» »

[divxvid] LG predvajalniki

[divxvid] LG predvajalniki

«
1
2 3
...
5

ninbus ::

za taščo smo kupili LG vhs/dvd/divx predvajalnik. naložil sem novi FW in podnapise odlično predvaja. so sredinsko centrirani z temno obrobo. tudi s šumniki nima problemov. na žalost so pa sila majhni in na televizorju velikosti 55cm skoraj neberljivi. predvidevam, da se tega ne da popravit. kaj naj čakam na now FW ali naj ga vrnem.

Stepni Volk ::

Ob vprašanju velja navesti tudi model. Brez tega ti bodo uporabniki težko svetovali.
Velikost črk je možno s Firmware-om spremeniti.
Poglej si prvo stran teme o Yamadi.

ninbus ::

model je: LG V8705s. uporablja isti sw kot 8700h. evo, zvečer preberem vse o yamadi.:)

Stepni Volk ::

Sama tema o Yamadi, ti na prvi strani poda vtis o tem, kaj je možno. Več je odvisno od tega kateri procesor tvoj predvajalnik uporablja, več o tem: [DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Dekinio ::

Lastim si LG LHW551TB Domači Kino in me zanima kje najdem firmware zanj, ker mi ne kaže šumnikov??


Hvala!

danix1 ::

http://pl.lgservice.com/index_b2c.jsp

to je naslov za LG-jev update. Malo se boš edino moral mučiti z poljščino glede navodil za update. Sicer se pa zadeva nadgradi podobno kot playerji, ki temeljijo na ESS čipu
(daewoo DVX4021, Philips DVD737, DVD630, ...)
Po končanem updateu moraš samo nastaviti (v meniju) Disc Subtitle na Polish in
dobil boš šumnike

LP

danix1 ::

@Nimbus

Če imaš originalni fw, lahko z MTK remakerjem in MTK fontcreator-jem zamenjaš fonte.
Dolpotegni si torej ta dva programa in preden odpreš original fw v MTK remakerju,
preimenuj končnico LG-jevega fw-ja iz .MIH v .BIN. Ko boš končal z čaranjem po firmwareu spet preimenuj končnico .BIN nazaj v .MIH.
In še eno informacijo boš rabil : kako izvedeti ime datoteke firmwarea:

Pritisni SETUP – pojdi na TV ASPECT – nastavi, vendar ne potrdi na 16:9 – ter vtipkaj 1,3,9,7,1,3,9, ENTER.
Odpre se ti servisni meni. Prva vrstica pomeni verzijo sotwarea ( npr: LV8C10203B) - ime nadgraditvenega fajla mora biti takšno.

to so osnovne stvari, ki jih moraš vedeti, za ostale pa se je dobro prošetati po slo-techu ali po http://mtz.softpedia.com ter ostalih forumih na temo MTK divx predvajalnikov

Možno je tudi, da je kateri fw za kakšen drug model od LG-ja (vendar samo z zaćetno številko 8!) kompatibilen z tvojim. Za recimo model DV8700 obstaja fantastičen upgrade, ki omogoča prikaz
vseh podnapisov, ne glede na ime, spreminjaš lahko velikost pisave, barvo in pozicijo podnapisov, itd. Podnapisi, tudi nimajo več nadležnega transparentnega traku, ampak so beli in črno obrobo. Poglej tule: http://www.geocities.com/lg8x51/
Če boš preizkusil ta firmware, se OBVEZNO na kakšnem forumu pozanimaj, če je varno vstaviti ta FW. Najboljše pa je, če se obrneš direktno na avtorja, saj lahko nepravilen fw
uniči player.

Upam, da ti bo to kaj pomagalo.
LP
Danix

danix1 ::

Linki za LG posodobitve za DVD playerje in domača kina.

DVX9900, DVX9800, DVX9700, DVX9500
DV9900, DK9923N, DV9913N, DVX9843K, DV9823P, DVX9743, DVK9713N, DVS9513N, LDA-530
http://dvx9900.altervista.org/index_en.htm

DV 8xxx
http://www.geocities.com/lg8x51/

ostali (uradni) firmware-i pa so na:
http://pl.lgservice.com/index_b2c.jsp
greš na "Sterowniky i Biosy" - odpre se ti okno v katerem izbereš "DVD/Video" za playerje
ali pa "Zestaw Audio" za domača kina.

kako ugotoviti verzijo fw-ja oz. ime nadgraditvenega fajla pa preberi v postu
malo višje

[EDIT: aktiviral povezave]

Zgodovina sprememb…

Dekinio ::

OK mislim, da sem našel.Poljščina mi dela malo težave tako,da bi rabil pomoč kako updejtam player...


Hvala!

danix1 ::

Dolpotegni datoteko LHT751. Odpri jo z Programom WinRar - desni klik na datoteko-Odpri-izberi program WinRar iz seznama. Če nimaš WinRar-a si ga downloadaj.
Odprla se ti bo nova mapa "LHT751 LHT551 ...." V njej se nahaja datoteka "bank30.rom",
katero zapeči na CD-R ali RW kot podatkovni CD. Zapečen CD vstavi v player in ne pritiskaj ničesar. Nadgradnja se samodejno zažene in na TV-ju se izpisuje v kateri fazi je nadgradnja.
Zadeva traja približno 3 minute in na koncu se na displayu izpiše DONE - takrat je nadgradnja končana. Izklopi player in ga po kakšni minuti ponovno vklopi ter takoj odstrani nadgraditveni CD in prestavi v meniju Disc subtitle na Polish ali Czech. Zelo pomembno je tudi, da med nadgradnjo ne pritiskaš na noben gumb in ne izklopiš playerja.. Tudi, če slučajno zmanjka elektrike bo aparat samo še za na servis...

veliko uspeha

Lp

Dekinio ::

Temu se rece odgovor!!

Hvala Majsta!

dany2003 ::

Zelo zanimiva stvar. Sem tudi sam bil namreč enkrat v Big Bangu ko je prodajalec tega osnovnega LG-a..ne vem točno kater model-cena 19.900-sit imel pred seboj in rekel da še boljše zadeve ni videl,saj ima takšne funkcije kot še noben,saj ima 100x previjanje,med previjanjem ne izginjajo podnapisi,bere q Pel kodec,film si zapomni in ga predvaja od tam kjer si končal,skratka vse živo je našteval,tako da smo ga potem še malo testirali in res je bla zadeva zelo zelO privlačna..edino kar je ta model ni imel 5.1,en model višje pa ga je immel vendar je bla cena že 33.000.-sit.

Morda pa grem za Božič po njega...ker še vedno uporabljam NEUSTONA ki dela ZelO dobro,edino kar je da je poasen pri previjanju in ne bere Q Pel kodeca....

Dejancek ::

Dej poskusi dobit kateri model je, da ga mal prečekiram, kolk je realno to vredno ...

dany2003 ::

LG DV-9900 mislim da je tole tapravi .... na yahoo shopu pride 69 eurov
ko pa naslednji teden grem v Banga pa bom zadevo še enkrat do potankosti testiral pa napišem kaj več!

lp

anpe ::

Kje lahko najdem novi FW za LG V8705S ?

lp

Sanco ::

Pozdravljeni!

Imam LG dvd portable dp9821p pa me zanima, kako je s podnapsi pri predvajanju divx filmom.
V meniju mi zazna samo film, ne pa tudi podnapisov, ki so formata srt.
Kako zagnati podnapise?

Hvala
Sanco

anpe ::

Podnapis mora imeti popolnoma enak naslov kot film.
Primer:
film: Aviator.avi
podnapis: Aviator.srt
Tako pa podnapise predvaja z filmom.

lp

Bearex ::

Živijo!

Imam soround sistem z divx playerjem LH-W5200. Model firmwara je LV8E7020B1.Rad bi imel večje podnapise in šumnike. Kje naj najdem ustrezen firmware za njega? Edini je na polski uradni strani od LG-ja (http://pl.lgservice.com/index_b2c.jsp) vendar ga nikakor ne morem zdownloadat ker mi napiše ''not authorized'' ko kliknem na njega in me ne spusti naprej. Kakšen je postopek da dobiš ta zip dol?
Plin je in!!

dany2003 ::

sem nabavo zadevo DV9900 ,ampak ne vem kaj me jebe ker ne znam zapečt na cd nadgradnje..sem zapekel 'mapo' 'LG_DVD' kot iso na cd pa dam cd noter v predvajalnik pa mi napiše 'CHECK DISC'

Mi lahko kdo pomaga kaj delam narobe,oz kako naj naredim ? ali sploh ne obstaja nadgradnja za tale model?

tnx

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dany2003 ()

dany2003 ::

dajte mi no pomagat..res ne vem kaj naj naredim,,sploh obstoječe nadgradnje ne najdem...

al ga naj nazaj nesem,vse dela cool,samo ni slovenščine in noro mali fonti so...

kje naj dobim obstoječi firmware? pa naj ga potem predelam...al kak

prosim!

hvala vsem

nero ::

Kja pa lahko dobim firmware za LH T6340?

Hvala
DFI LP NF3 250GB, AMD64 2800 (325x7 1.65V), Leadtek A6600 GT,
Geil 1x512MB PC400 (Cas2,5 363 3/4 2.7V), Zalman CNPS7700-AlCu,
Maxtor 60Gb 7200 2Mb+WD 80Gb 7200 2Mb, LC Power 550W (1x140mm)

dany2003 ::

Pozdravljeni!
Najprej se opravičujem da odpiram to temo vendar sem na robu obupa. DVD sem namreč kupil nekomu za roj. dan in sedaj mi nikakor ne uspe zapečt novega Firwareja ki je tukaj http://www.bigbang.si/?kat=posodobitve&... ki naj bi imel večje fonte.

firmware sem zapekel že na sto načinov pa ga ne zazna. spekel sem ga že v večih mapah,tako kot je napisano na polski strani kjer so firmwari gori za druge verzije dvd-ev,in piše da ga spečeš kot cd iso z vsemi mapami,sem probal pa ne deluje.

Tale big bangov firmware sem zapekel tudi brez mape kot cd iso pa ga spet ne zazna.

Skartka ne vem več kako in kaj.Upam da se tukaj najde kakšen dober človek ki tole obvlada ali ki mi lahko pomaga,ker bom drugače jutri ta dvd vrgel v kurilnico pa šel v petek na roj. samo z literco.

Tisti ki me reši muk in mi res pomaga dobi lepo nagrado,če pa treba pa sem pripravljen tudi plačati komu.

Administratorju oz Moderatorju pa se še enkrat opravičujem!

Hvala vsem da ste tole prebrali in upam da obstaja še kdo ki je dober po srcu.

lp

Stepni Volk ::

dany2003 ::

Nekateri ste hoteli pomagati,nekateri ne,a vseeno sem zadevo rešil in VSE ugotovil sam.Takoj zatem sem zadevo do potankosti tudi stestiral in seveda reskiral dvd predvajalnik,vendar sem izvlekel iz tega VELIKO zanimivih informacij ki bi seveda zanimale prav vsakogar tukaj,pa še dvd je ostal takšen kot je bil,delujoč,kljub vsem testom ki sem jih naredil,in če jih nebi,sploh nebi nihče vedel kaj se sme in kaj ne.

zanima še me samo kakšen je postopek da obstoječi firmware preurediš z programom-a MTK Remakerom in FontCreator-jem.

Vse ostale podatke pa seveda tudi lahko objavim ki so iz testiranja lg-a,seveda če koga to sploh zanima.

lp

mtjz33 ::

Kako si zadevo rešil? Tudi meni javi error, ko vstavim CD. Ravnal sem se po navodilih.

Deny 2003;
Kakšni so sedaj podnapisi? Zanima me če so kaj večji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mtjz33 ()

ninbus ::

seveda nas zanima. tudi sam imam lg in vse šumnike, a noro male fonte. ti je uspelo, kako??

danix1 ::

Fantje, za LG DV9900 vam lahko vsem pošljem firmware. Pustite mail na forumu ali
pa mi ga zasebno pošljite. Zraven so tudi navodila, ki so kar precej obsežna, saj je najprej
treba iti vservisni meni, kjer preveriš katero verzijo imaš trenutno naloženo in treba je paziti še na par stvari pri nadgradnji. Aja, pa podnapisi so sedaj precej večji črno obrobljeni
in brez nadležnega transparentnega traku. Zadeva se nadgradi takole:

POSTOPEK:

Priprava nadgraditvenega diska:
Preden zapečete nadgraditveno datoteko na CD-R ali RW je potrebno preveriti ime
nadgraditvene datoteke. To storite tako :
-Priklopite aparat na TV zaslon in pritisnite SETUP na daljincu
-pomaknite se na TV ASPECT, ter nastavite, vendar ne potrdite, na 16:9 in
vtipkajte 1,3,9,7,1,3,9, ENTER
-na TV zaslonu se pojavi moder meni v katerem se izpišejo informacije o predvajalniku:
prva vrstica pomeni ime nadgraditvene datoteke in je lahko »LV9C10203B« ali »LV9D102030B« ali »LV9E10203B«,
razlikujejo se torej samo po črkah C, D in E.
-V nadgraditveni mapi se nahaja datoteka z imenom »LV9E10203B«. Če ima vaš predvajalnik prednaloženo verzijo »LV9C10203B«. ali »LV9D10203B.«, morate torej temu ustrezno preimenovati nadgraditveno datoteko iz »LV9E10203B« v »LV9C10203B« ali v »LV9D10203B«. Predvajalnik bo torej prepoznal samo nadgraditveno datoteko z enakim imenom kot jo ima že sam naloženo.
Končnica nadgraditvene datoteke ».mih« mora seveda ostati.
-Če se v predvajalniku nahaja software z nazivom »LV9E10203B«, potem jasno ni potrebno spreminjati ničesar.


Zapečite mapo "LG_DVD" (podmape morajo ostati v tako kot so!)
z najnižjo hitrostjo na CD-R ali RW kot:

CD-ROM
ISO level 2,
Mode 2/XA,
ISO9660 (brez "Joilet"!),
"Disc-at-once"
Finalize CD


Nadgradnja:

1. Vstavite nadgraditveni CD v predal. Spremljajte napotke na ekranu
2. Player po nekaj sekundah avtomatsko odpre predal – takrat vzemite CD ven
in pritisnite UP (kurzor gor) na daljincu. Predal se zapre, na displayu pa ni izpisano nič.
3. Nadgradnja je končana po približno 2 minutah, ko se na displayu pojavi napis »NO DISC«
4. Izklopite player za nekaj sekund.


Regijski odklep:
1. Prižgite aparat (brez diska) in odprite predal
2. vtipkajte 0,0,0


Resetiranje Eeproma (če se pojavi npr. zelena slika ali kakšna druga nepravilnost, če player ne prebere več diskov), lahko z tem postopkom obnoviš player na prejšnje stanje
(se mi ne da prevajat):

1. Power on player and wait for "No Disc" message.
2. On the remote control, enter this sequence: PAUSE, 1, 4, 7, 2
3. You should now see a blue screen with the optional bytes displayed across the top and a caret cursor '^' underneath.
4. Use the left/right arrow keys on the remote to move the cursor underneath the digit value you want to change.
5. To enter the new digit, use the numbers on the remote for 0-9. To enter 'A', press and hold '1', for 'B', press and hold '2', and so on.
6. When you're happy with the new values displayed, turn off the player.

Set the bytes as follow: 55 53 00 DF 03 55 F4 FF

dany2003 ::

Točno tako! Vse to sem danes že hotel napisat,pa sem predolgo pisal pa me je od logiralo pa se mi ni dalo več...skratka zadeva deluje,a vseeno so fonti še vedno zeLo majhni,seveda ker je to prvi in osnovni firmware za DV9900. V Big Bangu pravijo da bo seveda hitro novi z večjimi fonti.

Sem riskiral in probal naredit nadgradnjo tudi z drugimi verzijami LG-a,pa tudi drugih proizvajalcev kot je npr. Yakumo,Ricoh..itd pa ne sprejme nobenega,se pravi da ni kompaktibilen z nobenim drugim,in ni se vam treba bat probat ker se ne zgodi NIČ,saj vam player napiše le ERROR DISC in ga ne morete uničit...sem probal najmanj 10 drugih firmwarov.

Kot sam ta player deluje odlično,podpira tudi Q PEL kodec,pa še marsikaterega drugega s katerim imajo vsi playeri probleme...

Čakamo le na novi Firmware!:D

PS.

Naj nekdo napiše postopek kako lahko ta osnovni FIRMWARE spremeniš z določenimi programi..če kdo zna!


lp 8-)

danix1 ::

Fw od drugega proizvajalca ali od drugih LG DVD predvajalnikov nikakor ne smeš nalagati!
Teoretično je mogoče možno, če firmware od drugega proizvajalca preimenuješ v LV9E10203B.MIH vendar bo to 100% uničilo predvajalnik ali pa vsaj onesposobilo
nekatere funkcije. Zato tega nikar ne poiskušaj, saj ti garancije zaradi tvojih eksperimentiranj ne bodo upoštevali!
Lahko ti pošljem fw z večjimi podnapisi, vendar vidim, da bi rad sam naredil fw.
Najprej downloadaj original verzijo DVX9900 v.1.43404 iz http://pl.lgservice.com/index_b2c.jsp
(pojdi na Sterowniky i Biosy). Firmware odpri z programom WinRar (uporabi desni klik in funkcijo "za odpiranje uporabi". Odpiraj podmape, da prideš do 2 fajlov :LV9D10203B.MIH in LV9D30203B.MIH. Preimenuj končnico Firmwareov iz .MIH v .BIN in jih odpri
z MTKRemakerjem. Z MTKFontcreatorjem si shrani željen font, ki naj ne bo višji (height)
od 39. Priporočam Arial Narrow ali kak Nimubus ali Zurich Font. Super je tudi Helvetica, vendar jo težko dobiš z šumniki... Top cut in Bottom cut nastavi na 1, Min width na 0 in Right margin na 0, outline daj na 2 in pisavo na Bold ter shrani font. Nato odpri fw datoteki z MTK remakerjem in pojdi na OSD - OSD1 visuals - fonts in zamenjaj (desni klik-replace) vse fonte od 7 do 15 z novo narejenim fontom. Firmware datoteki na novo shrani in preimenuj končnico .BIN nazaj v .MIH (z recimo Total Commander-jem). Ime obeh firmware datotek preimenuj iz LV9D10203B.BIN v LV9E10203B.MIH in LV9D30203B.BIN v LV9E30203B.MIH
Nadgraditveni fajl mora ostati v enakem zaporedju podmap: LG_DVD - FIRMWARE - UPGRADE - LG LV9E10203B.MIH & LV9E30203B.MIH. Nato torej zapeči mapo LG_DVD skupaj z vsemi podmapami na CD-RW, nadgradi player in preizkusi nov font. Vem, da zadeva izgleda hudo komplicirano, vendar v bistvu sploh ni, zato upam, da ti je moje dolgovezenje pomagalo. Dam pa ti še en link, kjer se nahaja cool fw za LG-ja : http://dvx9900.altervista.org/. Pa še nekaj : druga datoteka LV9D30203B.MIH ni nujno potrebna za fw (mislim, da je za model DVX9900 - ki je enak tvojemu, samo, da ima še 5.1 izhod) zato je sam nisem uporabil.sem jo izbrisal.
Player sem uspešno nadgradil samo z LV9E10203B.MIH.
Me že bolijo roke,..
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: danix1 ()

Stepni Volk ::

Za večje fonte uporabite MTK remaker, na tem forumu imate povezavo do orodij in How to do it.

dany2003 ::

daj mi prosim pošlji na mail tisti tvoj Firmware z večjimi fonti da ga vidim!
Hvala-res si car!

danyf@siol.net

p.s.
maš pivo v dobrem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dany2003 ()

dany2003 ::

Evo.sem sprobal oz naložil tale tvoj firmware. ODLIČNO ! Zelo dobro,boljšega delujočega plyerja še nisem videl.in tudi fonti so sedaj veliko večji pa še bolj vidljivi.Hvala ti-dolžan sem ti uslugo!

Če bom uspel tudi jaz kaj pre-narest bom le 2 vrstici vse skupaj še spustil nižje,pa še mogoče za 2 veličini pojačal font,vendar je to le stvar okusa,želje in preganjanja dolgega časa,saj si ti delo opravil zelo dobro.

Hvala!

lp

mtjz33 ::

Danix1 poglej ZS.
Ostalim se opravičujem za smetenje

dany2003 ::

še zase sem naredil en nov popravek...subi so malo nižje,in še bolj veliki-št.23.
zadeva deluje fenomenalno,brez napak ali zatikanja.

če bo kdo rabil mu pošljem.

lp

mtjz33 ::

Ni mi jasno, kaj delam narobe. Na ekranu se pojavi trikotnik z klicajem, zraven piše check disk. Na displeju pa Err. Nato se ne zgodi nič. Zapeku sem po navodilih z najnižjo hitrostjo 4X. Ko odprem Nero, se odpre okno-nova kompilacija ;

cd-rom (iso)
ISO level 2 ????? verjetno mišljeno zraven "večkratno snemanje" (v orodni od nove kompilacije)
mode 2/XA
le ISO 9660
disk naenkrat (način zapisovanja oz. zapis)
zaključi CD -dodatno zapisovanje ni mogoče (pod postopek- zraven imam še obkljukano zapiši)

Torej kje oz. kaj delam narobe. Zapeku sem mapo LG_DVD - nisem odpiral naprej. Uničil sem že tri CD-je. Res ne razumem, kaj je narobe.
Hvala.

dany2003 ::

Vse imaš zgoraj zelo natančno napisano,pa naj ti še na brzino enkrat napišem-zelo na preprost način:

Če hočeš uspešno naredit nadgradnjo,moraš vedet katero verzijo oz. ID imaš že naloženo.

če imaš ID predvajalnika recimo 'LV9E10203B' si to zapiši nekam na en list.
ko si si iz interneta potegnil novo nadgardnjo oz če si od koga dobi novo je sigurno drugače imenovana,zato jo moraš nujno preimenovat v tiste črke in številke kot jih ima tvoj ID predvajanik ki si si jih prej napisal na papir.Npr. če ima tvoj dvd ID napisano MAČKA,moraš tvojo novo nadgradnjo tudi preimenovat v MAČKA.

Z vsemi mapami nadgradnjo zapečeš kot .iso cd daš v dvd predvajalnik in sebo začelo.takoj ti jo bo prepoznalo,ti bo odprlo vratica,boš vzel cd ven,boš na pilotu stisnil puščico 'GOR' in počakal 2 minuti pa bo vse končano.lahko gledaš dvx-e.

mape pa so v takem zaporedju:
LG_DVD - FIRMWARE - UPGRADE - LG. v zadnji mapi LG pa mora bit noter nova nadgradnja,ostati pa mora datoteka .MIH ..preimenuješ samo ostale čke in besede.

kako pa izveš tvoj ID predvajalnika:
pritisnite SETUP na daljincu
-pomaknite se na TV ASPECT, ter nastavite, vendar ne potrdite, na 16:9 in
vtipkajte 1,3,9,7,1,3,9, ENTER
pogledaš tvoj ID v prvi vrstici zgoraj pa si ga nekam napiši.


Upam da bo šlo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dany2003 ()

mtjz33 ::

Sej to vem, stup / 16:9...kako pogledaš, do tja je vse cool - mi ni niti treba spreminjat, ker imam nadgradnjo z isto črko. Ampak ko zapečem, vstavim disk v predvajalnik.....NIČ. Zato sem pa napisal še enkrat postopek peke, da bi videl kje ga lomim.

danix1 ::

Ti je mogoče že uspelo nadgraditi?

mtjz33 ::

Žal ne. Pri peki ga nekje userjem.

dany2003 ::

verjemi da ga ne serješ pri peki..jaz mislim da kje drugje..tudi sam sem delal iste napake..peka je čisto enostavna...kot bi pekel MP3 cd..

poglej če imaš vse črke in številke nadgradnje imenovano z 'VELIKIMI' črkami...pa da je datorteka .MIH

LV9E10203B daš v zadnjo mapo LG,in zapečeš kot iso oz. mp3 cd. pa se prepričaj če imaš sploh pravo nadgranjo,da nimaš ti za model DVX 9900.

daj mail ti jo jaz pošljem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dany2003 ()

mtjz33 ::

Poglej ZS.

mtjz33 ::

Končno mi je uspelo.
Prvo napako, ki sem joi naredil, je bil presledek LV9E(tukaj sem naredu presledek, ki ga seveda ne bi smel) . Se pravi, pravilno je LV9E10203B.MIH
Druga napaka; nastavil sem brez Joliet. Šele ko sem to nastavitev pustil nespremenjeno , se pravi ISO 9660 +JOLIET, je bilo končno OK.
Hvala vsem, ki ste mi pomagali ter poslali upgrade.

danix1 ::

Firmware za LG predvajalnike dobite na www.bigbang.si - posodobitve

galoftomo ::

ali obstaja kakšna nova posodobitev za LG V8705S, ki omogoča večje podnapise
hvala
tomo

Bearex ::

Ali je sploh kdo dobil kakšen firmware z te strani: http://pl.lgservice.com/index_b2c.jsp?

Jaz bom izgubil živce, ker sploh ne vem kaj je potrebno narediti da lahko kaj downloadaš. Edini firmware, ki je za moj model (LG LH-W5200) je na tej strani, a ne morem do njega. Prosim če lahko kdo pomaga, ker se Divxsov na ta način sploh ne da gledat - font je premajhen, ni šumnikov, in na začetku vrstice včasih manjka kaka črka.

Hvala za odgovore že vnaprej.

P.S.: ali mogoče kdo ve če lahko uporabim firmware od kakšnega drugega modela? Model je: LV8E7020B1.
Plin je in!!

danix1 ::

Za model 5200 ni več firmwarea na LG-jevi strani. Tisti, je tudi imel majhne fonte, zato ti lahko jaz pošljem fw z večjimi fonti, ki sem naredil za prijatla. Pošlji mi mail v zasebna sporočila.

ninbus ::

ali obstaja kakšna nova posodobitev za LG V8705S, ki omogoča večje podnapise
hvala




to tud jest čakam:)

stillalive ::

ALOHA!!! Jaz imam pa LG V9800 pa mi gre na živce ko ne predvaja podnapisov na divx filmih, če nimajo istega imena kot sam film. Ko sem pekla CD-je si res nisem mislila, da bom nekoč imela DVD player in da le-ta ne bo podpiral takih podnapisov :( torej, zanima me če se da to kako popravit z firmware upgradom? Brala sem že prejšne poste, in tista poljska stran ima 'Oprogramowanie do VC9700 VC9800 ver 1.43801' . Kaj je to to? ker na mojem piše V9800, tam je pa še C zraven? Na bigbang-ovi strani pa je firmware za DV9800, je še D zraven... kaj zdej, kaj je vseeno? ker se res ne spoznam, prosim če mi lahko pomagate! :)
//*

danix1 ::

Ime filma in podnapisa mora biti enako pri veliki večini playerjev. Zaenkrat firmware-a,
ki omogoča različno ime filma in podnapisa še nisem našel za LG 9xxx serijo (za 8xxx serijo
obstaja), ampak obstaja možnost, da bo kak nadebudnež rešil tudi ta problem.
Verjetno se bo firmware z to funkcijo najprej pojavil tukaj: pwp.netcabo.pt/dhammer, splača se vsake toliko čekirat tudi to stran mtz.softpedia.com

LP

[EDIT: Aktiviral povezave]

Zgodovina sprememb…

Miha76 ::

Hello!

Razmišljam,da bi nabavil zadevo, ker ga tako hvalite.

Bi lahko kdo naredil screenshot podnapisov v akciji (vse 3 velikosti)?
Ali ber ID3 tage pri Mp3
Qpel in packet bitstreeam podpira ali ne?
Kakšni so koraki za zoom (se da gledat čez cel ekran brez, da bi ful porezal)??

Pa kakšno slikico menija bi bilo lepo videt.

Hvala za odgovore in LP
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639086 (11135) JanezC
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724318 (8932) bizi72
»

[DivXviD] Evertone predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
3814080 (5392) Jedi Master Yoda
»

[divXvid] Daewoo predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10317072 (8111) Rašo
»

[divXvid] Samsung predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
143290 (2396) homer007

Več podobnih tem