» »

F1 2006

F1 2006

««
34 / 38
»»

overlord_tm ::

Daedalus ::

Tale Alonso je res navadna rit...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Good Guy ::

Tale Alonso je res navadna rit...


ja..

sam poglejte šumija...kako on dela s timom.. kot bi bla familija...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

OwcA ::

... ja, zdaj ko je zvisel za prvaka. :P
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Good Guy ::

očitno ti ne spremlaš.. f1 dost pogosto....res da je zvisu ampak bo pa šou vozit za konstruktorja.. jih ni pomoje velik k bi kj tazga delal, čeprav mu je odločilno dirko crknu motor
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

bili_39 ::

Tale Alonso je res navadna rit...


Zakaj? Ker je povedal kar je res?

Preberi celo izjavo.. čez leta se vsi spomnijo le zmagovalca in avta, ki ga je vozil. Je izjavil, da se on in ekipa strinjajo s tem...

Pa me boli drugače za njega. Je pa vredu voznik.

roba87 ::

Če bi jaz imel toliko denarja kot on bi mi blo vseeno če bi mi kdo rekel da sem rit >:D

tengo ::

Alonso rit?? Ma kr neki nabijate......, glavno je da ga bo Alonso scat pelal in da je mel MS smolo po dooooolgem času in si lahko zamisli pošteno kako je drugim moštvom, npr Mclaren teamu ko ti crkne tud po SEDEMKRAT na sezono in so se kljub temu bojevali za prvaka!!(Mika Hakkinen)
McLaren Mercedes se ve...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tengo ()

tengo ::

In da o smolah Kimija ne govorim, ker nima smisla....
McLaren Mercedes se ve...

AndrejS ::

Alonso rit. To lahko izjavi samo MS, ki ga bo celi dirko gledal v rit >:D

monster-x ::

tengo: Po dolgem času smolo? A si ti mal falil lansko sezono pa prvi del letošnje?
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

AmokRun ::

Kakšna smola Kimija....8-O

A to da ti skor vsako dirko avto crkne je smola?

tengo ::

Monster: No povej mi kje sem falil?Je razlika med počasnim bolidom in bolidom ki ga ustavi okvara, eksplozija motorja?? Od MS pač ni šel nikamor, ni se pa kvaril! Ni tko?
McLaren Mercedes se ve...

Daedalus ::

A to da ti skor vsako dirko avto crkne je smola?

Točno tako. Al mogoče trdiš obratno?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

AmokRun ::

Ja če ti vsako dirko avto crkne bi jz prej reku da maš zanič avto, ne pa smolo. Če ti pa po nekaj letih motor izdihne na eni najbolj pomembni dirki v sezoni pač loh rečeš sam shit happens!

monster-x ::

tengo: Sej je isto ... al maš počasen bolid al ti pa crkuje ... v vsakem primeru ne moreš pokazati svojega dirkaškega znanja.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

bond007 ::

Tkole ko berem komentarje se vedno nasmejim zvestim navijačem, ki opravičujejo neuspehe z neverjetnimi izjavami:\ .

Smola? JA lol no. Dejte malo bolj objektivno gledat na stvari. To da ti tolkrat crkne avto ni smola no! To je nesposobnost celotnega moštva. PAč hočejo zadnje konjičke iz tistega bogega motorja vn potegnat, so prevečkrat na meji in posledično tudi prevečkrat čez mejo! Pa to NI smola. Smola je stvar, na katero nimaš popolnoma nobenega vpliva! Recimo, če ti prileti golob pri 300km/h v glavo - evo to je smola:\

TOP ::

bond007 če ti golob prileti pri 300km/h v glavo ni smola,ker je že nesreča in mislim,da ti nebi bilo lepo,da se to zgodi.

borchi ::

> Recimo, če ti prileti golob pri 300km/h v glavo - evo to je smola

jaz temu ne bi rekel smola ampak neznanje/malomarnost.

golobova!
l'jga

globoko grlo ::

hehe, mu FIA ni podelila super licence, golobu namreč

BigWhale ::

Jaz bom jutri navijal za Masso....

... da vi se zaletel v Alonsa. ;>

V bistvu tokrat res privoscim Michaelu zmago. :)

Je pa lepo, da so koncno spremenili pravila kar se tice varnostnega avtomobila. Se bo vsaj formiral pravilni vrstni red in bo leteci start tako bolj prisel do izraza.

overlord_tm ::

WTF?

Kr ustavu se je :'(

slatko ::

Tole z varnostnim avtomobilom mi je všeč. Drgač pa kar se tiče te zamrznitve razvoja motorja, a se komu kej sanja o podrobnostih kaj bojo lahko počel na motorjih in kaj ne?? Ker recimo če ne bojo smel počet nič potem se vsem razen Ferrariju in Renaultu slabo piše...

Ps: mogoče že kdo ve kaj je bilo s schumacherjem??

BendeR ::

Pado je "pritisk goriva".
:=)

roba87 ::

Mislim, da ima še samo teoretične možnosti za zmago jutri, praktičnih pa bolj malo ( nič bi jaz rekel). Startal bo iz sredine tako, da če ma nekaj deset konjev več lahko pričakujemo boljši štart od konkurence, vendar nevarnejši saj bo v prvem ovinku gužva. Skoda da mu je elektronika odpovedla.... Občutek imam da jutri Alonso ne bo prišel do cilja >:D

slatko ::

Prosim za link...

slatko ::

Več konjev še ne pomeni boljši start:\

Ps: kaj zdej, elektronika ali padec pritiska goriva??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slatko ()

ČIP 008 ::

Kaj je zdaj to ... poskočni konjič iz Maranella ... ? Neeeeeeeeee to je samo rdeč FIAT...........>:D

slatko ::

Rdeči Fiat ki je bil 5x zapored prvak.

Prosim zadrži se takih neumnih izjav.

ČIP 008 ::

Kaj boste jutri vsi na pogrebu "prvaka"?????????????????????''':D :D :D

slatko ::

Na pogrebu prvaka bomo takrat ko bo alonso 7x svetovni prvak, pa ko bo mel 91 zmag.

Ti garantiram da boš prej videl moj pogreb.

ČIP 008 ::

Hm....misliš...ono pravljico o Snegulčici in sedem "palčkov".......:D :D :D

slatko ::

Čestitam, ravnokar is postal svetovni prvak v brcanju v temo. Danes v tej temi nisi napisal še niti enega pametnega posta.

Ps, za tiste ki jih zanima kaj drugega kot sneguljčica in sedem palčkov; Schumacher je imel probleme s črpalko za dotok goriva.

tengo ::

Na pogrebu prvaka bomo takrat ko bo alonso 7x svetovni prvak, pa ko bo mel 91 zmag.


Tok let kolikor je MS v F1 ima Alonso ali Kimi še ogromno časa....
McLaren Mercedes se ve...

slatko ::

@tengo: ma sej nisem mislu tko rečt, podal sem blesavo repliko na blesavo provokacijo ki je zrasla na zelniku uporabnika čip008. To je letelo direktno na njega in nisem nikakor mislu razburt kogarkol drugega...

Peace:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slatko ()

shock ::

Če bo šlo tako naprej pri Ferrariju, se Raikonenu slabo piše z zanesljivostjo avta.

ČIP 008 ::

Ja... ja... jutri nas čaka zanimiva dirka.... Schumi še ni vrgel puške v koruzo ali ? 8-O >:D :D

Mirč ::

schumaherjevi hlapci

TribesMan ::

Kimi sam pomisli na selitev v Ferrarija in zacne Ferrari crkovati kot za stavo... naključje? >:D

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

roba87 ::

kolko sem jaz poslušal na RTL reporterja, je ta rekel da je dobil sporočilo iz ferrarijeve graže da je šumi imel težave z elektroniko. Mogoče je to posledično vplivalo na črpalko. Nebi znal bolj podrobno povedat ker nisem ferrarijev mehanik....Pač povem kaj sem slišal na TV.

Moje mnenje pa je da Schumacher nima danes veliko možnosti, razen če mu uspe zelo dober štart in se prebije do kakšnega 6 mesta v prvem ovinku.Res pa je da ima Ferrari najhitrejši dirkalnik v Braziliji tako, da je vse mogoče.Sicer ne vemo koliko ima bencina v posodi. Drugače pa pustimo se presenetit, mogoče pa se le zgodi kakšen preobrat.Naj zmaga najboljši.

Daedalus ::

Med prvim in drugim mestom je 0.6s razlike...Ferrari je hudičevo hiter in se mi zdi, da ma Šumaher kr lepe možnosti preboja naprej. Na prvo mesto ne bo lih silil, samo do stopničk pa komot lahko pride.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

ČIP 008 ::

Kaj ve gdo so "prvaku" Fiata porihtali ? :\

Good Guy ::

alonsotu dons itak crkne avto..(drugič gha ma že.. pa itak reno kot reno že samo ime pove da je jajca)

šumi upam da nardi raztur.... kar vem da ga bo sej itak nima nič za zgubit...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

slatko ::

Jest tut mislim da ima Schumacher dons lepe šanse da se prebije zelo visoko. Edini pravi tekmec je pomoje samo Alonso ki pa tudi ne bo tvegal odstopa, poleg tega ga bojo pa še Kimi in Truli ovirala če jih ne bo na štartu prehitu. Pa vsi vemo da je Ferrari to derko konkretno hitrejši od ostalih, gume so tudi solidne, tko da se pomoje lahko dons zgodi še karkoli...:\

AndrejS ::

Ferrari je res hiter - dokler ne crkne >:D

WarpedGone ::

danes gre ferrari na vse. upam samo da vsi prezivijo:)
Zbogom in hvala za vse ribe

slatko ::

Mislim no kaj mate eni glupe izjave. Najprej je višje gor en primerjal ferrarija in fiata, pol je eden ferrarijeve navijače ozmerjal s hlapci zdej ti praviš da je Ferrari hiter dokler ne crkne...

Če ne spremljate formule ena redno potem bodite prosim tiho. Tolk kot je mel Ferrari v zadnjih sedmih letih okvar jih bo mogel met še PRECEJJJJ da bo ostale ujel.

Če ste se sposobni jet konstruktivno debato pol povejte kej pametnega drgač pa rajš ne smetite...

ČIP 008 ::

Ja ja ... bog ne daj ,da na tem forumu gdo kaj reče proti Ferrarriju ali pa celo proti "prvaku" ! Dobro žalujte danes ob 19h na pogrebu "prvaka"... moje sožalje.............:D

slatko ::

Ma ne, sploh se ne gre za to čez koga kej rečeš, pa nej bo to alonso, Schumacher, Kimi, zaradi mene sveti peter, samo neumne izjave so neumne izjave. Če si se sposoben jet argumentirano debato pol povej kej, bederije pa rajš zadrži zase...

SkIDiver ::

Ima Alonso nov motor al iz prejšnje dirke?
««
34 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Formula 1 2010 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Na cesti
1189176339 (139584) WarpedGone
»

Formula 1 2009 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
127288052 (50431) ABX
»

F1 2007 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
116778473 (50793) 'FireSTORM'
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257681396 (40311) Alexius Heristalski
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119237993 (22654) balocom

Več podobnih tem