» »

[Divxvid] Quadro predvajalniki

[Divxvid] Quadro predvajalniki

««
«
1 / 8
»»

bambi ::

jan01 je za model Quadro 705 izvedel test, ki ga je prejel tukaj, takole gre: Ne bom prepisoval vsega le najpomembnejše:


-MP3 ID3 v1 Tag display NE (tudi verzije 2 ne)
-Audio 5.1 analogic 6 RCA output DA

Zvok:
-MP3 simple test (mp3 2.0 48KHz 96Kbps CBR) -da
-MP3 VBR test (mp3 2.0 48KHz 96Kbps VBR) -da
-MP3 pro test (SBR) (mp3 pro 2.0 48KHz 96Kbps CBR -da
-MP3 multichanel test (mp3 5.1 48KHz 192Kbps CBR) - da
- aac NE predvaja
-WMA9 simple test (WMA9 Sdt 2.0 48KHz 96Kbps CBR) -da
- WMA9 VBR test (WMA9 Sdt 2.0 48KHz 96Kbps VBR) -da
-WMA9 Pro test (WMA9 Pro 2.0 48KHz 96Kbps CBR) -ne
-WMA9 multichannel test (WMA9 Pro 5.1 48KHz 192Kbps CBR) -ne
-ogg NE predvaja

Video:
-MPEG1 and MPEG2
VID-1A VCD with file only compatibility test (VCD MPEG1 1150 Kbps + MP2 224 Kbps) - da
VID-1B SVCD with file only compatibility test (SVCD MPEG2 VBR ~1350 Kbps (max 2520 Kbps) + MP2 224 Kbps) -da
VID-1C KVCD with file only compatibility test (KVCD MPEG2 VBR ~1550 Kbps (max 9800 Kbps) + MP2 224 Kbps) -da
VID-1D standard MPEG2 MP@HL 720p test -ne
VID-1E standard MPEG2 MP@HL 1080i test -ne

-Microsoft MPEG4 (M$ MPEG4 V3, DivX 3.xx, DivX 3 NBC ...)
VID-2A DivX3 simple test (DivX 3 + MP3 CBR) -da
VID-2B DivX3 Bitrate Crash Test =6000
VID-2C DivX3 High Definition 720p test (DivX 3 High Definition 1280*720 + MP3 CBR) -ne
VID-2D DivX3 High Definition 1080p test (DivX 3 High Definition 1920*1088 + MP3 CBR) -ne

-MPEG4 ASP (XviD, DivX4, DivX5, DivX6, 3ivX, NeroDigital ASP ...)
VID-3A DivX codec simple test (MPEG4 ASP 4CC DivX + MP3 CBR) -da
VID-3B XviD codec simple test (MPEG4 ASP 4CC XviD + MP3 CBR) -da
VID-3C MPEG4 ASP multi-bframe without packed bitstream =3
VID-3D MPEG4 ASP multi-bframe with packed bitstream = 3
VID-3E MPEG4 ASP custom matrix test (MPEG4 ASP Custom Matrix + MP3 CBR) -da
VID-3F MPEG4 ASP Qpel test (MPEG4 ASP Qpel + MP3 CBR) -da
VID-3G MPEG4 ASP with GMC 1 & 3 warp points test(DivX & XviD) -3
VID-3H MPEG4 ASP Bitrate Crash Test =4500
VID-3I MPEG4 ASP High Definition 720p test (MPEG4 ASP High Definition 1280*720) -ne
VID-3J MPEG4 ASP High Definition 1080p test (MPEG4 ASP High Definition 1920*1088) -ne

-MPEG4 AVC (Nero AVC, x264, Quick Time AVC, MainConcept AVC, Sorensen AVC ...)
vse NE

-Microsoft WMV9 or VC-1
vse NE

Compatibility:
*.AVI container
CONT-1A AVI simple test (MPEG4 ASP + MP3 2.0 48KHz 96Kbps CBR) -da
CONT-1B AVI with MP3 VBR test (MPEG4 ASP + MP3 2.0 48KHz 96Kbps VBR) -da
CONT-1C AVI with AC3 test (MPEG4 ASP + AC3 5.1 48KHz 384 Kbps CBR) -dal
CONT-1D AVI with MP3 multi-audio test (MPEG4 ASP + Multiple MP3 2.0 48KHz 96Kbps CBR) -da
CONT-1E AVI with AC3 multi-audio test (MPEG4 ASP + Multiple AC3 5.1 Eng) -da
CONT-1F AVI subtitles test (MPEG4 ASP + MP3 2.0 48KHz 96Kbps CBR + Multiple subtitles) -da
CONT-1G AVI chaptering test (MPEG4 ASP + MP3 2.0 48KHz 96Kbps CBR + chapter) -da
CONT-1H AVI menus test (MPEG4 ASP + Multiple MP3 2.0 CBR + Multiple subtitles + Chapter + Menu) -da
CONT-1I AVI with DivX audio test (MPEG4 ASP + DXAudio 2.0 CBR = old WMA) -da
CONT-1J AVI with "DivX audio" multi-audio test (MPEG4 ASP + Multi DXAudio 2.0 CBR) -da

*.DivX Container (DivX6)
CONT-2A DIVX simple test (MPEG4 ASP + MP3 2.0 48KHz 96Kbps CBR) -da
CONT-2B DIVX with MP3 VBR test (MPEG4 ASP + MP3 2.0 48KHz 96Kbps VBR) -da
CONT-2C DIVX with AC3 test (MPEG4 ASP + AC3 5.1 48KHz 384 Kbps CBR) -da
CONT-2D DIVX with MP3 multi-audio test (MPEG4 ASP + Multiple MP3 2.0 48KHz 96Kbps CBR -da
CONT-2E DIVX with AC3 multi-audio test (MPEG4 ASP + Multiple AC3 5.1 Eng) -da
CONT-2F DIVX subtitles test (MPEG4 ASP + MP3 2.0 48KHz 96Kbps CBR + Multiple subtitles) -da
CONT-2G DIVX chaptering test (MPEG4 ASP + MP3 2.0 48KHz 96Kbps CBR + chapter) -ne
CONT-2H DIVX menus test (MPEG4 ASP + Multiple MP3 2.0 CBR + Multiple subtitles + Chapter + Menu) -ne

*.MP4 container iso-MPEG4 official standard (Nero Digital)
vse NE

*.MKV container Matroska standard
vse NE

*.OGM container
-vse NE

Compatibility : separated subtitle files tests (for *.avi containers)
SUB-01 SubRip .srt WITHOUT -da
SUB-02 SubRip .srt WITH tags -da
SUB-03 MicroDVD .sub -da
SUB-04 SubStation Alpha .ssa ne
SUB-05 SAMI .smi -ne
SUB-06 SAMI .smi multi-languages -da
SUB-07 Original DVD subtitles .sub + .idx -ne
SUB-08 multiple subtitles (SubRip in separated .srt files) -ne
SUB-09 Black boxed or contrasted display of subtitles by any method -da
SUB-10 Display of accents/special characters -da
SUB-11 Bottom centered subtitles -da
SUB-12 Max Viewable Character lenght: write down how many characters are seen 38 per line (več da v 2 vrstici)
SUB-13 Number of supported lines =3


/** Upam da se nisem kaj zmotil..... */

opo ::

Kupil sem ta dvd predvajalnik ,s katerim sem zadovoljen ,do sedaj brez problemov pri predvajanju filmov v vseh formatih slika lepa brez zatikanj .Prebere tudi vse filme in podnapise zapečene na DVD R(6 filmov).Moti me samo da ,na netu ne najdem uradne strani proizvajalca in podpore zanj.Vendar pri taki ceni več ni za pričakovat.zanima me kateri čip je v predvajalniku ,ker so tehnična navodila zelo skopa .

lp....

max13 ::

Jaz sem tudi eden izmed kupcev omenjenega predvajlnika, in povedal bi sledeče. Z delovanjem sem resnično neverjetno zadovoljen, s tem da sem si jaz kupil še hišni kino z oznako HT 350 in res buta, predvajalnik ima 2 leti garancije prav tako home cinema, kolikor sem se uspel pozanimati ima uvoznik sledečo spletno stran www.quadro.si, ali www.quadro.tv, uvoznik se resnično trudi, saj mi je zagotovil da bodo vsi potrebni firmweri na njihovi spletni strani takoj ko bodo potrebni, za enkrat tega še ne potrebujemo saj resnično berejo vse živo, cena je bila oz. je res nora.
Podatki v čipu bodo znani v prihodnjih dneh vam javim, ker sem kontaktiral z uvoznikom in mi bo vse kar potrebujemo posredoval po praznikih.
Po dolgem času eni dobavitelji ki so na mestu. Go for it.
Aja, glavni uvoznik za slovenijo je Abc elektronka d.o.o., Brnčičeva 13, 1000 Ljubljana
max

max13 ::

evo fantje, kot sem obljubil, predvajalnik Quadro ima čim MTK SD 62FV, novejša verzija ki bo v prodaji pri Comtronu od 20 novembra dalje pa bo MTK SD 65FV.
Upgrade-a ni nikjer zato, ker omenjeni predvajalniki ne potrebujejo nadgraditve, ko bodo to potrebovali bo na spletni strani dobavitelja.

lp Max
max

opo ::

Max13 hvala za informacije.Končno pa saj res še ne rabimo zaenkrat nadgradnje ,ker vse dela bp:D :D :D :D :D :D :D


lp opo

KleBac ::

Pozdravljeni !

Ali si je kdo od vas pred tem lastil kakšen DivX / MPEG4 DVD predvajalnik. Sam imam Yamado 6600. Še kar. Čakam na nekaj, kar ne bo potrebovalo Firmware nadgradenj. Ali je to to? Ima podporo za DivX/XviD? Predvaja SRT in vsaj še SUB podnapise? Se ne zatika na Packet BitStream ? In pa, ali podpira Dolby ProLogic II ter ima analogne 5.1 chinc izhode? To je to....če ima vse to, menjam.

In my life....I should do what I could !

Stepni Volk ::

max13 - lahko dobimo Quadro na kratek test, da preverimo tvoje trditve?
http://www.quadro.si/ na primer ne dela oz. je "v izdelavi".

Zgodovina sprememb…

mirkuma ::

@max13
Lahko preveris kako je s filmi ki imajo packed bitstream, jih predvaja brez zatikanja? Kaksna je velikost podnapisov in kako je s sumniki, ali morajo imeti podnapisi enako ime kot film in katere prodnapise ti prebavlja.

Hvala!
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

e-marko ::

Hm, tole izgleda zanimivo! Resnično bi potrebovali še info glede PB, izginjanja subov in še kaj...
Mogoče je že čas, da Yamada dobi še kakšno konkurenco.

LP

EDIT: Tole je pa info za Model QUADRO DVD-705 DivX iz Comtrona:
Podpira formate:
DVD, MPEG4/DivX, SVCD, CVD, DVCD, VCD 1.0/1.1/2.0, CD-DA, CD-R, CD-RW, Kodak Picture in MP3 Disc

Priključki
DTS digitalni audio izhod (5.1 dekoder integriran)
21 Pin Euro Scart izhod
Optični & Coaxial digitalni izhod
S-VHS izhod
RCA izhod
5.1 6 x RCA Audio izhod < -- ! symbolman! :)
2 kanala 2XRCA Audio izhod

Ostalo
24-bit / 96kHz Audio D/A pretvornik
Progressive scan (do 1250 vrstic)
Popolna podpora za DivX podnapise (SLO znaki/šumniki)!!!
Jezika menija: angleški, nemški, hrvaški, srbski, makedonski
...somebody, somewhere...

opo ::

Glede zatikanja slike in izginevanja podnapisov ,tega nisem opazil do sedaj delalo vse bp.
Tudi pri filmu XVId+ac3 +sub.oz srt.podnapisi niso izginili .Velikost podnapisev zame v redu, se normalno bere iz razdalje caa 4m.Podnapise tudi ne zamika v levo ostajajo v sredini ekrana . Mogoče jaz nezahteven uporabnik in da me stvari ne motijo tako.


lp....

max13 ::

podpira vse vrste podanpisov ( srt, sub, txt ) brez nadgardnje - neverjetno ampak deluje brez kakršnih koli problemov. Prej sem bil uporabnik Yakumo zadeve, sorry sam to je totalna piz....., z iskanjem firmwera sem naredil skoraj doktorat, saj sem zrihtal ampak vsaka serija ki je prišla v trgovine Comtron je imela drugo serijsko in s tem tudi drugi upgrade.
Yamado prav tako poznam, pa mislim da sta z yakumotom tukaj nekje. Quadro mislim da zaenkrat nima konkurence, najbolj zanimivo se mi pa zdi da ima celo 2 leti garancije. Pred dnevi sem dobil katalog iz Normana pa prodajajo dvd Philips za 24 kilo, s tem da seveda ni upgradan za vse tri podnapise. Fantje mislim da je to dober nakup.;)

lp
max

Alec999 ::

Zdej pa ze mene matra, kako dobr deluje ta predvajalnik. Zanima me kolk dolga imena filetov vids v menu-ju? Pa se ce izpisuje ID3 tag ali pa ime Mp3 fileta na displayu od predvajalnika?

Lp,
Alec999

Stepni Volk ::

Alec - sem že poslal trgovcem dopis, da bi ga v imenu Slo-techa rad stestiral. Ko dobim povratne informacije, vas obvestim.

Alec999 ::

Lepo lepo .. vse pohvale za trud, upam da bojo vidl v tem odlicno oglasevalsko priloznost, kar tudi je.

AtaStrumf ::

Zanimivo tole, čeprav skor ne verjamem, da je res vse tako rožnato.

jopar ::

Ravno včeraj sem si ga ogledoval v Comtronu in se spraševal a je za kupit al ne :\ . Pa še tko ceneno ne zgleda kot Yamada :) .

Alec999 ::

jopar >> kasna pa je bila cena? (mislem da ni se noben povedu)

S182 ::

Več podatkov o izdelkih Quadro najdete na hrvaški strani stran na http

e-marko ::

12.470,40 SIT v spletni trgovini com-shop

LP

EDIT: Vidim, da obstajata še modela 707 in 820. Upam, da se pojavi tudi kateri izmed teh pri nas...
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

KleBac ::

Hja....jaz sem ga danes kar kupil. V Comtron trgovini v Ljubljani. 12.900.- SIT. Takoj, ko se prišel domov, sem odklopil Yamadao DVX-6600 in priklopil Quadro-ta 705 (mislim, da ima 707 le DTS še dodatno vgrajen)

Pogledal 2 filma:

- Stealth (2CD - XviD + AC3 + SRT) - Verbatime DVD+R
- The Eye 2 - 1CD - XviD+MP3+SRT

Zapekel še en PB film - T-h-e--B-u-s-i-n-e-s-s S-C-R-E-E-N-E-R
in ni nič zatikalo (XviD in MP3 brez Subs)

Potem pa je iz daljave ženin glas prebil vnemo.....

Sicer pa:

+ podnapisi niso niti enkrat izginili.
+ zna potegnit MP3-je in avije iz SUB-Folderjev v navidezni ROOT oz. playlista! (potem pa še shuffle in to je to)
+ vse ostalo je enako, kot pri ostalih MTK ploščkosukih

- vse ostalo je enako, kot pri ostalih MTK ploščkosukih
- Ne največji FONT (sirec bel sčrno obrobo)
- OSD pretečeni čas je vsakič "by default" gor, ko daš play
- pozicija podnapisov. Sicer so trije nivoji, vendar najnižji še vedno previsok za moj okus. (WIDE 16:9 TV)
- ko daš PAUSE, filma ne poženeš s tipko ENTER ampak PLAY ali PAUSE
- daljinec....ah a je bil že kter dober?
- Odločno drug FONT (oblike)
- MENU: v HRVAŠČINI, SRBŠČINI ,MAKEDONŠČINI in ANGLEŠČINI


Nisem še poiskusil različnih SUBTITLE imen datotek, prav tako ne .SUB - zaenkrat imam itak vse posneto na DVD-je brez PB, z .SRT-ji

Bom pa počasi začel....

ps. Zakaj sploh?

Zato ker je meni praktično vedno "sr*la" yamada s podnapisi. Izginili ali pa napačno kazali kar naenkrat. Moji otroci...težko naučiti, "če se to zgodi, daj FREW pa takoj PLAY ali pa SLOW pa PLAY, ko se spet prikažejo....pa tud men že počasi dolgčas.

Uglavnem gledam samo še Azijske filme - tam pa podnapisi še kako prav pridejo.

In my life....I should do what I could !

KleBac ::

In pa en - meni osebno - hud feler:

Če imaš posneto:

film.avi
film.idx
film.rar
film.sub (ali film.srt ali film.SLO.srt.....)

Prikaže samo Jezike, ki so v .IDX datoteki, SRT in SUB podnapisov pa ne. Če pa je namesto rar tavelika SUB datoteka, potem pa kaže vse in Textualne SRT/SUB in vse, ki se nahajajo v IDX/SUB datoteki...hudo.

Aja, zna pa tudi IDX/SUB

In my life....I should do what I could !

e-marko ::

Torej če odraraš Film.rar in imaš potem Film.sub (iz rar-a) plus še ostale (Film.srt, Film.sub) je ok?
Ker je potem res super. Dostikrat so na voljo idx podnapisi, vendar se mi ne da iz njih pretvoriti v srt...
Ali se ti da napraviti kakšen posnetek (lahko tudi z telefonom), da vidim kakšni so največji fonti in njih oblika? Hvala.

LP
...somebody, somewhere...

max13 ::

Fantje, zanimiv predlog, najbolje bi bilo če se obrnemo na uvoznika ali ga nekdo kar obišče z vsemi možnimi divix-i pa da zadevo kar stestiramo.
Kolikor sem sem uspel pozanimati glede modelov ki jih omenjate pa je , razlika med 705 ter 820 je edino v disignu ,ter da se 820 izdeluje na Kitajskem zato je nekoliko dražji in ga pri nas ni, baje v prihodnosti bo, dražji je zato ker ima Slovenija pri uvozu iz Kitajske 14%carino iz Turčije pa ne ,ker imajo nek sporazum z EU. Modele 707 pa so pred parimi tedni imeli v Harvey Normanu ,zdaj pa imajo samo 705. Mislim da je res samo razliko v DTS-u. NIsem nevem kak strokovnjak vendar mi je do sedaj delal brez problema cena pa jetudi ugodna 12.900,00, mislim da jo je nekdo že omenil.
lp

[EDIT: izbrisani ponavljajoči se podatki]
max

Zgodovina sprememb…

AtaStrumf ::

symbolman ta tvoj tazadn post je totalno zmedujoč. Kaj zdaj dela in kaj ne pri podnapisih (kakšna fotka ne bi škodila). Vsega naenkrat pa itak ne smeš imeti niti na PC-u, kaj šele na komponenti. Jaz imam vedno ali idx-sub (rar odraram in izbrišem) ali pa textualne srt, textualni sub pa pretvorim v srt, ker ga tile ploščkoski pač boljš prebavljajo, nikoli pa ne kombiniram textualnih in slikovnih podnapisov.

Valentin ::

@symbolman
Tud men ni jasn, zakaj bi imel zravn še enkrat posnete podnapise v zararani obliki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()

mirkuma ::

Ali bere normalno DVD+R medije, na hrvaskih forumih jamrajo da DVD-R prebira DVD+R pa ne?
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

e-marko ::

Imaš kakšen link do teh forumov? Hvala.
Če pogledaš zgoraj boš videl, da je symbolman pogledal dva filma na Verbatim DVD+R.
Torej vsaj zdaj še bere... :)

LP
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

mirkuma ::

Ni glih verjet vsem zato sem vseeno povprasal, saj je slabo argumentirano... Livada hr forum
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

e-marko ::

Sem pogledal malo ta forum in se mi zdi, da so bolj tako tako... Nasveti so nekateri takšni, da joj...
Pa nekdo sprašuje kakšen je npr. predvajalnik Quadro ali Yamada 6700 in dobi odgovor naj ne kupuje. In je zadovoljen! :\ Aja, argument pa je npr. zato ker je to firma, ki samo lepi nalepke na player, sama nič ne dela. Ja, normalno! Saj pa je glavno, da je ok podpora! Ne vem, če še niso slišali za tono neuradnih fw za Yamado, ki ležijo naokoli po netu?
Saj mogoče pa najdejo slo-tech stran... :P
Sicer pa to ne sodi več v to temo.

Upam, da symbolman prilepi kakšno sliko, da vidim te podnapise v akciji. :)

LP
...somebody, somewhere...

KleBac ::

Kar se tiče zmede okoli SUBTITLOV, je takoj za mojim POST-om e-marko pravilno razumel.

Kar se tiče DVD medijev. Jaz že več kot eno leto uporabljam DVD+R medije priznanih znamk.

Vendar jih VEDNO zapečem kot BOOKTYPE: DVD-ROM. Kaj je to ?

google -> "book-type" "DVD-ROM"

oziroma tukaj

In my life....I should do what I could !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KleBac ()

mirkuma ::

@symbolman: raskiras en dvd+r medij in speces, brez da postavis booktype na DVD-ROM in probas ako deluje? (mimogrede ce se nemotim so vsi nastancani originaln DVDji ji jih kupujemo v DVD-ROM formatu)
@e-marko: yamada 6700 prav tako podpira sub/idx podnapise
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

e-marko ::

Za Yamado ti verjamem. Moja Elta 8883 samo debelo pogleda, če ji serviram takšno kombinacijo podnapisov...
Symbolman pa sedaj verjetno peče brez book-type in dela slike za objavo. Mar ne?;)

LP
...somebody, somewhere...

S182 ::

Quadro 705, 707 in 820 so popolnoma različni modeli. Poganjajo jih namreč različni čipi.
Če preberete navodila za uporabo na hrvaški strani, boste videli, da model 705 dela na
MTK čipu, 707 na Zoran Vaddis in 820 nisem prepričan, na ESS Vibrato. Glede nebranja
DVD+R na forumu livada pondi je govora o modelu 820 in ne 705. Mislim, da je imel isti
problem Xoro 415 kateri tudi dela na ESS Vibrato.
Lp

e-marko ::

Sem jaz tudi opazil, da govorijo o 820 modelu. Malo bi le bilo čudno, da dandanes predvajalnik ne bi bral dvd+r medijev. Vsaj dokler je nov.>:D :P

LP
...somebody, somewhere...

AtaStrumf ::

symbolman tudi e-marko je malce čudno vprašal glede subsov, tako da bom jaz čist konkretno vprašal:

film.avi
film.idx
film.sub (slikce zraven idx-a)
film.srt (textovni)
film.sub (textovni ne more bit, ker bi se skregal s file-om z enakim imenom), zato dam zraven:
film.en.sub

Kaj in kako to dela? So dostopni VSI podnapisi? Lepo po vrsti pritiskaš subtitles gumb in šalta med njimi ali kako? In ZELO POMEMBNO ali bere DVD+R normalno posnet (velika večina mojih DVDR-jev; Yamada ne dela problemov, tako da se nisem ukvarjal z book-typeom)???

KleBac ::

@AtaSmrk :-)

Ja, tako posnete SUBE bere in prikazuje vse, kar se nahaja s pritiskom na tipke. Pogoj je, da je ob IDX VEDNO prisoten pripadajoč BITMAP SUB file. Če ga ni, je vse, kar je v direktoriju/mapi poleg AVIja ignored.


Bom poiskusil DVD+R jutri oz. ko bo spet material za gor dat. Slikce - Nokia 640x480......temačno pa to.....

(čeravno mislim, da bo DVD+R delal, glede na to, da nima problema z DVD-RW in DVD+RW....)






ps. BOOK TYPE je problem predvsem pri leto in več starih notebookih...posebej tistih, ki imajo MATSHITA (panasonic) DVD-ROM drive
npr. moj služben...pa potovanja sluzbena ... pa tko :-)

In my life....I should do what I could !

KleBac ::

Dognal sem končne pluse in minuse....

- Ni ID3 Tag-a - MP3 in WMA
+ Playlista !

- Font - velikost in oblika
+ PB in SUB/SRT ter FPS je preteklost

AHA !

Zadeva se ugasne, če je IDLE. Se pravi, če je PAUSE ali pa v meniju in nič ne dela !!!! HALO !
Ni opcije - nima veze s screensaver opcijo. Mislim da gre po cca 20minutah v SUSPEND/SLEEP MODE

Dobro? Slabo? Kaj pa vem....

in zgoraj na slikici....mankajo karakterji v MENIJU...
Rcimo:

The.Eye.2
Stuart.Little.3
Jam.films

Hja, tako je to.

Fajn bi blo FW dol potegnt pa aplicirat križanje med 6700 in tem hudičom...


Lahko noč

In my life....I should do what I could !

e-marko ::

Hvala za posnetke!
Vidim, da bi bilo potrebno malo obdelati ta vmesnik, da bi prikazoval daljša imena in to...
Drugače pa je identičen vsem vmesnikom pri MTK bazirajočih predvajalnikih. Z uradnimi fw, se ve.
Škoda, da nimaš kabla, da bi dl fw in bi ga lahko kateri od naših "stručkotov" malo pogledal.

LP
...somebody, somewhere...

opo ::

Lep dan vsem
tukaj na forumu zasledil da ima večina DIVX predvajalnikov težave z filmom MILLION DOLLAR BABY .Meni na Qadru deluje ta film brez problemov.

lp.......

KleBac ::

DVD+R bere.

In my life....I should do what I could !

AtaStrumf ::

Odlično, zdaj samo še najte en film, ki ga ne bere, kakšen, ki vam je delal probleme na prejšnjih predvajalnikih, ker da bi pa vse delal je pa že kar malo neverjetno. opo MILLION DOLLAR BABY imaš več releasov, tako da to, da tebi dela, če ga nisi sprobal drugje, kjer ni delal, še nič ne pomeni.

jRk0 ::

Btw, a na to zadevo je mozno prek cinc-> bananica povezat racunalniske zvocnike analogno? (taki ki nimajo 5.1 dekoderja)
You fuck up once, you loose two teeth.

m80m ::

tko :)) zdj sm pa tud jst novi lastnik Quadra :D
prej sm mel Nikenny DVPX 1088 k je že krepko čez 2 leti star, pa je kr dobro služil svojemu namenu (več kot 1000 filmov :P ). Zdj pa je na vrsti Quadro. Prva stvar, ki me moti je, da je zelo glasen med samim predvajanjem v primerjavi s Nikennijem. Pol me pa zanima (pač nism še pogruntal, navodila so pa skopa k hudič ;(( kako se uporablja funkcija GO TO pri DivX? A se da al ne? Pa še, če imaš več podnapisov v enmu folderju kako jih izbereš? (podnapisi film.srt, film1.srt..itd.) Tko k bo pa čas bomo pa testiral vse ostalo, posebej pa tiste filme k na Nikennyju niso delal :D ;)
;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m80m ()

KleBac ::

@jRk0

Da. Vzadaj je med drugim tudi 6 x chinc - 5.1 analog audio output

In my life....I should do what I could !

opo ::

Dan

Ugotovil en velik minus .NE BERE DVD-RW.Sploh ga ne zazna .rabim pa še eno informacijo kako zapečti dvd z več filmi +podnapisi.Sam naredil sledeče za vsak film naredil svojo mapo v katero dal film +podnapis.Vendar podnapisov ne predvaja . CD zapečen z filmom in z SUB ALI SRT pa bere normalno.


lp.........

KleBac ::

Hja. Verjetno je kaj narobe. Meni namreč vse to dela.

na DVD je 6 map. v vsaki film + eden ali več SUBtitleov. Dela.

In my life....I should do what I could !

AtaStrumf ::

A ima kdo od vas kakšne TV episode. Men recimo LOST na Yamadi grdo šteka. Če imate dajte probat.

m80m ::

men lepo delajo vse serije (CSI, the O.C., friends, one tree hill...pa še kej se najde)...
;)

m80m ::

Ugotovil en velik minus .NE BERE DVD-RW.Sploh ga ne zazna .rabim pa še eno informacijo kako zapečti dvd z več filmi +podnapisi.Sam naredil sledeče za vsak film naredil svojo mapo v katero dal film +podnapis.Vendar podnapisov ne predvaja . CD zapečen z filmom in z SUB ALI SRT pa bere normalno.


k mi frend vrne moje DVD-RWje bom še to sprobal, mejbi ga nisi zaključil pa zato ne zazna ;) filmi + podnapisi pa vse lepo bere, sam še nism pogruntal kako izbereš če maš več podnapisov za en film :O
;)

ELEKTROLJUB ::

Star sem 20 let.
Zamenjal sem dve državi, 3 fotre (u bistvu zamenjala jih je mama), 4 šole, 5 najljubših bandov ............................................... ampak stari
Quadro je pa ZAKON !!! :D :D :D
LED svetloba je prihodnost...
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16026957 (6489) monaco
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209320871 (46215) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724206 (8820) bizi72
»

seminarska - pomoč Bs Player ......

Oddelek: Šola
194041 (3495) bobby
»

Izšel je DivX 6

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
445817 (3851) Metabond

Več podobnih tem