» »

World Trade Center

World Trade Center

1
2
3 4 5

Cr00k ::

Hmm.. nevem koga bojo obsodil... ker krivci so bli u letalu...

Huey P ::

Samo tu treba pomislit, da je Bush malo fuknjen (nemalo, veliko) in je sposben marsičesa...
S tem ne napovedujem 3. svetovne vojne al kva eni kvazite, ampak vojno z Bližnjim vzodom.
Sem slišal, da naj bi za tem napadom stal nek iz Saudske Arabije (se pravi Palestinec) in ZDA so že imeli vojno z bližnjim vzodom (Irak) in se non stop vtikajo v druge zadeve (Izrael) tak, da morate pomislit, da bo Bush po vsej verjetnosti nagovorjal in tudi oskrbel z orožjem Izrael, ki bo verjetno maščeval tole dejanje Palestincem.


Čas bo pokazal svoje...


..::DOOM III: The Legacy::..

Neo32 ::

Ma sej taglavni, tisti kso organziral napad niso bli u avionu, oni zej gledajo porocila pa se smejejo. Kreteni svetovni!!!!

hatch ::

Cisto mozno je da je to kak american organiziral...

Neo32 ::

To je cista resnica da Amerika vtika nos v zadeve ki njo cisto nic ne zanimajo, ampak zarad tega ni treba podret 2 stolpa, pa Pentagon pa se 3 (mogoce se vec) avionov dol zrust. A se vam ne zdi?? Folk k je dons tm umru ni bil nc kriv !!!!

Tjulenj ::

hatch: pomoje majo prevec samoponosa, pa tok neumni pa spet niso no da bojo sami sebe klal

Huey P ::

Sveže novice;

1. Palestinci naj bi v Saudski Arabiji zunaj praznovali "njihov" napad. Otroci (palestinci) se smejejo in mahajo z zastavami...

2. Eno letalo je izgubljeno, ki je leteo iz Bostona v Los Angeles z 156 potniki ....



..::DOOM III: The Legacy::..

Neo32 ::

Huey P, kje si zvedel to?

Huey P ::

Neo; Zveze, jebiga.

3. Šef NY gasilcev trdi, da je imel v stavbi 225 svojih mož (gasilcev), ko se je le ta zrušila...

Aggresion comes back at you. .you at back comes Aggresion


..::DOOM III: The Legacy::..

||_^_|| ::

tole poslušite pa boste najbol na tekočem. NY policija v živo.

http://redsite.dyndns.org:8000

Huey P ::

Fresh;

1. Nekaj se govori, da naj bi bil v WTCju Bono od U2, ki naj bi tam predaval nekaj o AIDSu...

2. London Airport evakuirano...


..::DOOM III: The Legacy::..

DIEUALL ::

BRAVO TALIBANI TALIBANI RULZ PAKISTAN RULZ JAZ SEM TALIBAN
MOJ FOTR JE TALIBAN I LOVE ARABIAN COUNTRY

darh ::

Spider ti si JERK....
Excuses are useless! Results are priceless!

Enzo77 ::

Verjetno so Arabci kot vsi drugi, imeli probleme s tanovimi xp-ji. Pa so se razpizfli in kr poslali eno letalo v Microsoftov stab.

Pa brez zamere....:8)
With a license to gib :)

||_^_|| ::

aršloh..

3LeR. ::

Jst k sem tole vidu sem bil šokiran.
Kljub tragiki tega dogodka se mi zdi da so ZDA na 1x dobiel nazaj v faco vso pizdarijo ki so jo naredile po svetu!
Smrt toliko ljudi je v vsakem primeru žalostna. Upajmo de ne bo v povračilnem napadu kamor koli že ne bo umrlo toliko ali pa še več ljudi.

Cosmo ::

Zaradi izrednih razmer in solidarnosti do žrtev predlagam takojšnje bannanje ter brisanje neumestnih in neumnih postov.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

gorenc ::

spider ti pofukani mamim sine raje pejt paziti soj avtocek da ne bo razfukan

Thomas ::

Vsi tiste, ki tako ali drugače odobravate tale napad - da ne boste kdaj hodili v Ameriko.

Al pa - le pejte!

Drugače pa - to je tako kot en velik potres. Ameriki se kmalu ne bo dosti poznalo.

Safety first - bo pa od sedaj naprej moto.

Sem dokaj prepričan.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

kocba ::

SPIDER - nekaterim se to ne zdi smešno

Nekateri žalujemo zato kaj se dogaja in se še bo zgodilo.

Filo ::

Ej tko k sm v komentarju napisu, Američani ne rabjo proti raketnega ščita oz. tud če ga majo to dokazuje naprotno.
Dobil pa so sigrn bumerang nazaj v hrbet, čeprav....

luni ::

Thomas kaj bodo dali na strehe vseh stavb protiletalske topove al kaj? Hehe obrambe proti takim dogodkom ni, razen da nehajo svoj nos vtikat v zadeve vsake vasi na svetu. Srce me boli za ljudi ki so umrli, za Ameriko kot drzavo in simbol pa me boli k.
Artificial Intelligentia

cahahopie ::

Da, vam takle povem... Pozor! To je samo moje mnenje.
Če pogledamo malo v zgodovino... opazimo, da Američani še nikoli niso bili na svojem ozemlju bombardirani (torej tega ni izkusilo nobeno njihovo mesto, kar je že izkusil Berlin, London in druga mnoga evropska in tuja mesta po celem svetu). Ko se je Evropa spopadala z vojno in se nato po njej s težavo postavila na noge, se je v tem času Amerika brez problemov razvijala in tako s časom postala najmočnejša politična, gospodarska in vojaška sila na svetu. Ti ljudje - Američani in nasploh zahod (tudi EU in JP).. so se nato lepo obogateli, postali bogat in razvit svet... svet katermu ni mar za revne tam dol v Palestini. Ko je bilo konec vojne so "tebi nič meni" naselili Jude nazaj na njihovo "prejšno" ozemlje (to je blo pred 2k leti ... človek!), kjer so že živeli muslimani - Palestinci. In zakaj si je tu Amerika sama kriva? GLejte: Amerika izkazuje podporo bogatemu - judovskemu Izraelu, Amerika in sam zahod je kriv, da so se Judi zopet tukaj naselili in ti nato izrinili Palestince. Izraelci pa so znani kot hudič božji za muslimanski svet (vojna z Egiptom, Golanska planota, Sirija, spori s Palestinci). In tako imamo na območju Izraela... takole: na eni strani razviti in bogati Izraelci, na drugi strani pa pastirski, revni, nerazviti Palestinci. In tako pridemo do moralnega vprašanja: Kaj bi naredil, če si na smrt lačen, na drugi strani plota pa je sosed, ki je zavaljen in je pečenko, poleg tega pa še špuka po teb? Jaz bi tega soseda fento, pečenko pa pojedel.
Torej po vsem tem Amerika ne more biti najbolje zapisana v srca Palestincem. In če še zraven pomešamo Irak in Husseina, ki te podpira, kateremu se je ZDA zamerila zaradi vmešavanja v Zalivsko vojno (ZDA je tako in tako gledala samo iz gospodarskega stališča.... torej nafta), ter če zraven pomešamo še fanatične/verskoblazne Talibane (telebane), ter Binladna s staro zamero do njih, dobimo učinkovit teroristični aparat. Torej, lahko rečem, da si je ZDA sama skopala jamo, s tem svojim igranjem Svetovnega policaja. Res je, da se ne bi bilo treba spravljati na civiliste. Toda... kdo trpi v Palestini? Kdo je trpel v Bejrutu? Kdo je trpel v Iraku? Kdo trpi v Afganistanu? Civilisti. In če nebi C.I.A. pomagala takratnim telebanom v vojni proti Sovjetom, se ti danes ne bi tako okrepili in nastopili proti ZDA sami. In btw... Afganistancem tudi nebi tako švoh šlo pod Sovjetsko oblastjo (definitivno bolje kakor sedaj).
Žal, ZDA so skusili kaj je to maščevanje, kaj to vojna, kaj je to bombni napad. Uresničili so se scenariji iz Holywoodskih filmov in to prav danes, na svetovni dan miru.
Amen.

TheJack ::

Tole sem sicer napisal že na Jokerjevem forumu, ampak tukaj tako velja isto.

So se Američani zamislili in ugotovili, da ni fino, če te kdo pobija iz višin? Ali raje začnemo šteti koliko minut bo minilo, preden bodo Američani (brez kakršnihkoli dokazov) zbombardirali Afganistan??

Zanimivo, od toliko postov, kako malo jih je zmožnih treznega razmišljanja. Nekateri se veselijo smrti ljudi, ki jih niso nikoli poznali in ki niso imeli blage veze z ameriškim svinjanjem po celem svetu. Drugi pa bi izbrisali muslimane s sveta, čeprav trenutno ne obstaja NITI EN SAM DOKAZ o njihovi vpetenosti v napad. Seveda, ne - nekdo mora odgovarjati. In če ni drugega, imamo dežurnega krivca takoj pri roki...

Oprostite, če ne verjamem vašemu sočustvovanju z nedolžnimi ljudmi - ko pa v istem dihu zagovarjate napade na Irak, Afganistan, Iran..., kjer bo umrlo (in jih je že umrlo) še več nedolžnih ljudi. Zakaj je taka tišina, ko umirajo (od ameriških bomb in izraelskih pušk) nedolžni Iračani, Palestinci...? Zakaj ni nobenega kravala in ogorčenja, ko od lakote in pomanjkanja zdravil vsak dan umira na tisoče ljudi?

Vsi vemo zakaj. Priznajte si. En Američan oz. Evropejec se vam zdi vreden več kot tisoč ''črnuhov'', ''umazancev'', ''teroristov'', ''fanatikov'', katerih umiranja svetovni mediji ne kažejo tako od blizu. To pa je, spoštovani ''zagovorniki demokracije in svobode'', šovinizem, nacionalizem in rasizem najhujše vrste.

kirc ::

Sploh ne vem, kaj naj si mislim, ali je to napoved nove svetovne vojne, ali pa vojne proti teroristom. Se dob, da je Slovenski WTC mnogo mnogo nižji in da letala tipa boeing 767 ne letijo po slovenskem nebu. Minuto molka prosim.

lp, Leon
Everything should be made as simple as possible, but not simpler.

bf4ed ::

Mogoče se bo to zdaj malo pomirilo pozneje pa za 2-3 leti 3. svetovna vojna.Tak kak je rekel Nostradamus.tak je rekel da bo 3WW okoli 2000 .Potem pa bomo samo gledali za 2-3 leti.

Filo ::

Res je da, Američani niso bili kaj prida in tud zdej ne vem kdaj se bo enemu iz Ameriške vlade, če ne malemu Grmu, Dobesedno strgal! MI samo upajmo, da se mu ne bo in da tako ne bo ogrozil še pol sveta z kašno atomsko. Upajmo da se zgodovino vendarle ne ponavlja. Kajti vendarle vemo, da bi Japonci lahko premagal Američane, če takrat ne bi bilo usodnih dveh, ampak to ni bistvo. Tudi , če bi bilo takrat drugače in ne bi bilo WW2 ali bi bile ZDA "glavne" zdaj ali ne jaz po pravici ne vem, ker si sploh ne predstavljam kako bi bilo.
Je pa res, da zdaj je kar je in ni nič drugače! In res tisti, ki je to bil se mi res smili, ne samo zato ker ga bodo spražil kot starega odojka, ampak tudi zato ker ni nič drugačen kot so bili Američani takrat, čeprav je zdaj škoda veliko manjša.

Še to ŽIVLJENJA SO ŠE VEDNO ŽIVLJENJA , NE GLEDE !!!

Thomas ::

Terorizem si je podpisal smrtno obsodbo po mojem. Tudi afganistanski režim. Verjetno tudi Gadafi in Husein ne bosta preživela.

Filo ::

Aja pa še to, baje je ubitih okoli 10.000 ŽIVLJENJ in število še narašča!!

Thomas ::

Ne bo pa seveda naobene tretje svetovne vojne. Nehejte ga eni srat.

Pro - teroristično razpoložene - majo pa po moje že tudi popisane. Echelon.

TheJack ::

Zakaj imam občutek, da se ti, Thomas, proklamiran demokrat, zagovornik svobode govora in (torej posledično) nasprotnik vohunjenja v stilu ''velikega brata'', strinjaš z vsesplošnim prisluškovanjem (Echelon) vsem ljudem? Če je tako, si ti stalinist, ne pa jaz.

CWIZO ::

# svetovna najbrž glih ne bo ( močno upejmo, mašniki pa molte)
Sam voja pa ziher bo. Med američani pa med unimi k so to naredil.
Bush itak že skoz išče en povod da bi naredil eno vojno in zdej ga je dobil. Nemu je vsen s kermu se bo fajtal sam de se fajta pa de ma en razlog.
Kokr PrlHarbor, takrat je amerika sam čakala na en povod ki bi upravičil da vstopijo v vojno.

:(
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

jadran ::

Prokleti čefurji muslimanski,saj to ni res,kaj vse delajo za Alaha!!!

Kaboom ::

sočustvujem z družinami umrlih, ampak česar američani ne vedo, je obdržat mirno kri, kolko gledam na cnn, politiki bi kar v letala pa nad afganije strelat po njih "revenge" se nonstop derejo. kaj to uči njihovo mladino ? pištolo v roko pa vbit učitla, ki ti je dal šus, pištolo v roko pa šutni onega ker te zajebavle, zdaj naj se nekdo javi zaradi violence !!!

kavbojec bush je pa glavni bedak (Major Asshole) "the US will hunt down and punish attackers"...

ne vem zakaj vsi krivite tuje države, zakaj ne bi bilo možno da bi američani sami izvedli teroristični napad na svoj government in market, kaj če njim samim ni bla politika po godu ?

torej, nihče ni kriv dokler mu krivda ni dokazana.

amiji vedo da je to bil teroristični napad. torej to ni bil noben "act of war". to ni pearl harbor, takrat so napovedali japonci vojno, ampak par minut prepozno, zato ker so letala bila prehitra zaradi ritnega vetra, to je dokazano! torej oni vedo, ampak bojo vseeno napadli državo od koder izvirajo teroristi tega napada. to pa po njihovem zato, ker se tista država ni zavzela za odstranitev teh teroristov. me zanima kaj bojo naredli, če bojo teroristi američani.

in ker vedno nekaj spesnim in priredim :
"oh say can you see, that plane falling down, and trade center with it, oh now we are fucked"

ne res, za umrlimi pa mi je žal.

megane ::

Kdor koli je že zato kriv upam, da ga bodo dobili.
ZDA izražam vso podporo in upam, da bodo te storilce iztebili iz tega sveta - "erase them from this world" z vsemi možnimi sredstvi.

Elemen_T ::

Tudi jaz krivim Busha. Tip enostavno nima pameti.
Sam bogve kaj se je medtem dogajalo za zaprtimi vrati.

Thomas ::

Kaznivo je pozivanje k rasni .... nestrpnosti.

Ne gre za kaznivo dejanje terorizma. Pač pa za pozivanje k nestrpnosti - kar je pa prav tako kaznivo - TheJack.

tejo ::

Bush bo Middle East zravnal s zemljo. Oops. peskom.

Tale ne bo več dolgo živel:

undefined ::

Kdorkoli tu misli, da je nasilje odgovor na karkoli, in da je današnji napad nad tisoči nedolžnimi ljudmi upravičen, je hudo umsko moten, prav tako kot so napadalci sami.
Me prav zanima, kako bi bili navdušeni, če bi v tem ali podobnem napadu umrli vaši bližnji in vaši ljubljeni. Vsi taki mi greste na bruhanje. ;((

Vsi, ki ste tukaj otroci, ste seveda izključeni, saj ne veste kaj pišete. Pejte raj kakšno risanko pogledat.

TNT2 ::

Hja kaj naj recem!
Sam ZDA s politicnega stalisca nigdar nisem maral ker so prevec igrali svetovnega policaja.
Sam to se vedno ni razlog za poboj tisoce nedolznih ljudi.
Mislm kam gre ta ku... svet?????

Najhuj pa bi je blo gledat ka folk maha z oken noben pa ne more pomagat!!!!!!!!!!!!!!

ns-miha ::

prav im je američanom glupim. Naj vidijo da niso glavni na svetu. Sej nedolžnih ljudi mi je škoda, pomoje bi mogli belo hišo pa pentagon zminirat !! al pa sedež združenih narodov. Kva se pa pentljajo z izraelci.
sej sm reku dober žid je samo mrtu žid :)
sovrazim niggerje, zide

hanuman ::

Popolnoma se strinjam z the Jackom. Dobil so po surli ker so skoz to iskal in prav je tako. Ni prav zaradi nedolznih, ampak nedolzni itak skoz najebejo.

Vsi so se v brk smejal Nostradamusu ko za novo leto 2000 se ni nic zgodil, ni blo konca sveta, zdej pa majo
Quake or be Quaked

billy ::

Hmm...se vam ne zdi logicno, da imajo tile "teroristi" al kdo je pac bil OGRMONO podporo od nekoga. Da so si sploh upali tole izpeljati. Znanja imajo..to so ze dokazali, pa tudi kr tako nebi sli kaj taksnega izvest. Tako da samo upam da nebodo kaksni nuki leteli v prihodnjih dneh.
Sicer pa......koncno je amerika placala za vse svoje grehe.

||_^_|| ::

bojim se da amerika se ni placala za vse svoje grehe...

Neo32 ::

Ne ne ne, Amerika ni placala svojih grehov, placal je nedolzni narod, kukr zmri od 1.svtovne vojne se to ni cist nic spremenil najebe skoz ljudstvo, ki pa je totalno nedolzno, za pizdarije ki jih je Amerika delala po svetu, ni nihce drug odgovoren kot predsednik, drzavniki, ministri in vsi delavci drzave ki imajo kaj vpliva v senatu al parlamentu krkol z majo tm. Te ljudje bi morali biti ubiti da bi bil teroristicen napad dokaj opravicen. Ker so pa pobili nedolzne ljudi pa so napadalci dokazali kaksni kreteni so in ne samo kreteni ampak so tudi pokazali kaksni primitivci so!!!!!

tejo ::

Ja, MS je na žalost še vedno cel.

TESKAn ::

Ej kaj pa je sploh tako reč naredit? Po moje preprosteje, kot se vam zdi. Vse, kar rabiš, je ene 20 fanatikov, k so pripravljeni umret. Pol pa jih pošleš po 5 na vsak avion, se še v naprej vse domeniš, kdaj, kje in kako 'pristat', pol naprej gre pa bp. Se jih 5 vkrca na avion - kdo bi jih posumu, pač 5 tipov, sej jih je še vč podobnih. No pol frčoplan lepo vzleti, tipi grejo v kabino pa prevzamejo nadzor (posadke je pač bl mal, kaj bi oni prot 5 fanatikom?), pol se pa zaklenejo v kabino, potniki lahko pa sam nemočno gledajo, koko letijo prot zgradbi. In bum.

Zdej to zgornje pisanje sem napisal zato, ker vsi neki pravjo, kok je le to moglo bit veliko in kako podporo so mogli imet. Jaz pa pravim, da je prav lahko, da ni odgovoren noben od liderjev, ki jih svetovni tisk tako veselo obtožuje. Prav lahko so današnji dogodki delo manjše, fanatične skupinice, ki se je pač žrtvovala za sveto vojno.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

TheJack ::

Heh, upam, da mi bo uspelo tale post skozi spravit.... Slo-Tech očitno obratuje na mejah svojih zmogljivosti.

Thomas: Izražanje mnenja ni kaznivo. Še posebno ne na kakšnih forumih. Na žalost pri nas ''freedom of speech'' ni tako ostro in brezkompromisno definirana kot v ZDA (ena redkih dobrih stvari v njihovem sistemu), saj je naša Ustava kontradiktorna. V 39. členu je zagotovljena svoboda izražanja, v 63. členu (ki je sicer precej podoben zloglasnemu 133. členu ustave SFRJ) pa je prepovedano spodbujanje k neenakopravnosti, nestrpnosti...itd. Svoboda govora in izražanja je absolutna (razen v primeru osebnega žaljenja), ali je pa ni. Ker bistvo svobode govora je ravno v tem, da se sme povedati (in misliti) tudi tisto, kar oblasti in ''moralni večini'' ni po volji. In zelo prav je imel tisti (imena se ne spomnim. Ampak verjetno je bil Američan ali pa Francoz.), ki je rekel nekako takole: ''Absolutno in nikakor se ne strinjam s tabo. Sem pa pripravljen umreti za to, da imaš ti pravico to povedati.''

Gremo dalje z osnovnimi gradniki moderne civilizacije. Vsakdo velja za nedolžnega, dokler mu ni dokazana krivda. To je danes izgleda pozabil cel svet. Muslimani (''teroristi'', ''fanatiki''...) so že obtoženi in obsojeni, brez dokazov, brez preizkave. Američani hočejo maščevanje, krivec je znan. Kazen sledi. Verjetno še danes.

Hočem s tem povedati, da za temi napadi ne stojijo muslimanski skrajneži? Ne. Pravim le, da za to (še) ni nobenih dokazov. Načela civilizirane družbe morajo veljati tudi ob takih dogodkih. Ker če ne bodo, bomo kmalu padli v družbo, v kateri z vsake drevesne veje visi en ''krivec''.

Naj nadaljujem to misel še naprej. Takšni napadi imajo vedno grozne posledice. Pa ne le za tiste, ki so zanje odgovorni, ampak za vse. Po takšnih strahovitih dejanjih namreč ljudje precej lažje pristanejo v omejevanje lastnih pravic v imenu ''borbe proti sovražniku''. Prisluškovanje, Echeloni, policijsko nasilje, ''hitri'' procesi..., vse v imenu boja proti terorizmu. Kdor ni z nami je proti nam. Le poglejte že nekatere poste na tem forumu. Če se ne strinjaš z ameriško politiko in si upaš ob današnjih dogodkih omenjati žrtve Američanov, si avtomatsko ožigosan za terorista in celo človeka, ki se veseli današnje tragedije in smrti Američanov (ob tem pa naj izrazim gnus do tistih, ki se smrti soljudi dejansko veselijo.)
Spomnimo se le, kaj se je dogajalo z Američani japonskega porekla po napadu na Pearl Harbour. Zaprli so jih v taborišča. V imenu ''zaščite Američanov''. Bodo (bomo) tokrat po cestah lovili Muslimane?

Thomas ::

TheJack

>Na žalost pri nas ''freedom of speech'' ni tako ostro in brezkompromisno definirana kot v ZDA (ena redkih dobrih stvari v njihovem sistemu


Transhumanisti baratamo z memi deleč boljš, kot kdorkoli drug. Počasi te bom spreobrnu - tko kot Aggressorja.

8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

mrTwelveTrees ::

Jest vam povem.....

tole zna bit nevarno....:|

Zdele je tako, kot ce bi nekdo, v mravljišče vrgel kos žerjavice...

Tisti, ki je to naredil, vem da ga bodo dobil, > ni vedel, da se igra z ognjem....:O

to je dejstvo.....:\

tole zna bit nevarno...

igranje z vžigalicami ma posledice, ...



-------- malo za šalo, malo za res > kaj je reku ugrabitelj letala, preden se je zabil ? ALAH !!!! :)

1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZDA pritiskajo na zaveznike v primeru Wikileaks (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NWO
28360768 (53595) Mipe
»

Umrl pilot, ki je odvrgel prvo jedrsko bombo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
29510592 (10592) lufthammer
»

Bali (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1307755 (6260) undefined
»

Prvi udar tudi z jedrskim orožjem?! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32017173 (13416) poweroff
»

Torej, začelo se je! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25772311 (69192) burekar

Več podobnih tem