» »

[divXvid] Xoro predvajalniki

[divXvid] Xoro predvajalniki

««
41 / 42
»»

d0rK ::

Sel sem nazaj 6 strani pa nisem nasel resitve.

Mojmu Xorotu 8410 so se zataknla vratca. Kksna ideja kako to popravt?


Hvala.

d0rK ::

Pizda, a lahka ze en pomaga al morm zacet prosjact?

*TV* ::

ja kaj mislis, da smo mehaniki.

1. uveljavi garancijo,
2. nesi na servis
3. odpri pa namazi
4. odpri na silo

McClane ::

D0rk, očitno si šel premalo, saj je lepo napisano par strani nazaj, da če ni več v garanciji potem zadevo razdri, namaži z WD40 in "naj bi" delalo. Če pa je še v garanciji pa ne vem zakaj se usajaš? Uveljavljaj jo.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

d0rK ::

Sm isku tut po netu pa nism nc najdu. Uredu, bom to probu. Hvala.

dave1 ::

Moje izkušnje s XORO predvajalniki

Pred kakšnim letom in pol sem kupil HSD 2000. Lepa majhna stvarca, vse je delovalo. Po upgrade-u firmwarea sem imel štiri različne pisave, ki so se dale pozicionirat vodoravno in navpično. Vse je delalo OK. Vse, kar sem vtaknil v njega, je prebral, skratka bil sem zelo zadovoljen z njim. :D ...to good to be true.:( ..po pol leta je začel "štekat" predal za CD - včasih ni prilezel ven, pa tudi nekaterih CDjev ni več prebral, pri gledanju kakšnega DivX filma pa je vse skupaj "šteknilo".;(( OK. Stvar je v garanciji, gremo na servis z njo. Odnesel sem na servis na RoLAN, ti so pa poslali na servis v LJ (ne vem kam). Po cca. 20 dneh na servisu (toliko časa tudi nisem gledal nobenega filma, ker nisem imel rezervnega predvajalnika), so mi poslali NOV predvajalnik, češ da je bila cela serija "fuč". OK. :)) :) Nov predvajalnik, nova garancija! Super!0:) In smo spet veselo gledali in bili ZELO zadovoljni z vsem skupaj...spet kakšnega POL LETA...po pol leta je SPET začel "štekati" predal za CD.;( Vse ostalo je sedaj delovalo v redu, LE predalu za CD sem moral včasih pomagati s kakšnim nožkom, da je prilezel ven. OK, nekaj časa sem to toleriral, potem sem se odločil in stvar nesel na servis (RoLAN). Vendar sem (po prejšnjih slabih izkušnjah - 20 dni brez) sedaj nabavil rezervni predvajalnik - po obliki (ampak samo po obliki) podoben Xoro HSD 2130. HSD 2130 je v redu, le črke pri DivX podnapisih so IZREDNO majhne, pa tudi pozicionirat se jih ne da, ostalih pripomb nad tem predvajalnikom nimam - prebere RES VSE, kar vtakneš v njega. HSD 2000 mi ni prebral kakšnega DivX-a (ali pa je med predvajanjem "štekalo"), ki je imel variabilni bitrate, ta pa predvaja res vse. Ok. Po cca. 3 tednih sem dobil nazaj popravljenega HSD 2000. Naj bi bil popravljen - zamenjali so napajalnik, ker bi naj bil ta kriv, da je CD pogon "štekal". Prinesem domov, priključim na napetost, prižgem in hočem odpreti predal za CDje... ... ...pa nič! Predal je ostal noter! POPRAVLJEN!!! "Frišen" iz servisa, pa stvar NE DELA! ;(( ;( Fuj! ;(( ;( Nesem nazaj! Serviser (na RoLANu) se čudi, kako to. Stvar preizkusi - in glej! njemu dela! Razložim mu, da si ne zmišljujem, da je RES, da mi ni šlo odpret predala! Ok, je rekel, da bo poslal nazaj in naj dodatno stestirajo. Po kakšnih dveh tednih pošljejo HSD 2000 nazaj - popravljen. Zamenjali so celoten mehanizem. Prinesem domov, priklopim, prižgem...in glej, CD vratca PRILEZEJO LEPO VEN! WAU! Vtaknem DivX film v predvajalnik...gledam cca. 12-13 minut, nakar stvar začne "štekat"! Glas in podnapisi gredo dalje, slika pa stoji! Vzamem film iz HSD 2000 in ga vtaknem v HSD 2130 - stvar deluje BREZ PROBLEMA! Se pravi, da je napaka v HSD 2000! Drug dan nesem HSD 2000 ZOPET na servis in razložim vso stvar. Ok. HSD 2000 pošljejo nazaj. Zopet gledam filme na HSD 2130 in razmišljam o nabavi daljnogleda, saj so črke RES MAJHNE! Po cca. 2-3 tednih me pokličejo s servisa, da je predvajalnik popravljen. Ne samo, da je popravljen, zopet NOV, tokrat celo HSD 2010 (razlika med 2000 in 2010 - le-ta ima priklop za dodatno 12V napajanje, vse ostalo je enako, kot pri HSD 2000). Priklopim, prižgem - stvar deluje. Vtaknem ISTI CD, kot zadnjič, gledam...gledam cca. 10-12 minut...film ZOPET začne "štekat" in to na ENAK način, kot zadnjič!!! >:D ;( Drug dan pograbim vse skupaj in zopet nesem na servis!! Na RoLANu so me počasi že "siti"...Vodja servisa pravi, da do sedaj niso imeli nobenih problemov s tem servisom in se čudi vsemu temu. Ja, kaj pa jaz morem, če stvar NE DELA! Prepečem jim celo tisti CD (v bistvu DVD s šestimi DivX filmi) in jim ga dam, naj ga pošljejo zraven, pa naj tako dolgo preskušajo, da bo stvar KONČNO DELOVALA! So se lepo zahvalili, DVD pa niso vzeli...so rekli, da verjamejo, da je tako, kot pravim. Zopet 3 tedne gledanja na HSD 2130. Počasi sem se že navadil na majhne črke...pa tudi prestavil sem se bližje TVju.8-O :\ Po treh tednih pokličejo s servisa, da me predvajalnik čaka. Čakal me je res, ampak kaj me je čakalo: NOV predvajalnik HSD 2200! Od tiste male luštkane stvarce (HSD 2000 ali HSD 2010, pa tudi HSD 2130 je tak) ni bilo ne duha, ne sluha! HSD 2200 je predvajalnik normalne velikosti (širine). Kam pa naj zdaj to dam? Ok, bom že nekam "zbasal"... Priklopim vse kable, prižgem...najprej opazim, da ni slovenskih menujev...OK...nastavim. Vtaknem ISTI DVD (6 DivX filmov) kot zadnjič in začnem gledat...ni šumnikov v podnapisih...OK...po nekaj truda najdem tudi to...naslednje razočaranje - majhne črke v podnapisih! Enake, kot pri HSD 2130! Poleg tega pa...po cca. 15 minutah gledanja stvar začne, ne boste verjeli..."ŠTEKAT" in to enako, kot pri HSD 2000 in HSD 2010!:( ;( Grem malo pogledat na internet za kakšen firmware...NIČ! Stvar je tako nova, da je na slovenski XORO strani sploh še nimajo na seznamu produktov!! Čeprav ga vsi trgovci, ki ga prodajajo, veselo propagirajo kot SUPER predvajalnik! BLJAK!!! ;(( Vse skupaj pograbim, zapakiram v original škatlo in nesem NAZAJ na RoLAN servis! Vodja servisa se samo nasmehne, ko me vidi - "Aha, že spet!" Ko razložim vso stvar in zopet ponujam tisti DVD, se vodja servisa odloči: "Nič, predvajalnik je nov, dajmo ga v trgovino, Vam pa bomo dali dobropis v vrednosti HSD 2000...je prav?" Ja, seveda je prav! Dobim dobropis v vrednosti cca. 50€, grem s tem (in s "problematičnim" DVDjem) v trgovino (RoLAN) in začnem izbirati. Ni bilo ne vem kakšne izbire - imeli so XORO HSD 2200, HSD 8410. HSD 2200 sem poznal že od prej (SHIT), zato prosim prodajalca, če mi lahko priklopi ostala dva, da ju lahko preskusim. Prodajalec je zelo prijazen in mi priklopi oba predvajalnika, da sem ju lahko vzporedno testiral. Oba predvajalnika sta sicer polne velikosti, ampak, OK, bom že prebolel... Začnem testirati HSD 8410...vtaknem "problematični" DVD v predvajalnik...ta melje...melje...nakar po kakšni minuti izjavi: "No Disc"!?! Halo? Vzamem DVD iz pogona in ga vtaknem nazaj...zopet melje...melje...pol minute...minuto...in KONČNO dobim seznam filmov! Izberem film...zopet melje...melje...pol minute preden začne s predvajanjem filma!!! Stvar sicer deluje, podnapisi so v redu, skače naprej, nazaj, s predvajanjem filmov ni problema (ne "šteka"), vendar...tisti "No Disc" na začetku in čakanje minuto za seznam filmov...malo grenko... Začnem s testiranjem PHILIPS DVP 5160. DVD vtaknem v predvajalnik...po PAR SEKUNDAH (2-3) dobim seznam filmov! Izberem film in po PAR SEKUNDAH film že gledam!!! Podnapisi so v redu, črke so OK, pozicionirat se jih sicer ne da, ampak so na pravem mestu, pa še prozorne so, da ne motijo preveč filma. Odločim se za PHILIPSa, čeprav nima HDMI izhoda, kot ga ima HSD 8410 inčeprav mu manjka funkcija Go To pri DivX filmih, da lahko skočim na točno določeno mesto...je pa zato predvajanje pri 16x ali 32x hitrosti dosti boljše (bolj tekoče) kot pri XOROtu!
Do danes s PHILIPSom nisem imel nobenih težav, bere vse, kar vtaknem v njega, predvaja vse, kar sem do sedaj povlekel z interneta. Z interneta sem potegnil tudi drug firmware za PHILIPS DVP 5160, kjer so različne pisave, ampak ga še nisem naložil, ker ne vidim potrebe...pa tudi bral sem, da po nalaganju tega firmwarea nekatere tipke na daljincu ne delajo. Mogoče pa kdaj...kaj pa vem!
V omari imam sicer še vedno XORO HSD 2130...za rezervo...če bom PHILIPSa kdaj odnesel na servis... Ne vem sicer, kako se bom spet privadil na tiste majhne črke, ampak bo že kako...saj ne bo za dolgo!

Toliko o predvajalnikih XORO, o podpori za njih, servisu...

Pa lep pozdrav vsem XORO oboževalcem! :) :)) :P

cryptozaver ::

A pa ti res mislis da bo kdo tole bral? :(

dave1 ::

Saj te noben ne sili! :D

maliking ::

Jaz sem pa z veseljem prebral in enostavno moram zapisat: maš živce ko slon.
Sam imam Majestic dvx227, ki ga je oče kupil mojemu sinu in ****-a nehal je delat.Enostavno ne dela. Zvok se še sliši, drugega pa ničesar. No s tem sranjem sem na tem forumu že bral in vidim, da ga enostavno moram v smeti, sedaj pa iščem primernega za nakup.Iščem vse v razredu do 50-60 € in se enostavno ne vem odločit. Ma kdo kak predvajalnik, da je z njim res zadovoljen in da podpira šumnike, pa da je zadovoljen z njim?

Zokzel ::

A tale Philips bere xvide ?? Men ga Xoro tut neki lom. Najprej se vrata niso odpirala , po servisu pa ne bere nobenih podnapisov.

bogdanv ::

Folk, Xoro HSD 8410 je neuporabna naprava! Res je, ogromno priključkov ima. Res je, lepo sliko naredi.

Ampak:
- bralni mehanizem je zanič. In vsi silni priključki nič ne pomagajo. Moj Xoro je star 4 mesece in sem ga imel že dvakrat na servisu. Obakrat je šel bralni mehanizem. DVD-jev ni več bral. Serviser mi je povedal, da 10% bralnih mehanizmov, ki jih dobijo s Tajvana kot rezervne dele, že v štartu ne deluje! Ko mi bo pogon naslednjič crknil, ga vržem v kanto in kupim Philipsa.

- Player je katastrofalno počasen. Veliko je bilo napisanega, kako počasi prepoznava medije. Pol minute, včasih minuto. Dajte no! To je za v smeti! Paziti moraš tudi, da prehitro ne pritiskaš tipk.

- Ima cel kup drobnih napak. Ko sem hotel predvajati DVD od 34. poglavja naprej, je revež zmrznil. Včasih napiše, da je SD kartica zanič, ko jo ponovno vstavim pa dela. In podnapisi so malo premajhni.

Skratka, vsi ki se še niste odločili, bežite stran od Xoro-tov! Isto stane in je bistveno bolj zanesljiv.

bogdanv ::

Zadnji stavek se nanaša na Philipsa. Isto stane kot Xoro in je bistveno bolj zanesljiv.

zmaki ::

Da si nam to povedal pred letom dni, bi zaslužil za pijačo, zdaj je prepozno, lahko bi nas prej vprašal, pa ne bi rabil kante za smeti.

aiko ::

Pred letom sem se odločal med Xoro-m in Quadro-m. Očitno sem izbral pravilno. Quadro dela še vedno brez problema. Le daljinec moraš res nacentrirati, da prime.

Zurbum ::

Nabavil sem XORO 2200, pa me motijo majhni podnapisi v divx filmih. Kdo ve, kako se pogleda verzija firmwara, ki je trenutno naložen?
Na xoro.si je firmware datiran z 17.11.2007, nič pa ne piše ali ima kaj izboljšano ali ne.

Ali je možno firmware naložiti iz USBja?

Whisky1981 ::

Pozdravljeni!

To vprašanje je bilo zastavljeno že par strani nazaj pa nisem našel nikjer odgovora. Tudi meni Xoro 2100 kakšnega DVD-ja noče zagnat in zahteva geslo. Mogoče je to stvar kakšne regijske zaščite ali je mogoče s firwareom nekaj narobe. Pa še bi prosil da mi nekdo navede link za najnovejši firmware za Xoro 2100.

Najlepša hvala za odgovore!!

Zurbum ::

Po mojem ga boš dobil tu: http://xoro.si/index.php?stran=id_produ...

egomez ::

Jaz imam enak problem. Včasih pomaga če vpišem nekajkrat 0000, vendar v večini ne. Sem poskušal danes posodobit z firmwarom iz zgornjega linka pa ne pomaga.

Če je kdo rešil ta problem s kakšnim drugim firmwarom, ki podpira tudi šumnike bi bil zelo vesel nasveta.

hannah ::

Zdravo!

Prosila bi, če mi pomagate s sledečim problemom. Pred par dnevi sem namreč kupila model HSD 415 (zaradi precej dobrih izkušenj s podobnim modelom HSD 310), ki sem ga izsledila v neki trgovini, sicer pa tega modela ni več na tržišču; v tem pa tudi tiči problem, saj sem (žal prepozno) ugotovila, da na uradni strani XORO ni več podpore za omenjeni model HSD 415, vsi linki za neuraden FW na predhodnih straneh tega foruma pa so nedelujoči ali pa jih nisem našla, čeprav sem pregledala vseh 41 strani.

PROBLEM je pa v tem, da je na tem mojem playerju nameščen FW, ki sicer podpira slovenske znake, vendar pa so podnapisi zares veliki in se včasih raztegnejo tudi v 5 vrstic in so tak čez pol ekrana, kar je zares negledljivo. Zato bi želela player zaflešat s kakim boljšim FW (uradnim ali neuradnim, sploh verzija "HSD415_41523se" naj bi bila dobra), pa če kdo kakeršenkoli ustreznejši FW ima, bi mu bila res hvaležna, če bi mi ga posredoval, in sicer na sky.painter@yahoo.com ali kako drugače, pa pa po možnosti čimprej, saj bom v primeru, da boljšega FW ne dobim, player najverjetneje vrnila, to pa je običajno mogoče le neposredno po nakupu.

Hvala pa lep pozdrav,
hannah
(sky.painter@yahoo.com)

hannah ::

PS: Pa, da ne bom imela samo jaz koristi, še to...

Glede na to, da je bilo veliko uporabnikov tega foruma zadovoljnih z modelom HSD 415, nad novejšimi pa je precejšnje razočaranje in bi morebiti želeli kupiti omenjeni model, navajam tudi trgovino, kjer sm ga kupila, ker se kot rečeno sicr ne dobi več, v gl., gre za trgovino Anni, v Trzinu (malo izven Lj), imajo pa menda še 4(zato prej si ga prej rezervirajte, da ne boste hodili zastonj), aja cena pa je res bogih 37 eurov.

Opozarjam pa na zgoraj navedeno pomankljivost glede podnapisov, ki pa je odpravljiva, v kolikor imate kak boljši FW, ki ga imate mogoče še vedno kje shranjenega, ker ste pač prej imeli tak model - no, v tem primeru se kot rečeno zanj priporočam tudi sama, sicer bom na žalost player vrnila in me potem čaka mučna izbira drugega playerja; noben namreč ni idealen, vsaj glede na izkušnje uporabnikov tega foruma, tudi hvaljeni in sicer dobri Philips ne, slednji pa po lastnih izkušnjah, saj ne prebavlja Packed Bitstreama (s čimer pa Xorov HSD 415 nima problemov), zaradi česar se pri predvajanju dol. divxo-ov zatika slika, no vsaj mislim, da je problem v tem - moram še povprašat v tistem forumu...

opeter ::

Imam težave s Xorotom HSD 8410. Kupil sem ga lani (maj, 2007 pro Enna.com), do pred kratkim je deloval v redu.

Od prejšnjega tedna pa mi ne prebavi več skoraj nič... sem poskusil originalne filme na DVD-ju (priloga Monitorja), recimo film Rambo; pa še nekaj drugih DVD-jev kot je King Arthur (kupljen v Šparu), pa še nekaj Xvid filmov s podnapisi.

V glavnem: nekatere filme zažene, vendar tako glas kot slika čez čas zmrne in vsevprek poka v zvočnikih. Pri večini CD/DVD-jev pa napiše, da je Bad Disc... ali je zadeva zrela za v servis?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

cryptozaver ::

FW zdele ta moment ne najdem. Ča ga, ti ga pošljem. No drugač imam pa 415-ko ki mi dela že 2+ leti in za enkrat ni posebnih težav z njo. Po enem letu je, kot smo ugotovili treba namazat vratca ker se nehajo odpirat, sicer pa prebavijo malodane vse kar daš not (razen qpel in še nekaj exotičnega ne vem na pamet). V splošnem sem jaz zelo zadovoljen.

cryptozaver ::

Maš na mailu. Naj da nekdo 1Mega placa na kakšnem repozitoriju da bo zadeva dostopna tut ostalim. Shrani.si ne mara tega tipa datotek niti če jo zipneš.

RobertoSlo ::

cryptozaver: lahko še meni pošlješ omenjeni FW ... na rpreseren@hotmail.com
hvala!

hannah ::

Cryptozaver, najlepša hvala! Sm pa v bistvu ustrezen firmware izsledila pol že sama včeraj zvečer, malo po oddaji svoja posta, in sicr na uradni češki strani Xorota. Če bi slučajno še kdo drug rabil FW za HSD 415 ali morebiti kater drug model, ki ni več podprt na slovenski strani, ga tako lahko dobi na:

http://www.xoro.cz/download.htm

http://www.xoro.cz/firmware/hsd415v4152... - majhna velikost podnapisov s prozornim sivim ozadjem

http://www.xoro.cz/firmware/hsd415v4152... - z nekoliko večjimi podnapisi, prav tako s prozornim sivim ozadjem


Kar pa se tiče mojga Xorota, sm kr malo razočarana, k sm ga malo testirala in ugotovila, da mi ne zaznava kar nekaj medijev(dvd-ji z Xvid-di), nekaterih sploh ne, druge pa šele potem, ko sm predal odprala in ponovno zaprla. No, take probleme sm imela tud s prejšnjim hsd 310, a šele po 2 letih delovanja, tukaj pa so se pojavili že kr takoj, tk da ne znam, a je problem v tem mojem konkretnem predvajalniku al kje drugje...sm na moji strani tud ne more bit, k dvd-je zmeraj pečem pr najnižji hitrosti, na kvalitetne medije (verbatim) in s kvalitetnim pekačem. Poleg tega so se na mojem drugem predvajalniku Philips 5160 omenjeni dvd-ji zagnali brez problema, tk da ne znam...any ideas?

Lp, hannah
"There's so much beauty in this world, it almost hurts."

cryptozaver ::

Bad luck. That's it!

polde66 ::

ne kupujte xorota, druzga ne vem svetovat
tale bad luck se prepogosto ponavlja
polde

Whisky1981 ::

Eno vprašanje glede Xoro 2100:

zanima me zakaj mi štekajo divx filmi, ki so sicer boljše kvalitete (1h 30min na dveh cdjih ---> to so tiste boljše verzije Jupit ali kaj podobnega). Je to zato, ker je to posneto v veliko večjem bit rateu? Pa tudi pri normalnih divix-ih ko je kakšen prizor z vodo (reka recimo) zadeva začne skakat in zvok štekat. Tudi pri DVD-jih se to zna zgodit. Je to normalno?

Hvala za odgovore.

cryptozaver ::

Evo tle je link do FW hsd415v41522ce.

pustal ::

Lepo pozdravljeni!

Prosim za pomoč, imam težavo z branjem dvdrip.xvid formata in podnapisov. Težava je v podnapisih, določen del jih pokaže, določen ne...recimo en stavek je, potem manjka in potem spet....Kje izvira težava, iz dolžine podnapisov...model je 415, star samo dela k urca....


hvala za odgovore!

cryptozaver ::

Pomoje ti prebere le tiste podnapise, ki so v dveh ali več vrsticah. Če so v eni pa ne. To je zarad formata filma. Če maš možnost si na TV daj na kakšen drug format prikaza, potem bo slika sicer lahko malo nesorazmarna ampak j... ga.

pustal ::

Dela, sem dobil info na xoro.si, vseno hvala za pomoč -to je to!

cryptozaver ::

Kaj pa je blo?

pustal ::

Preklopil sem na drug format...pa sem že nov dvd skoraj kupil!

lepi joker ::

Zanima me ,če ima kdo pilota od xoro 2100,ki ga ne rabi in deluje ok ?
l.p. atamama

drejko78 ::

Živ!

Je že kdo kje našel kak FW za Xoro 8410? Na originalni strani je že neki časa isti FW, ki seveda nič pametnega ne naredi. Menim, da bi tale zadeva (predvajalnik) lahko bila fantastična, če bi le bil kak boljši FW!

Kaj morm res čakat da crkne, da kupim nekaj kar ima res boljši FW? Pa ne reči, da naj ne čakam, da crkne in kar kupim nekaj novega ;-)

damjan11 ::

Kaj pa če bi počaku, da ti .... . .. . lol

Nisem se mogu zadržati

sory

VoX ::

Xoro 8410 odslužo po 13 mesciih (še sreča da ni več v garanciji;(( )...v glavnem nabavo philips 5160 in je kot bi zagledo nov svet:\ :D
More money, more problems ! ! !

schnobel ::

kupu xoro-ta 8430. na njem sprobal vse od hdmija do vga, 5.1 sistema, res vse tudi kar se tiče usb ključka, diska(zunanjega), in sd ter ms kartice. probal tudi vse vrte filmov ter podnapisov in mi je do sedaj tudi vse delalo..podnapisi so čitljivi edino to me še zanima ..kje se naštima da mi na xorotovem screenu kaže naslov komada???če se da to kje naštimat mi naj prosim kdo pove kje naj to naredim..skratka sem ZADOVOLJEN!!!
LP

d0rK ::

Okej, vsi ki se slucajno odlocate za nakup Xoro predvajalnika:


NE KUPUJTE TEGA DREKA!


Imel sem tri in niti eden ni vreden pou kurca. Al se pokvarijo vratca, ali za en drek bere nove DVDje, pocasen kot polz, etc.
Oce je ni na svojemu Xorotu do konca pogledal niti en DVD. In to ne govorim o nekih popraskanih, doma zapecenh DVDjih..
Gre za nove, iz skatlice vzete plosce. Predvajalnik je pa javil BAD DISC. Ali pa NO DISC. Skratka skoda zivcev. Vceraj se je oce
odlocil da je dovol, se je zapeljal v BOF in domov prinesel Pioneerja za 70 EUR (pravkar preveril, shitty Xoro 8410 je 82).
Zadeva dela prekrasno. Ze po daljincu se vidi da je roba kljub nizji ceni kvalitetnejsa, bere super hitro in brez preskakovanja.
Skratka:


STAY AWAY FROM XORO. PREDVAJALNIKI NISO VREDNI 1EUR.

karma ::

Sam imam izkušnjo (žal ne pozitivno) z XORO HSD 2000



luštkana stvarca, pa PYPS firmware paše nanjo samo kaj.....

3 smo kupli:
1ga prijatelj - crknil v 13-14 mesecu izven garancije - loader) -> v smeti
1ga jst - crknil v 14 mesecu izven garancije - loader -> nabira prah
1ga taščica - crknil v 11 mesecu (trafo+kondiji neki) popravljen v garanciji in dela zaenkrat (1X na mesec recimo...
Drugemu prijatelju je pa HSD 2100 kar dolgo in obilno služil....

Mene XORO ne vidi več...:8) ;((

cya
k2b
...obsolete...

Piksi79 ::

SChnobel,

Prosil bi te če mi lahko preveriš na svojem xorotu 8430 če ti predvaja podnapise za usb ključa ali dvdja na katerem je več divx filmov. Meni namreč pri prvem filmu predvaja prave podnapise, ko pa izberem 2. film mi ponudi izbiro podnapisov predvaja mi jih pa ne. Edina rešitev je da izključim in ponovno vključim xorota in grem takoj na drugi film, in potem podnapise predvaja.

Zanima pa me če ima kdo slučajno kje kak firmware za tole čudo, ker na uradni strani je bil pa so ga očitno odstranili, edino kar še najdem za ta model je češki firmware.

Hvala

gifted ::

Živ,

eno vprašanje za xoro 2200 sem pobral firmware, pa me zanima kako se zdaj to zapeče na cd. Celo mapo ali samo fajle? Če se da komu napisati,kako naj izgleda posnet CD z firmwarom 8-O

LP & hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gifted ()

||_^_|| ::

xoro 8410, se komu sanja katere USB napravice delujejo z njim? do sedaj mi je uspelo prebrati samo en 4gb nonamepočasenkotstrela ključek. Vse ostalo je unsupported (1GB sigma, WD MYBOOK 500 in 350).

*TV* ::

Meni so do sedaj delovali se vsi usb kljucki. Tudi x-porter XT 16gb.

||_^_|| ::

WD mybook 300gb sem pobrisal particijo in naredil 10GB FAT32 in guess what? zadeva dela, nemorm verjet:)

papac ::

Pravkar sem si kupil v bigBangu USB 2.0 ključek kingston 4GB.
Imam pa xoro 8430 in mi nikakor ne zazna ključ in mi napiše NO disc, ko ga vstavim noter, ampak ko ga dam ven mi napiše removing disc.
Sedaj pa res ne vem kaj naj storim? Vrnem DVd predvajlanik, ali je samo težava v tem, da ne zaznava ključe in če mi lahko kdo pove katere ključe sploh zaznava xoro 8430?
Prosim za čimprejšni odgovor, ker sem že čist obupan... Hvala

aaads ::

Lep pozdrav. Jaz sem se pa odločil da si bom naredil malo boljše ozvočenje za gledanje filmov kot je ozvočenje na televiziji, ker imam doma štiri zvočnike in sub, ki stojijo in se prašijo.. Zdaj zadeva je taka, ta ki mi bo vse skup naredil je rekel da mam dve možnosti: ali kupim ojačevalec približno enake moči kot zvočniki ali pa lahko kupim samo dvd, ki ima ojačevalec že v sebi. Jaz razmišljam o drugi možnosti, ker trenutno imamo doma XORO HSD 8410 (kolko jaz vem ta nima v sebi ojačevalca) in glede na napisano o XORO dvd-jih (sa tudi meni ni nevem kaj, motijo me predvsem mali podnapisi in počasnost, štekal še do zdaj ni). Torej po moje je boljše kupiti dvd (ker XORO itak ne bo več dolgo delal :). Pa kolko jaz vem, so dvd-ji dosti bolj poceni kot ojačevalci. Kaj mi predlagate?

mayhem ::

Pozdravljeni .

Zanima me kje bi lahko dobil original Firmware za DVD xoro hsd 2100.
Najlepša hvala.

Aja pa ni treba da je v slovenščini in zavečje fonte me ne zanima saj ne gledam več dvx-ov za DVD-je pa itak dela jo podnapisi kot je treba .

Lp

lithium ::

Do sedaj sem imel XORO 415, delal je dobro dokler ni crknil in ne odpira več pladnja za DVD.
Kateri predvajalnik mi priporočate (od drugih firm), da podpira čimveč DIVX/XVID formatov, omogoča izbiro podnapisov (torej ni nujno, da imajo enako ime kot film) ter ima USB vhod.

Thanks!
Neuradni Telemach forum https://red-pill.eu/forum070

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lithium ()
««
41 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724231 (8845) bizi72
»

Zunanji HDD DIVX predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
51455 (1281) Alec999

Kateri dvd, dvix player kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121470 (1251) Stepni Volk

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142166 (1906) Stepni Volk
»

Kateri Divx predvajalnik kupiti svojim staršem?

Oddelek: Kaj kupiti
152492 (2054) Yossarian

Več podobnih tem