnapise kar v film, traja cca urca pa sploh ni kompliciran.

chucki ::

dans sm si kupu DVD737 (Div-X player) . bom probu ce delajo podnapisi in vam povedu :))
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

zile ::

Lucifix: Poveš postopek in kateri format uporabljaš ? :)

podtalje ::

Kje si kupil player in koliko cekina si dal?

Lucifix ::

zile: postopek je zelo preprost. Jaz sem to naredil iz tega foruma:
klik

Bodi še pozoren pri nastavljanju kompresije. Najbolje da pogledaš kakšno kompresijo ima že obstoječi divx, potem pa boš v virtualdubu nastavil enako kompresijo. Nekateri imajo težave s šumniki in šičniki. Tako da namesto programa Subtitle Editor uporabi raje Time Adjuster (pri pretvorbi podnapisov v format SSA - ki ga zahteva Virtualdub). Če boš pa imel še kje težave pa kar vprašaj.

Jaz sem jih že imel. Smo cela familija gledali film Life as a house (2 CD-ja), pa je zadnjih 5 min zaštekal! Vsi smo pol laufal gor računalnik in ga tam pogledal. Problem je bil seveda v previsokem bitratu. Jaz bom drugič raje znižal bitrate ko bom tudi dodajal podnapise, ker če se mi bo zgodil še enkrat to bom kar mal znoru ;((

chucki ::

js sm kupu player v bigbangu dau sm pa 59.900sit
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

chucki ::

heh file je na koncu velik 7gb kje ti je pamet :\
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Lucifix ::

7GB? Kje pa si zdaj to pobral. Samo pravilno moraš naštimati kompresijo. Recimo če je originalen film v Xvid formatu in je komprecija recimo 1100 Kbps, boš pač tudi to nastavil. Jaz ne vidim logike da bi ti pol film raztegnlo na 7GB

WildTHink ::

Men je se vedno bolj simpl kopirat file s podnapisi na CD in ni pol nobenih problemou se s podnapisi. Če bo vse posreč bom šou v petek v Munchen na sejem in pol se v štacuno po player za 165€ pa, če še davek odštejem bo glih okol 140€ pršlo:D

R-S-LoVe ::

Fantje/dekleta kaj pa malo daljši SKART kabelj od PC-ja preko stene?
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

WildTHink ::

R-S-LoVe: To mam že zdej. Sam DVD/Divx player bil pa čist v drugi sobi in na drug TV priključen. Pa se čist tih bi bil. DVD se pa itak rab kao :D Če je pa zravn se DivX/Xvid player pol pa še boljš.

chucki ::

iz foruma slodivx.net sm to prebrau da je pol file vlek 7gb
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch
««
«
1 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Elta predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
54856617 (12718) darexx
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724201 (8815) bizi72
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524549 (5047) JanezC
»

[divXvid] Amstrad predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15922013 (9822) timzl

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531174 (14427) Stepni Volk

Več podobnih tem