» »

[Xoro DivX] - podnapisi za filme ne delajo prav

[Xoro DivX] - podnapisi za filme ne delajo prav

SeeN000 ::

Ker nevem pod katero rubriko bi dal mojo temo sem dal kar sem pod film. Zanima me naslednje. Imam Xoro DivX predvajalnik HSD 8400 (črn), in problem pride ko dam notri film s podnapisi. Ucasih mi kaze samo slika, ucasih pa samo podnapise. Zanima me kje bi dobil mpeg4 podnapise, ce gdo ve za kaksno stran bi ga prosil naj mi jo zaupa.

Tukaj je se opis:

* HDMI MPEG-4 DVD predvajalnik z vgrajenim čitalcem kartic
* Lahko pretvarja video preko HDMI ali komponentnega izhoda na ločljivost 720p in 1080i
* Predvaja DVD Video, DVD+R(W), DVD-R(W), MPEG1, MPEG2, MPEG4 - ISO MPEG4 (končnice .avi in .mp4), VCD, CD, MP3, Audio-CD, CD-R/RW, JPEG-CD, WMA, Kodak-Picture-CD
* Vgrajen čitalec za SD, MMC, Memory stick in SMMC kartice
* Video izhodi: HDMI, SCART, video, S-Video, VGA in komponentni (omogočeno napredno iskanje - progressive scan) Podpira MPEG4 podnapise
* Vgrajen 5.1 analogni izhod za neposredno povezavo s aktivnim zvočnim sistemom s 5.1 vhodom
* Večjezični meni (OSD)
* Podpira PAL in NTSC (4:3 in 16:9 zaslon)
* Podpira različne DVD funkcije (več kotov, več jezikov)
* Otroška ključavnica
* Nadgradnja strojne programske opreme preko CD nosilca
* Garancija: 1 leto


Hvala
  • zaklenil: podtalje ()

Oxford ::

Če si si že vzel toliko časa, da si opisal svojo težavo, bi si ga lahko še malo več in uporabil funkcijo iskanje in začuda :\ bi našel TOLE TEMO - bil bi prvi zadetek. :P

apachee ::

Bil bi prvi zadetek, ki sploh NE ponuja odgovora za njegov problem. Poleg tega je tema "mrtva" že nekaj časa. Sam sem nazadnje prosil za pomoč v zvezi z istip predvajalnikom pa še danes ni odgovora.

Kaj ko bi ti rajši kakor da se delaš "moderatorja wannabe" ne spamal oziroma če veš odgovor človeku lepo odgovoril, pa četudi se tema potem zbriše.

Vem da tema že obstaja, a ima 40 strani v katerih je 80% smeti, poleg tega je tema o Xoro pred. na splošno torej bi rabil 1 dan pregledovanja da najde odgovor, če ga sploh.

Sam odgovora ne vem, žal.
You can't win without The Finn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: apachee ()

Oxford ::

Ja, če bi bil recimo OmegaBlue danes 'na preži', bi temo že davno zaklenil in dal link na isto stran, kot sem jaz. Poleg tega pa avtorju teme ni treba pregledovati celotne teme o Xoro predvajalnikih. Ampak na novo postavi vprašanje v obstoječi temi, kjer je večja možnost, da mu bo znal kdo odgovoriti.

Zadnje čase, se pojavlja na forumu 'miljone' osebkov, ki raje izberejo 'ležerno' pot do cilja in postavljajo vprašanja vsevprek, namesto, da bi poprej malo razgibali prste na tipkovnici in miški ter skušali zadevo poiskati.

apachee ::

Če pogledaš omenjeno temo, prosim poglej pe zadnji post. Je namreč moj, star kak teden in prav nič ne kaže da bo kdo nanj odgovoril.

PS: O OB pa se mi ne da razglabljat.
You can't win without The Finn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: apachee ()

gzibret ::

Malo popravil naslov, prestavil v ustrezni oddelek, pa naj se dotični moderator odloči o usodi teme.

Glede iskanja ipd... 40 strani "balasta" za predelat, če nekdo išče kako nastavit podnapise / kje zdownloadat (prave) podnapise? Je pa že lažje novo temo odpret, a ne? :D
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

podtalje ::

Podnapise se dobi v temi: Linki s podnapisi za filme.

Za probleme s podnapisi obstaja tema Podnapisi in Divix.

Predlagam tudi, da prebereš temo: [DivXviD] filmi na Divx predvajalnikih brez problemov.

Za konkretna vprašanja glede tvojega predvajalnika pa obstaja tema: [divXvid] Xoro predvajalniki.
Sicer je tema ogromna in nihče ne pričakuje, da boš prebral cele teme, vendar pa se
večini uporabnikov, ki imajo Xoro predvajalnik doma, ta tema kaže pod Mojimi temami,
tako da je še največja verjetnost, da boš tam našel odgovor.

Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36862076 (14566) Buffy
»

[divXvid] Xoro predvajalniki (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Zvok in slika
2059225056 (35562) fr33sat
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321008 (46352) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724231 (8845) bizi72
»

nero digital

Oddelek: Zvok in slika
141889 (1440) gumby

Več podobnih tem