» »

Več divx filmov na DVD-ju - PROBLEM!!!

Več divx filmov na DVD-ju - PROBLEM!!!

roki90 ::

Lep pozdrav!

Moj problem je v tem, da ko zapečem več divx filmov na en dvd so problemi z predvajanjem na dvd predvajalnikih. Poskusil sem že na 3 različnih predvajalnikih in več različnih dvd-jev in povsod je enako:
približno na četrtini ali pa že na začetku filma se začne začne slika zaustavljati v različnih časovnih intervalih.;((
In sicer dvd zapečem v Nero burning rom 6, kot podatkovni dvd brez dosnemavanja.

JOKER ::

Jaz sem imel pred leti, ko sem nabavil DVD predvajalnik podoben primer.
Čeprav predvajalnik ni bil poceni in ni bil neka "kavbojska" znamka se mi je to dogajalo.
Nakar sem zamenjal DVD medij za bolj kvalitetne (Maxell, Fuji) in stvar je delovala normalno.
Morda je pravtako lahko problem pri tebi.
Če pa zadevo že snemaš na kvalitetne DVDje, potem pa ne vem v čem je problem.
Morda bo še kdo kaj svetoval ...
________________________________________________________
Ka te češ ....

kingkong ::

ganimed ::

Vzrokov je lahko več.
Ali ti deluje normalno, če imaš na DVDju samo en film?
Če ti samo en film deluje normalno, potem je nekaj narobe ali z mediji ali s peko.
Kvaliteten medij so ti predlagali že drugi.
Vsak film daj v svojo mapo (folder) in ne peci pri najvišji hitrosti, 4X bo kar dovolj, nismo na hitrostnem tekmovanju.
Predlagam tudi, da za vaje uporabljaš prepisljiv (RW) medij in šele, ko si z izdelkom zadovoljen, ga zapeci na normalen DVD.

jurcek3 ::

jaz sem imel isti problem,potem sem zamenal znamko dvdjou in od takrat dela use ok. probaj zamenat dvdje (DTK-zakon) oz probi z ksnim drugim pekacom zapeci dvd in bos videl v cem je problem, dvdji ali pekac :D
www.gapex.si

AlesC ::

roki probaj upgrejdat player z kakim frišnim FW-jem, pa ne peči dvd-je z največjo hitrostjo. Sam če slika freezne pol po moje je nekaj s kodeki narobe. Če se pa dvd zaustavi in se player matra z branjem pol je pa na dvdju nekaj. Nekateri playerji ne berejo vseh medijev tak ko je treba. Moje osebno priporočilo. Kupi yamado 6700 ali 6800 za deset čukov. Grantirano bere vse medije. Še tiste ko jih računalnik ne more več.

http://www.digital-logic.si/akcija/yama...

http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

Upgrejdi za ta dva vsake dva mesca novi. Podpirata pa vse kar je sedaj, razen HD-ja ne. V vsaki malo bolj založeni računalniški ali video trgovini jih dobiš za okoli 10čukov. tudi divx6 podpirata, čeprav v zgoraj navedenih linkih ne piše tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AlesC ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Divxvid] Quadro predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
37553228 (8053) Spajky
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36862076 (14566) Buffy
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609540506 (51389) GaS
»

[divXvid] Xoro predvajalniki (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Zvok in slika
2059225056 (35562) fr33sat
»

DVD snemalniki s trdim diskom in DVB-C (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9522595 (9810) Yossarian

Več podobnih tem