» »

Kako je folk naiven - ne vedo kaj kupujejo

Kako je folk naiven - ne vedo kaj kupujejo

««
«
1 / 6
»»

Trancedeejay ::

LP
Ko cekiram ljudi ki kupujejo kaksno HI-FI komponento se kar malo zgrazam.Veliko folka prevec gleda karakteristike in se po tem odloca o nakupu.NPR. prideta dva kolega in gledata dva ojacevalca: stari kera bedarije,tale Technics 2x200w,tale NAD pa sam 2x60W pa je ta drug mal drazji. Kupita Technicsa,ker je kao mocnejsi.Po priklopitvi bi ugotovili,da je NAD dalec visji razred ojacevalca,z boljsim zvokom in se mocnejsi.
Folk se tudi ne zaveda da lahko za isto ceno dobimo veliko boljso napravo in preden kupi prej ne pozanima. Karakteristike ne povedo nic o tem kako spila.
Zanima me tudi kje kupujete in zakaj tam,vam je prodajalec vse dobro razlozil,so nizke cene,imate vec garancije,na vec obrokov,boljsa roba?,kaj je to ki vas pritegne.
Kaksne audio sisteme imate doma,imate domaci kino?Veste kaj pomeni HI-FI? Ali kupujete rabljeno robo?

Koliko vas je med vami ki kupuje all in one crappy zadeve s satelitki?Se vam ne zdi bolje za toliko denarja kupit dve prave HI-FI komponente in za zacetek ene kvalitetne zvocnike? Tisto j bolj bogi kino, za glasbo pa je poden - boste zraven raje kupili glasbeni stolp in imeli vse crap,kot pa za isto ceno HI-FI?


Have a nice Day

Matt

Matt

Wox ::

Moje komponente:
- integrirani ojačevalec Rotel RA-840BX4 (11 let)
- zvočniki Infinity Kappa5 (9 let)
- kasetofon Technics RS-B965 (11 let)
- CD player Marantz CD4000 (1 leto)
- DVD player Pioneer DV-464 (2 meseca)

Sem zadovoljen z zvokom in ne razmišljam o menjavi komponent.
Kar se tiče ljudi....ljudje smo ovce.

iskra ::

Jst sm si neki let nazaj kupoval radio (malo bolši stolp, da ima use na daljinca in dobre zvočnike) za u sobo in sm pač šou u trgovino (Diamond - Mega center, NG). Tam sm že takoj opazu ful neke lepe modele.

Prodajalc mi je tel usilit nek Aiwa model, zvočniki montirani v plastiko, dvojni kasetnik, 3x cd in take fore za 70k. Seveda pa sm takoj dal notr Papa Roach CD (po desetminutnem pumpanju) in mi je tip dovolu d malo navijem - je bla kokr tolko prazna trgovina in mlad prodajalc.

In takoj sm ugotovu, da bo SONY CMT-CP1 za 60k najbolši. Ima leseni škatli za zvočnike, najbol ostr zvok in use na remote. slaba stran: samo en CD in tape (se ne sekiram) in morm rečt d sm ful zadovoljn. Pogrešam vsaj ta osnovni equalizer, k so ga dobili pol njegovi bratci čez pol leta.

Tip pa ni imel kaj preveč pojma je pa od takrat naprej (enmu mojmu kolegu) kr takoj povedu d če če zvok, rabi lesene škatle ;) glede na kvaliteto in moč zvoka je primerljiv z usemi "velikimi bratci" od Aiwe, Phillipsa, Panasonica, Grundiga in podobnih, k imajo 2x večje zvočnike.

Še avtoradio sm kupu mami - sm pa brez premišljanja uzel SONY Xplod ne vem kaj, 4x50W in je res špica zvok. samo še zvočnike menjam in bo super.

k kupujem kako reč nad 15k, vedno fehtam trgovca za preizkus - mi je pršlo u navado.

BigWhale ::

Hm, jest pa HiFi naprav sploh ne kupujem, pa se najcenej skoz pridem ;) Nazadnje sem kupil budilko, pred tem pa televizijo (vzel sem najvecjo za najmanj denarja ;>).

To kar pa ljudje kupujejo je pa razred zase...

jest10 ::

Moja oprema:
Stolp philips FW535C( Realno izmerjeno 2*40W rms +2*3W rms satelita). 6 let
Sub mivoc sw 3800A (okoli 60W rms) 3 leta.
Po nakupih grem pa vedno s CDjem.

Pred letom sem tako nabavil stolp za sestro. Bil je okoli 45jurjeu in je po zvoku prekosil vse plastik fantastik philipse, sonye, panasonice do 65jurjeu. Stolp je pa AIWA XS-G5. Če kdo kupuje stolp, ki ga ne bo potreboval za nabijanje ga priporočam.

tx-z ::

od mojga očija:

-SAE 2x100W -okol 20-25 let stari (2x200W kratkotrajno, 8ohmov, 20-20000Hz, zmore tut 10Hz :) )
kabli so eni bl poceni: 300SIT na meter, ne vem točn kok debeli itd.
-zvočniki Bose 901 serija 4 -skor isti k 6(2x450W 8ohmov, tut okol 25 let stari; enkrat na popravilu, se je uno okol membrane uničl)

zvok je perfektn, pr 100W so zunaj glasni tok da kr res ni; se sliš 800m stran (če ni preveč hiš vmes);
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Trancedeejay ::

Sam sem se student,zato je tut oprema temu podobna,bom pa kmalu dobil nove System Audio.:
-NAD 521I CD player
-NAD 304 integrirani ojacevalnik
-NAD T752 Dolby Digital receiver(prej sem imel T742)
-Onkyo DV-SP500 DVD player
-Jamo Cornet 145
-Jamo Center 150
-Tannoy Mercury M1
-Jamo X5SUB - aktivni subwoofer
-Jamo E6SUB - aktivni subwoofer
-2x Audio Masa Ypsilon
-interkonekcijski Audio Magic Air
-Zvocniski Audioques FF-8 in Jamo High Definition
-WBT RCA konektorji in pa MacAudio
-2xTechnics SL1210 MK2 - gramofona
-2 seta Ortofon pro - glave in igle
-SH-DJ1200 - mesalna miza

Kmalu pa dobim System Audio SA1230 in Nordost kable
Have a nice Day

Matt

IceIceBaby ::

jaz tut ne kupujem hifi zadev. Tam pa tam si kak mp3 zavrtim in za to so dobri logitech 2.1 zvočniki, v avtomobilu mam pa tut en radio za 30k pa ene crapy zvočnike, tolk da punca lahko posluša, jaz itak nimam muske v avto ko se sam vozm.

Druagč morš pa te nakupe tko gledat. Ti se spoznaš na zadeve in maš čas in veselje da se pozanimaš. Nekdo pa nima časa in ga niti ne zanima preveč kako stvar špila. Gre in kupi domači kino paket za 100k in je srečen. Lahko pa da se on tebi smeji ko ti avto kupuješ ker gledaš na to kolk ma kir konjev namesto da bi probu kako realno vleče... (samo primer)

Cranchi ::

moje komponente..

predojacevalec: ROTEL RC-9708x
koncna stopnja: GRYPHON (nebi o ceni)
sateliti: zvocniki na podstavku (zaprti basi) jm_lab (focalove membrane)
wofer: avantgarde (400w) sej ne da se dobesedno cela bajta trese k odprem mal volume..

||_^_|| ::

Če bi mel hišo ja. Tko pa se mi zdi škoda keša za Hi-Fi, je dost stvari prej na vrsti. Nekoč mogoče..

Trancedeejay ::

Kar se avtomobilov tice sploh ne gledam konj,ker mi je to najmanj pomembna stvar.Pomembno mi je da kolikor toliko zgleda,da malo pokuri in da je kolikor toliko varen.
HM,ne vem kako ti ne bi bilo pomembno kam si vrgel 100 jurjev denarja za nekaj kar ne spila?To je kot bi kupil avto z zjebanim motorjem. Ce se v kaksno stvar ne zastopim,vzamem s sabo nekoga,ki se.Sicer pa kar se tehnike tice ne bo treba nikogar s sabo vlect:) Fora je sam v tem - enkrat crap kupis in pol ga imas, ce ne kupis kaj boljsega.
Have a nice Day

Matt

Trancedeejay ::

za 250 jurjev dobis ze spodoben HI-FI,hisa pa stane kar veliko vec.
Have a nice Day

Matt

jRk0 ::

jaz mam pa altec lansing atp3 2.1 racunalniski sistem:)

kar zadovoljen:)
pa live 5.1, da je zvok vsaj kolko tolko dober:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Turboslav ::

Dali AXS8000 par zvočnikov + Yamaha AX396 stereo ojačevalec.
Nč posebnga, ampak trese mi pa dobesedno celo bajto...

LP

BigWhale ::

> Kar se avtomobilov tice sploh ne gledam konj,ker mi je to
> najmanj pomembna stvar.Pomembno mi je da kolikor toliko
> zgleda,da malo pokuri in da je kolikor toliko varen.

Torej tud ti ne ves kaj kupujes, izgled je pa jasno precej pomembna zadeva, sploh pri avtu. ;> Priblizno toliko kot pri tistem 'hi-fi'ju ki ima 3Dspace port super graphical sound analyser with active sound components including direct play support... ;>


To kst:
Yeee, avtoradio za 30k, pa tisti zvocniki, ki pridejo zraven avta. Rocks! :P Jest si se MP3 vrtim sam v sluzbi, doma jih pa nimam...
Ko sem se vozil s katro sem imel pa tak radio, da je vse kar je bilo uporabno, bil ON/OFF volume pa tuning je blo pa boljs pr miru pustit... ;> Vazn da se pleha in ostalih delov avtomobila ni slisalo ko sem se vozil (Ze to, da se je vidla cesta med nogami je blo scary...)

CaqKa ::

domači kino s projektorjem v sobi 11x5metrov...
veršterkerji in razni playerji ne po 'trancedeejay standardu'(6x100w, technics, ter 25 let stari sanyo 4x200w za napajanje basov) zato pa zvočnik nad 'trancedeejay standardom', kište so namreč ročno delane in izračunane za tak volumen sobe kot jo imamo doma. o ja... tudi pri nas se bajta trese.

v svoji sobi imam enega technicsa kjer mu piše 2x70w ter muzika(mp3) iz soundblaster live.

v avtu imam sony mp3 player 4x45w(tak piše) ter ročno izdelano bas kišto v prtljažniku, katere slike so nekje v temi tornado boya - kako narediti zvočnik.

in ja.. folk kupuje take stvari zato ker se nima časa poglabljat v detajle.

glinik ::

Živio,

vidim da ti nisi kr tak in imaš določen rang znanja, komponent in seveda denarja.Očitno si pravi NAD oboževalec.Maš prav NAD je za takšen denar bomba.Si že poslušal S100 integrirca?Še bolši pa je Gryphon - Tabu.Pozanimaj se malo.Zvočniki, Sist. Audio no ja:\ .Poskusi z Sonusfaberjem ali Piego.Nordost kable boš kupo?Lepo to.Sem imel na testu večino njihovih modelov npr. Bluheaven,Quadrofill,SPM ...

Veš kaj probaj, (ne smej se) za zvočniški kabel stestiraj čisto navaden barkeni POLN kabel 2.5mm2, ki je seveda trd in neprijetnega videza.Za takšen denar nimaš nič ki bi bilo vsaj blizu tega.

Lp

BigWhale ::

> Veš kaj probaj, (ne smej se) za zvočniški kabel stestiraj čisto
> navaden barkeni POLN kabel 2.5mm2, ki je seveda trd in
> neprijetnega videza.Za takšen denar nimaš nič ki bi bilo vsaj blizu
> tega.

Ja, dva jurja za 100 metrov... It should last almost a life time ;)

CaqKa ::

pri kablih je pri visokih frekvencah problem skin efekta...
tako da je treba upoštevat tiste ki rečejo 'kvalitetn kabl' ter 'tudi od kabla je odvisno'
najboljša varianta za močnostni prenos do zvočnikov bi bila ta:
base napajaš z tem 2,5 mm^2 ali še večjim kablom za večje moči.
za visoke frekvence pa bi potreboval v bistvu samo cev...
itak pa je bedno o tem debatirat kajti v radioamaterski tehniki so še dosti višje frekvence (2,4ghz, 10ghz) pa se ne uporablja takih načinov, ampak koaksialce višjega cenovnega ranga.

upam da se nebo sedaj pojavil kdo ki bo povedal da sliši razliko med različnimi kabli. tistemu osebno podelim priznanje ušesnega idiota™

Trancedeejay ::

Kar se tice System Audio Glinik - to pa so zvocniki,ki so res nekaj posebnega - poglej sa2k,sonus faber mu sploh ni konkurenca. Nazalost SA v slo niso vec dobavljivi
Sem ze marsikaj testiral: Gryphon,Copland,Mark Levinson,Grado,Audio analogue,Dynaudio.....ma veliko stvari.
Moja sistema sta primerna mojemu zepu, zvocnike pa sem dobil zelo poceni zato imam take - kmalu pa pridejo SA in bo cisto druga zgodba. Imam interkonekcijske kable take,ki so trdi in srednje dragi(5jurjev meter) in WBT konwktorje - verjemi da so boljsi kot navaden drat. Mi je pa zelo zal ko je en prodajal System Audio 1070 za 70 jurjev(vredni 300k) in Densen Beat 100 za 50jurjev(vreden 200k),da nisem kupil,bi si magar sposodil.
No zdej je pa ze pozna ura.
Have a nice Day

Matt

Trancedeejay ::

Razlika med kabli je.In je slisna.
Kolega mi je posodil kvalitetne kable: priklopim in res je bilo slisati malo bolje in pol cel dan laufa na tistih kablih spila ok,sam sem si reku mah ne bom se zdele nc kupu in vrnem kabel.In pridem nazaj pa priklopim nazaj tastare navadne kable za 300 sit.Nisem mogu vec poslusat,drug dan sem sel kupit kable.
Have a nice Day

Matt

CaqKa ::

osebno ti podeljujem priznanje ušesnega.... eh sej veš:D
teoretično je res kar praviš.. praktično pa visokofrekvenčne naprave ne upoštevajo tega najbolj

ej a slišiš razliko med pozlačenimi kontakti in običnimi?

glinik ::

Kaj je ti BigWhale !

Kaj naj to pomeni ? Mi ne vrjameš ? Stestiraj !!!

Amaterji sami ...

glinik ::

Serbus XaseR!

Kaj imaš za eno Gryphonovo končno stopnjo ?Jaz sem imel S100 - huda stvar.Predojačevalec si pa menjaj.

Lp

glinik ::

Alo ti CaqKa !

Pa še kaka razlika je, samo kaj ko si ti gluh.Na pravem sistemu se marsikaj sliši !!!

Drugič malo razmisli, preden kaj takega napišeš!!

Lp

CaqKa ::

glinik na katero je zdaj to leteleo...
da slišiš razliko med pozlačenimi in običnimi?
ali med različnimi kabli?

tak me do smeha spravljate da to že ni res :D

glinik ::

Jo Trancedeejay

Si že kdaj poslušal Piego?Stori to, ne bo ti žal.V Gradcu je en diler.Ali Revel M20, baje dela hudo.In katere komponente bi si ti nabavu, če bi imel seveda določene dinarčke ?:) Samo vprašam.

Lp

CaqKa ::

glinik.. tak čisto mimogrede... slotech ima funkcijo popravljanja postov.. in ne rabiš vsakemu uporabniku posebej nabijat s svojim postom... pusti temi da ostane malo bolj pregledna in zgornje poste prekopiraj v prvega ter, jih zbriši.


pa še to: če ti meni rečeš da sem gluh potem ti pač ogenj z ognjom vračam in ti rečem da si pa ti ušesni idiot™

glinik ::

Bom drugič - ko se bom naučo oz. ko se mi bo dalo

Lp

Trancedeejay ::

LP
Se slucajno spomnes kdo je bil prej distributer za Gryphon,Copland......itd. Delam za to firmo:D
Have a nice Day

Matt

glinik ::

To je bil Corado al nekaj takega al pa Audio klub ??Mislim, da je bilo šefu ime Andrej?? - slab prodajalec.

Zdaj ima Vklop oz. UBIQ zastopništvo za Gryphona.Štima?

No kaj bi si nabavil če bi imel odlično finančno stanje $$$$$

Lp

Trancedeejay ::

Andrej je poslovodja(mas prav de blage nima:),lastnik in sef je Erik.
Ej res ne vem kaj bi nabavil ce bi imel velik denarja,ker o tem nisem nikoli razmisljal in se mi tudi ne da razmisljat.Zaenkrat se System Audio kupim pa bo dost za kar nekaj cajta. Se avto morm kupt tko de.
Have a nice Day

Matt

Trancedeejay ::

Audio Club je trgovina od Corrad-a,to pa res vsi nekaj mesajo.
Have a nice Day

Matt

zile ::

5.1 sistem

Ojačevalec Yamaha Rx-v795RDS
Zvočniki: center quadral Ascent base
rear: NHT(now hear this) Super Zero
front qudral SUB 180 (sub + 2 visokotonca). Ni placa v sobi za samostoječe :D

Špilam mp3je in ac3 filme. Zadostuje.

T0RN4D0 ::

Mah, jst mam pc zvezan kr na stolp(en cheap) shrap , 3 cd, (ki ne dela več kej preetirano:) sm mle pol kr na mp-3playerja prklopljeno)
2x 20 w mislim... Razmišlam o surroundu. sam ne wem...

Drgač ma pa brat neki, glede performance/price na max

En prjatu mu je zrihtu e ojačevalc, rablen, star (AKAI mislim da je) ampak kr dost močn (4x110 sin)
pa gor 2x sony (od stolpa za cca 80k+) za 5k tud od enga kolega.
Zdej je pa zravn še ena omara z 30cm sub, sonyja pa en na drugem. vsi zvočniki so td postavljeni v kote, kar se ful pozna.
Zadeva poka k 100 hudiču za tak dnar


še link na temo izdelavi omare :))

lp
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

BigWhale ::

glinik:
Najprej posteno preberi moj post in razmisli preden napises odgovor ;>

Cackqa:
Za prenos visokih frekvenc je najbolje uporabit valovode, ja, cevi. Po moznosti take, ki so znotraj posrebreni in polnjeni s suhmi zrakom... :)

Vsaj take stvari se uporabljajo pri radarjih :)

LeQuack ::

Sami elitni audiofili al kako. Jst mam en all-in-one sonyev stolp prkloplen na rac. pa se mi zdi da je za mojo sobo v stanovanju se prevec. Ne vem, mogoce je pa kej z mano narobe. Nej grem k dohtarju de mi predpise dozo NAD-a, da me ne zapopade slaboslusna kriza ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

francek1 ::

Že 25 let se držim enake taktike -robo poslušam in stehtam(teža ojačevalcev je zakon)-imam Pioneer ojačevalec SA 706,letnik 1978 in dela kot bomba.Ima pa 12 Kg...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

MadMax ::

LeQuack:
Če ti je tist stolp dovolj, še ne pomeni, da je s tabo kaj narobe. Imaš pač druge prioritete, na kvaliteto zvoka se pač ne oziraš.

francek1:
12kg? Probaj kje dobit receiver Sansui G-901DB, tudi letnik malo pred 80. Ima dobrih 32 kg 8-)
(Čeprav bi se znalo zgodit, da imam edinega v Sloveniji;) )
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Trancedeejay ::

Ja in 20kg od tega receiverja pobereta trafo in ohisje - pol smo pa tam. Sem ga ze slisal - za 70k dobis ojacevalc,ki spila bolj naravno(govor je o NAD C320BEE).. (Sansui)Mocno skoraj za ozvocenje poganjat,le kovinski zvok me moti. Mam doma gramofon,ki ima 12kg.Danes tudi teza ne pomeni vse. Pogledas npr. Pioneerjev DVD,vse skup nic - prazna skatla in je boljsi kot marsikateri tezji DVD.
Have a nice Day

Matt

CaqKa ::

zakaj bi pa dvd moral bit tezki.. sej pa ne rabi trafoja kot ojačevalc, ki pa trafo potrebuje da razvije moč, oziroma da jo sploh ma od kje jemat...

če hočeš proizvest z ojačevalcem takšno in takšno moč, potrebuješ takšen trafo ki bo razvil takšno moč. takšen trafo pač zaradi svojih dimenzij tehta tolko in tolko... če je trafo predimenziniran to ne pomeni nič slabega, razen tega da je pač skupno gledano ojačevalec težji.

bigwhale: tnx for info.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

MadMax ::

Trancedeejay:
Kovinski zvok? Morda si pomešal z G-901 ali pa celo z G-9000. Ali pa je bil razštelan (ta model je izredno občutljiv na nastavljen mirovni tok).
Bolj naravno? Misliš zato, ker ima že po defoltu loudness integriran?
20kg za trafo in ohišje: res je, saj hladilna rebra sodijo k ohišju.
Močan? Niti ne preveč. Ima pa solidno rezervo napajanja ki večkrat pride prav. Sploh če imaš zvočnike, ki jim impedanca ni konstantna, temveč lahko pade tudi pod tretjino deklarirane.

btw: zakaj imam občutek, da pri tebi le NAD nekaj velja? Morda zato, ker imaš svoj sistem zasnovan na njem?
Sicer se strinjam, da ponuja dokaj ugodno razmerje cena/kvaliteta, toda to še zdaleč ne pomeni da je naj-naj, mar ne?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Keyser Soze ::

A nima nobeden čistokrvne A klase?

Kaj pa doma narejena A klasa? In doma narejeni zvočniki. A to tudi šteje.
Bo pa treba še en CD player A klase naredit. Pa brez predojačevalca - čim manj komponent.

Kablovje pa VDH. Tako en srednji rang.
OM, F, G!

CaqKa ::

http://www.slo-tech.com/script/forum/izpisteme.shtml?threadID=71360&mesto=99

tukaj lahko vidiš da nas je tudi nekaj z doma izdelanimi...

icek ::

No se moj sistem:
CD palyer - Marantz CD6000OSE
amp: Marantz PM7000
zvocniki: B&W CDM1
vse skupaj staro okol 4 leta.

Zal imam problem s prostorom in imam zvocnike kar na omari, kable pa tudi imam najcenejse, ker takrat nisem imel vec denarja, kasneje pa se nisem spravil po druge. Ko poslusam pri kakem kolegu pa vidim, da vseeno spila ful boljse.

glinik: ce si ti tisti glinik, ko jaz mislim da si (sosolec, ki si mi pomagal pri nakumu mojga sistema) mi posli mail: icek@kid.kibla.org.
Rider of Theli
www.air-tv.net

stromar ::

Jaz pa imam večinoma vse doma narejeno :D :

- Stereo ojačevalec na elektronke z dvema EL84 v triodni vezavi - domače izdelave
- Stereo tuner na elektronke - domače izdelave
- Predelan CD-ROM od računalnika :D (ja, bom naredil še vezje za ostale tipke, ker zdaj je le tipka play in naprej)
- Zvočniki so od enega malo boljšega stolpa SANYO, ampak bom kmalu naredil dve kvalitetni zvočni omarici

Ojačevalec + Tuner sem naredil med temi počitnicami in dela fenomenalno. Problem je bil, ker stane skoraj vsaka elektronka okoli 3500SIT, ampak sem imel precej doma.


Lp, Primož

Trancedeejay ::

Bigwhale,napisal sem NAD,ker je se najcenejsi ob takem zvoku. Naj napisem Gryphon,res da je veliko boljsi le cena je za kaksno nulo ali dve premalo. Ce bi napisal Marantz ali kaj podobnega bi bilo ze vprasljivo kaj spila bolje - stekas?
Have a nice day

Matt

BigWhale ::

Ne mesaj mene v to debato... ;> Jaz se za telefon uporabljam jogurtove loncke in spago ;>

Trancedeejay ::

Uh zajebal sem se,hotel sem napisat Mad Max
Have a nice Day

Matt

fRiK0 ::

Jaz mam pa Panasonica SA-AK27 2x100W , V enem boxu so 3 zvocniki visokotonc, srednjetonc in "woofer". Zvok je zame super, glasen je za blok prevec, edino cdje vec ne bere bi mogu leco spucat sam itak sam mp3 prek compa poslusam...
Hvala

LP Tadej
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Oprema / naprave (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Zvok in slika
74073130 (5093) MaStr
»

[Hi-Fi] - O zvočnikih (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Zvok in slika
1501187075 (52218) Janac
»

[Hi-Fi] - Debata: Kabli, kabli, kabli ... (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Zvok in slika
92562227 (29051) rs1975
»

Polariteta zvočnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
769449 (8429) Trancedeejay
»

Hi-Fi sejem v Lj. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
694531 (3467) cryptozaver

Več podobnih tem