» »

Izbrisani Todorović dobil odškodninsko tožbo proti državi

Izbrisani Todorović dobil odškodninsko tožbo proti državi

««
5 / 11
»»

poweroff ::

Seveda, ko se bodo pa vozili v najnovejših avtomobilih. >:D

Tako pač je. Krivice je treba popravit, pa pika.

Krivice smo popravili v primeru razlaščencev in RKC, in krivice je treba popraviti tudi sedaj.
sudo poweroff

bibip ::

A zato zdaj tako navijajo. Avte bi meli... :))

Ni bilo krivice. Demokracija pravi takole. Rekli smo "ne". Torej je ne. Krivice ni. To je bil glas ljudstva. Za RKC in ostale "reveže" pa moraš vprašati SFRJ in njene komuniste.>:D

poweroff ::

Ja, saj v nacistični Nemčiji bi na referendumu nacisti tudi izglasovali da je treba Jude zaplinit.

O odločbi US ni treba nič spraševat ljudstva. Nima ljudstvo kaj odločat o tem ali je bila krivica ali ne. Odločitev US je treba ubogat.

Kaj ti še ni jasno?
sudo poweroff

bibip ::

Si pa hiter. A si skozi na refresh knofu čakal?

Meni je vse jasno. Kristalno. :D Tudi nameni izbrisanih.

Pri nas je bil (bo?) pa referendum, da moramo južnjake zaplinit? Nizkotne spuščaš. Kakšna primerjava. Sramota. Ne mešaj Slovencev skupaj z naci drekom. Strpni smo dovolj, da se ne koljemo tako, kot se je balkan okoli Bosne. Malo spoštovanja pokaži. Kdo pa hoče kaj izbrisancem narediti?

Poldi112 ::

To da se ne koljemo še zdaleč ni dokaz strpnosti. Razen če so tvoji standardi res tako nizki.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

jype ::

bibip> Kdo pa hoče kaj izbrisancem narediti?

So jim že - nelegalno so jih izbrisali iz registra stalnih prebivalcev Slovenije.

bibip ::

Poldi, ne me vlečt za jezik. Veš, od kod so. Veš, kaj so "njihovi" ljudje delali, in veš, da so vsi za svoje navijali.
Strpni smo pa dovolj. Še preveč. Zato pa je tale v naslovu na poti, da bo dobil €vre. Ni dovolj strpno?
Ne vem, kaj mi sedaj z nekimi standardi nabijaš. Saj pa nisem nič takega napisal. Samo dejstva. Če drugače razumeš, razloži.

Jure, saj vem. Urediti se je pa dalo. Če si hotel. Pa še vedno se da.

USS Liberty ::

Blond ministrica bi morala odgovoriti javnosti, če katere od teh izbrisanih v njihovih tožbah proti državi zastopa odvetniška pisarna Senica in kolikšne provizije bo od vsake eventuelno dobljene tožbe izbrisanih dobila ta odvetniška pisarna...

Če ta odvetniška pisarna slučajno zastopa izbrisane, potem je Kresalova v koliziji interesov in je veliko vprašanje za koga ona dela, saj s svojo ekspresno izdajo odločb in magičnim povečevanjem števila izbrisanih sigurno ne dela v korist države, ampak predvsem za komercialne interese njenega partnerja.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Poldi112 ::

>Veš, kaj so "njihovi" ljudje delali, in veš, da so vsi za svoje navijali.

Vse to je irelevantno. Itbris je bil neustaven in to napako je treba popraviti. Ali pa nismo pravna drzava.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Ziga Dolhar ::

Blond ministrica bi morala odgovoriti javnosti, če katere od teh izbrisanih v njihovih tožbah proti državi zastopa odvetniška pisarna Senica


Sodne obravnave so javne. Kamot se jih udeležiš in preveriš.

in kolikšne provizije bo od vsake eventuelno dobljene tožbe izbrisanih dobila ta odvetniška pisarna...


That is a matter of attorney-client relationship. Odvetnika plača njegova stranka, ki pa od nasprotne stranke lahko zahteva zgolj povračilo stroškov po javno objavljeni tarifi. Koliko pa stranka plača svojemu odvetniku - vesta le ona dva.
https://dolhar.si/

Barakuda1 ::

Če ta odvetniška pisarna slučajno zastopa izbrisane, potem je Kresalova v koliziji interesov in je veliko vprašanje za koga ona dela, saj s svojo ekspresno izdajo odločb in magičnim povečevanjem števila izbrisanih sigurno ne dela v korist države, ampak predvsem za komercialne interese njenega partnerja.


V tem delu bi se pa s tabo načeloma celo strinjal.
Ampak dvomim, da je odv. Senica tko naiven, da bi se pustil speljati na tako tanek led ;)

hanibal ::

Zanima me, če je kdo zasledil a se je RKC, kot večinska veroizpoved v Sloveniji kdaj opredelila do vprašanja izbrisanih?
Če se namreč ni, je to IMHO grozovita napaka.

A če pustimo ob strani božji nauk in če se raje osredotočimo na čisto humanistično, racionalno in posvetno moralno plat te žalostne epizode iz zgodovine nastajanja Slovenske države; zanima me zakaj hudiča poprava krivic, ki so se nedvomno (presodba ustavnega sodišča) zgodile določenem segmentu takratne populacije povzroča toliko hude krvi?

Tudi jaz poznam, v oficirskem bloku nasproti mojega, nekaj modelov, ki so bili mnenja, da "če to JNA urediti" ali so pač predolgo mencali in čakali dokler ni bilo prepozno.

So bili časi, ko sem jih sovražil (no ja, tudi sedaj so ob kakšni "slavi" preglasni z muzko ki mi ne paše in jih takrat nekam pošljem;() in so (bili) časi, ko se mi zdijo vredni pomilovanja.

Dejstvo pa je, da so kaznovani kolektivno in je dejstvo, da je to treba popravit. Ja, to nas bo nekaj stalo.
Jah, mojbog ...

Skratka, to nenehno računovodstvo pa preštevanje, kaj bi nas kakšna moralna poteza stala, se po moje dolgoročno ne izide ...
Axis of Evil - M$, SCO, RIAA, MPAA

Karaya 52 ::

hanibal> Zanima me, če je kdo zasledil a se je RKC, kot večinska veroizpoved v Sloveniji kdaj opredelila do vprašanja izbrisanih?

Pa ni RKC kot Kučan, ki povsod vtika svoje pripombe. Potem vprašajte RKC kaj si misli o meji s Hrvaško, novi jedrski elektrarni, davkih...

hanibal> Dejstvo pa je, da so kaznovani kolektivno in je dejstvo, da je to treba popravit.

Tudi Ribičič je uprabil podobno terminologijo - da se jim je država maščevala. Torej, kaj so ti ljudje storili da se jim država maščuje?

bibip ::

>Veš, kaj so "njihovi" ljudje delali, in veš, da so vsi za svoje navijali.

Vse to je irelevantno. Itbris je bil neustaven in to napako je treba popraviti. Ali pa nismo pravna drzava.


Ja. Saj vem. Ampak ne za vsako ceno. Takratna odločitev je bila logična. Zgodovina se pa hitro pozablja. Sedaj pa rastejo krila in grebeni. Ni dobro, da je vse na denarju. Če hoče kdo državljanstvo, je le-to neprecenljivo.
Drugače pa ja.

Double_J ::

Odškodnine jih bo dobilo, kar nekaj. Dokazati bodo morali verjeno zgolj, da so bili v SLO, torej se niso udeleževali morilskih pohodov na balkanu. Razen, če menite, da je takšnih res malo...
Dve šivanki...

bibip ::

Saj nisem mislil na njih z morilskimi pohodi. Tisto je bila takšna neposrečena primerjava na tisto z Židi. Nima veze...
Uredilo se pa bo, pa čeprav z našim negodovanjem.

Saj jamramo pa lahko, a ne?:D

tsh2 ::

Matthai: Ja, saj v nacistični Nemčiji bi na referendumu nacisti tudi izglasovali da je treba Jude zaplinit.


s to izjavo si še enkrat dokazal, da si malo trčen.

danes sem gledal 24ur. kako se mešali interpelacijo in drnovškovo smrt. nalašč, da malo ublažijo občutek jeze glede izbrisanih z občutkom spokoja/žalosti glede drnovška. to so mojstri manipulacije.

djordjevic ::

drnovškovo smrt.

Ne bi smeli poročati o njej ali kako?
No grave is deep enough to keep us in chains.

poweroff ::

Pri nas je bil (bo?) pa referendum, da moramo južnjake zaplinit? Nizkotne spuščaš. Kakšna primerjava. Sramota. Ne mešaj Slovencev skupaj z naci drekom. Strpni smo dovolj, da se ne koljemo tako, kot se je balkan okoli Bosne. Malo spoštovanja pokaži. Kdo pa hoče kaj izbrisancem narediti?


Pri nas je bil referendum, da se Izbrisanim potepta njihove človekove pravice. To je zame organizirana kršitev človekovih pravic.

Ja, strpni smo pa v toliko, da ljudi ne pobijamo več z golimi rokami, pač pa jim odvzamemo pravico do socialnega zavarovanja in jih potem pustimo umreti.
sudo poweroff

poweroff ::

Blond ministrica bi morala odgovoriti javnosti, če katere od teh izbrisanih v njihovih tožbah proti državi zastopa odvetniška pisarna Senica in kolikšne provizije bo od vsake eventuelno dobljene tožbe izbrisanih dobila ta odvetniška pisarna...

Nimitz, če imaš slučajno kakšne konkretne podatke na plan z njimi. Z insinuacijami pa ni treba. Smo dovolj odrasli, da lahko debatiramo na višjem nivoju kot opozicija v parlamentu.
sudo poweroff

poweroff ::

Sedaj pa rastejo krila in grebeni. Ni dobro, da je vse na denarju. Če hoče kdo državljanstvo, je le-to neprecenljivo.
Drugače pa ja.

Kazen - denarna - je edino kar nekateri folk v teh krajih razume.

Nestrpneže pozdravi le palica. Če je zavita v dvajsetake še toliko bolj zaleže.
sudo poweroff

PaX_MaN ::

Podpiram ponovni vpis. Podpiram odškodnine.

Le, da jim skupaj z odškodnino pošljemo še račun - za vse stroške, ki so v osemnajstih letih nastali pri obravnavanju le-tega, ker se niso pravočasno zmigali do šalterjev.

poweroff ::

Le, da jim skupaj z odškodnino pošljemo še račun - za vse stroške, ki so v osemnajstih letih nastali pri obravnavanju le-tega, ker se niso pravočasno zmigali do šalterjev.


To pa ne bo težavno.

Država 18 let ni naredila nič, da bi Izbris popravila. Torej je račun za njeno nedelo natanko 0,00 EUR.

Jaz plačam!
sudo poweroff

PaX_MaN ::

Jaz plačam!

Okej. Povej številko transakcijskega računa, s katerega ti trgamo stroške za referendum iz leta 2004. Bo šlo?

hanibal ::

Bravo PaX_MaN!

Najprej narediš krivico, ob popravi le te pa zahtevaš, da stroške poravnava tisti, ki je oškodovan.
Axis of Evil - M$, SCO, RIAA, MPAA

poweroff ::

Pax - plačam natanko 0,00 EUR - toliko kot je država do Kresalke storila za rešitev primera izbrisanih.

Stroške, ki so nastali zaradi nespoštovanja US pa plačaš ti!

8-)
sudo poweroff

PaX_MaN ::

Bravo PaX_MaN!

Najprej narediš krivico, ob popravi le te pa zahtevaš, da stroške poravnava tisti, ki je oškodovan.

Tistim, ki bodo tožili, naj se od prisojene odškodnine odšteje znesek 600SIT in sedemnajstletne obresti.

Stroške, ki so nastali zaradi nespoštovanja US pa plačaš ti!

AFAIK, ni sodišče v odločbi določilo nobene kazni ne vladi ne državljanom.

borchi ::

> danes sem gledal 24ur. kako se mešali interpelacijo in drnovškovo smrt. nalašč, da malo ublažijo občutek jeze glede izbrisanih z občutkom spokoja/žalosti glede drnovška. to so mojstri manipulacije.

to sem jaz tudi opazil na odmevih. stvar očitno ni omejena na pop tv. grims kr ni mogu utihnat o 'spoštovanju dr. drnovškove zapuščine'. praktično vsako repliko je začel s to floskulo...

(sej grims je LDS, ane? ;))
l'jga

Poldi112 ::

>Počasi me že bo sram da sem SLOVENEC.

Tudi mene je sram, da si slovenec. Ampak hej, očitno se bo treba sprijazniti, da smo nestrpen narod, ki se požvižga na človekove pravice.

In glede na večinsko mnenje v tej zadevi je reči, da je to pridobivanje glasov, milo rečeno, debilno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

djordjevic ::

grims kr ni mogu utihnat o 'spoštovanju dr. drnovškove zapuščine'. praktično vsako repliko je začel s to floskulo...

Ko človek že misli, da so dosegli neko zavidljivo raven hinavščine in da so letev postavili tako visoko, da je praktično ni moč preseči, te presenetijo s takšnimi izjavami.
No grave is deep enough to keep us in chains.

bibip ::

m:Pri nas je bil referendum, da se Izbrisanim potepta njihove človekove pravice. To je zame organizirana kršitev človekovih pravic.
b:Zeh. Ja in? Sam sem na debelo obkrožil proti tehničnemu zakonu. Moja pravica in dolžnost. Kaj pa naj s potencialnimi in dejanskimi izdajalci?
m:Ja, strpni smo pa v toliko, da ljudi ne pobijamo več z golimi rokami, pač pa jim odvzamemo pravico do socialnega zavarovanja in jih potem pustimo umreti.
b:Če ti kaj ne paše, lahko greš. Kamorkoli. Imaš pravico. Noben noče, da umreš. Vsaj tukaj ne. Čudno, da če že čutiš tukaj takšno nastrojenost proti prebrisanim, ne vem zakaj ne greš z vsemi isto mislečimi tja, kjer imaš korenine? Tam boš imel pa vse pravice.
m:Kazen - denarna - je edino kar nekateri folk v teh krajih razume.
b:Ne sodi po sebi. Ni fer do ljudi iz teh krajev.
m: Nestrpneže pozdravi le palica. Če je zavita v dvajsetake še toliko bolj zaleže.
b: In koga bi ti kaznoval, prišlek? Ne kvasi bedarij. Palico bi moral malo probat kateri od vas. Preveč ste se razvadili.
Na kratko: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Poldi112 ::

Kaj, ti misliš da moramo biti kar prišleki, če se ne strinjamo z primitivno obravnavo tujcev.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

bibip ::

Poldi, ne sprašuj neumnosti.

jype ::

bibip, poberi se od koder si prišel.

Ker tu smo sami kleni krapinski praljudje, ti, bedni slovan, se pa poberi nazaj na skandinavski ščit, od koder si prišel, preden so te od tam napodili. So že vedeli, zakaj!

bibip ::

Jure, a veš kaj?
Ne vem, za kaj se imajo/imate? Zase vem kdo in kaj sem in od kod.
Zakaj se bi moral pa pobrat?

poweroff ::

b:Zeh. Ja in? Sam sem na debelo obkrožil proti tehničnemu zakonu. Moja pravica in dolžnost. Kaj pa naj s potencialnimi in dejanskimi izdajalci?

So te pač nategnili, ker ti niso povedali, da o tej zadevi nimaš kaj odločat. Poleg tega so te osušili še za vsoto izvedbe referenduma. :D

b:Če ti kaj ne paše, lahko greš. Kamorkoli. Imaš pravico. Noben noče, da umreš. Vsaj tukaj ne. Čudno, da če že čutiš tukaj takšno nastrojenost proti prebrisanim, ne vem zakaj ne greš z vsemi isto mislečimi tja, kjer imaš korenine? Tam boš imel pa vse pravice.

V bistvu je ravno obratno. US in Kresalova sta rekla, da bomo tukaj spoštovali človekove pravice. Če TEBI kaj ne paše, se lahko pobereš. Za enosmerno vozovnico boš pa že zbral, ne? >:D

Glede korenin je pa tako, da moji predniki izvirajo iz Slovenije. Dokazano. Brat je zgodovinar in je na faksu delal seminarsko nalogo na temo rodovnikov in je prišel daleč v srednji vek, do koder so se pač vodili urbarji. Zadnja oseba, ki jo je lahko identificiral kot prednika pa je imela ime Matthai, zato imam tudi tak nickname.

Če ti ne moreš dokazati svojega porekla pa se vprašaj kaj še iščeš tukaj.

b: In koga bi ti kaznoval, prišlek? Ne kvasi bedarij. Palico bi moral malo probat kateri od vas. Preveč ste se razvadili.

Če sklenem - bluziš na pamet, ne da bi me poznal. Kresalova se je odločila spoštovati človekove pravice in tega ne moreš ustaviti. :D Odločbe bodo izdane tudi, če smešna interpelacija slučajno uspe (pa ne bo, brez skrbi). :D8-) Če bodo fašisti kaj preveč sikali čez policijsko državo, imamo pa slovensko policijo, ki bo znala krepko zavihteti pendreke - tako kot bi jih morala v Ambrusu in Kočevju.

You are pwned completely. >:D
sudo poweroff

poweroff ::

Zakaj se bi moral pa pobrat?

Morda zato, ker smo Slovenci strpen narod, ki se je prekalil v borbi proti fašizmu?
sudo poweroff

USS Liberty ::

Včeraj v Odmevih, ko so kazali razne posnetke z mitingov izbrisanih, se je na njihovih transparentih in plakatih jasno videla cifra 18.305 in to je cifra, ki so jo prebrisani, njihove kolovodje ter razni "mirovni" inštituti vrsto let prodajali javnosti. To cifro so izračunali bivši levi notranji ministri in je bila do pred nekaj dni uradna...

Od kje sploh tej blondinki notranji ministrici sedaj nova hoax cifra 25.671?

Očitno gre za še ene prevaro levice, katere edini namen je, da na hitro v prvih mesecih po volitvah svojo volilno bazo razširi za 25.671 ljudi. Slovenci, ki so pa sedaj v veliki večini razjarjeni nad sramotnimi potezami trenutne vlade, so pa itak kot je že znano kratke pameti in se jih bo, če bo treba, s pomočjo levih medijev pred naslednjimi volitvami spet na led peljalo s kakšno novo "afero" Patria...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

bibip ::

You are pwned completely.

Ja, priznam. Čisto, totalno. Zdaj sem pa razsvetljen.;((
Tvoji odgovori mojim izjavam nimajo zveze. Obrneš zadevo pa tupiš svoje.
Saj malo se mi smiliš, ampak ne preveč. >:D

Morda zato, ker smo Slovenci strpen narod, ki se je prekalil v borbi proti fašizmu?

Strpni smo pa res. Najboljše bi bilo, da bi vse "klene krapinske praljudi" sprejeli v našo državo, Slovenci se bi jim pa pač počasi umaknili. To si mislil?
Fašizem pa rad omenjaš kot Todorović. 8-O

poweroff ::

Predlagam, da čez par mesecev Pahor odstopi, Izbrisanim pa se opraviči Janša.

Od kje sploh tej blondinki notranji ministrici sedaj nova hoax cifra 25.671?

In Centralnega komiteja vendar! Kučan jo je poklical in ji naročil kakšna naj bo prava cifra.

Druga možnost je, da smo kriptokomunistični hekerji vdrli v bazo MNZ in v bazi na hitro nafejkali dodatne Izbrisane.

LOL!

Očitno gre za še ene prevaro levice, katere edini namen je, da na hitro v prvih mesecih po volitvah svojo volilno bazo razširi za 25.671 ljudi. Slovenci, ki so pa sedaj v veliki večini razjarjeni nad sramotnimi potezami trenutne vlade, so pa itak kot je že znano kratke pameti in se jih bo, če bo treba, s pomočjo levih medijev pred naslednjimi volitvami spet na led peljalo s kakšno novo "afero" Patria...

Normalno. V ZDA so liberal biased mediji nastavili Obamo, v Sloveniji pa bodo Izbrisane. Končni cilj je seveda izbris desnice in zavladanje islamokomunistov na celotnem svetu.

BTW, kako kaj vreme v Idriji?
sudo poweroff

poweroff ::

Fašizem pa rad omenjaš kot Todorović. 8-O

Seveda, saj sva v isti komunistični celici. Navodila dobivava pa direkt od Kučana.

Če verjameš. :D
sudo poweroff

krneki0001 ::

Ja tistih dodatnih 7366 pa je na novo zraslo v teh letih. Podobno kot na partizanskih paradah, vsako leto jih je več, pa tabelih tudi, na svetem urhu jih vidiš vsako leto več.

krneki0001 ::

Fašizem pa rad omenjaš kot Todorović. 8-O

Seveda, saj sva v isti komunistični celici. Navodila dobivava pa direkt od Kučana.

Če verjameš. :D


Sej bi ti še verjel, samo si preveč lev celo za kučana.

USS Liberty ::

>>>>>>>BTW, kako kaj vreme v Idriji?

Ko ultra levičarji ostanete brez argumentov in ste v kotu, vedno uporabite eno od dveh stadardnih for: nasprotnika označite za nacista ali pa pišete neke brezvezne žaljivke.

Samo vprašal sem jasno in glasno, zakaj ste ultralevičrji sami izračunali neko cifro, ki ste se jo potem več let držali kot klop in mahali z njo, sedaj ste pa čez noč pogruntali novo cifro? In kot protiargument sem pa dobil žaljivke.

BTW, tistega brezveznika iz AI in Svet na Kanalu A si lahko nekam zatakneš. Če bi v Sloveniji vladali tisti iz AI in sveta na kanalu A, potem bi vladala takšna ureditev, da bi v Sloveniji živeli Darfurci, Slovenci pa v Darfurju.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

poweroff ::

Nimitz, misliš da tako ravnamo?

Če to drži, smo se to naučili kvečjemu od skrajnih desničarjev, ki vsakega, ki se ne strinja z njimi na hitro razglasijo za komunista ali celo terorista.

Samo vprašal sem jasno in glasno, zakaj ste ultralevičrji sami izračunali neko cifro, ki ste se jo potem več let držali kot klop in mahali z njo, sedaj ste pa čez noč pogruntali novo cifro? In kot protiargument sem pa dobil žaljivke.


Ti bom povedal. Država je Izbris naredila nezakonito, neustavno in "v zavetju noči". Natančnih podatkov zato ni bilo.

Dokler ni na MNZ zavel nov veter pravne države in so šli pregledat podatke in ugotovili pravo cifro, ki so jo prejšnje vlade skrivale.

To je Kresalova tudi jasno povedala na tiskovni konferenci. Samo kdor noče slišat pač ne sliši.

Pa ne ti meni z žaljivkami. Pod nos si dobil samo tisto, kar že sam ves čas trosiš. Navajaš previsoke številke, govoriš o hoaxih, zmerjaš z liberal-biased in komunisti... pol se pa čudiš, če se ti kdo postavi po robu. Začni kulturno komunicirat, pa boš dobil več kot kulturen odnos nazaj.
sudo poweroff

bibip ::

Fašizem pa rad omenjaš kot Todorović. 8-O

Seveda, saj sva v isti komunistični celici. Navodila dobivava pa direkt od Kučana.

Če verjameš. :D

:)) Nekako imam zadržke.

Double_J ::

Ali se lahko razpiše ponovni referendum? To bi ustavilo odločbe...
Dve šivanki...

Ziga Dolhar ::

In povečalo račun. Ne bi raje kar uvedli izrednega stanja?

Človek vas mora enostavno občudovat.
https://dolhar.si/

poweroff ::

Ja, najboljše da vojsko pošljemo na ulice. S Patriami. :D
sudo poweroff

krneki0001 ::

Matthai lažeš ko pes teče;
Država je Izbris naredila nezakonito, neustavno in "v zavetju noči". Natančnih podatkov zato ni bilo.

To ni res. Država je preko medijev (TV, radio) pozivala vse te ljudi da si uredijo status in večina si je to tudi uredila, in to 180.000 ljudi. Tistih 18.000 bo pa sedaj nagrajenih, ker tega niso hoteli storiti.

Ustavni sodniki so sicer mleli in "ugotovili" da je bilo to neustavno, ne pa tudi da je bilo nezakonito.

Zgodovina sprememb…

««
5 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ESČP: Slovenija je kršila 8. in 13. člen konvencije o človekovih pravicah (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36679309 (43394) PaX_MaN
»

Najprej so ga izbrisali, nato izgnali, potem je bil ubit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1138695 (7176) Keyser Soze
»

Izbrisani na Evropsko sodisce v Strasbourg! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20614303 (11288) Daedalus
»

Referendum 4. aprila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1038419 (6329) ali3n
»

Zakon o izbrisanih (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46726427 (20632) majcenf

Več podobnih tem