» »

Žalovanje

Žalovanje

Medved ::

Zakaj mora neka država sprejet oz. ukazat DAN ŽALOVANJA, a ni žalovanje osebna stvar vsakega človeka in pač žaluje če hoče ali pa tudi ne. Zakaj bi jaz žaloval za nekom, če mi ni nič do tega (to navajam samo kot primer, nima veze z sedanjimi dogodki)?
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

ABX ::

Ker smo pičke in se lizarimo močnejšim.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

luni ::

ABX yup, zadel si bistvo...
Artificial Intelligentia

Dami ::

Točn tak. A je kdo kdaj žaloval za vsemi civilisti ki so umrl na Balkanu (s tem mislim zahodni svet, in ne Slovence). Tista država ki noče žalovat skupi z Ameriko, se takoj pridruži na i-hate-you listo američanov, tak da nam v bistvu niso dal možnosti. Barabe.
Za američani ne bom žaloval, tiste 3 min je pa vseen lepa gesta (pa čeprav vsiljena:\)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tr0n ::

Saj ne rabis zalovat, ce si mnenja, da to ni opraviceno. Verjetno veliko od vas niti ne razume velikosti tega napada in kaksne posledice lahko to prinese.

Goofy ::

Ne TrOn, res ne razumemo zato nam lepo prosim razloži.
Hvala!

Cosmo ::

Medved: Ker živimo v demokraciji in se upošteva mnenje večine, ne posameznika. Če pa ne upoštevaš dneva žalovanja je pa to čist tvoja stvar...saj tud Božiča ne rabiš praznovat če ti ni.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

SkIDiver ::

Naj me koklja brcne :D

BC3 ::

Kdo je pa kj ukazu ?
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

SkIDiver ::

Noben ni nič ukazov. Sam Medved neki komplicira o tem žalovanju. Konc koncev bom pa tko reku. Ker je Medved proti vojski bi lahko žaloval za vsemi civilisti, ki so umrli zaradi vojskovanja. Gledano s strani filozofije je terorizem oblika vojskovanja.

Pričakujem obširen Medvedov komentar:)

Tr0n ::

Goofy: glej malo porocila, da v prihodnje ne bos spraseval oz. dajal taksnih neumnih izjav

||_^_|| ::

Dejstvo je da če bi se to zgodilo kjerkoli drugje nebi blo nobenga haloja prevelkiga. ampak ljudje, to je AMERIKA!!

ChiefThunder ::

amerika my ass...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Tomi ::

Ja, medved rad provocira, in glede na to, kako se po vseh forumih razvijajo debate, je tole ena od takšnih, ki bi se lahko razvila v prepir.
Sicer pa ne vem, kako bi vse vsi kritiki počutili, če bi se kaj takega zgodilo pri nas ( na srečo nimamo takšnih kompleksov ). Je že res, da gre pri tem za Ameriko, ampak tragedija bi bila enaka v Evropi, na Japonskem..
Drugače je pa to, ali je spoštoval molk, človekova odločitev.
metrodusa.blogspot.com

frudi ::

in jaz sem mislil, da so samo američani aroganten narod...
v bistvu so mi dogodki zadnjih dni razkrili marsikaj, dobrega in slabega.
med drugim sem opazil, da delež inteligentnih in razumnih postov na tem in drugih slovenskih forumih ni niti malenkost višji kot na kateremkoli ameriškem.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Daedalus ::

Bah:(
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

ns-miha ::

poglejte si to pa mal source precekirajte pol pa bomo o aMERIKI
sovrazim niggerje, zide

burekar ::

ns-miha:
Že kmalu po napadu so prenašali s kamero eno gospo, ki je preživela rušitev "zlobnih dvojčkov" in je rekla: besna sem na našo državo in naše voditelje, ki povzroča trpljenje po svetu in kar se nam potem na tak način vrne. Kamero so takoj izklopili.. r motnje.. r. Toliko o DEMOKRACIJI IN SVOBODI GOVORA V USA. P.S. Primerjajte s takoimenovano samocenzuro v bivših komunajzerskih državah. DEMOKRACIJA je zgolj beseda, pesek v oči DELOVNIM množicam.

Pa še res je, proklet CNN. kaj čmo, mediji so pod vplivom ljudi s financami- to so pa ponavadi slabi ljudje.

Goofy ::

TrOn:
"Goofy: glej malo porocila, da v prihodnje ne bos spraseval oz. dajal taksnih neumnih izjav"
Jaz te nisem vprašal kaj naj gledam.Tvoj odgovor ni razlaga, tako da zgleda nimam samo jaz razčiščenih pojmov. Jaz sem se norčeval iz tebe in tebi podobnim, ker sem enostavno sit takih v stilu "zdaj bom pa jaz tebi povedal, oz ti samo mene vprašaj".
Res je, eni nerazumemo, ker se enostavno ne ve kaj bo vse skupaj prineslo.

Kake lepe geste in podobno? Lepa gesta je, če je min. tišine osebno mišljena, ne pa naložena in vsiljena.
Glede na to,da si tako moralen predpostavljam da si vsak dan vsaj 3 min. tiho, ko odpreš predzadnjo stran Večera al pa katerih pač cajtng.
Res pa je, da te debate ne bi imela, če bi prvi odgovor v temi malce drugače sestavil.
Ne met vse za butle, vsaj tak je prizvok tvojega odgovora.
Mir.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smrt bi morali praznovati (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
738423 (6416) jb_j
»

Srečen dan brisače! / Happy towel day!

Oddelek: Loža
282345 (1895) Dr_M
»

Slovensko lizunstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
805046 (3829) Avalonis
»

minute molka

Oddelek: Slo-Tech
251353 (948) Thrivial
»

Dan žalovanja za tragično preminulimi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
734227 (4227) ABX

Več podobnih tem