» »

F1 - sezona 2005

F1 - sezona 2005

««
2 / 52
»»

shock ::

Iskreno povedano sem malo razočaran, kar se tiče vremena. Ker res bi rad videl koliko je konkurenca ferrariju dohitela (mogoče tudi prehitela). Bomo vidli med dirko kako bo.

Tilen ::

Bomo vidli med dirko kako bo.

Tezko primerjat nekoga, ki starta prvi oz med prvimi kot enega ki starta zadnji. :)

A ni rečem, da zna dober furat po dežju??

A lahko primerjas njegovo voznjo s katerim drugim pod istimi pogoji? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

shock ::

"Na današnji tekmi danes ponoči ob polnoči " :D . Mislim da mu tisti del možgane za logiko ni najbolj razvita >:D

ČIP 008 ::

Rdečo zastavo so dali točno v pravem trenutku!:D Ja dobro jutro Tilen, saj še ima ¨prvak¨ en poizkus.>:D

shock ::

Tilen: Dvomim da bodo montoya, kimi & co. bodo prvi po končani prvih kvalifikacijah.

Tilen ::

Ja saj nisem rekel, samo vseeno. :) Itk da bo zanimivo, ko je ze skor vse zapecateno. Heh.

ČIP 008, hehe, zelo prijazno. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ČIP 008 ::

Dobro favoriti so ostali riti, kaj čemo gremo spat.

Myth ::

Za kaj pr bogi pa ni noben napisal kakšne lestvice? Kakšni navijači te ste, pa nekaj spremljate za slo-tech? :D Zaj še komentirat nemrem nič extra. Naj nekdo se razpiše čez dan in pove kak je blo. ;)

en lep dan vam želim, dijo
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Modri dirkač ::

1 G. Fisichella Renault 1:33.171
2 J. Trulli Toyota 1:35.270
3 M. Webber Williams 1:36.717
4 J. Villeneuve Sauber 1:36.984
5 C. Klien Red Bull 1:37.486
6 D. Coulthard Red Bull 1:38.320
7 N. Heidfeld Williams 1:39.717
8 J. Button BAR 1:41.512
9 N. Karthikeyan Jordan 1:44.357
10 K. Räikkönen McLaren 1:44.997
11 JP. Montoya McLaren 1:45.325
12 R. Barrichello Ferrari 1:45.481
13 T. Monteiro Jordan 1:46.846
14 F. Alonso Renault 1:47.709
15 C. Albers Minardi 1:47.708
16 P. Friesacher Minardi 1:50.864
17 R. Schumacher Toyota 1:51.495
18 M. Schumacher Ferrari 1:57.931
19 F. Massa Sauber no time
20 T. Sato BAR no time
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

ČIP 008 ::

No dobro tu so rezultati: 1Fisichella, 2Trulli,3Webber,4Villneuve,5Klien,6Coulthard,7Heidfeld itd....Zdaj pa komentiraj!

Myth ::

Nebi se nič čudil, če bi Red Bull pa Williams razturala prvo dirko. Dobri časi, ni kaj. :8)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Daedalus ::

Red Bull na suhi stezi ne bo mel za burek. Kolk sem videl po novicah, so blo pogoji za vsakega voznika drugačni, tako da iz teh kvalifikacij težko kaj sklepaš. Bomo vidli na dirki (zgleda, da bojo mogli eni veliko prehitevat>:D )
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

BigWhale ::

Ferari je mel prav, ko se je pritozil, da ne smejo pustit Minardiju, da dirka s starim avtom.. ;>

markec_ ::

ČIP 008
No dobro tu so rezultati: 1Fisichella, 2Trulli,3Webber,4Villneuve,5Klien,6Coulthard,7Heidfeld itd....Zdaj pa komentiraj!

jaz bi z veseljem komentiral, samo bol težko ker vsi niso imeli istih pogojev.

Nemec Michael Schumacher - nastopil je takrat, ko je najbolj deževalo

pač je imel smolo. bo na dirki popravo kaj se da popravit. pa se prehitevanja bo zelo veliko. >:D

markec_ ::

mislim da bo po parih krogih zelo zanimivo ko jim bo sumi zacel dihat za ovratnik mogoce res nebo prvi bo pa najbolsi.>:D

Tilen ::


10 K. Räikkönen McLaren 1:44.997
11 JP. Montoya McLaren 1:45.325
12 R. Barrichello Ferrari 1:45.481
13 T. Monteiro Jordan 1:46.846
14 F. Alonso Renault 1:47.709


Tu bo pomoje najbol hudo. Alonso z explozivnim startom, vmes en Jordan ki ga bo treba zaobiti, pred njim Barichello ter oba McLarna. Montoya se bo ze takoj hotel dokazat proti Kimiju tako da bo sel na polno, Kimi pa bo hotel potrditi ze lep cas bivanja v McLarnu in boljse poznavanje samega dirkalnika. Barichello ki ni znan prevec po svojih dobrih startih lahko zgubi se kaksno mesto, ce se bo alonso spet katapultiral. Imam nek tak obcutek, da bo spokalo na štartu. Schumacher bo na startu vrjetno pridobil nekaj mest vendar v samem startu tu v tem boju ne bo prisostvoval.

Vrjetno bo na drugem delu kvalifikacij Alonso toliko pridobil proti Monteiru da bodo tisti 4 cist skupaj. Pol pa je se marsikaj odprto.

Edini "boj" na drugih kvalifikacijah bi lahko bil Barichello-Montoya, saj sta zelo skupaj.

Skoraj bi si upal trdit, da bodo Montoya, Raikkonen in Barichello preskocili Karthikeyan-a.

R. Schumacher bo vrjetno nadoknadil tistega minardija pred sabo, tako da dvoboj bratov vsaj na zacetku najbrz odpade.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ripmork ::

lahko pa bo prav Mihael najbolj zagnan,nikoli ne veš...>:D

Ja tudi jaz mam občutek da bo jutri še pokalo...res bi bilo boring gledat celo dirko 10 dirkalnikov na stezi,pa jasno da se nobenemu kaj ne zgodi hujšega.
Začetek sezone je zadnja leta bolj kot ne pokajoč,me malo spominja na NASCAR kjer je na otvoritveni Daytoni na prvi dirki vedno kak "massive">:D

Tilen ::

lahko pa bo prav Mihael najbolj zagnan,nikoli ne veš...

Žeže, vendar ob taksni zagnanosti trpijo gume, ki so zdaj zelo pomemben faktor. Ta komfort od lani je izginil.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

8 stopinj trenutno v Melbournu.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Microsoft ::

Pa kak bo pol to jutri zgledalo s tem drugim treningom ni se dirko? A bo recimo ob 10:00 se drugi del kvalifikacij, potem pa ob 14:00 dirka al kako?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

ripmork ::

Tako je.4 ure pred dirko bo zadnji kvalifikacijski trening,kar pomeni da bo ob polnoči po našem lokalnem času,torej bomo izvedeli končni štartni vrstni red šele tik pred dirko.

ČIP 008 ::

Bistvenih razlik po drugih kvalifikacijah tako nebo, ker so zaostanki preveliki.

Microsoft ::

Heh, sele zdele vidm, kolko ma zaostanka Sumaher. Ce recimo jutri pleje 10 sekund hitreje od nekaterih, bo pridobl samo enih par mest. So pa Kimi, Montoya in Barichelo dost skupaj, tako da tu se zna biti odlocilno, kaj se bo dogajalo jutri.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Cr00k ::

Hehe... kdor je pred zacetkom govoru, da bo spet dolgocajtna sezona... nej prosm vzame besedo nazaj! :)

Kdor je govoru, da ne more poslusat alisica, socustvujem z njim... :) Namrec, zdaj je novost, da lahko slisimo kaj se pogovarjajo dirkac in boksi..., Alisic vso svojo pozornost usmeri v prevajanje le-teh pogovorov, ob tem pozabi, kaj je prej govoru(A), zacne z drugim(B)... se nasredi spomne, kaj je prej se pozabu povedat, preneha govort o drugi(B) stvari, zacne s prvo(A), ne konca, je spet ta radio... potem spet poslusa/prevaja (neuspešno) pogovor... zacne govort o tretji stvari (C) na sredi se spomne da se prve (A) in druge stvari(B) ni dokoncal...konča (C) zacne (A), razleti se SAto!, ulalala, 3 min. kasneje zacne govort o stvari (D)...itd.>:D

Suma sumarum: NC ne pove do konca, dokaze da ne zna prevajat, mi gledalci se pa smejimo...

Predlog: Pop-TV... prenos F1 z Alisicom, Kanal A brez Njega!

Gledanost Kanala A se bo povecala za 100% LOL:)

Upam, da ste razumel, ce ne me pa BK! :)

ripmork ::

te razumem samo zakaj bi potem rad prenose brez Mirsada če te pa nasmeje?
Smeh je fejst;) ,
te pa razumem da nočeš zbudit sosedov ko gledaš dirko ob treh zjutraj...:D

Je pa res ja,ene stvari ne pove do konca,pa še takrat ko bi se kak Sato razleti!

Tilen ::

Men se pa prav smili k zacne uhuhuhuhuuuuuhuu pol pa ga un prekine z garaze. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Microsoft ::

LOL Jst bom juter, ce bom gledal, mal pogledal na POP TV, da vidim, kaj ta Miran dela. Da se nasmejim rumenemu tisku pa nejgovi profesionalnosit. Pa itak, nezahripan glas.
Sicer pa, ce hocte kaj od dirke zvedet iz tehnicnega vidika, potem glejte na RTL II, kejr ona dva vesta, zakaj se pri tem gre.

Zna bit pa tole kar zanimvo, kaj se menijo po radiju.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Tilen ::

Ma ja, sam itk vejo, pol pa šifrirajo nekateri. In je kot da bi kitajsko govorili.>:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tattoo- ::

Ma ja, sam itk vejo, pol pa šifrirajo nekateri. In je kot da bi kitajsko govorili.

MA sploh ni res, da kar v enih šifrah govorijo :\ ...samo Mirko ne zna dirkaškega slenga :))
Racing is in my blood - Ayrton Senna

Tilen ::

Nekateri. Mirko se pa dostikrat nardi da ne slisi. Ste opazli? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SebaR ::

namesto da bi bil tih medtem ko govorijo, da bi slišali vsaj gledalci on svoj hripav glas na ogled postavi :P
sicer mu pa gredo tudi pohvale: zanimiva mi je bila knjiga o Ayrtonu Senni, ki jo je napisal, ker je bilo veliko statistike notri...

še tri urce in pol pa bomo vidli kdo bo v prvi vrsti :D>:D:D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Alexius Heristalski ::

Jaz sem letošnjo sezono začel bolj slabo. Prve kvalifikacije sem prespal, čeprav sem si nastavil budilko na mobilniku - le-ta se je zjutraj čudežno znašel na tleh. Hmmmm ...
Potem sem gledal posnetek na Poptv. Zanimivo, ni kaj. Moj favorit je imel najslabše pogoje, še dobro, da ni bil na gumah za suho stezo, tako kot Massa. Če vam zdaj ne bo zanimiva dirka, pa res ne vem, kaj bi se še moralo zgodit.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

V bistvu je glede gum vseeno saj jih lahko menja po prvem treningu v 2. pa ne vem ce bo ka j dosti priboril si spljoh. Imo bi bilo najbol pametno se pac zapeljati tist krog pocasi lepo in obdrzati gume v cim boljsem stanju. Lahko pa tudi vozi na polno in pridobi tisti 2 mesti ki jutrenutno zasedata Minardija pred njim.

10sec proti minardijem pridobit v normalnih pogojih pomoje ne bo slo tako zlahka saj je glede na statistiko lani vodilni MS na kvalifikacijah imel na koncu 6.2 sekunde prednosti pred Baumgartnerjem, drugi minardi ni koncal.

Zanimivo bo gledati predvsem zato, ker se bodo "osmoljeni" favoriti vseskozi prebijali naprej ter bolj trosili gume od recimo Fisike, ki bo lahko vozil "polako". Ta dirka za Renault nebi smela bit prevec tezka. Vsaj za Fisiko ne. Ce drzi kakovost, predstavljena na testiranjih ter ce je dirkalnik vzdrzljiv mislim da bo to an "easy-one". Seveda pa ne smemo pozabit na nepredvidljivost z gumami, katere lahko na koncu odlocijo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ripmork ::

SebaR:MIsliš poet hitrosti?
Ja kar fejst knjigo je naisal o Senni,jo prebral kar nekajkrat.
Pa tudi tista srebrna puščica pa črni vranec sta dobri,sta pa za moje pojme že kar preobsežni,res debeli bukli.

Alexius: leta 99 sem prespal uvodno dirko,imel sem pa tri budilke(mobi,ročna ura,budilka),res sem bil besen ko svinja...

Če pa se že ravno jutri ponoči zgodi da jo prespim si bom pa brez dramatiziranja posnetek ogledal-seveda brez da mi kdo pove kdo je zmagal dirko:|
-itak pa ni skrbi ker mam zdej orenk glasno budilko:D

Tilen ::

Jaz sem si 1x na stolpu nastavo budilko in na neki X postaji ter kr veliki glasnosti. Zjutraj je slučajno postaja mela probleme in predstavljajte si kako je vse skupaj hreščalo in kako me je vrglo s postle. Najboljsa budilka. Sem pa zbudil s tem tudi starse od katerih sem jih pol poslusal. na kocnu pa smo skupaj gledli. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SebaR ::

@ripmork: ja toto ja, mi je zlo všečna, drugi dve pa nisem prebral ker še nkol nism slišal, če mi pa kdaj pridejo pod roke....

@Tilen:LOOL, nisi edini ki se mu to dogaja moji tastari so to enkrat poslušal celo šolsko leto vsako jutro...dokler si nism kupil mobitela
res pa je da ob stolpu kar poletiš ko na ful glasnosti začne špilat >:D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

BigWhale ::

Meni je bolj zanimivo to, da se avstraliji obeta, da ne bodo prirejali vec dirk. Nikarsnjih in nikoli.

Tilen ::

Zakaj? Link?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SebaR ::

Čemu? Zadnja leta so prvi začeli sezono,pa še mislim, da imajo letos 10. obletnico, zaka se jim to obeta?
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Tilen ::

Sem reko, da nebo vozo. Heh.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

shock ::

Kdo bo po vašem danes zmagal? Jst stavim na Webbra. Upam da bo še kakšen od ozadja se prebil naprej da bo še bolj zanimivo.

SebaR ::

Hmm vrstni red se skor ni spremenil, kak je kej Raikkonenu ku ga je Montoya pregitel, hehe.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

dëych ::

Raikkonen je naredu eno napakco, mal prehitr je šu čez ovink, pa ga je mal odnesel..Drgač je bil pa oba sektorja za cca 0.6 sek hitrejši od Montoye..Sam zarad napake je potem zgubu vse...:\ Se zgodi.

Tilen ::

Fisiko ma dobre sanse pa Webber s potencialom.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Super Sonic ::

Kimy je že out...
pa sej to ne morš verjet...>:D

še preden se je sploh karkol začel
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Myth ::

Kak te spet ne veste vrstnega reda? Lahko kdo sem prpopa rezultate? :\ Jaz sn zamudo, sn rajši šou vun. :P

btw, pa je*** novinare... kaj gledate formulo al poslušate njih? Jaz si dam glasnost na tiho, ker mi jih na za poslušat.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

shock ::

Kimy je že out...
pa sej to ne morš verjet...>:D

še preden se je sploh karkol začel


Vseeno je naredil več kot MS. :D

Olajuwon ::

gledal dirko... in se ne morem izognit občutku, da tudi letos bo Ferrari zmagal:\
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olajuwon ()

ŽirC ::

Ena lastovka, se ne prinese pomladi :)


Lp, ZirC
aks.rula.org

dr.J ::

Hm, nisem pričakoval, da bodo vse gume zdržale do konca.

Bomo videli, kako bo z motorji na naslednji dirki.
««
2 / 52
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2007 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
116778707 (51027) 'FireSTORM'
»

F1 2006 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Loža
186876835 (34373) Alexius Heristalski
»

F1 - pred sezono 2006

Oddelek: Loža
152797 (2552) Daedalus
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178948 (46271) Microsoft
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238218 (22879) balocom

Več podobnih tem