» »

World Trade Center

World Trade Center

1 2
3
4 5

Dalmatinc ::

Mislim ej ljudje Halo.......kje vam pamet. A se vi ne zavedate X krat 1000 mrtvih NEDOLŽNIH ljudi. Me prav zanima kako bi se počutil če bi bla vaša mama notr, par tisoč otrok je danes brez nje, tko da utihnite z takimi izjavami da je blo tega treba.

Za povod v ww2 je blo potrebo ubit samo prestolonaslednika in ne sesut Pentagona in WTC .... mislim fantje vi se ne zavedate da lahko pride do jedrske vojne, pol bomo pa mel pobesnelega maxa v živi izvedbi, če bomo sploh živi kot zavezniki američanov in bližnji sosedi bližnjega vshoda. Pa še tole nafta bo poskočla najmanj za 20% - 40 % me prav zanima kako vam bo všeč ko boste namesto 5k za benz plačali 7k .......

moje osebno mnenje: čiimprej zbristi IZRAEL, LIBIJA, IRAK in okolico z površja ozemlja dokler ne nardijo še več škode.....prekleti muslimani

m_z ::

Moj stric iz New Jerseja gleda isti ''film'' kot mi v SLO... iz BALKONA !!... V čet bi moral prit na dopust... Not gut.

Makaron_hater ::

U KURAC Z MUSLIMANI.
SAMI PROBLEMI SO Z NJIMI!!!!!!!!!!!
;((

Bibi ::

tejo.... he he.. dvomim da so winsi koga tako ujezili da bi raskiral kako letalo. Navsezadnje je to edini sistem na katerega znajo tudi stare tete in ome natipkati kak mail pa ceprav jim pomagajo vnuki.

Glede Amerike... grozno. RAvno sem na tem da bom poklical svetovalko guvernerja (sestrično v 4 kolenu) in jo vprasal ce je ok...

Drugace pa je način s katerim se maščujejo ni Ok zaradi civilistov... Po drugi strani pa so si USA same krive saj vtikajo svoje murke v vsako zdraho na obli in so si z tem pridobile "oboževalce" ki jim bodo se posvetil - upam da brez žrtev in če pa ze te morajo biti pa čim manj. Sicer pa so sedaj z to potezo odtegnili pozornost od sebe in jo preusmerili na svoje "varuhe".
Kaj se bo zgodilo? Po moje bodo ZDA preklicale vse mozne vizume za bilo kaksne "cudne" drzave in tako onemogocile pritok novih kamikaz ki bi z cloveskimi trupli in malo alumnija kalile mir in uničevale njihovo ekonomijo.

To bi bio vse.. .govoril sem HOWG: ce se ima kdo kaj pripomnit na moje mnenje ali ima kaksno vizijo prihodnosti... deli jo z nami

P.S. Ste slisali da je se izginilo letalo B 757 z F16 na repu, napoteno proti beli hiski. Verjetno je zaradi tehničnih razlogov (raketa v riti) predčasno strmoglavilo.
"SAj.. ubiti okoli 70 nedolžnih Američanov in tako MOREBITI rešiti 1000 še bolj nedolžnih ni tako velik greh? Bog oprosti tistemu ki je stisnil na sprožilec!!

rasta ::

Dalmatinc: povod v ww2 je bil napad na polsko, povod v ww1 pa atentat na avstrijskega prestolonaslednika.
mal komplicirate vse skup. tretje svetovne ne bo, ker amerika nima nikogar za napast!
da pa bo sedaj gonja proti raznim terorističnim organizacijam in državam, ki se gredo "kao" islam (po vzoru tretjega rajha), je pa prov.
svoboda govora gor ali dol, da obstajajo organizacije, katerih cilj je pobijanje ljudi, je navadno brukanje "razvitega sveta". čas je že, da nekej ukrenejo!

Daedalus ::

Kriza, da se eni kreteni takole spravijo pobijat nedolžen folk.;(

Po drugi strani pa-Hirošima, Nagasaki, Koreja, Vietnam, Bližnji Vzhod... Mislim, da je ameriških grehov tud že preveč.

Pa vsak dan umirajo nedolžni ljudje po svetu zaradi vojn, lakote, pomanjkanja zdravil. Pa se noben na tem forumu ne spomni na njih... Ker jih ne kažejo po TV:(
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Dalmatinc ::

Če misliš da bodo posledice mile oz. samo vizumi in nič proti ukrepovm glej tole:

DEFCON 5 Normal peacetime readiness
DEFCON 4 Normal, increased intelligence and strengthened security measures
DEFCON 3 Increase in force readiness above normal readiness
DEFCON 2 Further Increase in force readiness, but less than maximum readiness
DEFCON 1 Maximum force readiness

AMERIKA JE NA DEFACON 2 !!!

Kaboom ::

>čiimprej zbristi IZRAEL, LIBIJA, IRAK in
>okolico z površja ozemlja dokler ne
>nardijo še več kode.....prekleti muslimani

kaj pa takšni ne bodo dobili status Gnoja ?!?!

kje je tu pravičnost, en reče neke proti Amijom, kaj pa taki ki pluvajo preko Müeslijov ?!?!

aja, oba Disneylanda so zaprli, damn !

zdaj že skoraj devet ur nonstop cnn, kdaj pa so tolko časa nazadnje za kere müslije porabli ??

še vedno si želim da bi nekako lahko prišel komentar na CNN in bi ga pokazali: "politiki sedaj želijo maščevanje temu gnilemu narodu, ki jim je to naredil. ko pa se bo znašo en najstnik pobil zbornico v šoli, ker se bo maščeval ker bi se naprimer učitelji zajebavali z njega (nemalo primerov), takrat, pa se bojo javle razne inštitucije za mir, varstvo, slab zgled na tv-ju... KAJ PA ZDAJ ?!?! kdo je slab zgled na tv ? "

aja, teroristi so napadli z noži in rezalniki kartona, spravli VSE ljudi na konec letala...

zetko ::

Kot prvo nej povem da je tut mene ta tragedija zlo pretresla. še zdej ne morm verjet da se je to res zgodil. Stavba, pred katero sem 1x celo stal se je zrušla s par tisoč ljudmi. Mislim da tisti ki so organiziral to ne bi smel ostat nekaznovani. Že dejstvo da je samo v letalih umrl 266 ljudi je grozno, kaj šele tistih 10,000 kolikor nej bi jih blo v stavbi. Res grozn dan.

Aja še to: DEFCON 2 je najvišja možna pripravljenost v času "miru". K bo DEFCON 1 bo že pokal na srednjem vzhodu.
Living it another way.....

R0K ::

mene pa zelo skrbi kaj bodo storili muslimani če jim amerikanci vržejo par bomb na njihove dežele ???

strah me je tega da bi lohk uni funknal bilokday kakšno atomsko bombo ..... potem bi nasrkal tut mi ...

TheJack ::

Thomas: spreobrnil v kaj? V ultradesničarskega zagovornika turbokapitalizma?

Aggressor da je spreobrnjen? V kaj? Me zanima, kaj bo on porekel na to.

Še nekaj: Če cikaš na to, da so človekove pravice oz. svoboda govora mogoče le v ''demokraciji'' in kapitalizmu, se motiš. Današnji sistem odločanja oz. ''demokracija'' (narekovaji niso naključni!) in današnji gospodarski sistem (kapitalizem) bosta slej ko prej odvržena. Svoboda govora pa bo vedno esenca vsakega dobrega prihodnjega sistema.

spacejam ::

No pa je dobila Amerika po parkljih nazaj! Naj nehajo ze enkrat stikat prste po vseh konfliktih pa se kaj takega ne bo zgodilo. Sedaj so vsi americani dobili en kol v ta zadnjo in nikogar ne morejo obtozit ......tudi najmocnejsa drzava na svetu je mogla priznati poraz da ni tako neranljiva kot so jo prikazovali.
Zal mi je le za tise nedolzne ki so pri tem izgubili zivljenje na njihova mesta bi dal rajsi vse politike sveta!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Space-jam Team & Co.

Tolip ::

Izgleda da že bombardirajo Kabul.

TheJack ::

Še nekaj: Za današnje tragične dogodke je morda še bolj kot teroristi, odgovorna agresivna , zgrešena in vzvišena ameriška zunanja politika.

Dragi gospodje pri Echelonu: Povejte ''Dubyi'', da je kri (tudi) na njegovih rokah. Namesto, da kuje maščevanje, se naj raje zamisli nad sabo in svojo državo. Govoril sem.

Nasilje rodi nasilje.
Kdor seje veter, žanje vihar.

mojsterpeter ::

Hmm, kaj praute - a je kriv OSAMA BIN LADEN (Talibani) al je to PROJECT MAYHEM 2 (remember Fight Club?)?drgač je pa freakin kva lohka taki teroristi pizdarijo nardijo..
ill communication

Ikarus ::

Res ne vem, kako se bodo Američani in vse ostale demokratične države uspešno borile proti takemu terorizmu - saj se s terorizmom spopadajo že desetletja in posledica vsake večje akcije so novi fanatični morilci, ki so ob izgubi vsega pripravljeni na vse. Si predstavljate koliko svojcev na 100.000-e umrlih Iračanov je potencialnih kamikaz, pa je to samo ena vojna,v katero so bili vpleteni? In vsem varnostnim službam je že dolgo jasno, da se premišljenega samomorilnega napada ne da preprečiti. Prištejte k temu še nikakršno materialno stanje brez vsake pametne prihodnosti pred sabo in vse skupaj podžgano s fanatično vero,ki zagotavlja lepše življenje po smrti, pa imate človeško orožje, ki ga nobena tehnika ne zaustavi.

In če pomislim,da sem pred leti tam na vrhu pil kavo in kako velika je ta zadeva in koliko ljudi je delalo v obeh nebotičnikih; na TV namreč izgledata kot navadna nebotičnika, v resnici pa gre za dve manjši mesti z vso možno infrastrukturo - kot bi nekdo izbrisal Kranj ali pa Celje.

Na žalost bo Američane še zelo dolgo zelo strah in res ne bo nikoli več tako, kot je bilo.

Ps.: Demokracija in politika sta eno, umrli ljudje in množica trpečih sorodnikov pa drugo, zato pozivam administratorje, da zbrišejo nekaj postov na to temo, če hočejo ohraniti dobro ime strani.

Ikarus ::

Pa še nekaj: nekateri tule ne razlikujete med kritičnostjo do ameriških akcij po svetu in odobravanjem tega, kar se je zgodilo. To je razlika med zdravim razumom in kriminalnim razmišljanjem, ki jo do tega pripeljalo in ki je izvor neskončne verige of "retaliations actions". Američani nikoli niso ciljano napadali civilnih objektov z željo po čim večjem številu umrlih civilistov, kar smo videli tu. In to bomo gotovo lahko videli tudi sedaj, ko bodo odgovorili na ta zločin.

Če komu morda še ni jasno, je to napad na zahodno demokracijo v celoti, tudi mi spadamo sem, zato se ne bi ravno smejal Američanom, to ni film.

MArko ::

mislim da DEFCON 2 ni bil nikoli urabno potrjen...bla je sam trojka. splanirat taki napad, da 3 letala padejo dol v roku pol ure ni kr tak.. tu zadaj neka vlka zadeva stoji, polno dnarja in se tralala drugega. nemcija, anglija, rusija... vsi majo vojske v pripravljenosti... no upajmo da zgleda to vse skup malo hujse kot pa je res. nikakor se nebi postavo na stran teroristov je pa res da zdaj ko se je to v zda zgodilo lahko gledas ze 8 ur live na vsakem drugem kanalu po televiziji... pocasi mi ze gre na zivce kr se mi zdi da majo ene 20 minut materiala ki ga vsake pol ure ponavlajo vmes pa 10 minut reklam in to na vsakem drugem kanalu tak da sem ze vsak posnetek menda ene 30x vido. vsakih 5 minut lahko nekje cujes nekaj v stilu " no za tiste ki pa ste komaj zdaj šaltali TV, naj vam povemo...." in jovo na novo gledas s5 iste posnetke ki si jih vido 2 minuti nazaj nekje drugej. no ko se kaj podobnega kje drugje zgodi ni nikoli tak medijsko pokrito kot je zdaj to...
sem pa preprican da se bo par stvari drasticno spremenilo.. vse surovine skupaj z benzom so se ze podrazle, vrednost dolarja pada... no pa to so se najmanjse zadeve ki se bojo spremenile

Tomi ::

Vidim, da ste se o tej temi zelo razpisalo, samo na žalost je bolj malo postov z resnim pisanjem.
Glede na to, da vas je nekaj kar krepko prekoračilo mero dobrega okusa, lahko jutri pričakujete nekaj Gnojev in Owc. Tema za opravičevanje je ena, in sicer sem jo postavil, da ne bo xy tem. Pišite v eno samo, ok?
Sicer pa, kar se tiče same akcije, ki so jo danes izvedli. Ok, verjamem, da so ZDA trn v peti mnogih državam, samo da je zato potrebno ubiti 10.000 ljudi, je absurd.
Verjamem, da bo sedaj Bush ukrepal, samo se mi vseeno zdi, da bo zadeva imela političen in pravni epilog, in da ne bodo brezglavo napadali arabskih ciljev.
metrodusa.blogspot.com

TheJack ::

Oprostita, Ikarus, Tomi, če takele stvari precej zares vzamem. Posti ljudi, ki se jim zdi fino, da so teroristi pobili več tisoč ljudi, so res vsega obsojanja vredni (Kaj pa ljudje, ki ''bi pobili vse muslimane''?).

Po drugi strani pa, če boste banali in označili vse, ki se ne strinjajo z vami, boste kmalu ostali brez obiskovalcev. Eno so infantilni posti, ki se veselijo smrti (povsem nič krivega) sočloveka, nekaj povsem drugega pa so mnenja, ki poleg grozljivosti današnjega napada, izpostavljajo tudi (nič manj grozljiva) ameriška pobijanja nedolžnih ljudi po celem svetu. Ne boste verjeli - tudi desetletni palestinski otroci, ki so jih Izraelci streljali v glave, so imeli matere. So njihove solze kaj manj vredne od solz ameriških mater? So življenja ljudi, ki so umrli v napadih na Irak in ZRJ, kaj manj vredna od ameriških? Kaj pa življenja treh milijonov ljudi, ki so jih Američani pobili v Vietnamu? So kaj manj vredna od ameriških? Ne? Pa vendar nisem videl protestov na tem forumu, ko so na A Kanalu kazali gnusne filme ''Missing In Action''!
Zakaj imam pri nekaterih od vas občutek, da napade, kot se je zgodil danes, jemljete kot osebno tragedijo medtem ko pa pri vsakodnevnih pobijanjih in umiranjih ljudi drugih kultur in ras zamenjate kanal?

Whoever kills one man, kills the world entire.

AtaStrumf ::

Tole sem napisal Američanom k se tolk bunijo na anandtechovmu forumu v off topic mapci:

Let me all tell you a little story. I myself have mannaged so smuggle a scalpel onboard an airliner, and the blody thing went throug an X-ray scanner. The cop never noticed it because the blade wasn't screwed on and because it was in a pocket together with keys and other junk. Now why did I do that. I just happend to forget to take it out of my pocket before going to the airport. No I'm not a surgeon, I used to carry it around for personal protection. Now I found myself onboard an airplane with a weapon in my pocket. How hard would it be for me to walk over to the cockpit and cut the pilots and co-pilots throat and lock the cockpit door. If I was a crazy psycho, that would have been no problem at all. Now, as for flying these airplanes. I don't think it takes much work to learn to fly it once it's in the air. There are some very realistic flight simulators around, which could be used for such training and it wouldn't cost a whole lot now would it. So I get behind the controles and fly the fuel loaded Boeing into a building and KABOOM. Really not all that hard to do now is it.

So for those of you, who say that this was a very well planed, very expensive operation I say No fuc..ing way. This is Simple. All you need is a few Psychopaths, who are not so hard to find in the middle east, Afganistan,.... So It's a wonder this didn't happen sooner and be sure that if you retaliate, you will be seing more of this, much more of this. And no anty missile shield will be able to protect you. Had they been better organized, a attack by chemical weapons, so often portraid in hollywood movies, would have been much more devastating in terms of lives lost.

I'm very sorry for all who have lost their lives today, but you (USA) knew what you were geting into, accepted the risks, and today you payed the price. Mind your own bussines and this will not happen again, otherwise you can expect this to go on indefenately.

You can carpet bomb the whole middle east, but you will never get them all. It's like trying to kill bacteria with a hammer.

As for Palestinians celebrating this tragedy, it's pathetic, but I for one, perfectly understand them. You (USA) have been supporting Israelis, who have first taken their land, and are now trying to force them off what little they have left. Screw them and you. All you care about is you own selfish intrests. It was proven during the gulf war, when you were so eager to protect Kuvait. Why? Beacuse of the Oil, ofcourse. You had no such intrests in the former Yugoslavia, so it took you forever to finaly get those air strikes underway in 1999. By the way, the war started there in 1990!

I guess by now 99% of you hate me, but I guess truth is hard to take. Today was your judgement day. You were found guilty as charged.

Just to make something perfectly clear. I do NOT support what happend today. It's just a sad consiquence of your politics.

Obvezno si poglejte kolk so jezni in kako bojo zravnali Palestino z peskom. Pa oprostite mi moj spelling, ki ni ravno v najboljši formi.

Ahiles ::

Za vse ki imate kaj proti americanom in da igra svetovnega policaja. Pejte v avganistan in kaksno islamsko drzavo da bo vsaj mir pred vami kajti dostopa do interneta ne boste imeli nobene televizije nic edina zahodna stvar ki je dovoljena tam je dobri stari AK-47. Kar kol reces proti drzavi al si zelis drugacne vere ali zivljenski stil mogoce kaksno obleko mogoce si zenska zeli kaksne manj zakrite obleke ne za vse stvari ki niso po pravilih dobis metek v glavo in podobno in ce se neko nebi postavu po robu takemu nacinu zivlanja bi se le ta rasiril in mene zelo skrbi da ne bi mel taksne svobode ko je zdej in to svobodo predstavlja amerika.
Teroristi so v 30-40 zgodovini pobili na 10000ce nedolznih ljudi z danasnjim dnem ne vsteto vendar naj bi bilo ze okol 500 uradno (letala 266, okol 80 policajev in 200 gasilcev) pa se sploh niso prisli do rusevin ker je prenevarno. Priznam de je veliko americanov ne vednih in vase zagledanih vendar sam poznam par americanov in so super ljudje Bush nazalost ni med bolsimi. Prav tako je amerika dala vse to kar na danes tipkate in berete ta furum.
Prav tako nimam nic proti ljudstvu islamskih drzav vendar je politika s pomocjo vere oprala mozgane ljudstvu in stemu je nastalo leglo na tisoece miljone fanatikov ki so pripravljeni za svojo vero ubiti vse kar jim pride pred noz, pusko, bombo... samo da bi s tem prisli kot junaki pred alaha. Danes sem slisal od slovencev take besede da me je sram. Edini ki si zasluzi smrt je tisti ki mi je vseeneo za cloveska zivljenja in mu ni zal da jih vzame nekaj z sabo. Oproscam se za nasledne besede vsem razumnim na tem forumu vendar vsi tisti ki hvalite samomorislke napade upam da vas v vasem zivljenju doleti vsaj kaksna podobna nesreca kot je danes na tisoce druzin v ameriki da boste vedeli kaksna muka in trplenje je to.

Ikarus ::

TheJack, tudi sam gledam na to, kar se je danes zgodilo resno, predvsem sem pa žalosten. In to, kar ti pišeš, je korektno in nimam nobenega problema s kritiko ameriških vojaških akcij v bližnji in daljni preteklosti, ker so mnoge dejansko vredne obsojanja ali pa so vsaj sumljive. To vedo tudi sami Američani in o tem na široko razpravljajo, spomni se samo množičnega revolta in državljanjske nepokorščine v času vietnamske vojne. Samo zgodovina bo povedala, če je bila res potrebna, zaenkrat zgleda, da ne, čeprav je res,da niso šli v Vietnam z namenom pobiti čimveč civilistov. Če že hočeš kritizirati Američane, pojdi še dlje v zgodovino, nasilje nad Indijanci je bil načrtovan in uresničen genocid, ki se lahko meri s Hitlerjevim antisemitizmom.

Ampak vse to je druga tema, zaradi oddaljenosti hvalabogu že skoraj akademska, tule pa na drugi strani ljudje navajajo patologije v stilu plesanja na grobovih še toplih trupel, to je pa nad vrednotami, kot so demokracija in svoboda govora, tukaj razpada osnovna človčnost, ki nam je (upam!) še lastna vsem židom,slovencem,muslimanom: "pobije naj se vse žide!", "pobije naj se vse muslimane!", "zadnji čas, da so jih zbombardirali"" je par takih, ki mi padejo na pamet.

Administratorje je lahko sram, da jih niso ob prvi priložnosti zbrisali, ker vem, da berejo in da znajo hitro zakleniti mnogo bolj nedolžne poste. Če ne znajo ločiti med svobodo izražanja in gnusnostmi te vrste, naj se pa naučijo!

hatch ::

Socustvujete z njimi, zalostni ste?
50% vas to pise zato, ker igrate.. mislite si pa kar naj jih pobere amerote (enako politiki.. pac ne smejo rect da je blo to prav)

Do zrtev cutim tocno to kar so oni cutili do mene.. torej BOLI ME KURAC ZA NJIH, kot njih boli kurac zame.

Americani se vedno vmesavajo v druge probleme.. potem pa se powell prbije "this was cowardly attack on US nation" ko so pa ameroti bombardirali beograd.. tisto pa ni blo strahopetno? Morda atomski bombi na hiroshimo in nagasaki? ni blo strahopetno?

Americani so krivi za vecino stvari na bliznjem vzhodu... ne pozabimo da je Izrael umetna drzava in center spora bliznjega vzhoda. Americani so pristranski in egocentricni.. samo za svojo rit jim gre. -> Dokaz je kyotski sporazum (pa ni edini)

Al Gore, kot podpredsednik Clintona se je zavzemal za vecjo varnost na ameriskih letaliscih... in so ga grdo skenslal. Sicer pa naj bojo se naprej pametni in se vmesavajo v vsako rec ki se jih ne tice... pa bojo se kasiral.

Gotovo je bilo to mascevanje za stvari, ki jih je amerika storila drugim... samo verjetno je trpljenje americanov veliko manjse, kot je so ga doziveli tisti, ki so organizirali napad.

Ce kdo zaluje za ameroti in ni poznal nobene zrtve je enostavno kreten. Sicer se vas pa vecina itak dela da vam je zal, jaz se samo v tem razlikujem od vas, da me ni sram to povedati javno.

P.S. Slovenski WTC je visji od ameriskega.

DIEUALL ::

A VESTE KAJ JE TREBA NAREST UNICIT VSE ARABSKE DRZAVE POTEM BO PA MIR NA ZEMLJI KER SAMO ZARADI TEH ARABSKIH VSEH DRAZAV SO SAMI PROBLEMI PO SVETU
(IRAQ IRAN PAK. AFGANI. OMAN SAUDI ARABIJA..... to je treba vse unicit pol bo pa mir za vedno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

onega ko je pa narocil to tragedijo ga je pa treba na kose zrezat a sploh veste koliko jih je pobil proklet cigan talibanski
nedolzne civiliste in otroke je sel pobit ki zdaj imajo mrtvo druzino ne da se drugega rect kot da je za na stol
;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(

zile ::

No Comment

Če boste tole brali si preberite cel Thread tukaj

7 days ago I said in 7 days from then I would explain the meaning of my 911
>> prophecy. A witness against everyone in America!!! US, the cry of your sins
>> has reached unto heaven!!! Now I go away. The witness is thus completed.
>> After the witness, if the people don't repent, there will AN EVEN GREATER
>> witness, and an EVEN GREATER punishment if the people do not repent. (Of
>> course they wont! Only individuals repent, never the whole nation!) Don't be
>> stupid SUSA. Bin Laden is not responsible for these attacks. SATAN himself,
>> the GOD of the EARTH is responsible for these attacks, your own KING!! Check
>> your history, you'll see! They are a test to see if Americans are STUPID
>> ENOUGH to go to war with a completely INNOCENT country over it. To see if
>> America is STUPID ENOUGH to arrest INNOCENT people over it.
>>
>> DAMN YOU CHRISTIANS!!!!!!
>> DAMN YOU POLICE MEN!!!!!!!!!!!
>> DAMN YOU GOVERNMENT WORKERS!!!
>> DAMN YOU MILITARY!!!!!!!!!!!!!!
>> DAMN YOU TEACHERS!!!!!!!!
>> DAMN YOU CHRISTIANS!!!!!
>>
>> The cup of your sin in almost full. God is going to pour out his wrath all
>> over America. Get the hell out right now. Do not be partakers of the sins.
>> Quit your jobs. Go out into the deserted areas of the earth. Live there
>> instead. The world will be destroyed. This is unavoidable. You can only try
>> to take a few people with you as you go. What more can you do?

||_^_|| ::

tisti k pravte da bi blo treba vse arabske države zravnat z zemlo...
a si sploh predstavlate kolk bi blo pol terorizma?!?

edmund ::

OK ne, hudo je vse skupaj in razumem da so ljudje šokirani. Samo pretiravat pa ni treba ne... Recimo to, da se pol Evrope odloči za "Dan žalovanja" in da hočejo odpovedat UCL - pretiravanje!. www.php.net še razumem, ker so amiji...

Samo pomislite malo na to, da ce bi se kaj takega zgodilo v Malajziji na Petronas Towers ali kje drugje izven Amerike, bi se Bush samo s pismom javnosti javil in izrazil žalovanje in že bi bilo vse pozabljeno (razen preganjanja krivcev). Ja, čisto res ne.
Sedaj pa malo počakajte in glejte kako bodo Amerikanci vdarili po krivcih. Mislim da bodo Libanon in Afganistan zravnali ;) Bush je že pravi za take stvari... Pa ljudstvo ga bo podprlo.

Jaz sem pač vesel da smo v Sloveniji tako zaostali in da nimamo kakega sedeža NATO v Ljubljani in še kakih drugih stvari. Sicer tudi nimamo sodobnih internet povezav in monopole kam pogledaš, vendar vseeno - muslimani nimajo nič proti nam ;) Vsaj oni hardcore ne... :\
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

BlackHole ::

Krivca že našli??

Po radio sem slišal, da naj bi neka islamska organizacija priznali, da so bili krivci njihovi samomorilski komandosi.

hatch ::

Hehe.. pazite to:
>>
This is what NOSTRADAMUS said hundreds of years ago :
"In the City of Gold there will be a great thunder, Two brothers torn apart by Chaos, while the fortress endures, the great leader will succumb, The third big war will begin when the big city is burning" - Nostradamus
<<

BlackHole ::

Hatch, ja ful si pogumen, pravi korenjak si.

Tomi ::

TheJack: kot vidiš, so bili po nekaj postih ( oziroma bolj ali manj šele, ko sem prebral cel topic ), izvedeni ukrepi in danes je Primož že podelil nazive vsem, ki so šli v skrajnost tako na eni kot drugi strani. Recimo Dalmatinc, ki bi vse po vrsti pobil.. Tako da tu ni bilo milosti.
Ikarus: ja, lahko bi šel od posta do posta in pobrisal neumnosti, samo sem jih raje pustil, naj vsi vidijo, kako ostali razmišljajo.
Samo sedaj upam, da ne bo več takšnih postov.
metrodusa.blogspot.com

poweroff ::

Poročajo da ljudje po mobitelih kličejo izpod ruševin... pa jih seveda ne morejo locirati.

Drugače je pa res vse kar ste napisali. Te ljudi je bolil ku*** za bombardirane in izkoriščane arabce. Ni jih zanimalo da je tudi ZDA napadala civilne cilje - tovarna zdravil v Sudanu, bombandiranje glavnega zaklonišča v Bagdadu v Zalivnki vojni... skratka - v akcijah ZDA je umrlo mnogo ljudi. OK, tisto so bile vojaške akcije, to je pa terorizem? Ne, za one fanatike je to samo nadaljevanje vojne proti ZDA z možnimi sredstvi. Na obeh straneh pa umirajo civilisti. Sem pa bral komentar da povprecni American ne bo razumel, da so vcerajsnji napadi kakorkoli povezani
z amerisko zunanjo politiko zadnjih let. Preprosto ne vidijo povezave in ne
razumejo, zakaj bi kdo zelel napasti Ameriko, ki v bistvu celemu svetu hoce
le dobro.

Sem proti vsakršnemu nasilju - samo se mi zdi da je danes treba prevzeti odgovornost tudi za svoja nedejanja (neupor proti krivicam), nezanimanje in naivnost. Zato sem tudi proti temu da Slovenija vstopi v NATO namesto da bi se šla aktivno mirovno posredovanje. Bodo teroristi še sem prišli in tukaj začeli kaj rušiti...

modelizer ::

kakorkoli, itak naj**l nedolzni, ampak to se zgodi, ce vtikas nos, kamor ga ni treba in ta nos financirajo ravno zgoraj omenjeni nedolzni:\
...........fly, robin fly........up, up to the sky

Thomas ::

Luni in vsi, ki vas "boli k. za Ameriko" - bodite toliko moralni enkrat ze - in nehajte uporabljati Internet in ostale ameriske imperialisticne produkte.

Ali pa ste licemerci.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

McHregec ::

Tisti k so to povzročl bojo grdo plačali.
Destroyer Of The Worlds.

Thomas ::

Brez Amerike, bi pa mi v Evropi imeli ali nacizem ali komunizem ali islam.

Tolk tistim, kot Matthai, ki jokajo zaradi vsake ameriske vojaske akcije.

A vi mislite, da je Amerika Bog, ki lahko naredi vse pravicno in nebolece in oh in sploh ali kaj?

To je SAMO drzava. Najnaprednejsa in najmocnejsa. A vendarle samo drzava.

Vendar vi ste kot razvajeni otroci. Najprej bi radi da odpravijo vse zlo s sveta - potem naj se pa se opravicijo vam, ki ste bili prizadeti v svojem neumnem licemerju.

Glavo v roke - pa premislite malo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ABX ::

Niste razumeli nič, ta napad so izvršili:
1. vesoljci
2. Je vse posneto v Nevadi (Hoolywood pač). Mi pa bulimo kot norci v TV.

Več kot tolko pač nimam fantazije se bo še kdo kaj zmislil.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Aggressor ::

Nekaj se govori, da sem spreobrnjen. Ali pa da še bom. Zanimivo se mi zdi to, da pa ravno jaz o tem nič ne vem.

Kar se tiče svobode govora, sem za absolutno, razen tam, kjer je zgodovina pokazala, da utegne zadeva voditi k nasilju. Tako denimo na razširjanje rasne nestrpnosti ne morem pristajati. Seveda pa bi bila v družbi, ki temelji na pogovoru, možna popolnoma absolutna svoboda govora. Ampak take družbe žal nimamo.

Thomas, mi da bi radi odpravili vse zlo naenkrat... Kaj pa je potem smisel PROTOKOLA? V prvih postih o tem sva se prerekala okoli tega, ali je zlo potrebno za napredek, spomni se.

To, da so ZDA "le" država, lahko tudi obrnem pos voje in reče, da ker so le država, bi jim morali nadeti uzdo, prav tako, kot to same počnejo z nemalo drugimi državami.

Si so prebral članek v SP, ki sem ga predlaga, Thomas? Tudi malce literature o zgodovini in ekonomiji ti ne bi škodilo. Zasluge ZDA v zgodovini jim namreč ne dajejo prav nobenega izgovora, da nanes počnejo to, kar počnejo. Sem mislil, da je to že preživeta miselnost.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

DIEUALL ::

v glavnem treba je zminirat vse arbske drzave ker samo te drzave ddelajo zdraho po celem svetu to so iraq afgani iran pak israel saudi arbija.... in se in se in se libija.... ce njih ne bi bilo bi bilo zivljenje lepse in bol varno

a mam prav THOMAS povej ?

Thomas ::

Nimas prav -Spider.

Samo islamsko ideologijo je treba razkrojit.

S kulturnim vplivom - se razume. S prevlado Zahodnega nacina razmisljanja.


Razsvetlevanjem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Koci ::

.
Panta rei!!

Koci ::

Tole mi je danes posla kolega, ki živi kilometer stran od Pnetagona:
I'm alright. The plane that hit the Pentagon is 1 Km from my house. Everything is shut down. We are all pissed. When we find out who did this they are DONE!!!! I have people that I know in the New York Trade building that are trapped in one of the buildings. Those buildings are the simble of our country. Our companies presidents brother in law was on the 44th floor. I will not leave...I will fight. We feel here that it is not over. The military is all over the streets. This is crazy. In my 39 years I have NEVER seen anything like this. I will still try to get there in November however if this gets out of hand I don't know what will happen. I have been in the military and will go back if I am called. I wish I could say more but we here are all in shock. We will be unleasing HELL. At this moment we are waiting for our President to give his speech. Please keep in touch. I will talk to you soon.
Panta rei!!

Thomas ::

Preziveta je naprimer miselnost o suverenosti drzav Aggressor.

Preziveta je miselnost o kulturnem relativizmu.

Tista (tvoja) neumnost o potrebnosti trplenja.

O ubogih izkoriscanih Arabcih, na racun katerih da Zahod dobro zivi.

Rasizem v katerokoli smer.

To in se so preziveti miselni vzorci, ki jih je treba prepustiti pozabi.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

burekar ::

O ubogih izkoriscanih Arabcih, na racun katerih da Zahod dobro zivi- prav imaš.
Američani so imajo tako neumno javnost, da sploh ni za verjet. Oni sploh ne vejo, kaj vse so delal po svetu njihovi politiki. Oni bi kr vse zbombardiral- Američani so ŽE zbombardiral vse, zdej so pač nazaj dobil.
Drgač MUSLIMI in pa to:
Palestina:
A bi blo fajn, če bi leta 1948 prišl na naše ozemlje kaki Kelti izpred 2000 let in rekl, da je to njihova obljubljena dežela, UN bi jim jo pa dal? Čudn da bi bli mi vsi jezni.
muslimani:
ZDA je ravno na način izkoriščanja držav takoimenovanega "tretjega" sveta dobila svoje bogastvo. Nafta v menjavo za osnovna zdravila, prosim vas no. In to skoraj zastonj nafta.
Muslimani nasploh:
Mohamed (neke vrste njihov Jezus) je imel ogromno krščanskih idej, zato tudi oni spoštujejo Biblijo skorde tolk kot Koran. A kaj, ko so jih v srednjem veku kristjani pobijal in delal z njimi kot z živalmi. To vojno so začeli kristjani in ne neki arabski fanatiki.
Torej nehite nekateri ljudje pod vplivom zahodnih medijev govorit kak bi uničil vse muslimi pa bombe pa vse. Američani so skorde vsi kristjani, v čem kažejo oni sploh svojo naklonjenost do miru na tej Zemlji? In nobenemu osebku na tem svetu ni bila dana pravica sojenja o življenju drugih ljudi.
KAR se Da, TO se DOBI NAZAJ!

Thomas ::

> zato tudi oni spoštujejo Biblijo skorde tolk kot Koran.

V ortodoksno muslimanskih drzavah biblije sploh ne smes imeti. Tudi pod smrtno kaznijo.

Ti si en neveden tepec, burekar.

Thomas ::

Se mi pa zdi dokaj mozno, da je bila na delu grupa ameriskih teroristov.

Tako kot v Oklahoma City-ju.

Lahko pa celo kaksna internacionalna naveza islamskih in krscanskih ali zelenih fundamentalistov.

Zelo mozno.

g0Run7 ::

a imaš Thomas ti kako licenco za podeljevat tepce okoli al kaj?

drugi smo pa ovce...

burekar ::

Sem posnel nekaj svojih jumpov. Če hoče kdo izmenjat svoje posnetke al pa moje videt, naj pove. Mi je kr ratal neki.

Ikarus ::

Od kje komurkoli pomisleki, ko je treba razločevati med Američani in teroristi? In kako je možno, da ne veste, na kateri strani ste? Razlika je enostavna - civilizacija:barbarstvo. Predstavljajte si, da je situacija obrnjena - Američani umorijo 20 000 Arabcev, njihov voditelj pa je eden izmed včerajšnjih napadalcev in ima a-bombo. Danes bi že imeli jedrsko eksplozijo najmanj v Kabulu. In enkrat trdite, da se Američani preveč vmešavajo v spore po svetu, drugič jim zamerite, ker se prepozno in premalo. V Jugoslaviji so se prepozno, ampak končno so se, imeli so pogum in danes je Miloševič v Haagu, v Srbiji pa skoraj vsak dan izkopljejo nova množična grobišča! Kje je tu kakšna dilema? In kdo mislite, da je bil še ne tako nazaj edini branik pred komunizmom, katerega osrednja paradigma je bilo širjenje po vsem svetu, internacionala in podobno? Tudi ta trupla se še vedno izkopavajo, na žalost jih najdemo pri nas skoraj v vsaki vasi. So Američani v vseh teh letih pokroviteljstva postali arogantni? Ja,so. Imamo danes kakšno boljšo alternativo za najmočnejšo državo na svetu, ki naj se včasih odloči tudi po svoje? Niti slučajno. In včeraj je v prestolnici svetovne demokracije umrlo na tisoče ljudi - kdor se ne zna identificirati z žrtvami v človeškem in civilizacijskem smislu, mi ga je žal.

Ps.: Glede demagogije v zvezi z Judi: genocid nad Judi je največji zločin v človeški zgodovini, ki se ga mora zavedati vsak. Antisemitizem je že staro čustvo in Jude so sovražili v vsej vzhodni Evropi, Rusi so jih nekaj pobili že pred 2.sv.vojno, sovražili so jih Nemci, tudi v Ameriki niso bili preveč navdušeni nad njimi, v Sloveniji jih ni, ker smo jim že stoletja nazaj dobesedno prepovedali naselitev (danes so nedotakljivi in zavarovani s politično korektnostjo,kar je prav). Po 7 mio mrtvih v 5 letih vojne, so enostavno morali nekam pobegniti,rabili so svojo državo in vojsko, šlo je za golo preživetje. Noben poljski Jud ni z veseljem šel v Izrael, popolnoma tujo deželo, bali so se za življenje in v puščavi naredili moderno državo. V OZN so jim jo požegnali, ker so ljudje po svetu uvideli to nujnost, kasneje pa so jim konkretno pomagali samo Američani.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZDA pritiskajo na zaveznike v primeru Wikileaks (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NWO
28360777 (53604) Mipe
»

Umrl pilot, ki je odvrgel prvo jedrsko bombo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
29510593 (10593) lufthammer
»

Bali (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1307756 (6261) undefined
»

Prvi udar tudi z jedrskim orožjem?! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32017174 (13417) poweroff
»

Torej, začelo se je! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25772313 (69194) burekar

Več podobnih tem