» »

[Divxvid] Quadro predvajalniki

[Divxvid] Quadro predvajalniki

««
8 / 8
»
»»

polmark ::

Tudi jaz sem včeraj kupil Quadro 933, podnapisi so premjhni. Obstaja kakršnakoli nadgradnj? Videl sem, da imajo starejši modeli nadgradnjo, je pri tej velik problem spremeniti font?
Se vnaprej zahvaljujem za kakršenkoli nasvet.

macgajver ::

Jest tega modela sicer nisem še videl toda vseeno malo pobrskaj po nastavitvah mislim da se je pri enem starejšem modelu že dalo zbirat koliko velike podnapise hočeš ni hudič da nima ta tud.
tenstan krompir je pa zakon

Nemelk ::

lastim si quadrota 844. dela BP, podnapisi so mogoce za malenkost premičkeni, ampak še vedno zelo solidni. edino kar me moti je res porazen meni, ampak, se bom že navadil...
Nemelk ™

jane1 ::

Ali je slučajno že kdo zasledil kje Firmware za Quadro 707 ???????????

Greg91 ::

Jaz tudi že nekaj časa iščem za Quadro 707

jane1 ::

A je še kje kdo za 707 ???!!!!!!??????

traktor ::

A podpira katri od teh quadro-v da zbereš podnapise posebej če ji maš na dvd-ju naprimer nanizanke in ali morajo bit isto poimenovano kot film?

Dejch24 ::

A mi lahko kdo prosim pove v čem točn se razlikujeta sledeča modela? DVD-606 in DVD-844. 606ko sem kupil kakšne dva dni nazaj, ko slednjega niso imeli se na izbiro, pa če so razlike celo pomembne, bi zamenjal pac s 844ko, ker je ista cena.

Hvala za odgovore

cokson ::

Torej.. lastim si model 844 in imam problem pri podnapisih. Namreč, če posnamem na dvd recimo 6 serij in podnapise zraven, mi prikaže podnapise za samo prvih 5 serij. Poskusu sm tut dat po pet serij v svojo mapo, pa ne pomaga. Je sploh kašna rešitu?

Rozy ::

Imam isti problem....drugače deluje proti pričakovanjem....skratka BOMBA

polde66 ::

imam quardo 933, pa me nekej zafrkava pri posnetih dvd-jih in sicer mi šteka slika na vsake tolk časa, jo kr malo ustavi.
zadeva je kr mal moteča, a ma še kdo kako podobno izkušnjo.
Kupil sem predvajalnik na Hrvaškem, ter enega ćže nesel na servis, dobil drugega z istimi mproblemi. Lahko so mi tud tega samo malo zavili pa vrnili.
polde

Jedi Master Yoda ::

Pridružujem se prošnji za Quadro 707 firmware!!! Prosim, da ga kdo objavi, vsaj originalnega, če se da.

dam-chi ::

Sem nov lastnik modela 844.
Imam enake težave kot Cokson ...Kadar je na dvd-ju več filmov eden sigurno ne dela!!!
ima kdo rešitev za ta problem?
Hvala

mravla74 ::

A je že kdo našel kak firmware za Quadro dvd-933?

DrSatan ::

Ravno sem kupil q844 pa mi bere redkokateri cd.. predvsem ne smartbuy... DVDji (divx ali dvd film) delajo super in brez pripomb... Ima se kdo probleme s CDji??
MMJ

mravla74 ::

Zanimivo, meni se dogaja ravno obratno pri dvd-933 modelu, cdje bere, dvdjev pa ne, tako da bom uveljavil garancijo. Je pa kontrola kvalitete v proizvodnji vedno slabša zaradi nizkih cen samih komponent, tako da če ne dela v redu v času garancije se pač reklamira, drugo nam ne preostane.

mravla74 ::

Danes so mi zamenjali player (quadro dvd-933) za novega in sedaj dela brez problemov. Bere dvdje in cdje, nove ter stare posnete tudi pred 6 leti. Testiral sem tudi predvajanje divx filmov iz USB ključa 1GB ter iz zunanjega diska (20gb) in vse predvaja lepo s podnapisi, prepozna tudi vse šumnike.
Skratka trenutno sem zelo zadovoljen z novo pridobitvijo.

alum ::

Je uspelo komu najt kode za kateregakoli Quadro original pilota in sprogramirat univerzalnega daljinca?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alum ()

sotlerx ::

Jaz imam KAMELEONA 4 v 1 in najde vse kode sam, idealna rešitev.
LP:))
sotlerx

XandY ::

No kaj zdaj a se splača kupit Q844 al ne ,moj Xoro HSD415 je šeu rakom žvižgat :( in zdaj rabim novega pa sem gledal vse živo sam razni Philipsi pa LG-i nimajo 5.1 ta Q844 pa ma .

LP

war-dog ::

A obstaja sploh firmware za Quadro 606 (Zoran 966)? glede na to, da nima isti čip kot 705 (MTK)?
Object reference not set to an instance of an object.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: war-dog ()

podtalje ::

Kolikor sem jaz seznanjen, za Zoran čip nikoli ni bilo kakšnih novih firmware-ov
oz. če so že bili, so bile izboljšave neomembe vredne.

Kiwix ::

Zdravo, imam model Quadro DVD-606, ki je nekaj let deloval brezhibno sedaj pa se je pojavila težava in sicer v vsakem primeru ali v predvajalnik vstavim CD/DVD ali ne na ekranu predvajalnika izpisuje error na TV-ju pa izpisuje Bad disc. Poizkusil sem vstaviti več različnih CD in DVD medijev vendar je vsakič isto. Predvajalnik sem odprl in preveril ali deluje laser - in ga tudi očistil, mašinca ki vrti CD/DVD in vse deluje brez težav zato me zanima ali ima kdo idejo kaj bi lahko bilo narobe?

Spajky ::

Zapeci plošček s precej manjšo brzino, Pa finiširaj ga in spet probaj. Meni se kdaj zgodi kaj takega, ko je CR-RW že precej znucan in zrel za smeti ..
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Kiwix ::

Sem sprobal tudi to vendar ne deluje.. Laser sicer sveti, vendar se je očitno pokvaril do te mere, da ne bere več..

Spajky ::

Lahko je kje kak slab kontakt, najverjetneje na onih tankih mikro konektorjih. Čene je pa res kaki čip riknil in bo treba zadevo v kontejner pa novo (ali delujočo rabljeno za male pare) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16026955 (6487) monaco
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209320866 (46210) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724201 (8815) bizi72
»

seminarska - pomoč Bs Player ......

Oddelek: Šola
194041 (3495) bobby
»

Izšel je DivX 6

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
445817 (3851) Metabond

Več podobnih tem