» »

Kako zapečti firmware za LG Dvd divx dv9900 ?

Kako zapečti firmware za LG Dvd divx dv9900 ?

dany2003 ::

Pozdravljeni!
Najprej se opravičujem da odpiram to temo vendar sem na robu obupa. DVD sem namreč kupil nekomu za roj. dan in sedaj mi nikakor ne uspe zapečt novega Firwareja ki je tukaj http://www.bigbang.si/?kat=posodobitve&... ki naj bi imel večje fonte.

firmware sem zapekel že na sto načinov pa ga ne zazna. spekel sem ga že v večih mapah,tako kot je napisano na polski strani kjer so firmwari gori za druge verzije dvd-ev,in piše da ga spečeš kot cd iso z vsemi mapami,sem probal pa ne deluje.

Tale big bangov firmware sem zapekel tudi brez mape kot cd iso pa ga spet ne zazna.

Skartka ne vem več kako in kaj.Upam da se tukaj najde kakšen dober človek ki tole obvlada ali ki mi lahko pomaga,ker bom drugače jutri ta dvd vrgel v kurilnico pa šel v petek na roj. samo z literco.

Tisti ki me reši muk in mi res pomaga dobi lepo nagrado,če pa treba pa sem pripravljen tudi plačati komu.

Administratorju oz Moderatorju pa se še enkrat opravičujem!

Hvala vsem da ste tole prebrali in upam da obstaja še kdo ki je dober po srcu.

lp

#000000 ::

Ja in kako ti to delaš ? Ker verjetno je v tem keč. LP

dany2003 ::

koko delam ? jaz zadevo zapečem na CD dam ta CD v predvajalnik in konec. se ne dogaja nič,al pa napiše disc error al pa Check disc,pa tudi če pritisnem enter se ne odzove. po mojem ni prav pečeno.
ne vem..kaki predlog ?

#000000 ::

Ja jest sem si za foro potegnu dol en file in najdu na big b zioano mapo, zdej a ti to kej odzipaš pa pol pečeš al kako ? btw pred kratkim sem tud jest imal ta problem in so mi iz trgovine poslal na mail zip mapo kero sem odzipal in zapekel kot podatkovni disk 'brez večsnemalnosti' in je špilalo od prve. LP

dany2003 ::

zip jaz odzipam,in tisti fail ki je bil noter 'LV9C10203B.MIH' sem ga spekel kot podatkovni CD brez vesnemalnosti,ga dal v DVD predvajalnik in mi vedno napiše disc error.

znorel boM

Dejancek ::

Namesto da bi se neki opravičeval pa jokal, bi pogledal mini KAZALO oddelka Zvok in Slika in bi tam vprašal.

dany2003 ::

to nič ne pomaga,sem vseeno mislil da boš vsaj tokrat bolj razumevajoč! pa hvala

Stepni Volk ::

Tema za LG-je obstaja. Povezavo najdeš v temi katere povazavo ti je podal Dejancek.
Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954395490 (51986) NejcSSD
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16027510 (7042) monaco
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21535346 (10166) kekpek
»

[DivXviD] Pioneer predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53671856 (16618) LexLuthor
»

[DivXviD] KISS predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53886246 (19269) tomko030

Več podobnih tem