» »

[DivXviD] Yakumo predvajalniki

[DivXviD] Yakumo predvajalniki

««
2 / 28
»»

tebodi ::

Janez: Všeč mi je, kar si naredil Z Yakumotom. Mi lahko pošlješ tvoj FW? (na ZS nisi nič odgovoril)

Vnaprej hvala!

Pero007 ::

@ Yanez

Kot ''tebodi'' bi rad nekje dobil tvoj FW . Ali na netu ali pa na mail. A se da???
Saj res a ni nobenega placa na netu za vaše FW???
Pleees..
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pero007 ()

hostar ::

A mi loh pošle kdo vse FW za Yakumo.
(za šumnike, pa za podnapise)

mail: dgavric@volja.net

dolžn sm pir :))

fancy ::

Folk tolk ste ze napisal o raznih DivX -ih, da sem najprej kupil Yamado 6600 zdaj pa še Yakumo....Ma da vam povem ena je boljša od fruge.

Poleg problemov s podnapisi, ki sem jih s VELIKO težavo rešil..(no ja skoraj)...na Yamadi seveda.....bi sedaj prosil Yaneza ce je tako dober pa nam posreduje svoje popravke za Yakumo.....Menim, da je njegov popravek daleč najboljši ....od vseh dosedanjih uradnih.

Zato Yanez ..v imenu vseh te prosim, da nam posreduješ te izboljsave v zvezi s podnapisi, prevodom in ozadjem, ki si nam predstavil v enem izmed postov.

Cestitke.

Stepni Volk ::

Ne razumem čisto vprašanja... Yakumo DVD Master DX4 ima sledeče priključke:
SCART
S-Video
2xAudio Chinch
1xVideo Chinch
Coax
Tu je še slika Priključki na zadnji strani

Če si imel v mislih mojo TV, je le ta opremljena s sledečimi priključki: 2x Scart, 1x Antena coax, 2xAudio Chinch, 1xVideo Chinch, 1xmini jack za slušalke.

Zgodovina sprememb…

Stepni Volk ::

@ PharaoH & Yanez

V primeru, da mi dovolita, bi na spletno stran dal vajine verzije Upgrade-ov za Yakumo DVD Master DX4. Tako bodo imeli vsi uporabniki lažji dostop do željenih podnapisov in šumnikov. Lahko objavim tudi vajina kontaktna email-a.
Strani je ime www.yakumodx4.tvheaven.com/, kjer se trenutno nahaja samo predizdelana stran in link na ta forum, ter fotografije, do katerih vodi link na prejšnji strani.
Takoj, ko pridem domov, bom stran spravil k sebi, da bo čemu podobna. :)

OMit ::

Pozdrav vsem skupaj.
Nekaj casa ze sledim ta forum, zdaj pa sem si tudi sam omislil ta predvajalnik.

Prosil bi samo FW, ki podpira sumnike.
PharaoH, tebi sem ze poslal prosnjo na e-mail, a nisem dobil odgovora.
...ce slucajno se kdo drug premore FW, se priporocam.
HVALA!

LP
ostir@volja.net

aljo00 ::

Tudi jaz sem poslal kar nekaj emailov pa nic :((

Ce se vseeno kdo usmili :

aljosa@iteo.si

Hvala in lp!
A.

fancy ::

Ocitno sta se Yanez in PharaoH nekam zgubila.

Fanta saj ni problema vem/o, da sta se trudila s popravljanjem FW....Imam predlog...

Lahko se preko maila zmenimo......moj je fancy@email.si
OZIROMA imam s frendom stran na katero se lahko uplowda.

Link je http://users.volja.net/cyberhome/.......Username>>>bob
Password>>>>obsteno

To je samo predlog......sem pa pripravljen tudi placati ya FW


Lep pozdrav

Fancy

tebodi ::

Prepričan sem, da ne gre za kakšno plačilo, kvečjemu za to, da se ne bi kdo drug na njun račun okoristil in se bosta oglasila, ko bosta našla čas, da skočita na slo-tech.Takrat nas bosta vse razveselila. 8-)
Sicer pa so takšna okoriščanja izsledljiva, sploh pri nas, ko se vsi poznamo :)

Yanez ::

Fantje še malo potrpljenja!
Zaključujem kompletni prevod menijev, zato se je stvar malo zavlekla...
Pa tudi šiht žal hoče svoj čas. Tole delo je namreč nočni hobi (le kaj poreče žena?>:D ).
Potem pa gremo skupaj na pir... (zelenega ali rdečega, vseeno! :\;( )
Omnia mea mecum porto

OMit ::

...bomo pa se mal pocakal.

Ocitno nas je kr velik, ko cakamo na ta FW.

Tisti dan D, si bos mogu Yanez vzeti se kaksno uro,
ko bomo sli na tisti pir oz. v tvojem primeru na pire!:)
(...zena ne bo nic kaj dobre volje |O )

LP

PharaoH ::

Ja, se opravičujem vsem, ki čakajo na moj FW po e-mailu.:O

Sploh ni problem v tem, da bi hotel kak denar za FW (al pa tud>:D ). Fora je v tem, da imam doma še analogno pipico do interneta, datoteka z FW pa ima cca. 2MB in bi bilo to prehudo za telefonski račun, zato FW pišiljam iz službe (ne me zatožit šefu!), tam pa nimam vedno časa za take reči.

Se bom poskusil dogovoriti z StepnimVolkom ali fancyjem (ali pa kar z obema), da bi moj FW objavila na svojih straneh.

Kot sem že enkrat napisal imam tudi že prevedene menije, pa jih zaradi določene firme v LJ še ne pošiljam okrog. Če pa bo Yanez objavil svojo verzijo bo potem itak vseeno. Potem bom tudi jaz objavil svojo, pa boste pač izbirali katera vam je bolj všeč:D .

Ko bo torej moj FW na kaki strani, vsekakor izveste za to.

Sedaj pa nazaj k pošiljanju mailov z FW... (ojej šef gre!8-O )

LP

TMC ::

Ej fanta, jaz se sicer ne spoznam kaj preveč na te stvari, ampak, če data tu gor FW, pa ga kaka firma potem vgrajuje v svoje prodajne artikle, je to kršenje avtorskih pravic al ne. Dajta kak neizbrisljivo svoje avtograme skopirat not, pa opozorilo, da je če je bil FW kupljen z opremo je nelegaln pa tel številko al pa kaj takega :)))))

mmmm jaz bi se tudi toplo prporočo za tole stvarco (FW oz update), sem sicer pretežni laik in sem jakumota čist po občutku leto kupit v comtron ko sem ga vido v akcij, pa kaj bere.

če pa bo kdaj kje dosegljiv pa leeeeeepooooooo prosim za link :)))))

thnks

aljo00 ::

Yanez Go Go Go :)



PharaoH se enkrat hvala za fw!

lp vsem!
alYOsa

fancy ::

Cakam na dogovor.....za FW

aja pa se eno vprasanje.....Kaksno zvezo ima v kaksnem standardu peces cd/je.....ker enkat mi yakuma bere srt ali txt ..drugic pa ne...

in ali moras res vedno spremetiti z beleznico nabor znakov v UDF>8

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fancy ()

aljo00 ::

PharaoH,
firmware deluje OK. ščž tudi OK.

Edino me zanima zakaj ni sredinskih podnapisov, če jih obdelam z
Direcsub-om (na Yamadi mi lepo na sredini potem kaže podnapise) in tudi če grem gledat .srt file so podnapisi zamaknjeni OK

Lp,
alYOsa

kinza2000 ::

Pozdravljeni!

Danes sem kupil Yamado DVD Master DX4 in ugotovil, da mi podnapisi sploh ne delajo, čeprav so v trgovini zagotovili, da delajo celo šumniki.

Imam testni film test.avi in test.srt.
Podnapisi izgledjao takole:

1
00:00:01,880 --> 00:00:03,760
Testni podnapis ČŠŽ

2
00:00:04,760 --> 00:00:06,640
drugi podnapis čšž

Verzija FW je: 05.00.02.08 / 00.00.00.03
Ali moram naložiti verzijo "FirmwareUpdate[Zoom+Subs].zip"?

Če sem prav razumel, PharaoH in Yanez delata na teh šumnikih. Ali naj počakam njun firmware, če ga bosta sploh objavila?
Hvala za odgovore.
LP!

kinza2000@yahoo.com

Zgodovina sprememb…

Yanez ::

Zaradi številnih prošenj in mailov sem se odločil, da dam začasno na net mojo verzijo FW za Yakumo, kljub temu, da prevod še ni kompleten.
Iz istega razloga, kot ga je navedel PharaoH, pa je mogoče dobro, da prevod še ni v celoti gotov. Kakorkoli, bilo je vloženo kar veliko truda in ne bi bilo fer, da bi se nekdo tretji z njim okoriščal...
Ozadje sem medtem še spreminjal in ga naredil bolj osebnega >:D.

Aja, pa še link do datotek YAD2710.BIN in do YAD2710G.BIN, kateri si zapecite na CD in z njo v požiralnik.

Pri meni upgrade dela brez problemov, logično pa je, da si vsak nadgrajuje Yakumo na svojo odgovornost.

Kolikor pa sledim tuje forume, pa je blizu dan, ko bo centriranje in obroba podnapisov tudi na Yakumi realnost :P
Omnia mea mecum porto

kinza2000 ::

Zdravo,
takoj ko je Yanez objavil link do svojih FW, se jih zapekel in naložil v Yakumo in...
Podnapisi so se pojavili, vendar od šumnikov dela samo Šš, ostali NE!
Tudi druge spremembe nisem opazil (ozadje?)
Čakam na odgovor.

Yanez ::

Pri meni deluje brez problema (sem šel še enkrat sprobati...):P
Omnia mea mecum porto

Stepni Volk ::

Za vse, ki bi radi imeli šumnike, lahko na yakumodx4.tvheaven.com strani dobite PharaoH-novo verzijo FW Updatea :D .
Yanezove verzije še nimam in jo bom objavil takoj, ko prejmem njegovo dovoljenje in file.

Stran bom dodatno obogatil z vsemi izkušnjami, ki se zbirajo na tej strani.

filmofil ::

Pozdrav!

Nameravam kupiti tale player (Yakumo), ker se mi zdi ugoden nakup glede na lastnosti, ki jih ima. Imam pa za vse strokovnjake tukaj vprašanje. Imam namreč televizor za PAL sistem. Ali boml lahko potem gledal nek film (DVD ali DIVX), ki je posnet v sistemu NTSC (pustimo sedaj regijsko zaščito). Zanima me namreč, ali je ta predvajalnik sposoben ob predvajanju pretvarjati film iz sistema NTSC v PAL. Bi morda lahko kdo to tudi stestiral? Hvala za vse odgovore.

Lep pozdrav, filmofil

filmofil ::

Stepni Volk! Zadnji link za firmware update (code page 1250) na tvoji strani ne deluje!

Lp filmofil

kinza2000 ::

Yanez: tvoj FW se je definitivno izvedel. ker imam sedaj verzijo 05.00.03.05 / 00.00.00.02. Prepričan sem, da sem dal prave datoteke na CD. Kaj bi moralo biti še drugače?

Stepni Volk: tudi jaz nisem mogel dostopati do datoteke FW-CP1250.zip!

V pričakovanju odgovora vas pozdravlja novopečeni lastnik Yakume.

smrkez ::

Takole berem o nadgradnji Yakumo DVD Master DX4. Iščem po internetu, vendar nekako ne dobim pravega FW za upgrade. Ali mi lahko kdo pošlje zadnji FW za upgrade, seveda če zadeva podpira podnapise v DivX in tudi morda šumnike.

Hvala vsem vnaprej!

Ze-pošta: zdravko.smrke@siol.net

CaqKa ::

smrkez a bi prebral tak enih 10 postov nad tvojim?

smrkez ::

Hvala, sem malo spregledal! :)

Stepni Volk ::

@ filmofil, kinza2000 & smrkez

Tako... sedaj DOWNLOAD deluje :D.
Očitno so freeweb hoste-i alergični na datoteko .zip... Že tako morijo, da nobena datoteka ne sme biti večja od 256Kb ;((. Zato sem tej zadnji datoteki spremenil končnico v CP-1250.z07... ko ta zadnji file potegnete dol, ga morate preimenovati nazaj v CP-1250.zip...:D
If you can't beat them, join them :D !! Odzipajte... zapecite na CD - GLEJTE, da so vse črke datotek VELIKE !

Za telebane bo do večera na Internetni strani dodano navodilo kako Upgrade-irati... Predogledna "Severinina" verzija se glasi takole:
"Das ga not, čaki na pripombe, stisni ENTER ali PLAY... čaki, da ga da ven, potrpežljivo počaki, da mu pride... traja minutko ali dve... le izjemoma več (tako kot pri vseh moških.) :D "

Hja... tole ni erotika, je le govora o tem kako ZADOVOLJITI "Gospodarja DX4" z UP-GRADE-om 8-O

Še enkrat hvala PharaoH-nu za izdelavo podpore za šumnike.

Zgodovina sprememb…

Stepni Volk ::

;ožnost, da nekomu nek FW deluje in drugemu ne, bi lahko bila te:
1* Vsi ploščkosuki, navkljub identični zunanjosti, po vsej verjetnosti niso enaki tudi v drobovju. Dobavitelji včasih ne dobavijo pravočasno in na tekočem traku se uporabi drugačne sestavne dele.
2* Ker so vsi Upgrade-i v bistvu BETA Firware, plus, da nihče verjetno ni šel preverjati HEX vsot novih znakov, se pač lahko zgodi, da pod določenimi pogoji stvar ne dela.
3* Še enkrat preveri vse detajle:ime obeh datotek, VSE ČRKE VELIKE itd.
4* Pod splošno temo o Bellagio-u ploščkosuku sem bral, da z veseljem uporabljajo YAKUMO-in FW in sicer le drugo datoteko: YAD2710G. Prva je baje samo za rezervo... To bi znalo biti res, ker Yamada 6600 uporablja eno samo... Kar pomeni, da če je tale *G.BIN poškodovan...

PharaoH in Yanez... Vprašanje torej:
V katero od obeh datotek sta vgradila šumnike?
V obe... v eno?

Zgodovina sprememb…

roli ::

Pozdravljeni!
Zanima me zakaj na yakumotu ne
delujejo podnapisi.
Imam poimenovane isto kot film 1.mpeg 1.srt.
A kdo ve kaj je težava?
Lp!:'(
http://www.r00li.com

PharaoH ::

No, sedaj bo malo boljše, ko je StepniVolk dal moj FW na svojo stran. Torej vse, ki potrebujete moj FW lepo prosim, da si ga poberejo s te strani, saj bo tako hitreje, kot če ga jaz pošiljam po e-mailu.

Bi pa vseeno prosil StepnegaVolka, če zraven objavi moj e-mail, torej sebastjan666@yahoo.com, če se slučajno komu kaj zatakne oz. mi hoče sporočit kako pripombo.

Ja, pa še to. Če je kdo iz okolice Pivke oz. Postojne, se lahko dogovorimo, da mu dam FW že kar na CDju, da se ne bo brez potrebe mučil s prenosom in peko.

Na isti strani boste dobili tudi FW z slovenskimi meniji (ko se bom seveda odločil, da ga objavim; zaradi že znanih razlogov).

@StepniVolk
Jaz sem popravljajl obe datoteke, torej so šumniki vgrajeni v obe (pa tudi vsi drugi popravki), tako da nebi smelo biti problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PharaoH ()

Stepni Volk ::

Ne bi hotel učiti napačne vere, toda morda zato, ker mora biti film v .avi obliki?
Za -mpeg filme velja, da je potrebno podnapise zapeči v sam film, beri vsak frame posebej.

roli ::

Ne ne deluje!
http://www.r00li.com

miranc ::

Danes sem kupil ploščkosuk Yakumo DVD Master DX4 v Comtronu v Celju in ima vse šumnike, ko sem vprašal kje so dobili firmware so mi odgovorili da na uradni strani proizvajalca in da je tam že dva dni.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miranc ()

roli ::

Ne ne deluje!
Film najde JAZ ROBOT.avi
vendar ni podnapisov.
Lp!
http://www.r00li.com

Stepni Volk ::

@ miranc

Poslal si nam link, ki ne deluje... po imenu file-a je soditi, da je enak tistemu na zečetku te tematike in je objavljen tudi na Moji strani namenjeni neuradni podpori DVD Master DX4...

Zgodovina sprememb…

Stepni Volk ::

@ Rolihandrej

Spet malce neprecizno predstavljena situacija:
- je ploščkosuk nadgrajen s katerim od omenjenih FW na tej strani?
- je to Yakumin (na začetku te tematike), PharaoH-nov ali Yanezov (linka nekaj odgovorov višje)?
- je podanpis res pravi (marsikatri .srt -SubRip na Internetu, ni dejansko SubRip)?
- je podnapisu tudi ime JAZ ROBOT.srt?
- ali podnapisi delujejo na PC-ju?
- je zadeva na tlačenki (CD) ali natlačenki (DVD)?
- sta na ploščku samo dve datoteki, poimenovani popolnoma enako Jaz Robot.avi & Jaz Robot.srt?
- sta obe datoteki (če sta le dve) v root-u ali folderju...

Glede na to, da vam podnapisi ne delajo, bi znalo biti, da niste nadgradili ploščkosuka. Predvajalnik direktno iz trgovine namreč (vsaj z mojim je bilo tako) nima naložene podpore za podnapise pri Divx/Mpg4 filmih.
Za podnapise je potrebno nadgraditi FW - FirmWare.

podtalje ::

@PharaoH: Moram povedati, da se mi zdi skrivanje firmware-a resnično neumna ideja,
še posebej iz podanih razlogov.
Da se bo neka firma s tem "okoriščala" se mi ne zdi ravno smiselno, saj firma tega firmware-a ne
bo prodajala za plačilo. Po drugi strani bi lahko imela malenkost večjo prodajo zaradi podpore slovenskih zankov
in menijev, vendar bi bilo to samo pozitivno, da bi si več ljudi lastilo ta player in bi se mogoče najdel
kdo, ki bi rešil tudi druge probleme, ter bi se posledično izbolšala podpora za ta player.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podtalje ()

roli ::

ne
ne
sem ga dobil iz interneta v sub formatu in ga pretvoril iz sub v srt z programom divx subtitle editor
da
da
na cd
da
ne samo na cdju sta
Lp!
http://www.r00li.com

Stepni Volk ::

@ RolihAndrej
Kaj še čakaš?
Nadgrati ploščkosuk z enim od obeh slovenskih FW... ali Yanezov... par odgovorov višje.. ali PharaoH-jev, ki ga dobiš na moji strani... link prav tako par odgovorov višje. Osebno sem PharaoH-jevega že namestil v dva Yakuma in v obeh dela.:D

Zgodovina sprememb…

fancy ::

Moram dodati da, Yanezova linka ki sta zgoraj ...oba delata. Meni se prikze slika obcine Luce...in pravtako nastavitve lahko spremenim v slo.

AMPAK...nikakor ne morem spraviti podnapise na njega ne v srt se manj pa v txt....

zato me zanima >> ali je pri peki na cd vazno na kak nacin nacin zapeces s tem mislim na ISO 9660 ali pa ASCII oz kaj drugega. Aja pa joliet mode ali naj bo vklopljen ali ne.

Res se mi zdi malce cudno, da to ki naj bo tako simpl...ne morem skapirat.

Thx ya odgovor.

Stepni Volk ::

@ PharaoH

Hvala za odgovor... Tvoj email bom objavil na yakumodx4.tvheaven.com. Nisem bil prepričan ali si tega želiš. Predvideni izid nadgrajene strani je to nedeljo zvečer.
Se pa pridružujem Podtaljevem mnenju, da je za vse uporabnike Yakuma DVD Master DX4 koristno, da si delijo vse možno znanje. Zato sam posredujem vse podatke, ki mi jih uspe izvohati na Internetu... in jih bom sedaj združil na zgornji strani, ki ji bom dodal še linke na ostale Forume s tematiko Yakume in Mtk1389DE,

Je pa res, da se vedno najde nekdo, ki bo na tej dobrodelnosti in nepoznavanju ljudi služil, kot recimo tisti prodajalec Yakume na Bolhi;((.

Stepni Volk ::

@ Yanez

Verjetno nimaš proti, če dodam znana linka s te strani še na mojo Internetno stran yakumodx4.tvheaven.com neuradne podpore za Yakumo DVD Master DX4. Če želiš lahko dodam še tvoj email (sporoči mi ga na mojega: stepni_volk@hotmail.com).
Predviden izid nadgrajene strani je to nedeljo zvečer.

roli ::

:D Hvala
DELUJE
http://www.r00li.com

CaqKa ::

je potreba po dodajanju kakšnih linkov v prvi post ali pa editiranje prvega posta..potem mi sporočite.

aljo00 ::

Oba FW delujeta OK.

Me pa nekaj zanima ...

Kako se editira oz. da v format mpg logo (mislim sliko) ???

Yanez ?

Lep pozdrav,
alYOsa

PharaoH ::

@podtalje
Ne gre se za skrivanje nekega znanja o FW za player. To kako se spremeni OSD napise in jezik je razloženo na kar nekaj straneh. Pa tudi če bi to jaz »izumil«, sploh ne bi bil problem; bi rade volje to objavil na netu. Tako sem tudi objavil FW, ki ima podporo za šumnike; to sploh ni problem.

Gre se za to, da sem porabil cca 4 dni za prevajanje in pretipkavanje angleških menijev v slovenske. Ko sem šel na določeno firmo in jim povedal, da sem pač to naredil in jih povprašal, če se mogoče zanimajo za to, so bili seveda zelo navdušeni. Takoj pa, ko sem omenil majhen honorar, jih je veselje minilo. Pa sploh nisem zahteval kake bajne vsote (mišljeno je bilo, da bi mi pač dali en primerek playerja; se pravi firmo to nebi stalo niti 10 cankarjev). Pa so kar obmolknili. Čez par dni pa sem po ovinkih izvedel, da itak čakajo, da bom FW objavil na netu, pa ga bodo potem zastonj dobili. Ja fajn no!

Tisti, ki ste se kdaj ubadali s prevajanjem, veste da se to delo kar dobro plača (oziroma se da, ko se gre za prevajanje navodil za kake aparate dogovorit, da vam pač firma kot plačilo da en primerek (no tudi zato, da vidiš v praksi kaj na in v aparatu piše v originalu)) in se mi zdi potem malo nesramno, da moje delo ni vredno nič. Me zanima, če tudi svojim zaposlenim za kako delo, ki ga opravijo, potem ne plačajo nič.

No kakorkoli. O tem nima velikega smisla razpravljat.
FW s slovenskimi meniji bom v končni fazi enkrat pač objavil; nekje bo pa tudi neka oznaka, da sem ga pač jaz spackal skupaj. Čisto zato, da mi pač potem uporabniki lahko povedo kaj mislijo o prevodu (napake,...).

Bom pa v kratkem poskusil še nekoliko povečat fonte, ampak to bo pa še malo bolj dolgotrajno delo kot je bilo tole prevajanje. Takoj, ko bo popravljen FW nared, pa ga boste lahko našli na netu.

kinza2000 ::

No pa še jaz povem svoje.
Kot sem dejal, sem včearj kupil Yakumo, pa mi kljub zagotovilu prodajalca podnapisi niso delali (kaj šele šumniki).
Pa sem jim poslal mail-pritožbo, češ, da zavajajo kupce..., pa sem hitro dobil FW.
SEDAJ PODNAPISI DELAVO V SKLADU Z PRIČAKOVANEM, KI SEM JIH DOBIL V PREBIRANJU TEGA FORUA!

Pa še to: ZIP-datotek mi noče razpakirati (Unexpected end of archive). Počutim se kot začetnik v računalništvu. Datoteke sem shranil večkrat, pa ne pomaga.

Lp, milan

Stepni Volk ::

@ Kinza2000

Šel sem na svojo stran yakumodx4.tvheaven.com, downloadal zip file, preimenoval zadnji file .z07 v .zip odpakiral... DELUJE. Uporabljam WinAce.
««
2 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870605 (18424) koks2005
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524566 (5064) JanezC
»

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38460983 (19397) Caniggia
»

[divXvid] Mediatek - kateri firmware oz. fonte uporabljate

Oddelek: Zvok in slika
194249 (2071) Nebomgabiksa
»

[divXvid] Rimax predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
24123819 (12235) piki64

Več podobnih tem