» »

[divXvid] Rimax predvajalniki

[divXvid] Rimax predvajalniki

«
1
2 3
...
5

Nix79 ::

V Intersparu je v akciji za 19.900 SIT Divx predvajalnik RIMAX. Zadeva naj bi podpirala vse kodeke in slovenske podnapise. Bazira na Mediatek čipu 1389. Ali je imel že kdo možnost preiskusiti ta player? Je to v redu nakup?

Hvala za pomoč in Lp vsem.

Link do proizvajalca

slike predvajalnika ki jih je posredoval uporabniki Miki_Miska

Daljinec Rimax divx playerja








Rimax DVD DivX predvajalnik

  • spremenil: CaqKa ()

Caligula ::

Zagotovo se bolj splaca Yakumo v recimo Comtronu za dobrih 18 jurjev-ze zato, ker je tudi na Slo-Techu ze kar posteno stevilo uporabniko in pa precej neuradne podpore.

Tody ::

poleg tega pa slovenski podnapisi niso lih odvisni od predvajalnika :D

CaqKa ::

Miki_Miska ::

@ CaqKa
Hvala za hitro posredovanje
-----------------------------------


na tem linku FW za RIMAX naj bi bil popravek FW, ki omogoča čitanje podnapisov slovenskih - zaenkrat samo enih SRT. - Avgust 2004.

Fantje naj bi že delali na popravkih.

Uvoznik je CEING, prodajo pa vršijo drugi.

Žal na uvoznikovi strani ni še nič objavljenega.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Izak ::

Tudi mene zanima kaj je z tem predvajalnikom. Na uradni strani ima kar nekaj podpore. Če ga kdo ma prosim da pove vtise. Kako je z podnapisi in podobno...

Miki_Miska ::

Danes sem z dovoljenjem prodajalcev slikal RIMAX Divx od ZADAJ.
Hotel sem dati sliko tukaj, pa vidim, da je to žal nekako drugače narejeno. Imeti jo že moraš na www in jo nato priklicati.
Jaz je nimam kam dati, bi vam jo pa rad pokazal.
Lahko kdo pomaga, kam naj dam sliko.

Priključki, ki so:
1. Optika
2. Koaks
3. Skart
4. rumen video navadni.......in
5. S-Video

...............za zvočnike
6., 7., 8. 3x bel in
9., 10., 11. 3x rdeč priključek........in

12., 13., 14. še 3x (zelen, moder,rdeč) barvni priključki
za katere ne vem čemu bi služili
in še slika:


Ali se že ve kaj več o PODPORI SLO v podnapisih in katere vse tipe ČITA.

LP

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: CaqKa ()

RFC ::

A je komu od vas dejansko uspelo upgradati software? Kako zapeci tisti .mtb file?

Lp, D.

Miki_Miska ::

@Yanez
Tole si zapisal na YAKUMOVI strani:
"Kolikor sem imel možnost videti Rimax-ov Divx player in njegove menije v trgovini, sem prepričan, da je grajen na istem MTK čipu, kot Yakumo. Seveda pa je zato treba nekaj časa, volje in pa seveda player."

na eni drugi temi. Ali torej lahko pricakujemo, da ce ne bo preveliko tezav, bi tudi ta postal SLO
LP

Zgodovina sprememb…

RFC ::

Na uradni strani: http://www.rimax.net/userarea.asp?id=66 so umaknili popravek avgust, ki naj bi podprl slo podnapise itd... Ima kdo kaj več informacij o tem?

Lp, D.

Miki_Miska ::

Kar se linka na http://www.rimax.net/userarea.asp?id=66 tej strani so ga res umaknili. Zakaj se sprašujem tudi jaz?

Prodajalci so bili še enkrat prijazni (Interšpar Celje). Omogočili so mi, da sem z enim raztavljenim RIMAX-om preveril, njegove lastnosti. Dobri moj kolega, mi je posodil VEČ RAZLIČNIH filmov, od DVD do CD-jev ter različnih tipov podnapisov.

Filmi - razočaran - NE, kar se tiče zapisa filma je sledeče - - - bere VSE ŽIVO (avi, DivX, xvid, DVD, SVCD), kar sem dobil od kolega JE PREBRALO.

Podnapisi - razočaran - DA, dva filma z SUB in SRT podnapisi, pa žal NI prikazal nobenega podnapisa. Tukaj sem takoj predvidel, da RIMAX NI nadgrajen z zadnjim FW, a ko sem vstavil DVD - SHREK so se pojavili podnapisi z Č Š Ž, kar negira, to, da FW ni nadgrajen.
Takoj pa vprašanje --- ZAKAJ NI PREBRAL SRT in SUB v DivX, xVid,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

mato22 ::

Včeraj je koleganabavil Rimax DiVX player in mu tud ne bere nobenih ponapisov.
Probal smo srt, sub, txt in nič ne dela, čeprav piše da omogoča branje SLO podnapisov.
Kaj je sedaj z upgradeom za ta player??

CaqKa ::

miki_miska:
Podnapisi - razočaran - DA, dva filma z SUB in SRT podnapisi, pa žal NI prikazal nobenega podnapisa. Tukaj sem takoj predvidel, da RIMAX NI nadgrajen z zadnjim FW, a ko sem vstavil DVD - SHREK so se pojavili podnapisi z Č Š Ž, kar negira, to, da FW ni nadgrajen.


podnapisi na dvdju so čisto drugačnega formata in NIMAJO veze z tistimi za divx. za tiste na divxu rabiš extra posodobitev.

Miki_Miska ::

V ponedeljek, bom klical uvoznika RIMAX-a, kaj sedaj, ko so umaknili podporo na uradni strani Rimaxa. Tam se je nahajal popravek FW-Avgust.
Uvoznik NA SVOJI STRANI - LINK opisuje le tega in v DELNO prevedenih navodilih tudi opisuje, da DVD bere SRT z popravkom Fw - AVGUST, ki se ga pa ne da dobiti več.

Ne zanima, kaj bodo storili?????
V ŠPARU-Ve....., so prodali VSE Rimax-e. Bomo videli, kaj bodo rekli KUPCI.
Poskusal bom dobiti SLIKO elektronike, ki se nahaja v njem, da bo morda kaj več o tem lahko rekel Yanez in Pharao, ki sta zelo aktivna na popravkih.
Čestitam jima.

Za večino DVD-jev sem zasledil, kako preverimo, katero verzijo FW imajo. Ali je morda, kdo zasledil, kako preverimo to na RIMAX-u.

Zgodovina sprememb…

mato22 ::

No jest sem tud poslal mail na CEING d.o.o. glede upgreda in sem napisal, da v slovenskih navodilih piše da podpira srt. podnapisa. Pa še opisano je da morata biti ime filma in ime podnapisa identična. ko pa vtakneš not film ni pa ne duha ne sluha o podnapisih.
Mail sem poslal tud proizvajalcu Rimax in upam da sploh dobim kakšen odgovor.
Zakaj pišejo da nekaj dela nekaj, če ne dela?
V ponedeljek ko boš kaj zvedel napiši v forum da vidmo kaj bo sedaj s tem.
Pa zakaj hudiča umaknejo upgrade ki podpira podnapise. Lahko bi vsaj napisal zakaj o ga umaknil.
A drugač pa nima nobeden tega upgrada shranjenegaod prej??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mato22 ()

Miki_Miska ::

Dober prijatelj B _ _ _, zaradi katerega sem tukaj jaz začel tudi pisati, me je navdušil nad DVD-ji, tudi on me je pripravil do tega, da sem šel v ŠPAR in z dovoljenjem prodajalcev slikal RIMAX-a od zadaj (slika je s pomočjo CaqKa dana na www). Tudi test DVD in CD je nastal zaradi njega. Preveril bom, ali so prijatelji, zaradi MOŽNEGA nakupa RIMAX-a, potegnili dol nadgradnjo, predno so jo ODSTRANILI.

Upam, da je bil, kdo hitrejši, kot tisti, ki so ga DOL DALI.

@mato22
Ali boš PREISKUSIL, če najdem NADGRADNJO FW - Avgust.

Za ostale pa: SLIKE notranjosti BODO. Tukaj bom ponovno prosil CaqKa, da bo pomagal okoli slik. Že v naprej TI hvala. Yanez, tebe pa prosim, ko bo - KOMENTIRAJ.

mato22 ::

Dobil sem odgovor od CEINGA d.o.o. in pravijo, da bodo zadevo jutri uredili in mi poslali CD, tako da bomo videli kaj bo.

Zadeti Banko ::

Jest sem tist Fw (Aug 2004)potegnu dol,ko je bil še na strani.
Stvar je taka, da podnapisi delajo itak že iz škatle.
Ko pa sem nadgradil je ostalo isto. ČŽŠ jev ni.
Če kdo hoče probat,da mu nekako to dostavim.
Lovilec sanj

Miki_Miska ::

@zadeti banko
stvar je taka, da podnapisi delajo itak že iz škatle. Ko pa sem nadgradil je ostalo isto. Čžš jev ni. Če kdo hoče probat, da mu nekako to dostavim.


Počasi, torej boš rekel, da si imel brez nadgradnje podnapise. Katere - srt, txt,...
Katere?
Kolegu ni bralo srt in tudi ne sub? Kako to, da tebi bere?

Bralo pa je dvd, ki je povsem drugačen zapis.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: CaqKa ()

Hux ::

poleg tega pa slovenski podnapisi niso lih odvisni od predvajalnika


Noja to nebi lih reko. Sumniki se lahko jemlejo kot slovenska pisava in philips garantirano tega ne podpira tak da :D

Stepni Volk ::

@ Miki_Miška
Ker si me ravno obiskal v naši temi, sem pokukal sem in ugotovil, da Rimax-ov ploščkosuk bazira na Mediatek 1389DE čipu.
Identičen čip kot v Yamadi 6600, Yakumo DVD Master DX4 & Gericom Bellagio 2020...

Preden se podaš v izdelavo linka med PC/DVD jem in uporabo različni orodij za programiranje FW... raje storite sledeče:
... naj nekdo od vas, prosim odvije tistih par vijakov zadaj, dvigne pokrov... poslika notranjost ali primerja motherboard z Yakumo... slike notranjosti, kot samega motherboarda dobiš na moji strani yakumodx4.tvheaven.com...
Če je motherboard identičen, bo tudi FW, ki dela na Yakumo... delal pri vas... Enako je storil Piki64 s svojo Bellagio, ki ima identičen motherboard kot Yakumo...

PC/DVD link za Yakumo in Bellagio.. imamo

V primeru, da so znotraj razlike... brez panike... vse delo, ki je narejeno na Yamadi in Yakumi se da vnesti v vaš Firmvare (fonti, OSD itd). V takšnem primeru ostane programersko delo Yanez-u, PharaoH-nu ali Piki64.

Odprite in preverite... ugotovitve pustite na tej temi foruma...
se slišimo.

Miki_Miska ::

Nekaj besedil nazaj sem napisal, da bom pripravil SLIKE RIMAX-a. Takoj, ko jih dobim jih pošljem CaqKa, ker mi je že on posredoval, pri vstavljanju slik na ta forum.
Slike bodo jutri .oz če gledam uro, danes pri njemu.
Nato bomo pa primerjali.

Stepni Volk ::

Če imaš slike že v roki... oz stroj.. raje preveri Yakumo sliko in poglej v Rimax...

RFC ::

Ju!

Moj player ima vse v spanscini. Ali je komu od vas ze uspelo spremeniti jezik v menijih?

Lp, D.

Miki_Miska ::

Nastavitev jezika se ENOSTAVNO spremeni v osnovnih nastavitvah, tukaj se skoraj nimaš kje zmotiti. Ponudi ti izbiro osnovnih jezikov, ki so tudi navedeni na osnovni njihovi strani. ENG, NEM, ...

Nikjer ni k sreči Japonščine, kjer bi se lahko tudi ostali IZGUBILI.

Ne moreš se zmotiti.

RFC ::

Sem pričakoval kak konkretni odgovor :( ker player žal ni moj niti nimam časa skakati med meniji... Vseeno hvala...

Lp, D.

Miki_Miska ::

SLIKE notranjosti RIMAX-a:







Glede na to, da sem si nekaj minit nazaj tudi ogledal slike PHILIPSA, ki ima tudi emak čip, razlika je le v tem, da je nekaj verzij starejsi.
Kako to mislim, razlika je v oznaki 0404 - philips ima manjšo, YAKUMA ima 0352
Kaj so te številke, si lahko le mislim, večja kot je boljše je, oz. tako predvidevam.

Lahko slike PROSIM komentira YANEZ, in napiše še, ali bi bilo možna nadgraditev FW, v SLO.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Azrael ::

> 0404 - philips ima manjšo, YAKUMA ima 0352...

Ali misliš to cifro, ki je še na chipu poleg oznake Mediatek 1389DE ? Če je tako, je to samo datum proizvodnje chipa; prvi dve cifri pomenita leto, drugi dve pa teden izdelave (primer: 0352 = Izdelano 52. teden, leta 2003), se pravi philips je 5 tednov mlajši, izdelava pa je enaka, če je ostala oznaka chipa ista.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

Zadeti Banko ::

@Miki_Miska

Počasi, torej boš rekel, da si imel brez nadgradnje podnapise. Katere - srt, txt,...

Brez nadgradnje , da (kupljeno v Šparu). V srt formatu ostalih nisem probal. Uspelo mi jih je celo centrirati z prirejenim Directsubom za Yamado 6600.

@Stepni Volk

Če je motherboard identičen, bo tudi FW, ki dela na Yakumo...
delal pri vas... Enako je storil Piki64 s svojo Bellagio, ki ima
identičen motherboard kot Yakumo

Kakor jast to razumem bi Rimax zaradi tega postal Yakumo ali Yamada.Potem odpade tista čudovita opcija zaradi katere sem se tudi odločil za nakup Rimaxa.Kolikor vem jo Yamada nima, Yakumo pa ne poznam. Namreč playlista za Mp3 in Wma fajle. Medtem ko Playlista predvaja, lahko listaš po mapah in jo še dopolnjuješ z pritiskom na gumb clear.Za vse prstjence na žurih ki si sprot zmišljujejo kaj bi poslušal. Zato jest mislim, če bi hotel g. Yanez obstoječi Fw (avgust 2004) zrihtat. Posodm mu Rimax za en tedn.
Lovilec sanj

Zgodovina sprememb…

Miki_Miska ::

@Zadeti Banko
Spraševal sem, kaj bere??
Pri kolegu ne bere brez nadgradnje nobenega podnapisa, le DVD, ki pa so drugačnega zapisa.
Bulletproof Monk.avi
Bulletproof Monk.srt
Teh podnapisov ne prebira, pa čeprev bi jih moral.

Nadgradili ga bomo jutri, in o tem poročali.

Kako TO, DA JE TEBI DELOVALO.
Nihče še ni zapisal, kako se preveri, kakšen je FW. Kje so skriti ukazi, da pridemo do oznake FW.

@Stepni Volk
Če je motherboard identičen, bo tudi FW, ki dela na Yakumo... delal pri vas... Enako je storil Piki64 s svojo Bellagio, ki ima identičen motherboard kot Yakumo


Kot laik, je na slikah kar nekaj sprememb. A o tem bomo lahko debatirali, ko bodo moje slike gor.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Stepni Volk ::

@ Miki Miška & Zadeti Banko

Yamada 6600 ni kompatibilna z Yakumo DVD Master DX4/Bellagio AD2020... iz Yamade so si za prvi slovenski FW "sposodili" le fonte, kar je možno, ker vse tri naprave uporabljajo isti čip: Mtk1389DE... Yakumo in Bellagio imata še identičen Motherboard... a različna Front Panel-a in postavitev komponent znotraj ohišja.

Med čakanjem fotografij... BTW... Hotmail ima omejitev velikosti email-ov in večji kot cca 600Kb težko pridejo skozi >:D, sem si ogledal navodilo za vaš ploščkosuk... žal uporablja drugačen daljinec... kar je slaba novica... saj FW nadzoruje celoten ploščkosuk... je poenostavljeno rečeno: Operacijski sistem... zato FW narejen za Yakumo/Bellagio ne bo delel na vešem strojčku... in če je kdo tako drzen, da vseeno preizkusi, je velika verjetnost, da bo "zmrznil" daljinec...

PharaoH, Yanez in Piki64 združujejo moči za skupen boljši, lepši FW... posamezne komponente bodo zelo verjetno uporabne tudi pri vašem ploščkosuku (vsaj slovenski znaki v podnapisih za Divx/Xvid)... več o tem naj vam povedo "maher"ji :D...

za neučakane in radovedne: pojdite na mojo stran: yakumodx4.tvheaven.compod forums& links, kjer lahko dobite programska orodja za takšno delo... vzamite Yakumin (priporočam, ker je Yanez naredil lepše in večje znake) ali Yamadin FW... vzemite ven fonte... in jih presadite v vaš aktualni FW...
Seveda gre kljub temu lahko še marsikaj narobe... tako, da POZOR! Lahko si trajno poškodujete vaš ploščkosuk!!!!

MIKI MISKA... slike lahko pošlješ tudi na moj email

Zgodovina sprememb…

Zadeti Banko ::

@Stepni Volk

Katera navodila si si ogledoval? Tista ki jih dobiš na uradni Rimaxovi strani niso identična z našimi ob nakupu playerja. Tudi daljinec je drugačen,
na las podoben Yakumo samo da ima 6 tipk več. Ravno tako meniji.
Lovilec sanj

Miki_Miska ::

Ko pridem iz službe pošljem še sliko DALJINCA, tako bo potem RIMAX kompletno poslikan in objavljen na tem forumu.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Stepni Volk ::

@ Miki_Miska
Motherboard je pri vas "skrit" pod mehanizmom za požiranje natlačenk in tlačenk... tako, da iz teh fotografij ni moč veliko razbrati.
Glede nato, da imate več izhodov (pri Yakumo/Bellagio so izhodi kar direktno iz MB)... beri drugačen Hardware... priporočam "mekejši" pristop = spremembo FW s pomočjo navedenih orodij oz. to lahko prepustite tistim, ki so to že storili za druge ploščkosuke z MTK1389DE procesorjem (CPU - Central Processing Unit /CPE - Centralno Procesna Enota), po domače čip.
Yanez in PharaoH že imata takšen namen... tako, da malce potrpljenja:D.

Medtem iščite podporo na Internetu... v primeru, da jezikov kjer ste našli temo ne razumete, se osredotočite na mednarodne besede Firmware, Subs, .srt in podobno... predvsem kliknite na vse povezave, ki jih zasledite med tekstom.
Ustvarite lastno ne-uradno stran za podporo, po možnosti v angleščini, da bo uporaba mednarodna, kot tudi prispevki.
Vsa odkritja objavite na tej temi in prej ali slej se bo sestavljanka sestavila...

Zgodovina sprememb…

Miki_Miska ::

Pričakujem, da bo danes uspelo podati še zadnjo sliko RIMAX-a --- DALJINC od njega.

Je že bila poslana NAPREJ ! ! ! ! !

Motherboard je pri vas "skrit" pod mehanizmom za požiranje natlačenk in tlačenk... tako, da iz teh fotografij ni moč veliko razbrati.

V primeru, da bi bilo potrebno slikati še to, se bi potrudil (tako ali tako smo uničili garancijo), kolikor pa se spomnim, pa smo to poskušali, pa žal ni nobeden električar, tako da si nismo želeli še kaj uničiti, ker je bilo vse preveč žic.

Povzetek, RIMAX je poslikan v celoti.
Slika od spredaj je na njihovi uradni strani ali zastopnikovi - CEING d.o.o.

Ter moje slike: zadaj (1), notranjost (5x), daljinc (1x)
Dal na net CaqKa - Hvala

Yanez in PharaoH in Piki64 ali bi prosim preverili kaj bi se dalo urediti okoli RIMAX-a

Stepni Volk lahko kaj pomagas, če kje kaj najdeš, ali kaj napišeš zgoraj navedenim trem, da potrebujem pomoč in komentarje. HVALA
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

RFC ::

Je komu med vami že uspelo dobiti firmware update

Lp, D.

Miki_Miska ::

Našel se je IZGUBLJENI FW - Avgust, ki so ga umaknili.
Umaknjen pa je bi "neuradno" zaradi neveščih ljudi, ki so DVD nadgrajevali in ZAVOZILI (pri nas v Sloveniji).

SLIKE so objavljene NA VRHU tega furuma.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Zgodovina sprememb…

mato22 ::

Kje se ga da dobiti? Jest bi rabut ta firmware pa če mi ga lahko pošlješ al pa poveš kje bi se ga dalo downloadat.
Jest sem dobu en upgrade od CEING d.o.o., ki naj bi bil ta ki podpira podnapise, vendar po update-u player ni več predvajal MP3-j3v, DiVX-i pa so zaštekali po 2. sekundah, tako da sem ga potem update-al z nadgradjo A iz uradne strani Rimaxa, tako da sedaj spet deluje normalno, ampak podnapisev ni nikjer.

bogdancar ::

Tudi sam imam Rimax-a. Kupil sem ga v IŠ-Lj. Kot nov mi jebral SRT podnapise vendar brez ŠČŽ. Nadgradnja AVGUST je bila NIČ. Vse je ostalo isto.
Sem pa zadevo nadgradil z FW za ELTO 8883 insedaj imam tudi ŠČŽ. Vse ostalo tudi dela, problem je nastal le pri tipkah na samem pleyerju. OPEN-CLOSE ne dela ostalim se je pa zmešalo.

NA DALJINCU VSE OK.:D
SLO-TECH ne bo nikoli na tleh!!

mato22 ::

ker FW za elto si pa uporabil in katero serijsko št. imaš na Rimaxu????

Reloaded ::

LP!
Kar zanimiva tema, moram reči.
Sam tudi lastim tale predvajalnik in edini minus, ki ga lahko omenim je res samo ta, da ne bere šumnikov pri SLO pdnapisih DiVX-ov. Sem upgradal z "avgustovskim upgradom", ki je izginil neznano kam, pol pa je bral SUB, ampak brez šumnikov. Upam, da bodo izdali kakšen novejši upgrade - ma kdo kakšne informacije o tem?
Drugače pa RIMAX bere vse, kar mu serviraš na pladenj (le starih vinilk in pa avdio kaset ne!!! :) :) )
CIAO
Reloaded!!!

bogdancar ::

FW-8883_5035_2_Etc02
GR40**********
SLO-TECH ne bo nikoli na tleh!!

mato22 ::

Reloaded
A tebi ber podnapise v .sub formatu??? Kaj pa .srt?? Rečeno je blo da naj bil podpiral samo .srt podnapise?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mato22 ()

bogdancar ::

Če mal bolj porineš, pa tud to.
SLO-TECH ne bo nikoli na tleh!!

Miki_Miska ::

Kako to, meni jih NI bralo.
Serijska 4 0 X. X X X X X

Na uradni strani tudi TO PIŠE:
IMPORTANT - If the serial number on your player begins GR 40* then DO NOT upgrade the firmware. The firmware currently installed in those players is the latest version.

Nekaj minut nazaj sem AVGUST-ovski FW poslal mato22-tu na njegov E-mail.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Zgodovina sprememb…

bogdancar ::

Z AVGUSTOVSKIM je bilo pri meni isto kot, ko sem ga prinesel iz trgovine. O sub-ih ni duha,samosrt. Ne vem pa kako so si lahko nekateri z upgradom za****** player.
SLO-TECH ne bo nikoli na tleh!!

Miki_Miska ::

Poglej kaj sem napisal ta dan Poslano: 20.09.2004 22:11:18

Meni že tedaj ni bralo. Sedaj grem pregledat, ali imam še kakšen CD z SRT in bom preveril.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

mato22 ::

Dobil sem tvoj e-mail in bom verjetno jutri sprobal če dela. Drugače pa meni kupljeni player ni predvajal nobenih podnapisov saj sem sprobal vse formate.

bogdancar ::

Miki_Miska
Tudi meni na začetku ni hotel brati nič. Po pregledu podnapisov srt v Subtitle Workshopu pa sem ugotovil, da podnapisi imajo obliko srt zapisa, niso pa bili shranjeni v Sub Rip datoteki.
L P
SLO-TECH ne bo nikoli na tleh!!

Yanez ::

***Vsem imetnikom Rimax ploščosuka!***
Naj nekdo izproba TOLE mojo nadgradnjo Rimax FW, kjer so večji fonti in podprti 蚞ȊŽ-ji !
Ker ga nimam, sem nadgradnjo naredil teoretično. Brez preizkusa. Ker deluje na istem mediatekovem čipu kot Yamada in Yakumo, bi naj tole 99,9% (ali malo več) delovalo. Je nadgrajena verzija 05.00.03.06 in Sub 00.00.00.01.
Naj ima nekdo jajca in sproba na lastno odgovornost in javi ostalim !!! 8-O
Sem pa nadgradnjo že pred časom ponudil uvozniku, pa ni bilo nobenega odgovora...

Yanez
Omnia mea mecum porto
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yakumo predvajalniki (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Zvok in slika
1388187817 (24741) gasper6201
»

[divXvid] Elta predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
54856685 (12786) darexx
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870422 (18241) koks2005
»

[divXvid] Amstrad predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15922054 (9863) timzl

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531199 (14452) Stepni Volk

Več podobnih tem