» »

[DivXviD] KISS predvajalniki

[DivXviD] KISS predvajalniki

««
3 / 11
»»

mitko25 ::

Torej smo se prestavl!!!

Zunaj je novi firmware za KISS dp - 1000 in sicer 2.9.0.
Zadeva očitno deluje brez posebnosti!:))

Marjan1a je napisal:0:)
Zdravo kaj mi lahko prosim razložiš kaj pomeni to

Firmware 2.9.0
- Enlarged subtitle font
- Added selection of international subtitle's characters
- Fixed DVD Video menu bug
- General Improvements

To pomeni, da so podnapisi povečani, dodan je nabor mednarodnih znakov, torej tudi za slovenijo, ki ga najdeš pod MS-Windows 1250 Eastern Europe!!Hkrati pa odgovarjam tudi TRPO:) , seveda izpisuje tudi naše šumnike,podnapisi imajo lahko kakršnokoli končnico, torej tudi sub oz. txt, vendar mora biti podnapis identičen filmu..Npr. The Fog.avi
The Fog.srt
The Fog.sub
The Fog.txt
ali The Fog.ssi 8-)


L.P. iz Velenja

boko34 ::

NE SI NALOZIT ZADNJEGA FIRMWARE-A!!!!!
Na TEM NASLOVU si preberite zakaj ne.
Sicer pa bo lahko komu delalo brez problema,nisem imel se toliko casa,da bi stestiral.

Lep pozdrav

RFC ::

Ma, jaz si ga ne bom poinštaliral do takrat, dokler ne bodo tisti, ki so ga prilagodili že prej naredili svoje verzije... Če ne drugo je možno že to, da bo treba zbirat code table subtitlov kot pr 2.5.9 al kok je že bil, tko da ne naložim gor ništa dokler ne bo res preverjeno dober...

LP, D.

SandiK ::

Pozdravljeni,

Glede na vse povedano na tem forumu, sem se tudi jaz odločil za KISS DP-1000. Naložen imam firmware verzijo "DP1000_285_arialn31b_SC_v4". Zadeva dela zelo vredu in mi je do sedaj požrla res kar se pojavi notri. Manjši problem se mi zdi le to, da včasih precej rad zmrzne (pri "previjanju") vendar nikoli med samim gledanjem filma. Sedaj pa sem priletel na mino. Nek film je MPEG in ne AVI, in v Windowsih ne vidim nobene njegove lastnosti... BS player ga normalno prebavlja vključno s podnapisi. Na KiSSu pa film sicer vleče, ni pa ne duha ne sluha o podnapisih. Če pritisnem "Setup", vidim samo ime file-a in nič drugega (vrsta kompresije, zvoka, podnapisi....) kot pri drugih filmih.
Imate kakšen predlog? Kaj za hudiča je to za en format?
Zanimivo je tudi to, da ne odpre enostavnih .avi file-o posnetih s CANON-ovim fotoaparatom (A70). Je to vzrok v firmware-u, ali kje drugje? Kaj pa ta novi Firmware.... Ga je vredno naložiti ali še malo počakat na kakšnega nizozemskega ali češkega?

Lep pozdrav,
Sandi

Wept ::

Pozdrav!

Imam problem in sicer z dokumentarnimi filmi nikakor jih noce prebavljat, ostale divx filme cist normalno prebavlja, ce pa dam not kaksen documentarec npr. Lonely Planet (.avi), mi ali zasteka ali ni slike (cas steje samo slike ni, je tema na ekranu, nato ga lahko ustavim, eyect in nato je zmesan (ne prebavi vec nicesar in meniji ne delajo) in ga moran resetirat)ali pa je slika in ni zvoka. Probal sem posnemat VCD in prva dva delata, druga dva delata brez zvoka, tretji spet dela,.... Imam Firmware "DP1000_285_arialn31b_SC_v4" in player DP-1000 seveda. Hmmm pa se nekaj ko dam cd katerega ne bo prebavil, se pravi z dokumentarcem, risanko, ali kaj podobnega se slisijo cudni zvoki ....tk....tk....tk... (npr. kot cd ki preskakuje ali pa ko isce na slabem cd-ju) a je to normalno?

thx
Wept

CaqKa ::

verjetno so cdji fizično poškodovani.

marjan1a ::

Ola kaj mi lahko kdo pove če se da spremeniti
version loader:V.1.3.1 od KISSA DP-1000 v kakšno drugo verzijo loaderja.

mikimaus ::

A mi ve kdo povedat, če se da s KISSom predvajat avdio CD v poljubnem zaporedju, npr če želim samo 11. in 14. komad s CDja, izberem (programiram) samo ta dva in samo tadava odšpila? Velja enako za MP3je? Yakumov predvajalnik npr. zahteva da sprogramiraš zaporedje čisto vseh komadov na CDju, ne moreš samo dveh.
LPM

marjan1a ::

Kaj mi lahko prosim poveste zaka mi noče na DVD KISS DP-1000 predvajati podnapise ko gledam divx.Naredil sem tako:
Wrong Turn.avi
Wrong Turn.srt
In noče niti čuti glede podnapisov.
Kako naj naredim kaj mi lahko kdo opiše kaj naj naredim LEPO PROSIM.

RFC ::

Predlagam ti, da najprej prebereš vse teme, nato pogruntaš, ali si sledil navodilom za namestitev firmwara, ki sploh omogoča predvajanje podnapisov...

Lp, D.

marjan1a ::

Jaz imam gori 2.9.0 in nikakor noče podnapise mi predvajati ko sem naredil
Wrong Turn.avi
Wrong Turn.srt

RFC ::

Jap, baje moraš prej iti v setup in določit katero kodno tabelo naj uporablja...

peacemaker99 ::

Zdravo!

Sam imam kissa 1000-ko in sem včeraj dal gor firmware 2.9.0. in moram reči, da je ful slab. Šumnikov ni, poleg tega ima probleme z codeci (film mi je po dveh minutah skenslal, češ, da ne prepozna codeca... ;( . Tako, da folk ne tega firmwara uporabljat! Sem dal nazaj gor onega, ki ste ga vi pohvalili in reč mi dela tako kot treba (celi film sem lahko gledal brez problema). Vsem hvala, ki ste ta codec dali gor, on ki ga je pa napisal, pa ga mu častim pijačo...

lp

teac ::

Še en problem. SIcer mi podnapisi delajo v redu, če je ime podnapisa isto kot ime filma (Film.avi, Film.sub).
Včeraj pa sem zapekel en film (Film.avi, Film.en.sub, Film.si.sub), pa mi podnapisov sploh ne prikaže (baje bi naj to delalo), pa tudi če stisnem tipko SUBPIC, ne prikaže nič. A ma kdo podobne probleme?

marjan1a ::

na tej verziji od 2.9.0 imaš za zbirati za podnapise in boš tudi našel za šumnike jaz ga imam in meni delajo vsi filmi dobro razen ne vem zak ko sem dal divx filem Wrong turn.avi in Wron Turn.srt mi noče primiti podnapisov kaj mi ti lahko kaj poveš o tem in kaj naj naredim .

boko34 ::

Sam sem instaliral firmware 2.9.0 in moram povedat, da dela super. (najboljse do sedaj)
Sumniki tudi delajo dobro,samo kodno tabelo je treba pravo izbrati.Dela pa mi zato,ker imam DVS-LDR DSL-720A LV19 DVDROM.
Znano je,da vsi ki imajo Toshiba 1802 DVD ROM imajo probleme,ki ste jih sami opisali.Ker ima brat Toshibo mi ni dalo mira da nebi isprobal in sem prisel do zakljucka,da stvar res ne dela.
Tako da,vsi ki imate Toshibo ne dajajte gor zadnjega firmwarea in pocakajte do novega FIXA,ki upam,da bo kmalu prisel.

Sicer pa,pojdite na TA NASLOV,kjer poteka debata prav o temu.

Lep pozdrav.

Olajuwon ::

Jaz sem si zapeku drugo verzijo filma Troy (3 CD) in mi tudi ta šteka (xvid+AC3)... Mi ve kdo povedat zakaj moj Kiss ne prebavi filma Troy?:D
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olajuwon ()

trpo ::

@boko34: Kje pa najdem, kateri DVD ROM ima moj KISS? V navodilih nisem nič našel - so zelo splošna.
www.LOST-serija.net

boko34 ::

@trpo
Na playerju pritisni:
1.Eject
2.Clear
3.2 7 6 (stevilke na komandi)

Tako bos prisel v HIDDEN MENU,kjer bos videl vse o tvojem playerju.
Pod Drive Name pa ti bo pisal model tvojega DVD-ROMa.

King ::

Lep pozdrav vsem skupaj

Takole zdajle pa še bom jaz opisal svoj problem in zadeva je sledeča : imam dp-1000 kar že dolgo časa in kaj se mi zgodi ta teden ogromno posnetih avi. formatov na dvd medijih grem jaz lepo lepit na njih nalepke vse lepo in prav dokler prvega ne vtaknem not in enostavno več ne bere oz. določene filme na začetku prebere. Nakar npr. 5 in 6 film na dvd-ju sploh več ne štarta.

Seveda da mi ne bo kdo pisal da je problem v medijih kajti ni sprobano na različnih medijih in je enako ko je gor nalepka enostavno več filmov ne bere.

Seveda vsi ti dvd-ji ki še prejle niso bili polepljeni z nalepkami so z njih delali čisto vsi filmi !

Stestiran drugi klasični dvd-rom oz. NEC DVD pekač v njem in dvd-ji z nalepkami laufajo.

V mojem modelu je not toshibin dvd-rom in ne dsl-720 !

Stestirano 2 : Bratranec ima enak model vendar z pogonom dsl 720a in njemu moji polepljeni dvd-ji z nalepkami laufajo.

Takole da je problem v mojem toshibinem dvd-romu ali je dvd-z nalepko potem pretežek in se SPINDEL motor ne vrti z konstantno hitrostjo !

Zato naproščam vse vas ponosne lastnike če si kateri izmed vas vzame čas in nalepi nalepko na dvd in stestira na toshibinem dvd pogonu in naj prvo pusti 1 film pa2 laufat potem pa se prestavi na zadnjega in sroba štartat-pri meni ne štarta se samo zaletava !

Če pa nalepko vtragam z tega enakega dvd-ja zatem dol in spet poženem pa zadeva špila !

Za vse tiste ki pa še nimate nobenga divxvid playerja pa toplo priporačam da si kupte xboxa in si ga predelate z čipom.

Vnaprej hvala vsem ki boste morda stestirali moj problem in se tudi opravičujem če sem bil malce predolg. ;)

lp Elvis
WWW.TRAXMAN.KICKS-ASSS.NET

mitko25 ::

Lep pozdrav vsem skupaj

Takole zdajle pa še bom jaz opisal svoj problem in zadeva je sledeča : imam dp-1000 kar že dolgo časa in kaj se mi zgodi ta teden ogromno posnetih avi. formatov na dvd medijih grem jaz lepo lepit na njih nalepke vse lepo in prav dokler prvega ne vtaknem not in enostavno več ne bere oz. določene filme na začetku prebere. Nakar npr. 5 in 6 film na dvd-ju sploh več ne štarta.

Seveda da mi ne bo kdo pisal da je problem v medijih kajti ni sprobano na različnih medijih in je enako ko je gor nalepka enostavno več filmov ne bere.

Seveda vsi ti dvd-ji ki še prejle niso bili polepljeni z nalepkami so z njih delali čisto vsi filmi !

Stestiran drugi klasični dvd-rom oz. NEC DVD pekač v njem in dvd-ji z nalepkami laufajo.

V mojem modelu je not toshibin dvd-rom in ne dsl-720 !

Stestirano 2 : Bratranec ima enak model vendar z pogonom dsl 720a in njemu moji polepljeni dvd-ji z nalepkami laufajo.

Takole da je problem v mojem toshibinem dvd-romu ali je dvd-z nalepko potem pretežek in se SPINDEL motor ne vrti z konstantno hitrostjo !

Zato naproščam vse vas ponosne lastnike če si kateri izmed vas vzame čas in nalepi nalepko na dvd in stestira na toshibinem dvd pogonu in naj prvo pusti 1 film pa2 laufat potem pa se prestavi na zadnjega in sroba štartat-pri meni ne štarta se samo zaletava !

Če pa nalepko vtragam z tega enakega dvd-ja zatem dol in spet poženem pa zadeva špila !

Za vse tiste ki pa še nimate nobenga divxvid playerja pa toplo priporačam da si kupte xboxa in si ga predelate z čipom.

Vnaprej hvala vsem ki boste morda stestirali moj problem in se tudi opravičujem če sem bil malce predolg. ;)

lp Elvis

WWW.TRAXMAN.KICKS-ASSS.NET




L.P.

Najprej naj te vprašam kateri FW imaš gor na KiSSu, glede na to , da tvoja komponenta vsebuje Thosibin dvd rom in če imaš naložen zadnji FW (2.9.0.), bi lahko imel probleme.
Torej, če imaš zadnji FW gor, si ga zamenjaj za starejšega npr. 2.8.5., najprej pa moreš naložiti 2.8.3.!


L.p.Mitja

marS ::

Tole je pa DVD player mojga kissa:
Drive: DVS-LDR DSL-710ALT7A
Mainboard revision: E2 2Mb Flash
Loader version: v.1.2.8

Glede na zgoraj omenjeno bi nov firmware moral delat?
Ima kdo tako konfiguracijo in je updejtal firmware na 2.9.0 ???
...no more heroes...
https://ilbis.com/

King ::

Takole da povem še za tiste za katere ne vem kako da vam ne dela novi firmware na kissu z toshibinim dvd pogonom kajti jaz ga imam naloženega že nekaj dni in vse dela brez problema seveda ša treba pod subtitle codepage nastavit :MS-Windows 1250 Eastern Europe in šilajo vsi šumniki !

Mitja glej to mi je že delalo ko še te nove verzije sploh ni blo stestiral sem na vseh verzijah in vedno je enako !

Mislim da sem ta kiss mel eden izmed prvih ;)

No še enkrat naproščam če se komu da testirat dvd z nalepko _ (glej zgoraj opisano 2 temi nazaj pod moj nick ) in mi javi kakšni so bili rezultati.
Še prej pa naj dp1000 laufa vsaj 1 film skozi kajti ko je hladen mi zadeva špila ko pa se malo segreje pa ne bere več filmov posnetih proti koncu.

No če ne bom pač zamenjal dvd pogon kajti nalepke morajo bit nalepjene na dvd-jih da se človk znajdeš malo kaj sploh je gor kaj na katerem.

A mi zna kdo povedat kateri dvd-rom bi bil zaj trenutno najboljši -teac ,yamaha itd.. da ga vtaknem not ?

KiSS_DP-1000_FW2.9.0_PAL - TOSHIBA ODD-DVD SD-M1802 XSLW -dela brez problemov vsaj pri meni :)

lp Elvis
WWW.TRAXMAN.KICKS-ASSS.NET

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: King ()

link ::

Tudi moj DP-1000 s pogonom TOSHIBA ODD-DVD SD-M1802 XSLW in FW 2.9.0_PAL deluje brez problema.

trabos ::

Pozdrav vsem skupj. Vidm da je na kupu kr nekj izvedencev za Kissove mašine in ker se zelo ogrevam za nakup predvajalnika DP-558, vas prosim, če ga mogoče že kdo ima in kakšne so izkušnje. Ali se ga splača nabavit, ker mam drugač TV tuner Sinergy 600 od Terateca, vendar pa kljub temu želim neko samostojno komponento, da ti ni potrebno prižigat PC-ja.Moti me samo to, da omenjeni model baje nima možnosti brezžične povezave, pa vseeno........

L.p.

Olajuwon ::

Ej kako se lahko zvem keri dvd player ma moj kiss? Namreč na knjižici ki sm jo dubu z Kissom Dp-1000 o tem nič ne piše.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Olajuwon ::

false alarm... Mam Tošiba dvd rom:'( :'( :'(
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Olajuwon ::

Absolutno odsvetujem nakup KiSS DP - 1000
Klik!

Jaz imam z XviD formatom same probleme. Kiss samo KAO podpira XviD, ampak dejansko je veliko problemov (meni Troy ne dela, The others črna slika, itn itn). Tu očitno je firma KiSS zavajala (in še zavaja) kupce.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olajuwon ()

mitko25 ::

Mislim, nobena juha ni tako vroča kot se skuha, zato ohrani jezo in se postopoma loti problemov!;((

Tudi sam sem lastnik tega playerja in nimam nobenih, in res, nobenih problemov!Res pa je, da je zadnji WF(2.9.0.)nezdružljiv z nekaterimi Toshibinimi DVD enotami v playerju in sem bil prisiljen downgradad na 2.8.5.:D

Ampak nimam nobenih težav s predvajanjem raznoraznih formatov in kodeki, tudi s Troyo ne (xvid+ac3), pravtako predvaja vse formate podnapisov le, da mora biti ime filma identično z imenom podnapisa!;)

Zato bi se na tvojem mestu vprašal ali je morda napaka na samem mediju oz. pri snemanju na njega!
Na koncu koncev ti še vedno ostane uveljavljanje garancije (2leti), če bi res bilo kaj narobe s samo strojno opremo!
Lahko pa napišeš kakšen FW uporabljaš!

Lep živopisan pozdrav, Mitja.

trpo ::

Se podpišem po mitkov25 post!!! Imam enake izkušnje, le FW 2.9.0 mi dela BP - imam DVS-LDR DSL-710ALT7A
www.LOST-serija.net

Olajuwon ::

mitko25: Ti zavidam!!!!!!!!!!!!!!!!;( ;( ;(
Torej trenutno imam firmware 2.8.5 (poljska izvedenka), imel sem namen upgrejdat na 2.9.0 ampak kot že vsi veste na Tošibin pogon je malo verjetno, da bo mi delalo.
Kar se tiče Troye je tako: najprej sem probal izvedenko z 2 cdji potem pa še s 3 cdji... slednji dela še slabše kot prvi... Slika mi neprestano šteka. (verzija troye je XviD+AC3 - daunloudana iz emule, če ti kaj pomaga). Torej naslednji korak je bilo to, da sem prečekiral če slučajno ima Qpel al Gmc.. in jasno ga ni imela. Naslednje bilo to da ta verzija je imela pakiran bitstream in že ki na tujem forumu je pisalo, da zna bit to problem... sem si mislu HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA najdu napako. Jasno sem odpakiral bitstream in veselo zapeku na CD in šel na moj preljubi kiss, si ogledat če dela... In kaj je bilo? Slika še huje šteka kot prej!!!!!!!!:( :( :(
Torej nism ravno expert v kodekih, ampak jaz mojo dolžnost sem izpolnil in če na Kissu to ne dela jaz nevem kaj naredit.. A mogoče na novo kompresirat z drugim kodekom?:\ Jasno da NE:|
Kot še zanimivost povem, da The Day After Tomorrow, ki je kompresiran z istimi kodeki kot Troy ... dela.
Kot še dodatna zanimivost, zapeku sem The others (spet isti kodeki) in kaj se prikaže? ČRNA SLIKA!!! Nič, Nada, Zero
Glede tega, kao slaba peka CDjev, jaz sem malo skeptičen, ker Troyo sem snemal triljardo krat in ni nikoli delal (ok triljardo ne, ampak 3krat pa že) The Day After Tomorrow pa sem enkrat samkrat in je delalo.
Jaz sicer nevem kakšne magije izvajaš nad tvojim POLJUBOM...ampak meni enostavno marsikaj ne dela in glede na to, da sem ga masno plačal (37.000 z dodatno 2 letno garancijo)jaz pričakujem, da mi dela vse kar piše na škatli! Torej vse razen Qpela in Gmc...To sem pa bil pripravljen riskirat, ker itak ta dva kodeka sta zelo redka.

LP
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

mitko25 ::

Kaj naj ti rečem?

Mogoče sem res srečnež, vendar kot lahko sam izbereš med posti na forumu nima mnogo lastnikov tega ploščosuka takšnih težav kot ti!

Na tvojem mestu bi upgrajdal zadevo na 2.9.0. in pogledal kako stvar deluje, namreč nekateri nimajo težav, kljub toshibinem dvd-ju, zgubiti tako ali tako nimaš ničesar!

Na vse zadnje,boš pa itak stvarco nesel nazaj v trgovino in ti bodo rade volje pomagali,zamenjali ali karkoli drugega, da boš zadovoljen!

Lep živopisan (filmski) pozdrav,Mitja.

trabos ::

ja hvala za nasvet glede DP-1000 in za link na mpeg-playcenter, kjer sm ugotovu da DP-558 nima prav velik folka, tko da sm zmerj bl v dvomih za nakup. Škoda, da ste v večini vsi lastniki DP-1000. Zj če se bo najdu kakš z 558 naj me prosim klikne.
Hvala in L.P.

mitko25 ::

Olajuwon imam en lik zate in si snami modificirano verzijo zadnjega WF-ja!! ;)
Sam sem ga sprobal na mojem ploščkosuku in deluje brezhibno kljub toshibinem dvd-ju!!!

http://home.planet.nl/~mgboom/blokjes/i...

Veliko uspeha ti želim!:)

Wept ::

Živjo!
Mene zanima kako je s DVD-R9 romi, se pravi z dvoslojnimi DVD-ji pri DVD Player-jih. A jih predvajajo oz. jih KISS DP-1000 predvaja? Ali jih pa nobeden DVD Player ne predvaja in so samo za računalnike?

thx
Wept

sp3ci.3 ::

Imam problem pri predvajanju ene kombinacije videa in zvoka.
in sicer:
video: DivX 3 Low-Motion
audio: ac3 (0x2000) Dolby Laboratories, Inc
Film je prvi deu harrya (, ki ga nujno hoce fotr gledat :D). Podnapisi delajo. Slika je kul. Zvoka ni. Kaj je problem?
Gor imam nalozen "Slovenian and Croatian firmware v2.8.5 Fifth version, including a Slovenian and Croatian character (as requested by Boris). Modified ET's FW." iz strani od unga norvezana. Vse ostalo, kar sem probal mi je delalo noro lepo. Le pri temu filmu mi zajebava zvok. Anyone help me please?

Valentin ::

V Virtualdubu prekompresiraj zvok v MP3.

Če potem zvok ne bo več popolnoma sinhroniziran s sliko, moraš popravit framerate. Pri prehitevanju zvoka ga povečaš, sicer pa zmanjšaš, uporabi pa čim manjše vrednosti.

Več o tem tukaj.

sp3ci.3 ::

hvala, :D sam bolj sem mislil, ce je kaksna stvar da bi kr na predvajalniku urihtal to zadevo. Ker moja masinca ni glih prirocna za kaj tage delat (350mhz amd :D)
Zgleda da bo treba neki novga nabavt.

imi ::

V četrtek sem si tudi sam nabavil ta model predvajalnika (dp 1000). Imel je že naložen najnovejši firmware (2.9.0). Ker imam vgrajeni toshibin pogon, mi stvari seveda niso delovale povsem pravilno. Tako sem si najprej naložil verzijo 2.8.3 in nato še 2.8.5.

Sedaj pogon deluje kar v redu, problem se mi pojavi ko je predvajalnik dalj časa neaktiven (npr. čez noč). Z daljincem ali pa s tipko na pogonu, ga nikakor ne morem vključiti. Pomaga edino izklop in ponoven vklop v električno omrežje. Ali mi lahko nekdo pomaga oz. pove informacijo kaj bi lahko bilo narobe?

lukaboy ::

Lp, men se pa zgodi pri dp-1000 naslednji problem:

ko zapečem firmware na cd, ga dam v dvd komponento in mi normalno napiše da če hočm updejtat firmware moram restartat in ponovno prižgat. Potem pač potegnem kabel iz vtiča in dam nazaj noter, prižgem dvd in zopet se pojavi isti napis..in to se ponavlja v nedogled..

ma kdo podobne probleme? Kako točno pa moram zapečt ta cd, jest unraram tale .iso file in datoteke zapečem kot data file cd..je to pravilni način?

lp, Luka
Lukaboy

imi ::

Ne! Iso file moraš zapeči kot sliko!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imi ()

gaso ::

matter, bo držal, tudi jz bi bil vesel odgovora katerega nabavit čeprav je to vprašanje malo iz teme in upam, da nama bo moderator milostljiv. In ne, kiss ni 28 ampak dva tolarja manj od 29k :)

Predvsem bi me zanimalo s čim KISS opraviči 10jurjev dražji nakup-z imenom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gaso ()

maticm ::

-prvo kar je glede podnapisov...podnapisi na yamadi če se ne motim izginjajo (vsaj na mojem Bellagiu) in je treba potem pritiskat slow in čakat,...

matter ::

sem zbrisu ko sem opazu temo kateri divx kupiti.
Grem basket pa bom neloke metal

Olajuwon ::

Predvsem bi me zanimalo s čim KISS opraviči 10jurjev dražji nakup-z imenom?

Ker naj bi imel najboljšo podporo pri podnapisih (to verjetno res drži), ker naj bi podpiral vse codeke (razen Qpela in Gmc, ki pa sta zelo redka - ampak po mojih izkušnjah o vsej tej podpori bi se dalo še marsikaj prediskutirat) in naj bi sodil v sam vrh kvalitete (kar se tiče divx playerjev).
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Stepni Volk ::

Idealnega samostoječega predvajalnika ni. Vsak ima svoje prednosti in slabosti. Več o tem, si lahko preberete v temi [DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?... debatirajte pa raje v [DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave... da bodo KISS-ovci lahko v miru izmenjavali svoje izkušnje... po zapletih in razpletih bo tudi potencialnim kupcem jasno ali si takšen pradvajalnik želijo.

Zgodovina sprememb…

suncq ::

Imam DP-1000 - DVD-ROM DR 1802 1KO3
Naložil sem si zadnji FW, zaenkrat deluje brez težav, ne vem pa kako oz. kje izberem ustrezen nabor znakov, da bodo šumniki pravilno delovali?
Hvala za pomoč.
S.

maticm ::

daš film v DVDrom => setup (ko film že predvaja) => font

suncq ::

Hvala.
S.

RacMan007 ::

Glede tistega posta kako narediti več možnosti podnapisov na enem CD-ju, sem se malo potrudu in poskusu prevesti iz češčine dopis, in upam, da mi je po nekaj letih neuporabe ni uspelo še čišto pozabiti. Torej:

Kako narediti CD z več podnapisi za en film?

Če imate film, z imenom XXX.avi, in dvojne podnapise z oznako XXXslo.sub in XXXen.sub:

Na računalniku si naredite direktorij npr. XXX in vanj prenesite film. Nato ga preimenujte XXXslo.avi. V taisti direktorij prenesite še enkrat film in ga preimenujte v XXXen.avi. V direktorij dodajte še podnapise z oznako XXXslo.sub in XXXen.sub. Sedaj imate v njem štiri fajle:

xxxslo.avi
xxxslo.sub
xxxen.avi
xxxen.sub

Takšen direktorij je sicer prevelik, da bi ga zapekli na en CD, a bo to možno z uporabo programa »cdimage.exe«, ki iste podatke v Iso fajl zapiše le enkrat, uporablja pa jih za oba imena.

Na strani: http://www.acomp.cz/kiss/cz/dp1000/tip0...

si downloadajte ta programček, nato pa izvedite programček z nastavitvami

cdimage.exe -lxxx -j1 -o -w2 -y1 -m . c:\xxx.iso

kjer je -lxxx - ime CD-ja
c:\xxx.iso – ime in naslov, kamor naj se shrani izbrani ISO izbor.

Po končani izvedbi programa je dovolj zapeči ta ISO z katerimkoli vašim priljubljenim programom za peko npr. NERO. Preprosto nastavite Disc-at-once in vstavite CD ter zaprite vratca.
Na predvajalniku nato preprosto izberete kateri film naj se predvaja in tako imate avtomatsko izbrane podnapise.

No sam nisem še sprobal zadeve, je pa lepo opisano. Upam, da mi materin jezik še ni predaleč. Če je kje kak Čeh ali Slovak, naj še on preveri, če sem kje preveč zajebal.
Nekaj obvladam, a menim, da vsi ostali skupaj še več kot jaz!
««
3 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321012 (46356) cryptozaver
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524556 (5054) JanezC
»

[DivXviD] Yamakawa predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
30235378 (14167) aco111
»

Kateri Divx predvajalnik kupiti svojim staršem?

Oddelek: Kaj kupiti
152492 (2054) Yossarian
»

Pretvoriti XVID v DIVX in imeti podnapise.

Oddelek: Zvok in slika
132637 (2402) Jeronimo

Več podobnih tem