» »

[DivXviD] KISS predvajalniki

[DivXviD] KISS predvajalniki

««
4 / 11
»»

Annunnakki ::

Hvala za trud.
Stvar celo dela.

Je pa, kako naj rečem, malo zamudno.
Ko bi obstajala kaka kombinacija Yamade in KISS-a, bi bilo najlepše

simmyboy ::

A mi lahko nekdo pove keri firmvare naj uporabim da bo mi delal dvd player kiss 1000... Prebral sem na forumu pa ne grejo vsi filmi.. Gledat s temi softweri ki so napisani... Uporabljal sem firmware2. 85, 2. 90... Probal sem tudi tiste ki niso orginali.
Prosim za nasvet keri sigurno vredu dela! Hvala!
-in kje naj firmware najdem.

Zgodovina sprememb…

RFC ::

Izi :) 2.8.5 češka predelava... link nanj najdeš v tem forumu... zagotovo dela z vsemi drivi...

Lp, D.

daisy25 ::

Simmyboy:
link je http://home.planet.nl/~mgboom/blokjes/i... (Slovenska in Hrvaška verzija)in 100 % dela, večkrat preverjeno! :)
Vsi za enega, eden za vse!

daisy25 ::

Že dolgo preverjam komentarje glede fw 2.9.0, pa si ga sama ne upam naložit na svoj kiss, saj imam dvd Toshiba, ali si v primeru, da mi ne bi delovalo tako kot treba, lahko ponovno naložim 2.8.5, je kdo to že preizkusil?
Vsi za enega, eden za vse!

RFC ::

jaz sem si ga naložil in zaenkrat nimam nobeni težav pri predvajanju. Je pa res, da nimam tošibinega driva... Nam boš potem povedal, kako se ti je obneslo :)

imi ::

Sam imam pogon Toshiba 1802. Firmware verzijo 2.9.0 sem imel že naloženo, ko sem ga kupil. Pogon je deloval katastrofalno.

Prisiljen sem bil naložiti verzijo 2.8.5. Sedaj deluje bolje, vendar ne brez napak.

Tudi po ostalih forumih sem zasledil, da kdor ima Toshibin pogon, naj najnovejše verzije ne nalaga!!!

;(

daisy25 ::

Ja probat bo treba, ni kaj, in ko bom preverila na obeh pogonih (jaz imam edina Toshibo od vseh prijateljev!), vam sporočim.
8-O
Vsi za enega, eden za vse!

steev ::

Dons sm ga dobu.
Najprej sm dou original 2.9 in je delalal za en ku***. U 15 minutah testa je usak cd zamrznu (mp3, dvd, DivX, audio CD...). ;((
Potem sem pa dou tist tadrug FirmWare in morm rečt, da dela brez problema. Niti en CD ni zamrznu.
Ugalvnem... Sm zelo zadovoljen uporabnik KiSS-a. U kombinaciji z NAD reciverjem in tremi JAMO zvocniki (front zvocnika + center) je neverjetno. 8-)

Ga priporocam...
:|

daisy25 ::

Steev, kateri pogon imaš in katero verzijo si dal gor (2.9.0 First version ali Second version)? Kaj je pa s šumniki?
Vsi za enega, eden za vse!

steev ::

Snel sm si ta FirmWare (2.85, 6th version, za slovenijo in hrvaško) in dela res super.
Podnapisi so ql - taprava velikost in pa šumnike prikazuje. V primerjavi z 2.9 original od KiSS-a dela ČUDEŽ. ;)
Nimam namena dajati gor 2.9 (1st ali 2nd), ker 2.85 delajo čist QL, pa se za ns slovence so narejeni. :))
:|

simmyboy ::

Dragi moji... Jz sem se od kiss-a poslovil... Vrnil prodajlcu, hvala vsem za pomoč tu gor(sem probal vse firmware... Ni pomagalo)preveč težav pri gledanju filma.
Najdel sem pa rešitev, torej zdaj si zripam divx s podnapisi skupaj.. Torej ni več vprašanja al bodo prikazani podnapisi al ne(z šumniki in sičniki)to mi je všeč.
Uporaben 100% program je winavi-video converter, ki podpira vse možno(http://www. Winavi. Com/download. Htm )
za mene.. Kiss sucks! Ostalim pa mogoče res vse dela tok kot treba.
Vsem želim uspeha in mnogo sreče v novem letu!
Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

mitko25 ::

Dragi Simmyboy!!

Najprej te moram vprašat kaj te sploh muči pri modelu dp 1000?

Iz tvojea odgovora je moč razbrati, da je problem pri predvajanju podnapisov za divx-e!

Torej pri verziji 2.8.5. za slo in cro uporabnike zadeva deluje solidno in vsak, ki se malo spozna kako zapeči film na cd (skupaj s podnapisi), se strinja!!:P

Torej, ti bi se raje ''zajebaval'' s ponovnim konvertiranjem, samo, da bi ti podnapisi delali skupaj s filmom?

Torej, če si imel probleme s tem, je bilo okoli tega ogromno napisanega in se bi lahko malo bolje poglobil v težavico, ne pa takoj v jok in na drevo!:8)

Tudi tebi želim obilo sreče in zdravja v prihajajočem letu, predvsem pa obilo užitkov ob gledanju filmov, Mitja!
:D

steev ::

Men jse je res dobr.

Razn tiste zelo modro svetlece tipke mi niso po godu.
Po dneu se nakak, ponoč (zvečer) pa ne minejo 3 sekunde, ne da bi jih pogeldu. Res sevajo. :\

Pa na case zasteka, tut to mi ni dobr. ;((

Use ustalo je pa odlicno. 8-)
:|

mitko25 ::

Steev:

Poglej, glede motečih diodic:

Na daljincu pritisni setup (ne med predvajanjem), se pomakneš čisto spodaj na misc.settinngs - Display brightness in vklopiš MIN.Zadeva je zaključena!!:\

Kar se pa tiče zatikanja, ti priporočam FW 2.8.5.!
Še link http://home.planet.nl/~mgboom/blokjes/i...:P

downloaday si šesto verzijo in zadeva bi ti morala ''špilat''

l.p.Mitja;)

steev ::

Aha, hvala ti.

Imam se en problem: predvajalnik se noce prizgati zjutraj in ga mormem stalno resetirat.
Ve kdo u cem je tezava?
:|

mitko25 ::

Najprej stestiraj tisti FW, ki sem ti ga opisal!

Vse težave, ki si jih opisal bi morale izginiti!
:\
L.p.Mitja

steev ::

Sj mam tega 2.85 6th version (za slovence™). Pa se kr noce odpret.
Glih prej sm mogu izštekat pa spet uštekat, da se je lahk odpru. WTF????? :\
:|

robertto ::

Tudi jaz sem novi lastnik KISS dp 1000 predvajalnika.Sledil sem vasemu forumu in sem vse zrihtal kot je potrebno. Zanima me pa samo ena stvar. Kako lahko povecas podnapise?

Imam nalozen:
- FW : dp 1000 285 arialn31b sc v6
- rpc1

Vgrajen imam pa toshiba cd-rom dr -1802.

Kaj mi lahko svetujete?

P.S.
Drugace stvar lepo deluje.

steev ::

rpc1? :\ kaj je to
:|

steev ::

Aha, odklep regij (all). :))
:|

mitko25 ::

Roberto:

Podnapisi za divx filme so nastavljeni po defoltu (verzija 2.8.5.) in se jih ne da spreminjati!

Sicer ima verzija 2.9.0. večje podnapise, vendar ker imaš toshibino dvd enoto, ti ga ne priporočam, vsaj dokler ne najdejo rešitev, ki je baje zelo blizu.Popravek bi naj bil zunaj v roku dveh do štirih tednov!

robertto ::

V Forumu sem zasledil, ce bi nalozil FW: dp1000_285_arialn31b_sc_v4 bi bili pa podnapisi vecji. Ce kdo to ima ze preizkuseno bi prosil za odgovor, da so podnapisi res vecji, da se pol ne j**** z downlodanjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: robertto ()

steev ::

Velik je zaj******* z downloadanjem... :\
:|

seth666 ::

A lahko pri kissu 1000 podnapisom popraviš barvo ozadja da so prosojni? Kakšni so v osnovi?
....And justice for all

robertto ::

steev

Ja je! Sploh ce imas arnesovo povezavo in da skoraj nobeden link na forumu ne deluje.

steev ::

Dej ne streli! :|
Kle mas.... poglej pod meni na levi strani [KISS FW].
:|

mitko25 ::

Steev!
Mislim da te je Robertto spraševal po temle FW-ju:dp1000_285_arialn31b_sc_v4 , ki je pa ni več na tej strani!:O

Sam pa sicer ne vem, če so v tej verziji večji podnapisi,če kdo ve naj to sporoči in naj doda link!
L.p.Mitja8-)

deko ::

Ojla!

Postal sem novi uporabnik KiSS-a, s CD-ROM-om TOSHIBA 1802. :) Moram priznati, da sem bil v štartu močno razočaran nad njim ;( (naložu sem firmweare 2.9.0.), pol sem najdu ta forum, nalužu verzijo 2.8.5. v6, in zdej dela zdeva skoraj popolno.:P

Nekateri filmi mi štekajo, in najverjetneje je vzrok spraskan CD (filmi iz arhiva:\ ), pa me zanima, če so ti CD-ROM-i občutljivi na slabe CD-je.

Zadeva rada štekne, če se preveč igraš s prevrtavanjem. :(
Če gledaš film ve enem kosu na dobrem CD-ju film dela brez probema.:))

Imam pa en problem, ki še ni bil omenjen: pri gledanju filmov, ki uporabljajo "dvix audio" format za zvok, zvok ne dela, pri ostalih (mp3 audio), pa dela.

Ce, kdo kaj ve o tem naj mi prosim pove!
Hvala.:)

maticm ::

jst mam tut Toshibo pa mi dela verzija 2.9.0 kot urca

robertto ::

Dojaja

Napisi, kje si snel FW 2.9.0 in kaj vse ti napise v skritem meniju. Rabim za primerjavo.8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: robertto ()

gsx-f ::

LEP POZDRAV VSEM
Imam en problemček ,vprašanje .!
nikakor ne pogruntam -- morda pa nima -- moj kiss-1000 (fw-290) iskanja skladb mp-3 po cd-ju .
Ali pa programiranje (izbor) seznama skladb za poslušanje. Če mi lahko kdo pomaga z nasvetom pa hvala ..
mare
cas imas ce si ga le vzames mare

deko ::

dojaja

Ja, res da mi FW 2.9.0. ne dela, ampak ugotavljam, da bi bilo bolje da bi FW potegnu iz neta, namreč naložu sem priložen FW 2.9.0. ki sem ga dobil na priloženem CD-ju.

Najbrž bo to to, zato te prosim da posreduješ naslov, kjer si dobil ta FW.

LP deko

peterb ::

Naložil sem "novi" firmware 2.9.0. od uradnega proizvajalca (KISS) in po nekaj sekundah delovanja žalostno ugotovil, da je zadeva brezvezna - veliko CDjev z divx zapisom ni znal prebrati (...bad cd:\ ). Tako, da sem kmalu začel s standard postopkom: najprej naložiš 2.8.3., potem pa še 2.8.5. (češkega proizvajalca):D

Opomba: mogoče mi 2.9.0. ni deloval, ker sem uporabil PARTIAL UPDATE namesto FULL UPDATE?;)

deko ::

peterb

Tudi sam sem imel podobne probleme z FW 2.9.0., potem sem naložil FW 2.8.5. verzija 6 za SLO in CRO, naslov najdeš na tem forumu.Zadeva deluje bistveno bolje!!

LP deko

maticm ::

moji podatki:

verzija:V 2.9.0
load v.:1.3.1

Pogon: ODD-DVD-SD-M1802 XSLW

CPU:198Mhz


Naloženi verziji 2.9.0 iz uradne strani in strani...na prvi strani

marS ::

naložil sem 2.9.0 uradno verzijo pred kakimi dvemi tedni, ko sem gledal divxe zadeva zelo v redu, ko pa sem danes hotu pogledat en dvd pa mi samo pokaže da je dvd not pa mi ga sploh noče zagnat. probal sem še enga pa isto!!!!:|
a ma kdo podobne izkušnje?
en dvd je bil doma narjen, domači posnetki, eden pa od mladine, tko da bi regija morala prjet /če je že zaklenjeno na regijo/?????
DVD rom pa ni Toshibin ampak en drug: Drive: DVS-LDR DSL-710ALT7A
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marS ()

bgd2 ::

pozdravljeni !

Jaz sem bil na avteri-pri uvozniku. vsi ki imamo težavo s programsko opremo 2.9.0, bo konec meseca nov firmvare, ki bo imel težave rešene. Če komu trenutno ne dela predvajalnik, tudi z verzijo 2.8.5 - nizozemski, naj se obrne na avtero. Predvajalnik bo zamenjan.

lahko pa pisete na:kiss@avtera.si ali pa na hotline@kiss-technology.com

meni 2.8.5 deluje in bom počakal do konca meseca... predvajalnik je super, samo s programsko opremo 2.8.5 semi po nekaj časa ko je v slipe mode ne prižge več, potebno ga je resitirat, potegniti iz el. napajanja.
http://www.avtera.si/blagovneznamke.asp?class=000100020057

drugače pa deluje vse..

lp
bgd

sitar ::

Zdravo:)

Imam Kiss Dp-1000 ,in imam problem pri nalaganju firmware. Problem je sledeč:
Že originalno je gor verzija 2.84 in je regijsko odklenjen.
Ko dam notri CD z novejšim FIRM mi napiše da naj restartam player kar je tako kot mora biti,nato ga restartam... tukaj pa se zatakne... na ekranu tema,player ene 20s nekaj bere nato pa se ugasne. In ni nobenih sprememb.

Kaj bi lahko bilo narobe?



PS: Sprobau sm že vse firmware.



LP

blazko1 ::

@Sitar
Poskusi najprej tega naložit....

TEGA


Lp B8-)
Blasko

deko ::

sitar

Ker sem imel podobne probleme, ti sporocam da je fino ce najprej preveris da nisi slicajno snemal bootable CD in ne IMAGE CD kot to lepo pise v navodilih. Jaz sem to pocel dal casa (snemal sem bootable cd, ker ko das CD noter pise BOOTING:8) ), dokler nisem vseh navodil se enkrat podrobno prebral in res zapeku IMAGE DISC.

LP Deko:)

sitar ::

Deko hvala ti:)) problem je rešen:)


LP Sitar

nejc91 ::

Jutri grem po Kiss-a... Upam da bo vredn svojega denarja!
Mi kdo odsvetuje??
Prosim sporočite...

dzinte kinte ::

Lep pozdrav vsem! Sem lastnik KISSovega DVP-1000 (285 nizozemski firm.). Mam pač to (ne)srečo, da imam toshibin DVD player. Zanima me, če ima mogoče še kdo drugi probleme pri predvajanju ogg datotek.
V naprej hvala za odgovore.

robertto ::

Jaz imam pa en problem. Najprej sem imel naložen 2.8.3 na katerega sem naložil 2.8.5 v6. Potem pa sem po nekoliko časa naložil še 2.9.0. Od zečetk mi je stvar lepo delala potem pa kar naenkrat ni več zaznal cd, ni več hotel predvajati nobenega cd. Potem sem hotel nazaj naložiti 2.8.3 ampak mi ga je potegnu okoli 50%. po tem dogodku ga ne morem več naložiti nazaj, ne 2.8.3 ne 2.8.5 in ne 2.9.0. Kaj naj storim. Opazil sem tudi, da ko mi nalaga FW mi na mašino napiše boothing. Ali je to vredu? Prebral sem, da je to boothing cd. Neznam zapečti image cd. Imam Nerota verzijo 6.6.0.6. Prosim za natančno obrazložitev, kako zapečti s tem nerotom image cd. Hvala

trpo ::

Iz 1. posta v tej temi:

OSNOVE:
SKRITI MENI: eyect - clear – 2 – 7 – 6
(v skritem meniju se nahajajo pomembne informacije o ploščkosuku: DVD enota, verzija FW)

PONASTAVIŠ VSE NASTAVITVE: eyect - clear – 1 – 2 – 3
(uporabno, če se slučajno preveč igrate z nastavitvami – ne pomaga vam, če naložite napačen FW)

RESTART: izklopiš in ponovno vklopiš napajanje 220V

PEKA IMAGE DATOTEK V NERU:
=>Recorder -> zaženi Nero Burning Rom
=>Burn image -> File/Burn Image ali Zažgi sliko (tako ima moj slo)
=>izberete datoteko, -> poiščeš odpakirano .iso datoteko
=>nastavite hitrost na čimmanjšo
=> Disc at Once metoda
=>zapri CD - zaključi cd (finalize CD)
=>BURN

Morda manka, da moraš zloudano datoteko enkrat (1x) odpakirati in nikakor ne dvakrat.
( Za puščico, so moji komentarji, da ti bo morda bolj jasno)

Kot prvo bi jaz ponastavol vse natavitve kot piše zgoraj. Upam, da sem ti kaj pomagal. Lahko, da je kje kakšna malenkost v Nerotu drugače, ker zdajle govorim na pamet.
www.LOST-serija.net

dzinte kinte ::

TA popravek naj bi povozil tudi novejšo verzijo.

Oziroma popravek, ki ga najdeš na tej strani.

Zgodovina sprememb…

mitko25 ::

Počakajte fantje, za jutri je napovedana izdaja novega popravka za KISS dp 1000!:)
Verzija naj bi bila 2.9.1. in naj bi vsebovala vse popravke v zvezi z Toshibino DVD enoto!
Za več informacij lahko pogledate semkaj!
http://www.mpeg-playcenter.com/modules....

Stay TUNED!

Lep živopisan pozdrav, Mitja.

mitko25 ::

Evo ga!
Sprobajte nov update za kiss dp 1000
link : http://www.kiss-technology.com/?p=updat...

L.p.M.

lujko ::

No nov firmware je prišel.Js nemam toshibinega dvd-ja tako da mi dela dobro 2.9.0.
Če je kaka novost in če dela tudi na drugih dvd-jih napišite!
No nasvet za tiste, ki jih motijo zelo bleščeče modre lučke na predvajalniku.
Na daljincu pritisnete SETUP
Greste v zadnji meni Misc settings
In v Display brightness spremenite svetlobo lučk.
Imate možnosti max., normal,min.,off

Uživejte!

Luigi
Lujko
««
4 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321479 (46823) cryptozaver
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524566 (5064) JanezC
»

[DivXviD] Yamakawa predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
30235452 (14241) aco111
»

Kateri Divx predvajalnik kupiti svojim staršem?

Oddelek: Kaj kupiti
152508 (2070) Yossarian
»

Pretvoriti XVID v DIVX in imeti podnapise.

Oddelek: Zvok in slika
132653 (2418) Jeronimo

Več podobnih tem