» »

[DivXviD] Philips predvajalniki

[DivXviD] Philips predvajalniki

««
3 / 60
»»

AtaStrumf ::

Zadnjič so naši prvič pogledali cel film na 720SA in seveda so po cca. 40 minutah izginili podnapisi in pol po zaustavitvi in prevrtenju do 40 minut so potem čez cca. 40 minut še enkrat izginili. What a paint in the @$$ ;((!!!

Bom probal ta nov FW.

Zgodovina sprememb…

AtaStrumf ::

ARGGGH, lame ass registracija je potrebna za DL. Nej nekdo, ki je registriran dol potegne in da nekam drugam pa link sem.

CaqKa ::

em nevem kolkič in nevem kje sem zadevo z rdečo napisal...
gre se za kombinacijo xvid+ac3 in trenutno ti živ bog (torej tudi novi fw) nebo pomagal ker še rešitve tega problema (izginjanja podnapisov) niso rešli s strani razvijalce mtk čipa...
staršem reči naj stisnejo tipko slow in nato play.
pa za božjo voljo PREBERI kar smo ŽE NAPISALI

AtaStrumf ::

Sorry kolega ampak ne visim cel dan na forumu da bi prebral VSE kar ste že napisali. Itak sem pa prvi del že vedel, to da je to napaka v HW pa res nisem vedel, zato sem mislil, da do FW kaj popravil. Iz istega naslova sem tudi mislil, da če potrdim isti problem še s svoje strani ( player je še čist nov in bi lahko imel teoretično kak novejši FW od drugih tu) bi pač dodal še en kamenček v mozaik znanja.

A naj se sedaj opravičim za to al kaj???

cekr ::

Sem nadgradil zadevo.
Ni nekih problemov z nadgradnjo.
Do sedaj (na hitro) mi še niso izginili podnapisi. Nisem še uspel gledat cel film.

Tisti H ali pa ( pred podnapisom pa še vedno dela. No, kakor kdaj. Se mi je že prej včasih zgodilo, da pri istem cd-ju in istih pogojih enkrat dela vedu, drugič pa pokaže te znake.
Zadnjo črko pa tudi odreže.

Sklep; kakšne prav silne koristi od nadgradnje ni.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

AtaStrumf ::

Aja to to tem H-ju, k vsi govorite o njemu, jaz ga še nisem opazil na 720SA. Malo čudno a? Bom probal naslednjič mal bolj pogledat.

Glede izginjanja podnapisov pa beri dva posta višje. Baje je to HW problem ni ni rešljiv z FW-jem.

cekr ::

Podnapisi mi po enem pregledanem filmu s predpisanimi karakteristikami niso izginili.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

AtaStrumf ::

A je xvid z AC3 zvokom?

cekr ::

Ja, s karakteristikami, ki prej niso delovale. Nisem pa še sprobal več različnih cd-jev, tako da je lahko to tudi slučaj, da vse deluje.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

CaqKa ::

A naj se sedaj opravičim za to al kaj???
kolkir je meni znano si sedaj po tej zadevi že drugič spraševal.
medtem sem že pojasnila podal v prve poste...

nadalje pa ne bodi preveč aroganten.

AtaStrumf ::

kolkir je meni znano si sedaj po tej zadevi že drugič spraševal.

Prosim pokaži mi vprašanje tuki:

Zadnjič so naši prvič pogledali cel film na 720SA in seveda so po cca. 40 minutah izginili podnapisi in pol po zaustavitvi in prevrtenju do 40 minut so potem čez cca. 40 minut še enkrat izginili. What a paint in the @$$ !!!

Bom probal ta nov FW.


O aroganci pa s tabo res ne bi debatiral.

BTW, če je to res kar cekr pravi boš morda mogel požreti svoje besede. Upam, da se ti ne bojo preveč zatikale v grlu.

uros65 ::

Ma v vseh pejerjeih j enot dejansko en okrnjen PC pa verjetno linux gor laufa, tako da slej ko prej se bo nasel nekdo, ki bi cel softver na novo napisol in to 100krat bolj kot uradni proizvajalec. Samo da je hardver dobr, se da tut softver napisat.
lp Uros

CaqKa ::

uros65: sicer nimam niti najmanjšega pojma kaj TOČNO si htel povedat ampak sumim..
v teh zadevah NIKAKOR niso okrnjeni pcji... so pa noter čipi za dekodiranje dvd in divx slike.. kakor tudi zvoka...
morebiti bi zadevo pognal kak linux... ampak.. trenutno je pomojem preveč vloženo v katerokoli platformo ki pač je noter...tako da linux pomojem nebo še hitro tukaj..
pa tudi če so specifikacije čipov na voljo ne vem.. ker če niso potem itak lahko pozabiš na linux...

mare1411 ::

Kaj je sedaj? Ali ima že kdo kak firmware za lx3900sa? Sej verjetno je isti kot za dvp720sa

Stepni Volk ::

Floki23 naj bi za vašega brata dvojčka Yamaho S550 uspel pridobiti FW z našimi znaki in centriranimi podnapisi. Klik

rs50 ::

pa kje ste videli ta fw?? jaz ga ne najdem

AtaStrumf ::

Njegov e-mail je objavil pa mu piši, da ti ga pošlje, samo jaz ne bi dajal tega na mojega Philipsa 720SA.

rs50 ::

zakoj nej

AtaStrumf ::

Ker tudi če sta brata, nista enojajčna dvojčka :D.

G-Rega ::

Jest sm si na PC naložu firmware od DVP720, pa sem file preimenoval v LX3900, pa še z MTK Remaker-jem sem odpru LX3900.bin in sem notr spremenu nastavitev, da je ime fileja \cLX3900, ker ima noter zapisano v Info Filename. Pol sm pa vse skup na CD-RW zapeku, pa ga na noben način ne morem potlačt u LX3900. Zmerej piše UN DISK.

Sicer nimam Nerota, ampak CD Creator 6. Pa ne vem. A sm tok zarukan, da ne znam CD-ja spečt, a je še kakšna druga caka. Če ima kdo kej izkušenj, nej prosim svetuje.

Milko# ::

@picnic

zelena slika
tudi pri meni se je pojavila zelena slika(DVP630), resil sem tako da sem scart premaknil na TVju na av3 nevem zakaj. na av1 in 2 je pa slika zelena.

lp, m

pivmik ::

Hvala Milko#, bom sprobal če bo ta tvoj nasvet tudi pri meni deloval.
LP, Gregor GRE^

rs50 ::

kako priklopiti logitech z-5300 zvočnike na dvp720sa če pa ima dvd 6 izhodov zvočniki pa 5 vhodov center in woofer se ne data priklopiti ali center ali woofer


katere zvočnike pripaoročate drugi ali katere imate??

jenc ::

A bi mi lahko kdo pomagal naložit ta nov firmware v31 za 720sa.
Ko jest dam cd v player mi ga loada dam cd vn mi ga zapiše pa še preverm ga ugasnem pa šenkat pržgem pa ni ne duha ne sluha o novem firmware.
Po pregledu firmwara setup 1379 se ni nič spremenil.

sergejp ::

novi firmware za 720sa še sploh ni izšel, tako da nima smisla kaj nalagat!

mimogrede, ti si že slišal kdaj za vejice in druga stavčna ločila?

Pocesnk II ::

vidim da vsi nekaj govorite o nekih fajewarih al neki tazga pa me zanima kaj bi jest morav narediti da bi moj philips LX3600D (d nepomeni dizl). bral tudi diwx in xwide pa da bi spravil mal vec moci iz ojačevalca ki ga ma menda zakoderanega na majso moc.
Danes je tesko biti budala konkurenca je enostavno prehuda.

CaqKa ::

diwxov in xwidov ti nebo bral.

ojačevalec pa ziher ni zakoderan.. sploh pa ne na manjšo moč...
lahko bi bil omejen ampak tega ne delajo.. to so samo govorice.

France ::

Tale češki mojster je prejšnji teden nekaj stuhtal z znaki za DVP720, ampak ga nič ne razumem.
http://www.philips720sa.wz.cz/firmware....
Zna tole kdo obrazložit?

G-Rega ::

Kaj pa je kle tok za zastopt. Pač so naredl nov firmware. Zadeva ma notr čžš. Lahko jo preveri kdor hoče z MTK... softwerom. Ni pa to ORIGINAL. Fabrško. Čehi majo pač preveč cajta, pa se mal igrajo hekerje. Kar se Philipsa tiče bomo pa itak verjetno še ene par playerjev zamenjal, preden bodo oni nov FW dal ven. Mi je reku u bof-u, (tam sem namreč kupu LX3900SA z nalepko, da predvaja slovenske podnapise itd...), da če mi ni všeč, nej pa pač zderem omare, drate ven potegnem in zadevo nazaj prinesem. Pa mi še na misel ne pride. Zvok ima za moje pojme super (se lahko skoraj primerja z Tehnics Dolby Surround receiverjem in Jamo zvočniki, katere imam tudi doma). Za filme pa tako ali tako nima časa. Bomo pa še kakšno leto na FW pač počakali.

Če se ti pa mudi, pa tistega Čeha na plošček zapečeš, pa utakneš v ploščkosuk in je zadva rešena. Razen če ga pol lohk u smeti zagonš. Samo jest mislim, da ne lažejo.

France ::

A ČŽŠ ma not?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

G-Rega ::

Oglej si na http://www.philips720sa.wz.cz/firmware/..., če mi glih ne verjameš. Med drugim je nov tudi črn rob okoli pisave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

France ::

Glej, fante se je na veliko razpisal. Ima neke variante, omenja neke programe. Ker ne razumem češko in nimam navade v mašino zatlačit vsake neumnosti, ki mi jo lahko zjebe, in ker gre za stvar, o kateri tule flancamo 80% postov, sem pač stvar, ki je nova, omenil in pričakoval, da bo nekdo, ki to razume, o tem kaj povedal.
Lahko, da ti je vse jasno, a se ti pač ne da pisati (česar ti ne bi mogel zameriti).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

G-Rega ::

Če si pač tak model, da češko ne zastopiš prav nič, si bom pa pač vzel čas in ti zadeve prevedel. Enkrat drugič.

Sicer pa na kratko:
Če si pač ne upaš vtakniti CD-ja, potem tega ne delaj. Obstaja pa drugi način:
- narediš si kabel, za katerega je na tej strani načrt, in ga vtakneš v player in v PC
- naložiš na PC program MTKToolv3152 ter si z njim naredič BACKUP originalnega FW s playerja
- narediš upgrade FLASH spomina s priloženim programom
- probaš če dela, če ne vrneš originalni FW.

A je to tako težko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

CaqKa ::

Fantička umirta se!

prvo dejstvo: ne zna vsak slovenček izza vogala tudi češko
drugo dejstvo: odpiranje playerja in povezovanje s pecejem tudi ni domena vsakega slovenčka izza vogala.
tretjo dejstvo: na slotechu NE toleriramo žaljenja.

rs50 ::

ve kdo če predvajaš divx če je 5.1 zvok na dvp720

cekr ::

Zvok je prostorski, če je bil tako zakodiran. Ta komponenta nima problema s tem.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

sbrezo1 ::

G-rega al pa pa kdor kol!

Sam prašu bi te kje se da zdownloadat ta prugramčk VeeDub, na firmwareje se itq ne puznam mam pa isto LX3900sa!
Ljubo doma kdor ga ima

G-Rega ::

1. Emajalov sem se s Čehom, ki je naredil FW za DVP720 in se dogovoril, da je sedaj na net dal tudi FW za LX3900. Najdete ga na strani http://www.philips720sa.wz.cz/stahni.php. Sicer ima oznako LX3900D, vendar pa mislim, da je to enaka stvar. Ga bom še povprašal ali pa poskusil naloadat v mojo gajbico. Sporočim rezultate.

2. VeeDub oziroma VirtualDub je mogoče najti na www.virtualdub.org.

marduk ::

Evo fantje, da se prebije led :)

Pravkar sem update-tal DVP 720 SA .
Firmware verzija 3.15, predelan s kodno tabelo 1250.
Kar sem zaenkrat probal, dela!

Firmware sem DL z že znane strani :
http://www.philips720sa.wz.cz/

Firmware : http://www.philips720sa.wz.cz/stahni/DV...
navodila (pdf) za peko CDja (glej slikci) : http://www.philips720sa.wz.cz/stahni/Po...

ceefax ::

pozdrav.
saj vem da je ze bila debata o tem da bi morali razumeti cesko, samo jaz sem pac malo prestrasen, da bi player unicil in bi prosil nekoga, ki zna cesko, da to malo prevede. marduk? a bi ti lahko opisal kaj si naredil?

hvala

marduk ::

glej, čisto na kratko.

imaš zip file v kateri je .bin file. OK to je bios
drugi zip file so navodile v pdfju.
odpri nerota, nov disk ... daj notri bin file - poglej slikce v navodilih in nastavi nero pravilno
zapeci cd pri cimmanjsi brzini.

vstavi plošček v dvd, sledi navodilom

simpl ko pasulj

G-Rega ::

Gospod Čeh je gospod Břetislav Korhoň, ki mi je poslal dodatna navodila za LX3900. In sicer za LX3900D.BIN (bom pustil v originalu):

Fimware LX3900D.BIN is name (file) for upgrade firmware to LX3900SA/01/02/05/69/atd.
LX3900D_315.zip is international version, LX3900D_315CZ.zip is czech version 03.15.00.00


Vendar pa pozor! Za razliko od FW za DVP720SA (CP 1250 verzija), so v češki različici prevedli TUDI angleške menije v češčino, tako da verjetno ob zamenjavi ostanete brez angleškega menija, v international različici pa ni slovenskega nabora znakov. Firmware se ne da odpreti z MTK Remakerjem starejše verzije ampak samo z RC2 (za tistek, ki bodo poskušali kaj svojega). Včeraj sem prav s tem programom že nadomestil samo font-e v originalnem FW s tistimi, ki so v češki različici, nisem pa še uspel poskusiti naložiti na Philipsa. Je pa po besedah Čeha možno FW zapeči tudi na vse ostale medije (DVD+-R/RW) in ne samo na CD R/RW.

France ::

Čeh ima firmware 3,15.
V mojem DVP720 je bil firmware V24, ki sem ga nadgradil na V31, od včeraj ponujajo originalni V33. Novejši firmwari so potegnjeni iz mašin, ki jih philips trenutno daje na trg.
(glej http://www.mpeg-playcenter.com/modules.... Registracija je brezplačna)). V31 ima glede na mojo originalno V24 večje in navzdol premaknjene podnapise z odpravljeno vodečo črko v vrstici, zato pa zaradi večjih črk hitro na koncu kaj zmanjka (to so nahitro vidne spremembe). Nima slo znakov.

Kakšna je relacija čehove verzije 3,15 in philipsove V31. Katero verzijo je čeh predeloval? Kaj je še naredil razen očrtanih slovanskih znakov. A so slo znaki dostopni po defaultu ali je treba kaj predelovat v podnapisih.

G-Rega ::

Firmware se originalno označuje z verzijami Servo in DSP. Kateri je V26, V31 ali V33 pa ne vem. Na prvi pogled pa sta Čehova in V31 verzija enaki.
Originalni Philips DVP720SA je imel Servo 3.13.09.00 in DSP 3.09.00.58. Verzija, ki jo Čeh predeluje sedaj pa je Servo 3.15.00.00 in DSP 3.09.00.69. To je verzija, ki že ima originalno obkrožene fonte, vendar brez naših znakov, ki pa se jih da z MTK Remaker-jem importat. Iz Čehovega FW se lahko naredi izvoz fonta in nato uvoz v originalnega.

mare1411 ::

za lx3900sa pa še vedno nič?
Ali mi lahko kdo pove kateri divx playerji so "dvojčki" mojemu prdvajalniku oz. kater firmware bi lahko uporabil?
THX

G-Rega ::

Preberi moj predzadnji post! Gre za LX3900SA!

ceefax ::

marduk: "vstavi plošček v dvd, sledi navodilom"
ravno to mi je problem...ostalo, kako se v nerotu naredi, sem se tudi pogruntal. tisto kar spodaj pise v navodilih, pa mi ni cisto jasno. a so mogoce kje drugje na forumu slovenska navodila? mogoce za kateri drug player, ki ima podobno?
ps. hvala ze za prejsen odgovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ceefax ()

EvilPower ::

Zdaj naj se pa se kaksen ceh najde ki bo predelal firmware za LX8300 pa bom se jaz vesel :\

marduk ::

Potem nisi pravilno zapekel CDja v Neru
Ko vstaviš plošček v Philipsa, se ti takoj pokaže meni
SLO navodil še ni

G-Rega ::

EvilPower: Pošlji mail na korhon@cmail.cz. Mogoče ti bo pa kaj lahko pomagal. Razume angleško. Na odgovor boš pa verjetno tudi kakšen dan počakal.
««
3 / 60
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16027084 (6616) monaco
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321515 (46859) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724305 (8919) bizi72
»

Phoilips 42PFL7404H/12 in podnapisi iz USB diska - KAKO?

Oddelek: Zvok in slika
198197 (7701) ta_ki_tke

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531238 (14491) Stepni Volk

Več podobnih tem