» »

[DivXviD] Pioneer predvajalniki

[DivXviD] Pioneer predvajalniki

««
9 / 11
»»

boko34 ::

Če sprašuješ o modelu 393 imam jaz en firmware od 21.08.2006. Če želiš ti ga pošljem, vendar je v Polskem jeziku, tako, da boš moral po inštalaciji nastaviti jezik na Angleški.
Glede podnapisov mislim, da nebi smelo biti problemov, ker tudi sam uporabljam njihov firmware za model 470.
Nihče ti ne garantira, da bo delalo, saj to delaš na lastno odgovornost, tako da, če želiš mi sporoči ali podaj mail.

Crimson_Shadow ::

Res škoda, da je debata "tolk mrtva". :( No, po priporočilu frenda, sem naročil tega Pioneerja in ga sedaj že mam. Dela kar v redu, je pa res, da so podnapisi malo majhni, ampak se da preživet. Zaenkar FW še nisem menjal.

@DeLonghi
Ravno zaradi tega sem sam raje vzel DV-380S, da imam vsaj možnosti dati gor res dober FW.
We create worlds

janne ::

imam firmware od gufiaka rev3,pa mi ne prikaže črko č in ć,vse druge šumnike pa ja,v initial settings sem pod language vse nastavil na 1912,a sem kaj pozabil???
LP

Crimson_Shadow ::

A ne bi moral DV380 predvajati tudi mpeg2 fajle? Zvok slišim, slike ni pa nikjer. A je treba za ta mpeg2 dati gor modificiran FW?
We create worlds

klaki ::

Kupil sem Pioneerja 696 AV. V nastavitvah sem nastavil kodo za Slovenski jezik, izpisuje sičnike in šumnike, tudi podnapisi so vključeni.
Kje imam problem. Ne naloži mi avtomatsko srt. podnapisov ampak jih moram vedno potrditi s tipko SUBTITLE. Pa še tukaj lahko potrdim
samo 1/1, ne morem pa 1/2 (ker so filmio v dveh delih) tako da moram za drugi del filma ponovno potrditi podnapis.
Kje je finta.Hvala za pomoč.

karma ::

Ojla,
Nadgradil sem svoj Pioneer 585a z "novim" Gufiakovim firmwareom Gufiak 1.09.03.01 CP1250 , sedaj ima sicer precej novih možnosti (podnapisi, previjanje etc...)...vendar mi ob previjanju filma naprej ali ob premiku naprej z timesearch _._min_._sec
definitivno izginejo podnapisi, ne morem jih priklicat nazaj ne z pavzo in drugimi triki.
Zanima me, če je pri Gufiak/Subzero verzija firmwarea 1.09.03_gufiak_subz3ro_CP1250. tudi prisotna ta težava?

lp
k.
...obsolete...

akijan ::

Pozdrav vsem

Ker se ogrevam za nakup DV 393, sem poiskal FW za njega. Dobite ga na linku http://rapidshare.de/files/33696333/Y3A....
Prosil bi, naj ga nekdo ki že ima 393 izproba in poda svoje mnenje.

Han ::

Mogoče ta vikend... Na kaj vse, razen na velikost podnapisov v MPEG4 filmih, moram biti pozoren?

pingo76 ::

Mene tudi zanima kako se obnese Pioneer 393 preden ga tudi sam kupim.

Lp,
Pingo

danix1 ::

393 in 490 sta oba super. Razen podnapisi so tovarniško malce majhni. Vendar že imam firmware za oba modela.

pingo76 ::

Umm, ali mi lahko poveš (kdorkoli) realno razliko med playerjema? Uporabljat ga mislim večinoma za predvajanje glasbenih CD-jev in občasno Divx-e ter DVD sem pa tja. Za D/A pretvornike me sploh ne briga, saj bom pošiljal digitalni signal v eksterni dekoder (pioneer vsx-d 2014). Tudi HDMI konektorja ne nucam. Sploh še kaj ostane? Upam da je mehanika ok (po sliki sodeč ne deluje cenen kos plastike).

Han ::

Mene pri 393 malce moti deodziven daljinec in mehanizem, ki vrti ploščo (ni neslišen).

pingo76 ::

Aha! Dober podatek. 393 torej ni zame. Mora bit neslišen. Kako je pa kaj z modelom 490?

BBoRRo ::

:\ danix1 ali kdorkoli drugi: Rad bi dobil FIRMWARE za model 393, ker je tovarniška velikost podnapisov res neznosno majhna. 8-O Edina ugotovljena hiba do sedaj, ampak dejstvo, da zelo moteča... Prosim, če mi ga lahko kdo pošlje na e-mail: susan@volja.net....

Prosim torej za pomoč, sicer me ima, da bi predvajalnik vrnil v trgovino in ga zamenjal za kakšnega Philipsa...

Rad bi tudi vedel, kako se nadgrajuje FIRMWARE pri Pioneerjevih predvajalnikih, sam sem imel izkušnje doslej le s Philipsovimi..:\

Prosim torej za pomoč in hvala že vnaprej! 8-)

akijan ::

Dragi danix1. Bi bilo možno, da tudi meni pošlješ FW za 393 na naslov: akijan@volja.net.

Najlepša hvala

Javon ::

Tukaj imate FW-je za Pioneer(393).Pozor!Potrebno se je registrirati na strani.
Originalno so v Poljscini, vendar se da spremeniti jezik v menu-ju predvajalnika.

Navodila:
BURNING CD:
In attachment you will find one ISO file.
Open "Nero Burninng Rom" and close the "New Compilation".
File > Open > select the ISO > Open.
Burn that ISO file with this settings: Disc At Once, Finalize CD. Write the CD at speed 4x.

UPGRADING:
1. Turn on the player, and open the disc tray.
2. Put the Firmware Update Disc on the tray, and close the tray.
3. A screen will be displayed inviting you to push the "play" button to start the update.
4. The player will load the data, and the tray will open again. Remove the Firmware Update Disc from the tray now. Leave the tray open. The update process will complete in few minutes.
5. Wait until the update process finishes and the Pioneer logo is shown on the screen.
Smoke em if you got em!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Javon ()

akijan ::

HVALA JAVON

akijan ::

DRAGI JAVON IN OSTALI.

Inštaliral sem si FW za 393 iz strani, katero si mi ti priporočal, Javon, vendar ni v meniju angleškega jezika in ni niti nastavitev za podnapise. Velikost je ostala ista (premajhna!!), dvignjeni so na 1/3 ekrana in spodnja vrstica je rahlo zabrisana. PROSIM ZA POMOČ

Javon ::

Zivjo

Cudno,sam imam model 575, zamenjal sem ze kar nekaj FW-jev, vecino z njihove strani in vsi delujejo bp.
Ali si nadgradil po opisanem postopku?Ker obstaja moznost, da tvoj FW ni imel koncnico ISO, ampak BIN.V tem primeru naredis sledece:

Burn this file on cd at low speed (4x)

CD MUST be:
-No Mustissesion
-Named "PIONEER" (all uppercase)
-mode ISO 9660 (standard ISO CD-ROM)
-File names lenght 11=8+3 (ISO LEVEL 1)
-low speed burn highly recomended

Ali se je pri nadgradnji pojavil modro-vijolcen okvircek in zahteval, da pritisnes tipko Play na daljincu?Ko pritisnes to tipko, nekaj casa "melje", nato se player ugasne.Po uspesni nagradnji , ga prizges, pritisnes na daljincu tipko "home menu", izberes "initial settings" in tam najdes moznosti za jezik, podnapise...

Opisi postopek svoje nadgradnje, ker imam obcutek, da ni potekal tako kot treba.

Lp
Smoke em if you got em!

Han ::

Sicer še nisem našel prave volje in časa, da bi flešnil 393, sem si pa shranil naslednje:

Change the language code for the size of the fonts you want as follow:

The biggest fonts:
tr 2018

Almost biggest fonts:
ji 1009
iw 0923

Big fonts:
russian 1821
sr 1918
mk 1311
bg 0207

Still quite big fonts:
sq 1917
sl 1912
sk 1911
ro 1815
hr 0818
hu 1821
cs 0207

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

akijan ::

Pozdrav

Vse sem naredil tako, kot si mi naročil, vendar ko na koncu odprem funkcijo initial settings ( aja, nimam angleščine na izbiro), nimam opcije za upravljanje s podnapisi. Edina razlika je v tem, da je hitrost snemanja na medij (izprobal sem TDK, SONY in MAXELL) 8x. 4 kratne hitrosti mi NERO ne ponudi v opciji.

Kaj naj napravim??

hvala

akijan ::

Pozdrav

HAN, prosim povej mi, kateri FW imaš ti, da imaš možnost večanja podnapisov.

hvala

Han ::

Mislim, da imam isti fw kot ti, samo ga še nisem naložil...

Na spodnjem forumu sem našel omenjene natavitve. Malo si preberi, kaj pravijo 'maherji'... ;)

http://arhiva.elitesecurity.org/t196697...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

akijan ::

zdravo

maherji pravijo da imajo nastavitve za velikost podnapisov. pobral in inštaliral sem tudi FW katerega imajo oni, zapisal na disk z nerotom tako kot so naročili oni, pa nič.

OBČASNO ŽE ODPIRAM OKNO Z NAMENOM: FLYING PIONEER

IMA KDO ŠE KAKŠNO IDEJO?

HVALA

akijan ::

Fantje, rešeno. Moja napaka. Moti me le, da so podnapisi previsoko. Je to že kdo popravil?
Če ne, se bom probal sam poigrati.

Uživajte

XS!D3 ::

Nabavu sm Pioneer DV-490, pa ni šumnikov, pa me zanima če se da še kje nastavt ozeroma če se dobi drug Firmware, ki to podpera????

XS!D3 ::

Ewo sm že zrihtu sam tapravo kodo je blo treba odtipkat. Drgač me pa vseen zanima če je kšn firmware da bi bli mal večji podnapisi, ostalo pa mislm da je ql?

XS!D3 ::

Zanima me še kako je pri DV 490V glede region locka, če se da na naših playerjih odklent na tak način:
http://www.videohelp.com/dvdhacks.php?s... , ter če se da to narest še kako drgač, ker nažalost nimam več Pocket PC-ja, bi šlo mogoče z nootebookom, ki ma IR al pa z SE P910i(kater program)???

dkepic ::

živjo!
sem lastnik DV - 575 A pa me zanima če obstaja kakšna stvar da bi ponovno usposobil predvajalnik za predvajanje podnapisov.Podnapisi normalno brez težav delovali 2 leti, sedaj pa jih predvajalnik s CD-jev ne zazna več.
Hvala za pomoč

danix1 ::

Imaš naložen Gufia K firmware za 575?
http://www.pioneer.razorpoint.pl/

dkepic ::

to jih naložiš tako da datoteko z tiste strani zapečeš na cd in daš v dvd player ne? Jst to naredim pa mi napiše pač da cd-ja ne more predvajati in konec.Kaj naj naredim?Če mogoče dobim odgovor ali mi lahko poveste bolj natančno ker se na te zadeve ne razumem najbolje:8)
Hvala še enkrat

Javon ::

Burn this file on cd at low speed (4x)

CD MUST be:
-No Multisession
-Named "PIONEER" (all uppercase)
-mode ISO 9660 (standard ISO CD-ROM)
-File names lenght 11=8+3 (ISO LEVEL 1)
-low speed burn highly recommended

UPGRADING:
1. Turn on the player, and open the disc tray.
2. Put the Firmware Update Disc on the tray, and close the tray.
3. A screen will be displayed inviting you to push the "play" button to start the update.
4. The player will load the data, and the tray will open again. Remove the Firmware Update Disc from the tray now. Leave the tray open. The update process will complete in few minutes.
5. Wait until the update process finishes and the Pioneer logo is shown on the screen.
Smoke em if you got em!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Javon ()

danix1 ::

Tako kot je rekel Javon. Najbolj važno je da da napišeš v Ime diska (disc label)
v Nero-tu PIONEER, drugače player nadgraditvenega diska ne bo prepoznal. Zapeči torej datoteko B4BA2106.BIN in disk poimenuj v PIONEER in nadgradnja bi morala steči. Seveda pazi, da NE zapreš predala (!) ko player nalaga firmware. (to počne pri odprtem predalu!).
Player bo po kakšni minuti sam zaprl predal in s tem je nadgradnja končana. Dosledno se torej drži navodil, ki jih je zgoraj napisal Javon. Upam da razumeš angleško..

perci ::

Imam dv393 in imam problem s sliko. Namreč, tako pri dvdjih kot pri divxih mi sliko nekoliko panscana, brez da bi to nastavil. Je precej moteče, ker odreže spodnji del podnapisov. Sliko imam naštimano na 4:3 tako, da mi ni jasno, kaj bi lahko bilo narobe. Se komu kaj sanja?

Zadeva je kupljena v Bigbangu Rudnik, kateri fw je naložen pa ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

dkepic ::

evo zrihtal sem...samo zdj mi je pa še slika črno bela ratala...kje pa se dobi FW za sliko?

danix1 ::

Slika lahko postane črnobela, če imaš v nastavitvah Initial settings->Video->Scart nastavljen na Video ali S-video. Nastaviti ga moraš na RGB. Pravtako lahko postane črnobela če se player prestavi na NTSC (to stori sam, če vstaviš vanj npr. divx v NTSC tehniki). Kako ga prestaviš v PAL se na pamet ne spomnim. Ti odgovorim zvečer ali jutri zjutraj, moram sprobat,...

promocija ::

Pozdrav,

Sem lastnik 380S, ker se ne spoznam preveč na predvajalnike, je še originalen,.
Me pa zanima, zakaj mi včasih šteka pri nekaterih filmih? Predvaja npr. 5 minut, pa zasteka za kakšnih 5,6 sekund pa gre dalje, pa čez 5 minut isto.....?! A je to normalno al kako ? Večinoma se to dogaja pri filmih ki jih sam posnamem, se pa tud včasih dogaja pri originalih?!
Prosim za pomoč,
LP
ni podpisa

BigFoot ::

A mi lahko kdo pove kako se odkleni DV-393 tako da ne bo več regijsko zaklenjen? Probal sem tisti trik z držanjem tipke ENTER pa ni bilo nič.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

BigFoot ::

OK, sem že zrihtal s pomočjo svojega Palm-a.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

milko7 ::

HI,

Imam DV-490V. Ali je ze kdo sprobal FW s poljske strani(gufiak)?

dolgin ::

Zdravo, Akiyan a mi lahko posljes nadgradnjo za 393-k. Na email: pypco@email.si
Lep pozdrav.

elfstone ::

Kako glasni so pioneerjevi playerji?

dolgin ::

Na strani: www.primaline.si , boste nasli vec odgovorov na svoja vprasanja so namrec generalni uvoznik Pioneerja.
LP

dolgin ::

Moja 393 je tiha, dosti bolj od Yamade 7600. In tudi z zvokom se ne moreta primirjati, dober sound.

dolgin ::

Le original podnapisi, ki prikazujejo sumnike so premajhni.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolgin ()

Dolby007 ::

Prosim dodajte link za najnovejši firmware Pioneer DV-393 na stran ali mi ga pošljite na dolby75@volja.net

Rad bi predvsem izbolšal velikost in šumnike podanpisev (Čč) , in upam da bodo nekateri xvid filmi tekli bol tekoče, ker se zdaj malce zatikajo.

Najlepša hvala v naprej!

matey19 ::

Mam sedaj Pioneer dv-393-s pa me zanima če kdo ve kako povečam podnapise?

Imam pa tudi Aiwa Hv-dh1 to je DVD in za kasete pa me zanima kje bi lahko našel firmware update za to enoto. Prosim če mi kdo pošlje za 393 in Aiwo firmware najnovejši na ZS.

LP, hvala

Dolby007 ::

Ewo, pa sem sam našel FW za Pioneerja DV-393. Včerja sem ga tudi sam naložil, tako da lahko zagotavljam da dela brez problemov in vse tako kot je treba.

Za vse tiste, ki vam ne delujejo šumniki, ki so vam fonti premajhni, vam prilagam novejši FW, ki si ga snamete na temle naslovu: http://www.esnips.com/doc/a65da2ac-e2fc...

Po uspešni nadgraditvi, pojdite v meni->inital setings->Language->Subtitles language in izberite others, in tu vpišite kodo 1918. Kako točno nadgrajuje si poglejte po predhodnih straneh te teme, ali me kontaktirajte na zs. Veliko uspeha!

LP,
Dolby007!

matey19 ::

Dolby ni mi jasno a je treba FW zapečt kot data cd ali pa pod recorder-burn image v nerotu. Prosim za čimmprejšni odgovor oz. če napišeš postopek.

Hvala ti.

matey19 ::

Evo končno mi je ratal dat gor Fw od Dolbyja, treba je blo le vse črke spremenit v veliko pisavo (torej črko A). Zdj mam pa ravno prave podnapise in en super logo ob prižigu DVDja :P
««
9 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724299 (8913) bizi72
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524566 (5064) JanezC

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142179 (1919) Stepni Volk
»

[divXvid] Podnapisi izginejo na komponenti

Oddelek: Zvok in slika
116864 (5521) krneki
»

Pioneer Firmware Upgrade

Oddelek: Zvok in slika
91143 (1003) krneki

Več podobnih tem