» »

F1 - sezona 2005

F1 - sezona 2005

««
4 / 52
»»

Alexius Heristalski ::

He, he, sem vedel, da bom zadel v osje gnezdo. Ko smo že pri štartnih položajih - Rubens in Fernando sta dokazala, da se da priti kar visoko ... Sicer pa ne trdim, da je prva dirka merodajna, samo skušam biti previden pri napovedih. Počakajmo - prezgodaj, preuranjeno je še, bi rekel Drny.:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Daedalus ::

Enim je pa očitno McLaren uganka. No ja, sej meni tud ni lih jasno, zakaj se niso najbolj izkazali v Avstraliji... Ena moja špekulacija - mogoče so malo zaj*bali in so glede na napovedi imeli avto nastavljen delno za mokro dirko - kompromis ki bi jim v drugačnih pogojih prinesel prednost. Sami niso povedali nič uporabnega po dirki... Bo treba počakat na malo bolj stabilne pogoje...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Alexius Heristalski ::

Bom rekel nekaj, kar je včasih veljalo za Ferrari: pri McLarnu so konkurenčni, samo nočejo strašiti konkurence!8-)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

ripmork ::

hm.Reči da je Webber slab oziroma povprečen dirkač je milorečeno bedasto,že na prenekateri dirki je pokazal kaj zna,ne le hitreje kot moštveni kolegi,pač pa tudi do konca,če ga le motor ni pustil na cedilu.Heidfeld prav tako ni slaba izbira.
Williams ima ali slabo organizacijo ali pa v primerjavi z nekaterimi drugimi moštvi nesposobne inžinirje.Slab dirkalnik z dobrim motorjem in dobrim dirkačem pač nikoli ni veliko dosegel in tudi nikoli ne bo.

V Maleziji se bo videlo pravo razmerje moči,dovmim da bodo prenekaterim sobotne kvalifikacije tako zagodle.

Tattoo- ::

Saj shock ni rekel, da sta Webber ter Heidfeld slaba voznika...rekel je samo, da Williams nikoli ne bi namenil toliko $$$ za dirkača, kot jih je namenil Ferrari za M. Schumacherja - raje ta denar porabi za razvoj dirkalnika.

So pa pri Williamsu 'znani' po tem, da skoraj vsako sezono začnejo z nekoliko zaostanka za res najboljšimi, vendar tekom sezone z sprotnim razvojem dirkalnika nadoknadijo zaostanek. Lansko sezono je bil FW-26 totalen zajeb...pa so se proti koncu sezone vrnil med najboljše. Tako da jih jaz ne bi pred sezono kar tako vehementno odpisal!

Zakaj pa letošnji FW-27 ni tako hiter, kot so predvidevali, je pa vzrok v novem vetrovniku, pri katerem kot prvi uporabljajo model 1:2 ki pa ga niso še popolnoma obvladali
Racing is in my blood - Ayrton Senna

BigWhale ::

Zaradi denarne politike, ki se jo gre Frenk, je Williams ze tako dolgo v formuli 1. Ko mu dirkac enkrat osvoji naslov in zacne postvljat visoke cifre, ga odslovi.

IMO precej dobra taktika.

TribesMan ::

Taktika je ze dobra sam ni mi pa jasno zakaj je Frank Ralfu placeval10MIO na leto... mislim da je to pa le malo prevec za dirkaca njegovega kova...

Se en lusten link: izdatki mostev za leto 2005

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

TribesMan ::

BTW a ste opazili da je letos mostvo McLarna obleceno v neke cudne rdece oranzne barve? A to mogoce namiguje barvo avtomobila po Avgustu, ko preteče pogodba z Westom in zacnejo z Johnyem Walkerjem?

Kot da ni že dovolj rdečih avtov...

Se dokazni material:


LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

Alexius Heristalski ::

sam ni mi pa jasno zakaj je Frank Ralfu placeval10MIO na leto...
Po moje, da je tle tudi BMW kaj primaknil zraven. Dvomim, da je bil Frank tako velikodušen.

McLarnovci so oblečeni v seksi gej majčke, poglejte tole:

Peče!>:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Tilen ::

Heh ka so smesni. Zdaj bo stavek like navijam za rdeče dobil dvojni pomen. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

overlord_tm ::

gotov si hočjo navijače prdobit >:D

Tilen ::

Zdaj bo se vec rdecih kapic :D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

TribesMan ::

Peče!


Kaj te je kdo nabrisal al kaj?

Rezultati prvega treninga so na voljo... tukaj...

Geji se kar dobro drzijo...

Drugi del treninga se ravno odvija... rezultati bodo... kmalu...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

Tattoo- ::

Taktika je ze dobra sam ni mi pa jasno zakaj je Frank Ralfu placeval10MIO na leto... mislim da je to pa le malo prevec za dirkaca njegovega kova...

Kolikor jaz vem, je Frank oba dirkača (Montoyo in Ralfa) plačeval približno enako. Razliko do teh 10 mil. pa je primaknil BMW :O
Racing is in my blood - Ayrton Senna

Gundolf ::

Na žalost ni ravno velike povezave med sposobnostmi dirkačev in njihovimi plačami. Več bi jih moralo biti plačanih tako kot DC, po točkah ki jih dosežejo (so bli fajn cekinčki prvo dirko - 200.000$). Ali pa po doseženih točkah v preteklem letu. Vsaj polovica plače bi morala biti definirana tako.

Daedalus ::

Tile naši geji so pa hitri>:D s tem da je Raikkonen malo rally vozil.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

LeBron James ::

McLaren se pobira. V Maleziji pa mislm da so mel smolo z dažjm na kvalifikacijah pol na dirki se pa ni dal kej velik prehitevat tko da so popolnoma konkurancni to pa kaze tud tale prosti trening.

LeBron James ::

sorry v avstraliji

Daedalus ::

Ferrariju pa zgleda teče voda v grlo - novica. Sicer glede na petkove treninge, je star dirkalnik malce prepočasen za Šumija - in pol ko hoče postavit hiter čas, zleti s steze:P He he, ni tako dirkanje za Šumija, ko bi se mogo trudit, da je prvi. Verjetno besni po boksu, da če meti vsaj 1s hitrejši dikalnik na stezi, da se mu ni treba preveč mučit:P ;)

/pa da ne bo kdo resno jemal zgoraj napisanega - zajebancija mora bit.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tilen ::

LeBron James, ja pa kako da se ni dalo kaj velik prehitevat, saj pa ves nova pravila in to zdaj je ja 5x bolj zanimivo ane? |O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Alexius Heristalski ::

Kaj te je kdo nabrisal al kaj?

Ne, mislim, kakšne kvasiš. Hočem povedat, da so res smešni v teh svetlečih majčkah. Pa bodi dovolj o tem.

Renault je zgleda dobil konkurenta - srebrne. Tudi prav, če to pomeni, da bo dirka zanimiva. Na drugem treningu je bil najhitrejši Massa.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Alexius Heristalski ::

Zdajle gledam VN Kanade 1995. Časi, ko so bili za Minardijema vsaj štrije dirkalniki, pa ne zato, ker bi bil Minardi tako dober.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

ripmork ::

a maš VHS posnetek ali...?

Alexius Heristalski ::

VHS-Rip, po moje. Sliki v spomin (in dokaz) na prvo Alesijevo zmago (91. nastop):

fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Tilen ::

Slick gume. >:D To bi blo treba dat nazaj >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Alexius Heristalski ::

Kaže, da bom imel med letošnjo malezijsko dirko dosti telovadbe. Dirka se začne ob osmih, poskusna serija v Planici pa ob devetih. Potrebno bo izvesti veliko izjemno natančnih gibov s prsti na daljincu, saj bo spremljanje obojega zahtevalo nenehno preklapljanje med Poptv in Slo2. Tudi pogoste reklame na Popu mi bodo prišle prav.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

dëych ::

Jah, pa dva TVja si nabav, pa boš hkrati lahko gledal eno in tretje :D ;)

Lp

Gundolf ::

Men bi blo že zadost, če bi lahko nastavu zvok iz enga kanala pa sliko iz druzga ;)

Alexius Heristalski ::

Jah, pa dva TVja si nabav, pa boš hkrati lahko gledal eno in tretje
(Predstavljajte si, da vam tole govori Zahovič:)
Smatram, da to ne bo potrebno. Še vedno imam i-izjemno izjemno tehniko menjavanja kanalov, tako da mislim da smatram da to nekako ne pride v poštev.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

LeBron James ::

LeBron James, ja pa kako da se ni dalo kaj velik prehitevat, saj pa ves nova pravila in to zdaj je ja 5x bolj zanimivo ane

Pravila so ze bolsa pa da je zanimiv pa to sam jz sm mislu da se ni dal prehitevat zato ker steza to ne dopusca. Avstralija nima velik delov kjer bi loh prehiteval.Ampak lahko da se motim:)

TribesMan ::

Alexius... resitev tvojih problemov je PIP (Picture in Picture)... oziroma PaP (Picture and Picture) ce mas boljso televizijo... pri PaP-u imas tudi moznost mesanja zvoka... :)

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

ČIP 008 ::

Izgleda , da bo v nedejo za Tifozze zopet dolgočasna ter nezanimiva dirka?>:D Juhu,juhu............:D

Daedalus ::

Ferrari zaenkrat zgleda obupno počasn, vprašanje je samo, zaradi česa. Avto al gume? Če so gume, jim tud nov dirkalnik ne bo kaj dosti pomagal. Pa kaj zaboga dela Toyota na drugem mestu? Kaj se je zgubo, pa zalutal do tja?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

overlord_tm ::

Iz tok dnarja, kukr ga toyota zaprav, so pa ja mogl kej nardit ...

Tilen ::

ČIP 008, glavno da je teb bla prva letosnja dirka ene 3x zanimivejsa od povprecne lanske. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Daedalus ::

Samo problem Toyote je v tem, da dirkalnik žre gume. V Avstraliji je tud bil Trulli dobro kvalificiran, pol je pa šlo samo nazaj...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

TribesMan ::

Avstralija je bila 2 tedna nazaj... v temcasu se da marsikajnarediti ;)

Drgac so pa geji spet kr ql... :> Ferrari pa niti ne.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Tilen ::

Ne vem kaj jebe rdece. :(

Zgleda da dirkalnik res ni dovol konkurencen posledicno tut tist link zgoraj, da bodo z novim prej nastopili. Ka pa vem.. :\

Renault pa hudo mocno zgleda letos...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SebaR ::

Js sm glede ferrarija še vedno optimističen :8)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

OrlyTM ::

jap, neki jim ne stima v rdecem taboru ... tko kot je ze en zgori napisu, jst mocno upam, da niso gume (ceprav startna vrsta hudo namiguje v to smer), ker pol bo res bolj jeba ... bomo vidli ... :)

sezona je se mlada :)

Drugac pa respect za Renault ... privoscim jim!

lp
orlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

ČIP 008 ::

OrlyTM štartna vrsta ne namiguje ampak točno kaže razmerje v prid Michelina. Sicer pa so pred "prvakom" tudi pubeci, Massa- Sauber, Klien-Red Bull itd.....>:D

TribesMan ::

Se neki novic iz F1...

Na sestanku dirkacev pred dirko, so dirkaci glasovali kdo je bil kriv za nesreco Schumacher - Heidfeld... rezultat je bil 19:1 v prid Heidfelda... Guess who voted for Schumi :>

Ferrari pa se pritozuje nad tem, da je McLaren upravicen do tretjega avtomobila v petek... Lani jih to pri BARu ocitno ni motilo, saj je bil BAR kljub temu slabsi... letos pa ocitno ni vec tako... Ocitno se nekje nekaj kuha... zdaj moramo samo se pocakati da bo Max Ritoliznik spremenil pravila...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

ČIP 008, ti kr pisi narekovaje in se delaj nevednega. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

TribesMan, zagotovo Montoya. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Microsoft ::

Ej, tole (19:1) je pa ze komedija. Jst crkujem od smeha.:D

Drgace pa glede tretjega avtomobila. A so spesnil taka abstraktna pravila, da ni jasno doloceno al kaj?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

ČIP 008 ::

Tilen saj ni vse tako črno, pred vami je še lepa "prihodnost" saj bi na naslednji dirki bojda že nastopili z novim Ferrarijem! Ne, ali pa se se motim?>:D

Tilen ::

Ja najbrz :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Sumo ::

Tribesman: Začuda se je tokrat celo Barrichello izrekel proti Schumacherju :D. link
Samo nič pa ne piše kdo je bil tisti edinec. Mogoče je imel pa tud šumi možnost glasovanja :).

overlord_tm ::

Če mene vprašate, so nova pravila naredila formulo tako dolgočasno ... danes sem komaj ostal buden do nastopa MS potem pa sem zaspal :\ . po radiu slišiš samo to, da naj šparajo gume, motor in bencin. pa kaj je zdej to, dirka ali tekmovanje kdo bo z bolje ohranjenimi gumami in več bencina prišel do konca?
««
4 / 52
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2007 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
116778649 (50969) 'FireSTORM'
»

F1 2006 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Loža
186876769 (34307) Alexius Heristalski
»

F1 - pred sezono 2006

Oddelek: Loža
152794 (2549) Daedalus
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178893 (46216) Microsoft
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238161 (22822) balocom

Več podobnih tem