» »

[DivXviD] Yamada predvajalniki

[DivXviD] Yamada predvajalniki

««
92 / 93
»»

solatko ::

Zakaj meni Yamada 6600 odlično bere vse DVD-je, ne prepozna pa CD-jev - nobenega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

psytoma ::

Bi kdo lahko povedal kaj bi lahko crknalo pri mojih zvočnikih Genius sw 5.1 5005, ki sem jih imel priklopljene na yamado 6800 . Praktično čez noč so crknali.

LexLuthor ::

Bi kdo lahko povedal kaj bi lahko crknalo pri mojih zvočnikih Genius sw 5.1 5005, ki sem jih imel priklopljene na yamado 6800 . Praktično čez noč so crknali.


Je bila tisto noč morda nevihta zunaj?

MajorM ::

Je že kdo razmišljal o tem da bi predelal Yamado 6800 da bi namesto CD imela priključek za USB?
Jaz tako napamet menim, da bi moralo iti že z navadnim IDE na USB konverterjem...
Ker predvajalnik je tako dober da ne želim kupiti novega, le CD je postal glasen.

GUFY ::

Jaz imam pa problem, ker mi moja Yamada 6700 vedno javlja, da je DVD plošček iz napačne regije, negeleede na to katero regijo nastavim v meniju, ima kdo kakšno ideja kaj mi je storiti?

Lucio ::

Zpam da ti to kaj pomaga.

Codefree Information on DVX-6700
1. Remove CD/DVD
2. Press „Setup“ and move with arrow keys to “Preference Page” option
3. Press 1,3,7,9 on remote control
4. Now use Up/Down keys to select the regioncode you like, „0“ means codefree
5. Press “Play/Select” to save
6. Press “Setup” to leave setup

Primoz78 ::

Če se komu kje valja daljinc od Yamade 6700, se toplo priporočam.


Kontaktiraj me na primoz78@siol.com mam pokvarjeno Yamado 6700 pa daljinca ne rabim...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

OmaDesala ::

Ce kdo kupi delujoco Yamada 6600 naj me kontaktira na ZS

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmaDesala ()

GUFY ::

Lucio hvala sedaj mi dela brez problemov.

Lucio ::

GUFY: me veseli da sem ti bil v pomoč. Mogoče drugič potrebujem jaz... zato smo tukaj :)

madmitch ::

Če se komu kje valja daljinc od Yamade 6700, se toplo priporočam.


Kontaktiraj me na primoz78@siol.com mam pokvarjeno Yamado 6700 pa daljinca ne rabim...

Lp Primoz


Maš e-mail.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

urbybaby ::

punca je po nesreči nekako aktivirala parental .... na svoji yamadi 6800. Navodil seveda že dolgo ni več pri hiši. Sedaj ne more gledat nobenega DVD-ja. Tudi na tovarniške nastavit ve se ne da povrnit.

Če se prav spomnim je bila v navodilih univerzalna koda. A jo mogoče kdo ve, ali kje bi jo našel. Na raznih forumih nisem našel nič.

Hvala

rambo013 ::

Mene zanima a obstaja Fw za yamado 6600, kater podpira h2dvd filme. Mam enga pa kar neki šteka. Za odgovore se vam zahvaljujem.
Lp

rambo013 ::

Bom popravil moj zgornji post. Mislim da je ime FW multisub sicer pa ko sem pod setupom pritisnil 1369 mi je spisalo tole:
verzija 05.00.03.05
sub.ver 00.00.00.01
8032 05.00.03.05
servo 04.05.01.00
risc 05.00.04.04
dsp 03.03.02.33
Upam, da sem sedaj bolj razložil, če pa ima kdo rešitev za moj problem naj mi prosim pomaga.Zanima me pa tudi ali je ta zadnji oz. najboljši FW za mojo škatlico, k drgač dela bp.
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rambo013 ()

BaTeMaN ::

Leta 2006/06 sem imel FM Yamada6800_v4A. Za YAMADO 6800. Zdaj, nimam te datoteke da bi spet flashal. CD nimam pojma kam sem dal.
Zadeva je včeraj ripnila.
Mi kdo lahko pomaga.

Mail: mofoslo@hotmail.com
less then zero

fitipaldi ::

A ima mogoče kdo tole znamko yamada Chili DVD-MX305 CU

majstor ::

Prodam Yamado 6700! Dela vse, bere vse cd-je, zadni firmware gori ki bere prakticno vse.
Prodam za 20€!

Ce koga zanima: majstor@email.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: majstor ()

roberro ::

Pojavile so se mi težave z daljincem za Yamado 6600. Če ga imam usmerjenega proti predvajalniku, mi občasno začne kar sam "pritiskati" določene tipke (ponavljanje ipd.).

Zato bi prosil nekoga, ki mu je Yamada 6600 že "izdihnila", če se mu nabira prah na daljincu, da me kontaktira na email roberro@volja.net ali preko ZS.

frajo ::

Iz daljinca vzemi ven baterije in razderi narazen z kakšnim "šrajfencigrom" ali pa nožem odstrani gumo tipkovnice potem pa operi pod toplo vodo in dodaj malo ceta na tipkovnico in plato pa mal z prsti podrgni ne premočno, tako da odstraniš vso umazanijo v večini primerih je zelo mastno tam spodaj. Ko si z cetom odstranil umazanijo operi z vodo in posuši z fenom ne na ful vroče!! potem pa spet sestaviš daljinca in mora delat( namesto ceta in vode pa lahko uporabiš tudi močan alkohol jaz večinoma uporabljam cet) Če ni kaj z elektroniko narobe ti bo delal brez problema, sem jih že veliko tako zrihtal!
:)
Poiskusit ni greh, če ne bo delal po potem poiščeš kakšnega univerzalnega tudi laufajo!

mimi-ka ::

Zdravo! naj mi gdo pomaga pri tej težavi, še nekaj dni nazaj je naša Yamada delala popolnoma ok. Potem pa sem nekaj nehote stisnila ne vem kaj in sedaj se mi ob predvajanju čez čas film ustavi in ne gre naprej in to pri vseh formatih. Poleg tega je na tv vezan tudi hišni kino Philips LX7100 SA ta a ne dela od takrat kot Yamada samo, da ta ima zvok in slike nima,kadar se predvaja film iz kina. Če pa gre tv skozi kino deluje.
Kje in kaj sem ga ušpičila prosim in hvala za pomoč!?

Hvala

sk7744 ::

Pozdravljeni!
Zanima me, če je kdo imel podobno izkušnjo.

Sem lastnik predvajalnika Yamada 6800X, ki ga imam vezanega na hišni kino. Star je malo več kot dve leti, pred kratkim pa sem opazil, da mi pri določenih filmih več ne predvaja govora, vsi efekti pa delujejo brez težav.

Opazil sem, da mi to dela samo pri filmih z AC3 avdio formatom pri 448 kbps.

Zanima me, če je to okvara predvajalnika in je najbolje, da se menja, ali pa je to kakšna druga napaka?

Hvala vsem za morebitno pomoč.

Davidf1 ::

Meni je crknil napajalni del. Zdaj me pa zanima, če je kje kakšna shema vezja in elementov na netu, da bi videl kako pa kaj. Itak mam skurjeno varovalko, zdaj sem pa neki probaval, pa je šlo še neki :)

damjan11 ::

Davidf1@
Povej kateri model je... imam doma 3..4 yamade za konce. Ali pa kupim dvd enoto.

Davidf1 ::

dvx-6700

Davidf1 ::

Rabim pa tole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Davidf1 ()

damjan11 ::

Uff nimaš sreče... imam 2x6800, 1x6600 in 1x6700 ki pa je še v uporabi. Sem pa siguren da bi ti nekdo ki ima malo pojma o elektroniki zrihtal usmernik iz 6800ke.

Tega:


Sem pa iz Savinjske
cena ? 7.92e

Davidf1 ::

Mah saj bi jaz to sam malo zrihtal, samo če bi bila kje kakšna shema tega vezja.

damjan11 ::

pa to nimaš kaj rihtat, sej ti piše kateri kabel gre kam... kateri je zemlja in kolika je voltaža.
Gledaš svojega in mojega... priklopiš in dela. Samo kabel moraš malo preurediti. Ti dam še kabel zraven in samo nalotaš pa je to to.

Davidf1 ::

Jah, to je men mal daleč, pa tud ni mi tok nujno, ker bolj gledam na računalniku filme. Bi pa zrihtal tega in dal punci, sam je treba mal preštudirat zadevo :)

LP

BCSman ::

Imam yamado 6800 in kar naenkrat ne bere več dvd+rw. Loading...in potem napiše "no disc".
Kaj bi blo narobe, saj dvd-rje in cd-je še vedno bere?
(probal sem dva različna dvd-rw in pri obeh enako)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

Alamar ::

Meni je tudi pred časom točno tako naredila. Pač sprijazni se, da so tile divx playerji potrošna roba, ki se kaj kmalu pokvari in kupi nov player. Kje so časi, ko je videorekorder zdržal 20let.:|

damjan11 ::

Optična enota ke na koncu ali pa je fuč....

schurda ::

... kar ni velike razlike.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Majstoreee ::

Ali mi lahko kdo pomaga? Doma imamo Yamado 6700, ki je vedno delala super. Priklop na TV je bil preko scart-scart kabla. Zdaj smo se preselili, s tem da sem sam v osebnem avtu prevazal komponente, hi-fi, tv, yamado, zvocnike in podobno (da ne bi kak sorodnik tega naokrog prevazal v kaksnem kombiju, kjer bi vse letelo po luftu).
V glavnem, pri ponovnem priklopu s scart-scart kablom (kabel neposkodovan) se mi na televiziji (nek sony, drag kot zafran pred nekaj leti) prikazeta dva zaslona yamade, s tem da ima prvi (na levi) odrezan levi del, drugi zaslon (na desni strani) pa ima odrezan skrajni desni del. locnica med zaslonoma/slikama je tako na sredini televizije. vertikalno je slika ok (ni spresana ali razpotegnjena), problem je samo v horizontali. Probal z vsemi scart prikljucki na TV-ju, sel cez vse mozne nastavitve na TV-ju, pa nisem uspel popraviti. Hecno je, ker gre za isti player, isti kabel in isti TV. Ne vem zakaj bi bilo kaj narobe (hardversko) z yamado, ker so cisto vse druge stvari lepo prestale selitev - brez problemov, itd... v glavnem, nimam pojma!

Ali kdo od vas pozna resitev oz. ima vsaj idejo, kaj bi lahko bilo narobe? Hvala!

Han ::

Si že poskusil resetirati Yamado na tovarniške nastavitve ali pa naložiti drug firmware?

Sposodi si kakšen drug predvajalnik, da se boš prepričal, kje je napaka - ali v TV ali v predvajalniku...

Majstoreee ::

hm, glede firmware-a nisem preprican, zakaj bi ga na novo nalagal. ce je do zdaj delalo ok, in se v bistvu ni nic spremenilo (isti tv, kabel, itd.), ne razumem, kaj bi mi sprememba firmware-a koristila?
kako pa se yamado resetira na tovarniske nastavitve? a je to preko menijev al gre za hard-reset?
sicer pa sem probal z video-rekorderjem (in istim scart kablom), pa je vse stimalo, tako da sem nekako mnenja, da TV in kabel nista krivca...
hvala za pomoc!

Alamar ::

Verjetno so se kakšni kontakti na Yamadinem Scart vtiču razmajali. Malo poglej, če kaj ne štima.

Han ::

Yamado resetiraš prek menija - malo poglej za "Factory defaults"...

gyga ::

Zivjo

Na internetu sem nasel nek upgrade za Yamado 6800x in po upgrade-u se mi ne prikaze nic - black screen.

A se da se kaj narediti, ali lahko kar vrzem v smeti?

Lp,
G
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Han ::

Si za 5 minut izklopil Yamado z napajanja? Lahko poskusiš flešnit še enkrat, na slepo... Drugače pa servis ali smeti.

gyga ::

Je bila odklopljena iz napajanja. Ne da se narediti nic, saj ko vklopim se na display-u e prikaze nic, kot da ni napajanja, na TV ekranu pa black screen.

Kaj lahko naredijo na servisu? Kje sploh je servis? Kupljen je bil v JAE-tu. JAE-ta pa ni vec...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gyga ()

Majstoreee ::

Alamar & Han, hvala. Bom pogledal in porocal.

Han ::

Na servisu flešnejo čip direktno - Yamado priklopijo na računalnik... To načeloma lahko storiš tudi sam, če imaš primerno opremo. Mogoče ima kdo kaj takega doma, sicer pa malo poGuglaj.

LexLuthor ::

Jaz imam en tak kabel, samo je prilotan na Yamado. Sem že flashal pred leti... Potrebuješ COM port na računalniku in neki programček, ne vem kako se mu že reče.

Še najbolje, da neseš na servis :)
www.pasice.si

gyga ::

Kje pa imajo servis za yamado?
Koliko stane kaj takega?
Bi bil kdo s foruma pripravljen to popraviti, seveda za denar.

Han, LexLuthor, hvala za odgovore.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Han ::

Vprašaj Comshop, ki je pohopsal JAE. Preveri, če v Trzinu še obstaja MODUL servis. Tam so znali popravit marsikaj.

LexLuthor ::

Če vse variante odpovejo, mi pošlji ZS
www.pasice.si

damjan11 ::

Je bila odklopljena iz napajanja. Ne da se narediti nic, saj ko vklopim se na display-u e prikaze nic, kot da ni napajanja, na TV ekranu pa black screen.

Kaj lahko naredijo na servisu? Kje sploh je servis? Kupljen je bil v JAE-tu. JAE-ta pa ni vec...


Vem, da so to fantje včasih za dva piva popravli...seveda z kablom in PC-jom. Poglej par strani nazaj, se mi zdi, da piše to tu na forumu.
Če pa ne bo šlo, bi se pa priporočal za Yamado...rabim cd enoto :(
Ali pa slikaj noter plato, mam sigurno kakšno za par eurov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damjan11 ()

Cwetto ::

Kje se še da dobit firmware za Yamado 6600. Noben link na teh straneh foruma ne dela več...
Ma kdo od pypsa še to kje na disku?

Cwetto ::

Sem našel novo stran od P.Y.P.S.-a, če bo še koga zanimalo:
http://pyps.izisplet.com/
««
92 / 93
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724304 (8918) bizi72
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870604 (18423) koks2005
»

Yamada 6800 X PLUS

Oddelek: Zvok in slika
424983 (3074) pingec
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14525820 (13155) podtalje

Yamada 6700

Oddelek: Kaj kupiti
302185 (1811) Stepni Volk

Več podobnih tem