» »

[divXvid] Xoro predvajalniki

[divXvid] Xoro predvajalniki

««
4 / 42
»»

polde03 ::

Sej jest to vem da mora met film tak kodek, pa sem probu s tko zakodiranmu filmom pa ni delal, pa sem sprobu še enga pa tud ne. Pol sem pa probov na Yamadi 6600 pa sta oba filma čist lepo delala na 5.1. izhodu. Ampak sem se zdej že mal navadu, pa prklopm zvočnike prek TV, da vsaj vufer pa dva zvočnika delata (2.1 izhod), ker drgač delata sam dva satelita. Na DVD pa zadeva dela, tko da 5.1. izhod na Xorotu dela . Povej pa mi kakšen FW maš če ti izhod dela pa kje si ga dobil.

Hvala za odgovor

zavajon ::

@Zlatorog
Ko nastavim na NTSC se mi slika menuja raztegne po višini in popači, tako da tisti pravokotnik menuja postane trapez. Je tudi pri tebi tako?
Sprašujem zato, ker bi rad vedel, če je to stvar TVja ali xorota.

Pa še nekaj opažanj glede xoro 415, ker sem že tukaj.

Slika je dobra.
Daljinec je problematičen, ker ga moraš dobro centrirati, da prime.
Tudi mene najbolj moti pomanjkanje zooma 1,5x.
Do sedaj mi ni prečital enega DVD-R in enega DVD-RW (nisem naredil full erase, kar predlaga nekdo zgoraj).
Podnapisi so majhni in previsoko, vendar je font lep in dobro čitljiv. Na mojem 72cm TVju tudi velikost zadostuje. So pa večji kot tamali na yamadi 6600.
Podnapise moraš naložiti pred predvajanjem, če niso točno tako poimenovani kot datoteka filma, tudi oznake za jezik (.sl.) ne sme biti. Zato pa je vseeno, kakšno je ime ali končnica datoteke s podnapisi.
Nima problemov s packet bitstream.
Predvaja mi en film dolžine 1.6GB, katerega yamada 6600 ne požre.
Pri divx slabše kvalitete je slika vseeno boljša iz TV out (uporabljam ffdshow dekoder), ker napake (kockice, maroge,...) niso tako vidne. Očitno nima toliko filtrov kot ffdshow.

lp

miceni ::

Hmm, glede na to, da nas je že polno ki imamo tega xorota, me res zanima. komu dela AC-3 5.1 (6 kanalni) zvok preko 5.1 analognih priključkov na XORO 415 ?

Če prav razumem ima polde03 isto težavo kot jaz: ne dobiva 6 kanalnega zvoka iz DIVX-ov. Na tehnični podpori xorota v nemčiji so:
a) polpismeni bedaki (z njimi komuniciram v angleščini), ko jih nekaj vprašam, mi vedno odgvorijo nekaj drugega

ali

b) ignorirajo moje direktno vprašanje zakaj ne dela 6 kanalni zvok.

Zgleda, da ta xoro ne podpira 6 kanalnega zvoka v divxih. Razlika med stereo in AC-3 pa je takšna, kot razlika med 10 cm televizijo in 5 m projektorjev, skratka, gromozanska.

lp, Miceni

sotlerx ::

Do I need special equipment to play DVD-Audio and 5.1 Music titles?

DTS Entertainment DVD-Audio titles can be enjoyed on any DVD player. To experience the incredible 5.1 surround mixes on these DVD-Audio and/or 5.1 Music Discs, all you need is a DTS-capable 5.1 sound system… consisting of a DVD player, a 5.1-channel receiver, plus 5 speakers and a subwoofer.

Tole vam pošiljam v angleščini Polde03 and Miceni
LP
sotlerx

sotlerx ::

Miceni - Polde03
Samo eno vprašanje bom zastavil,ali ste Xorota povezali z optičnim kablom na
Digital Dolbi reciver??? Mogoče boste takrat dobili 5,1 Home digital zvok seveda
vufer mora biti obvezni vključen, pa ne preglasno zaradi sosedov.
LP
sotlerx

e-marko ::

Onadva bi rada zvok iz analognih priključkov, ki so zadaj na predvajalniku. Če so tam, potem morajo delati. Razen če xoro zna dekodirati DD zvok samo pri dvd-videu ne pa pri divixih z 5.1 zvokom. Potem je to problem...
LP
...somebody, somewhere...

BigFoot ::

Mene pa zanima ce je ze kdo probal Xoro-ta povezat na DD/DTS ojacevalec preko opticnega ali pa koax kabla? Ker cez nekaj casa si mislim nabavit nov 5.1 sistem (Logitech Z-5500), in mislim svoj DVD/DivX predvajalnik ki ga bom kupil na zvocnike povezat preko opticnega kabla (PC pa preko koax). Se pravi, ce DivX filmi z AC3 5.1 delajo normalno preko opticnega izhoda.

megla100 ::

Tukaj sta dve sliki, ena brez zooma in ena z 2x zoomom.
Upam, da sem slike pravilno prilepil!

megla100 ::

Še linka do slik

sotlerx ::

BigFoot
Jutri dobim Xoro 415 in javim če dela z optičnim kablom.Do zdaj sem imel Yakumo DX4
in sem imel povezano z koaksilnim kablom DVD na Dolbi Digital reciver in se modra lučka
prižgala samo takrat, če je Dvix film bil posnet v AC3 5,1 samo . Yakumo nima 5.1 izhod.
Seveda efekt ni bil ta pravi, ma je delalo.Da AC3 5.1 dela, Xoro mora biti povezan na Dolby reciver.Xoro ima in dolbi Digital in DTS izhod.
LP
sotlerx

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sotlerx ()

sotlerx ::

Troy.(2004).CD1.iNTERNAL.DVDRiP.XviD.AC3-TLF.avi
Troy.(2004).CD2.INTERNAL.DVDRIP.XviD.AC3-TLF.avi
Če imaste taka dva filma posneta in zapečena na DVD medij, AC3 5,1 mora špilati
na vseh playrih ki so povezani na dolbi digital reciver z optičnim ali koaksialnim
kablom, če pa player(XORO) ima Dolbi Digital in DTS izhod toliko bolje ker je v tem
primeru in slika in zvok precej boljši.To je vse preizkušeno .
LP
sotlerx

girisan ::

Tud jest mam probleme s temu 5.1. zvokom. Če mam prkloplene zvočnike (Genius) na Xorota na AC 3 5.1. izhod mi delata samo dva zvočnika (pa sem sprobov DVD-je pa Divx...) Če pa prklopm un left pa right izhod na Xorotu mi pa delajo vsi zvočniki. Sam to je potem stereo zvok, ane?

miceni ::

EVo, končno prihajamo do bistva težave pri xorotu:


XORO ne zna predvajati AC-3 zvoka iz DIVX-a (na DVD-ju dela) preko ANALOGNEGA 5.1 izhoda (ne mislim koaksialnega in ne mislim optičnega)
Zvok, ki pride iz 5.1 analognega izhoda je čisto navaden stereo, kar pomeni , da ves zvok, ki bi moral biti razcepljen v 6 kanalov, xoro predvaja na dveh kanalih, na sprednjih zvočnikih. Take so moje izkušnje. Zelo bi bil vesel, če bi kdo rekel, da njemu dela 5.1 kanalni zvok preko analognega izhoda.

LP, Miceni

Zlatorog ::

ZAVAJON !

Meni se slika ne popači, pravokotnik ostane pravokotnik.
Ob preklopu na NTSC je naprej za en trenutek slika ČB, potem pa je normalna barvna (imam SONY TV)

sotlerx ::

miceni
Dobil Xoro -ta, testiranje končano in moje ugotovitve so sledeče.
Lahko ti povem da AC3 5,1 dela in to zelo dobro in sem zadovoljen.Ali imaš Dolbi Digital
reciver?
Xorota sem povezal z optičnim kablom in če je zvok AC3 5,1 se mora lučka( modra) na
reciveru prižgati(prižge se tudi če player povežeš z koaksilanim kablom).
A si dobil test CD Opel Astra za zvok.Ko sem probal ta CD , sem mislil da sem v
KOLOSEJ-u.Taki efekti so.Ja , meni dela vseh 6 zvočnikov.
Drugo, če imaš CD1 in CD2 (1film) zapečena na DVD mediju, najprej mi ni pokazalo
podnapisov,kasneje sem ugotovil da DVIX filme trba nastavit in to vsako mapo popsebej.
Fonti so zelo v redu(isti kot manjši od P.Y.P.S.-ov) in zelo dobro so centrirani.Berejo se
normalno in kot eni trdijo da so previsoko.
Končna ocena ZELO ZADOVOLJEN Z VSEM. Testiranje se nadaljuje .
LP
sotlerx

PantherEar ::

problematika 5.1 iz nemškega foruma

http://www.dvdboard.de/forum/showthread...

dariba ::

Lep pozdrav!
Zanima me, ce kdo ve, da ko namestis na playerju HSD 415 firmware 4.1.46.4b1, potem ne mores playerja nikoli vec upgrejdati. Tako so mi namrec pojasnili v trgovini, kjer to delajo. Zanima me tudi, od kod je ta upgrade, saj ga na uradnih straneh Xoro ni.
Hvala za odgovor in LP Dare!

PantherEar ::

5.1 je nekoč izgleda deloval
link na dvdboard

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Davor281 ::

Dariba!

Ne vem če je to glede firmware-a 4.1.46.4b1 res. Sam sem namreč ta firmware naložil, kasneje brez problemov naložil najnovejši z nemške strani Xoro, se spet vrnil na tega in nazadnje naložil firmware 4.1.46.4, ki sem ga snel z madžarske strani Xoro.

Vsakič sem tudi preveril verzijo firmware-a in vedno mi je izpisalo tisto, ki sem jo naložil.

Če se ne motim je verzija 4.1.46.4b1 na FTP strežniku Acord92.

Če pa bi še kdo hotel verzijo 4.1.46.4, je povezava tukaj:

HSD310
http://xoro.ush.hu/support/hsd310v41464...

HSD415
http://xoro.ush.hu/support/hsd415v41464...

Za HSD415 ne morem ničesar garantirat, ker imam HSD310.

ENjOY!

BigFoot ::

sotlerx, hvala za odgovor. To je vse kar je mene zanimalo, ker navadnega 5.1 izhoda ni mislim uporabljati. :D Sedaj imam pa še eno vprašanje. A z Xoro-m slucajno dobiš optični (ali pa koax) digitalni kabel?

robertto ::

Tako. Tudi jaz sem testiral analogni izhod 5.1 in to z različnimi datotekami. ugotovil sem da DVD, VCD in MP3 delajo normalno v 5.1 zvokovju samo DIVX ne špila 5.1, ampak samo 2.1. Ali je to kakšna napaka FW-ja ali pa je to krivda samega 5.1 dekoderja. Kaj mislite vi?

girisan ::

Men pa tud Mp3-ji in DVD-ji ne delajo na 5.1. izhodu. A je možno da je to zarad upgrejda???

sotlerx ::

Big Foot
To je edina napaka pri XORO-tu da ne dobiš optični kabel,niti evro skart za koaksilani
kabel pa je zraven .No jaz imam najcenejši optični kabel in dela vredum ker ga dobiš
tudi 20000 sit.Če imaš ojačevalec ali reciver z FM 5,1 mora delati super in vseh 6
zvočnikov dela.

Robertto
Če si probal to kar si napisal in ti 5,1 dela potem še probaj poiskati kašen Divx film
ki ima CD 1 in CD 2 ampak mora biti posnet v AC3 5,1 in Divx predvaja v 5,1 tko kot
DVD , SVCD in MP3.Pr tej zadevi AC3 5,1 jje pomembno da DVD Dvix player ki potpira
Dolby digital in DTS mora imeti ojačevalec ki spet ima dekoder in predvaja Home theater
zvok.
LP
sotlerx

robertto ::

Imam Blade 2, ki je posnet cd-1 in cd-2 in ima AC3x5 zvok, ampak mi vseeno ne spusti 5.1 skoz. Butasto se mi pa zdi, da VCD im mp3 predvaja v 5.1. Logika, če je divx posnet v MP3 zvoku bi moral špilati ,če pa MP3 glasba gre. Pri VCD pa sem opazil da je govor močnejši in sem bolj prisluhnil pa mi center špila,pol sem pa šel še sorounde poslušat pa glih tako špilajo, woofer pa prav tako,ko mi pri DIVX ne.

sotlerx ::

robertto
Blade je ta pravi film če je Dvix.Še enkrat.Iz Xorot-a tam kje piše 5,1 povežeš vsse
zvočnike na Digitalni Dolby reciver ali ojačevalec spet na reciveru je poseben uhod
in tam tudi piše 5,1, iz zvočnokov pa je povezano posebej na Digtalni reciver.To zadeva odzadi.Od spredaj Digitalnega recivera pa pritisneš tipko ki na njej piše 5,1 in vsak
medij CD Dvix SVCD DVD in tako naprej če je film posnet v tehniki 5,1 moraš dobiti
tudi tak zvok ven iz naprave XORO DVD Dvix.Ali sem bil dovolj razumljiv.
FW sem dobil že gor tako da mi ni bilo treba ga iskati in sem zelo zadovoljen z nji.Xoro so
mi poslali po pošti iz Maribora Rolan d.d.
LP
sotlerx

polde03 ::

sotlerx dej mi ti povej, kako maš ti povezan Xoro-ta pa TV, ker jest ga mam prek skarta, pa mu mogoče to mal zjebe sistem. Sem pa ziher da mam vse skup prov prkloplen, sej mi zadeva dela, če maš notr DVD film. Pa bod faca pa probej zvrtat ker FW maš gor, sej je nek že napisan, kako se to zve. Bi ti bil zlo hvaležen.

Hvala

sotlerx ::

Polde03
FW sem dobil že naložen na XORO-ta, naziv pa je HSD415.ROM .Sprejemnik imam povezan
z TV-jem tudi Z EVRO Scartom,na ojačevalec pa tudi optični in koaksialni kabel.
Brez ojačevalca ni Dolby Digital (AC3 , 5.1 ) prostorskega zvoka.
Ali imaš ti ojačevalec,iz tvojega razlaganja še zmiraj ne to ne vem, če ga imaš povej
kakšen je in kaj ima odzadi vse za priklop zvočnikov, ker to je zelo pomembno.
Če sem v pomoč me veseli.
Še nekaj bi povedal,če je muzika v STEREO teh. in če nimamo stereo zvočnikov, efekt
sterea ne dobimo iz zvočnikov(tako je tudi z DOLBI DIGITAL (AC3 - 5.1)sistemom.

Lep pozdrav:P
sotlerx

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sotlerx ()

polde03 ::

Zraven Xorota sem kupu še 5.1. zvočniški sistem od Mercuryja. Zadeva dela, ker sem šel po Yamado 6600 da sem sprobov kera zadeva mi ne dela, pa tm čist lepo vse špila na to zadevo. K vseh 6 zvočnikov dela je to res hud zvok, pa tud kr dobr bajto trese.

sotlerx ::

Polde03
Spet mi nisi odgovoril ali imaš ojačevalec in kam maš priklopljen povezan XORO.Če ti dela
na Yamadi še bolj bi moralo delati na XORO-tu,ker menim da ni bil zastonj izbran po reviji
izbran za najboljši player v tem rangu.
sotlerx

cryptozaver ::

Prosim za en nasvet. Sem zagrizen privrzenec stereo sistemov ampak za kaksen film pogledat bo pa treba dokupit en surround. :)

Torej ze imam kar dober stereo hi-fi in bi ga rad obdrzal kot REAR. Kupil si bom se xoro DVD.

Rabil bi samo se center, 2x back in eventuelno bass zvocnik. Potem pa se ustrezen procesor in ojacevalec za center in back. (Rear ze imam predvidevam da procesor premore izhod, BASS pa je itaq ponavadi aktiven)

Kaksen nasvet za manjkajoco opremo? Hvala

robertto ::

Jaz nimam receiverja ali ojačevalca. Jaz ti govorim za analogni izhod 5.1, na katerega imam povezan zvočniški sistem. Pri opisanih medijih mi špila 5.1 samo pri divx ne. Pa še nekaj. Ni važno ali je dvd posnet v .51 ali stereo, ker mi špilajo vsi zvočniki.

miceni ::

Danes sem flashal xorota 415 z zadnjim firmwareom iz madžarske podpore, in 5.1 kanalni zvok preko analognega vhoda še vedno ne dela. Ne morem sprobati optičnega ali koaksialnega izhoda, ker mi receiver ne podpira tega.

Očitno bomo še morali počakati, da bodo pri xorotu kaj novega naredili. sem pa opazil, da na njihovi uradni spletni strani ni več firmwareov za xorota 415. Mogoče bodo le kaj naredili. Do takrat pa moramo bombardirati njihov support z zahtevo po normalnem delovanju zvoka. Pa tudi več stopenj zooma bi koristilo.

aja mimogrede, tale ESS-2 čip ki je v xorotu zmore res čuda, zgleda da se da marsikaj potegnit ven, če bi le kdo znal kako :-)

LP, Miceni

robertto ::

Imam še eno vprašanje. Kaj je narobe, ker mi vsi divx filmi, ki so posneti v ac3x5 avdiu zatikajo. Tako ,da je stvar moteča.

polde03 ::

Solterx jest nimam posebej 5.1. ojačevalca ampak mam tko kot robertto pa miceni pa verjeten še kdo vse skup prkloplen preko analognega 5.1. avdio izhoda na Xorotu s tremi činč kabli na voofer, k tko more met svoj ojačevalc, če je zato narjen, ta pa ma pol še pet izhodov za zvočnike (4 satelite + center). Problem pa je, k zadeva na dvdjih (kupljen film) dela, če pa daš noter divx film z 5.1. ac3 kodekom pa zvok ne dela. če pa prklopš voofer na yamado pa vsi formati čist lepo delajo v 5.1 sistemu. Tko da je verjeten problem kle v firmwareju. Kr se pa filmov tiče mam doma vsaj 5 takih divxov, k so narejeni na 5.1. zvočniški sistem (national treasure, oceans 12,...), ki na jamadi vsi lepo delajo tko kt je treba, tko da se glede tega ni za bat. Mi je pa na xorotu zlo všeč slika, pa tud podnapisi niso slabi, ker drgač bi ga že zamenjal za yamado, je pa še en problem, k se trenutno yamado kr dost težko dobi.
Jest upam da sem ti sedaj odgovoru na tvoje vprašanje, drugač mi morš pa bl točn (tko da te bo vsak butl razumu) povedat kaj hočeš da ti jest razložim, k nisem glih strokovnjak za elektriko pa včasih ne vem kaj kkšna taka dost strokovna beseda pomen, znam pa kable prov povezat, ker če na Xorotu piše fl , tko pa tud na vooferju, ne bo zadeve ke povezal k piše kj druzga.

sotlerx ::

polde03
Ja, zdaj te razumem .Moram te vprašati samo še to, če si pogledal sliko povezave katero
imaš v navodilih v slovenščini, povezava 5,1 prostorskega zvoka.
Priznam in tega še nisem naredil da bi povezal XORO z vuferjem.
Ugotovil sem, da res mora biti nekaj narobe , ker meni delajo samo levi in desni pri povezavi na ojačevalec ki je posebna komponenta.Oprosti za moje strokovne razlage.
Ko ugotovim kaj je narobe poročam.
LP.
sotlerx

megla100 ::

Če ima kdo preveč časa, je tu link do urejevalnika firmware-a za ESS Vibrato II!
http://pdx77.tripod.com/patcher_3_1_1_e...

cryptozaver ::

Polde03. Priznam da sem mal out zato me zanima neki. Ce prav razumem tvoj post, mas ti XoroDVD ki je prkloplen na navaden Hi-Fi. Pol mas pa se povezavo na aktiven voofer in 4 samostojne satelite kar direkt iz playerja. Right?

Torej je naprimer tale sistem + XoroDVD + stereo Hi-Fi zadost???

polde03 ::

SOTLERX
Se prav da maš ti pol iste probleme, kt pa vsi ostali tuki z zvokom, kr pomen da zadeva ne dela nobenmu kle gor. Sm pa že upov da zadeva dela, ker pol bi lahko zadevo hitr zrihtal. Tko bo pa mal za počakat. Hvala k si se vsaj trudu z mojimi problemi. Sej kr se štroma tiče sej kr neki poznam, poznam tud koncep Home cinema. Zvočniki so prklopljenni prov, pa tud vufer ma svoj dolbi digital ojačevalc. Sej k sm reku, da ne poznam strokovnih besed, sem bl mislu na to, da ne vem, kaj si ti delu z optičnim in koaksalnim kablom. K sem ti napisu da mam 5.1. zvočniški sistem, pa sem predvideval, da je logičn da je ojačevalc zravn in da nisem kupu sam 6 zvočnikov pa jih prklopu direkt na Xorota vsazga na svoj izhod.

polde03 ::

Cryptozaver jest mam Xorota prkloplenga prek analognega 5.1. izhoda brez kkršnega koli ojačevalca al kkšne druge komponente direkt na vufer. Vufer ma glih tak vhod z enakimi oznakami in svoj dolbi digital (5.1.) ojačevalec, s kerga pa pol prek navadnga kabla za zvočnike prklopš ostalih 5 zvočnikov. Zdej kukr jest razumem maš ti en navaden (stereo) ojačevalc, enga bi si pa še kupu zdej bi pa rad z njega potegnu 5.1. zvok. Ne vem čist kako ti bo to ratal pa al je to sploh izvedljivo. Še nikjer nikol vidu. Je pa en nek na slo tech forumu napisu, da je z dvema ojačevalcema naštimu doma 6.1. zvok. Sem se pomatru pa ti zbrsku MARIO18:,,jest pa 6.1 zvok: 2 glasbena stolpa, en par rač. zvočnikov, ter vofer od creative 2.1 in mam čist zvok in zelo glasno Sam kablov je preveč" Upam da sem ti s tem odgovoru na tvoje vprašanje.

krho ::

@megla100:

bom govoril s sosedom, če bi žrtvoval svoj predvajalnik. Če ga bo, potem bom povečal velikost pisave.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

sotlerx ::

polde03
Ali lahko preveriš na Yamadi v nastavitvah za zvočnike če se dajo nastavit vsi zvočniki
to pomeni levi desni front , sateliti , center in vufer. Pri XORO-tu sem opazil pri
nastavitvah zvočnikov se da nastavit samo levi desni front (to meni dela) ostale nastavitve pa se ne dajo nastaviti .
DTS (digital theater sistem)pa mi dela super(to pomeni vsi zvočniki) in tole je glavno da dela.Za 5.1 pa mi žilca ne bo dala miru dokler ne ugotovim v čemu je problem.
LP
sotlerx

Davor281 ::

krho!

Torej bi ti lahko malo spremenil velikost pisave?
Če je tako, bi bil pripravljen kaj donirat, obenem pa bi pozval vse lastnike Xoro 310 ali 415 da tudi razmislijo o tej zadevi.
Mogoče bi se dalo zbrat za kak "testni" izdelek ....

ENjOY!

polde03 ::

Sotlerx trenutno nimam yamade doma, sem pa pogledu na Xorotu, ki pa ma v nastavitvah center, vufer pa rear. Ne razumem pa te čist točn če teb 5.1 zvok na divxih dela, če jo povežeš prek optičenga al pa koaksalnega izhoda al tud takrat ne. Glede podnapisov k si nekaj napisu enkrat zgorej sem pa ugotovu, da jih je treba izbrat s tipko subtitle in ne s tipko enter, pol pa se pokažejo, tud če jih je več v eni mapi. Upam da sem ti s tem kej pomagal.

robertto ::

Kdo mi lahko pomaga, s katerim programom se da popraviti ac3 zvok na divx. Ugotovil serm, da imam bitrate previsok (448 kb/s). Rabim ga pa 192kb/s. Zaradi tega se mi film zatika.

sotlerx ::

Polde03
Ja dela mi 5.1, ampak samo zvočniki front levi in desni.Center,rear, sateliti in vufer pa ne delajo.To še ugotavljam zakaj ne.Mislim da to problem v samem playeru.Počakajmo?
Za podnapise sem ugotovu kako dalajo, tako da to ni problem.
LP
sotlerx

cryptozaver ::

>jest mam Xorota prkloplenga prek analognega 5.1. izhoda brez kkršnega koli ojačevalca al kkšne druge komponente direkt na vufer. Vufer ma glih tak vhod z enakimi oznakami in svoj dolbi digital (5.1.) ojačevalec, s kerga pa pol prek navadnga kabla za zvočnike prklopš ostalih 5 zvočnikov

Sam to me je zanimal.

balz ::

pravkar priklopil Xoro 415.

a mi kdo lahko svetuje kje dobim najnovejši firmware za slovenščino oz s katerim naj nadgradim enaa ali mimovrste?

thnx
b.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: balz ()

polde03 ::

Sotlerx! To se prav da tud teb zadeva ne dela na divxih. Sej konc koncev nam vsem dela levi pa desni satelit spredi. To še ni nikol reku noben da mu nebi delal. problem mamo z ostalimi štirimi zvočniki. Sej ti tega nebi pisal, če nebi ti enkrat neki pisal da ti vse tko lepo dela.
Zdej te pa vprašam, če ti je kdaj to delal k si nas vse mal zmedu s tvojimi odgovori. Me pa zanima, če je kdo sprobu s FS od enaa za xorote če pol dela zvok tko kot je treba tud na divxih.

krho ::

FW od enaa očitno ni pravi (je res za model 401). Me je sosed obvestil, da mu sedaj ne delajo tipke na sprednji strani predvajalnika.

No in če je že kdo flashal FW za 401 tistim z enaa, in bi rad nazaj na FW za 415 potem mora datoteko imenovati HSD401.ROM

Toliko v vednost.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

robertto ::

Rabil bi en nasvet. Zakaj se mi zatikajo divx z ac3 zvočnim zapisom? Kakšen mora biti bitrate avdija in videa? Kaj je važno pri zapeki filma v ac3 zvočnem zapisu, da stvar lepo teče? Govorim za xoro hsd 415 predvajalnik.
««
4 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724283 (8897) bizi72
»

Zunanji HDD DIVX predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
51460 (1286) Alec999

Kateri dvd, dvix player kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121484 (1265) Stepni Volk

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142176 (1916) Stepni Volk
»

Kateri Divx predvajalnik kupiti svojim staršem?

Oddelek: Kaj kupiti
152499 (2061) Yossarian

Več podobnih tem