» »

[DivXviD] KISS predvajalniki

[DivXviD] KISS predvajalniki

««
2 / 11
»»

boko34 ::

Za vse tiste,ki bi radi imeli vec podnapisov za en film!

OK, here is the update with complete guide how to do it. The solution is quite easy.

Say that you have movie lotr1.avi and two subtitle files lotr1.en.sub and lotr1.fr.sub.

1. Make some directory on hardrive, say LOTR and copy movie to it.
2. Rename movie file to lotr1en.avi
3. Copy the movie file AGAIN to this directory and rename it to lotr1fr.avi.
4. Copy subtitle files to this directory and rename them to lotr1en.sub and lotr1fr.sub

So you should now have directory with following contents:

lotr1en.avi
lotr1fr.avi
lotr1en.sub
lotr1fr.sub

This directory is far bigger then is size of CD, but don't worry, it will fit!
The only thing we need to make correct CD iso image is some tool, which is able to store EQUAL files only ONCE. Such a tool is "cdimage.exe" by Microsoft.

5. In directory with prepared movie and subtitle files execute following command:

cdimage.exe -lLOTR1 -j1 -o -w2 -y1 -m . c:\lotr1.iso

-lLOTR1 means label of CD
-j1 means make joliet file system (for long file names)
-o will ensure that duplicate files are stored only once, which is how this solution works
-w2 some verification for ISO9660 requirements
-y1 encodes trailing version number ';1' (I recommend this option, not sure how it works without it)
-m ignore maximum size of 650MB (sure most movie files are ~700MB)
. means current directory
c:\lotr1.iso is destination cd image file

Wait until it is finished and then burn ISO image using NERO or any other tool (use DAO mode and finalize CD)

Then test it on your player (how to switch which avi file to play is not necessary to say I hope)

That's it. I have verified this works on KiSS DP-450 and it should work with any other player which is able to display subtitle files.

BTW this method is used to build CDs of type "N in 1", which most of you have already seen I am pretty sure.


Stvar se nisem sprobal,vendar nekateri,ki so zadevo testirali,pravijo da deluje!!!
Kdor ima kaj casa naj sproba in naj javi kako zadeva deluje.

lep pozdrav

maticm ::

ali obtaja kakšna varianta da bi recimo lučke ne svetile pa da bi ekranček svetil maximalno??

RFC ::

Jap, z lahkoto... tudi sma sem imel te probmeme, potem pa sem vzel črni izolir trak in prelepil nadležne gumbe... sedaj je ok .)

Lp, D.

Artemis ::

eyect+clear+276
Obrazlo~ite mi, kje je eyect, ker sem clear in stevilke ze nasel.
Artemis

boko34 ::

Artemis

eject gumb je gumb za odpret vratca na komandi. Puscica na vzgor.

Damjan Jagar ::

@dojaja & RFC

Postopek zmanjšanja svetilnosti/izklop modrih gumbov sem opisal na prvi strani.
http://jagar.si

Artemis ::

Potem sem pa naredil prav, samo mi je prisel do menija, kjer imam samo moznost spreminjanja SCART
Artemis

boko34 ::

Alora imas novejso verzijo in bos moral naredit po postopku,ki ga je par postov zgorja opisal DOJAJA - moras flashirat.

Poberi si ZIP file,ki ga najdes zgoraj.

potek odklepanja: (z novim firmwareom, ki je na zgornji strani)
=>zapečeš sliko z Nerom na zaprt CD z disc at once metodo (Recorder=>Burn image)
1.daš CD noter ter slediš navodilom da updejta
2.Ugasneš,prižgeš
3.greš v skriti meni in ga odkleneš na region - all

Lep pozdrav

maticm ::

vem za te modre diode da se tako izklopijo...
ampak bi rad da ekranček sveti na MAX diode pa na OFF to se namreč ne da naštimat!!

maticm ::

KISS DP-1000
Še moj majhen prispevek na forum. Upam da bo komu to pomagalo pri odločitvi o DivX komponenti!

Preden se lotite gledanja filmov na KiSS DP-1000 priporočam, da si naložite nov Firmware in odklenete komponento!

prednosti novega firmwarea:
-šumniki/sičniki
-večji font podnapisov
-precej zaneslivejše delovanje KiSS-A

Vse izvajate na lastno odgovornost!
potrebujete: KiSS DP-1000, računalnik s pekačem in praznim (CD-RW) CD-jem, internet

SKRITI MENI: eyect - clear – 2 – 7 - 6
PONASTAVIŠ VSE NASTAVITVE: eyect - clear – 1 – 2 – 3
RESTART: odklopiš in ponovno priklopiš napajanje 220V

č ODKLEP NA VSE REGIJE:
DL-jajte si odklep file

potek odklepanja: (z novim firmwareom, ki je na zgornji strani)

=>zapečeš sliko z Nerom na zaprt CD z Disc at Once metodo (Recorder=>Burn image)

1.Vstaviš CD ter slediš navodilom da sam updejta
2.Ugasneš – prižgeš (na pilotu)
3.greš v skriti meni in ga odkleneš na region - all

č NOV FIRMWARE:

DL-jajte si nov Firmware
in še eden, ki je še na preizkušnji
Obrazložitev:
Je pa potrebno imeti gor preden daste tega 2.8.3 firmware recimo,
stvar more bit starejsa kot 2.8.5 tko da daste najprej recimo gor 2.8.3 potem pa tega 285.
Stran z starimi firmwarei
POMEMBNO: MED NALAGANJEM NE SME ZMANJKATI 220V!!


potek nalaganja firmwarea:

=>zapečeš sliko z Nerom na zaprt CD z Disc at Once metodo

1. Vstaviš CD z novim Firmwareom
2. zapreš in počakaš da napiše “To use this boot disk you need to restart the player”.
3. Izklopiš DivX komponento iz napajanja 220V in priklopiš (RESTART)
4. Potem se boota iz CD-ja firmware
5. izberi Full upgrade!
6. Odstrano CD iz DivX komponente
7. Ponovno mu odklopi napajanje in ga ponovno priklopi
Še nekaj navodil:

PEKA FILMOV + PODNAPISOV:
Ko pečete film na CD in dodajate podnapise morata OBVEZNO oba dva »fajla« vsebovat ENAKO ime sicer se lahko pod nosom obrišete za podnapisi na KiSS-u!

PODNAPISI:
So sredinsko centrirani in na sivi podlagi!


LASTNOSTI:

Podpora formatom:
DVD/MPEG-4/DivX ®/XviD/ CD/MP3/Ogg Vorbis/CD-RW/ DVD+/-RW /JPEG
Dolby Digital,MPEG Audio Decoding Dolby Digital/MPEG 5.1 Digital izhod
Xvid z Qpel na KiSSu NE dela (zelo redek format a vsekakor upamo na nov Firmware)

Podnapisi:
končnice datotek: .utf /.sub /.smi / .srt /.rt /.txt /.ssa /.aqt /.jss
formati datotek:
Microdvd, Subrip, Subviewer, SSA, MPSub, AQT, Subviewer 2.0, Subrip 0.9, Jacosub, MPSub, Sami, Vplayer, RT

Upravljanje:
avtomatsko prepoznavanje medijev (DVD, DivX, MP3.....)
standardne funkcije (Play/Pause/Stop/FF/RW…)
hitro predvajanje (8x,16x,32x,48x)
upočasnjeno predvajanje
izbira poglavij / izbira jezikov / podnapisov (DVD/DivX)
spreminjanje razmerje gledišèa (16:9; 4:3)
ponavljajoče se predvajanje, časovno iskanje
tip predvajanja (PAL in NTSC)
hitra namestitev in konfiguracijski setup meni
posodobitev z novo programsko opremo
ZOOM 100% - 400%: kar nam pri gledanju slik pride še kako prav

priključki:
video priključki:
- kompozitni video RCA1x
- S-video 1x
- SCART 1x

audio prilključki:
- analogni: stereo RCA 2x
- digitalni: optični (S/PDIF) 1x in koaksialni 1x


Moj komentar:

Zaenkrat je edino kar me moti tiste modre lučke, ki jih po mojem mnenju sploh ne bi bilo potrebno vgrajevat v ta DivX player saj svetijo kot da bi moral njih namesto filma gledat. Sicer se jih da izklopit v meniju vendar se s tem zmanjša tudi svetilnost displeja, kar pa ni ravno dobrodošlo, saj včasih (pri nalaganju Firmwarea, poslušanju glasbe) pride zelo prav.
Mogoče je slabost tudi to da je treba pri nalaganju Firmwarea izklopit iz 220V(nima stikala za vklop/izklop na komponenti) oziroma tudi takrat ko mogoče »zašteka« - samo to itak ni pogosto oziroma se skoraj ne zgodi ob normalni uporabi (ima sicer stikalo za stand-by na pilotu da ne boste narobe razumeli).
Je Slim izvedba in ga lahko primerjamo z listom A4 in prav lepo izgleda (ko sem gledal slike na internetu se mi ni dopadel preveč)
Mislim da če kupujete predvajalnik DivX je KiSS DP-1000 vsekakor zelo dobra izbira (tudi za tiste, ki niso preveč vešči dela z računalnikom)!

Za ceno pa malo pogoglajte - okoli 29.000 SIT pri ... da ne bo reklame

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maticm ()

marS ::

jaz ga imam kake tri mesece (DP1000) in sem zadovoljen. Do sedaj je požrl vse kar sem dal not. ta boljš divx predvajalnik prav gotovo. Ena mala pripomba, k upam jo bodo rešil v naslednjih updateih: če vstavim pictureCd oz bilokak cd s fotkami se mi vidi kake pol sekunde ko jo skalira na cel ekran, ne vse fotke, samo kakšno. v nastavitvah sem gledal ni nič kar bi se dalo zrihtat ali pa?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Boy ::

Meni še vedno ni ratalo naložit novega firmwarea. Imam GP-1000. Kaj točno moraš nardit, po napisu “To use this boot disk you need to restart the player”? Moraš najprej ugasnt player, pa ga potem dat iz štroma, al še takrat, ko je napis. No, v obeh primerih me zaje... . Res bi rad videl, če bi nekdo še 1X napisal vse od začetka in to tako za amaterje.
Hvala

damjan81 ::

Cao! Jest mam tud kiss dp 1000 sam me zanima neki - gor je že naložena verzija 2.8.5. sam ne predvaja šumnikov, te mal novejše 2.8.5. ki podpira šumnike pa ne moreš čez naložit, tak da me zanima če lahk prej naložiš verzijo 2.8.3. ker sm nekje bral da ni dobr starejšo verzijo nalagat če je že novejša gor?

blazko1 ::

Če hočeš naložit čez firmware 2.8.5 isto verzijo, moraš obvezno prej 2.8.3 ali kakšno starejšo.(najbolje 2.8.3).
Sicer pa so bili postopki v tem forumu že večkrat razloženi, samo poiskat j e treba...



Lp B8-)
Blasko

RFC ::

V zgornjih prispevkih boš našel vse odgovore na tvoja vprašanja... Vsaj 3x je ponovljena ista zgodba..

Lp, D.

Tiger ::

Ali pri firmwaru od unga nizozemca 2.8.5 delajo vsi šumniki /sičniki? Ker pri meni črko č prikaže kot e'?

b_g ::

tako zdej!!napisal ste vsaj 3 frimware-je kerga se zdej najbul soplača naložit???
unga na 1 strani al tega??:)

trpo ::

Jaz imam trenutno gor češki 2.8.3 firmware, iz preprostega raloga, ker so šumniki veliko lepši kot pri Nizozemcu. ;) Je pa res, da so pri Hollndksih črke nekoliko večje (veliko pa tudi ne).

Se mi je pa zgodilo nekaj nenavadnega: Za en film sem si najprej uredil podnapise, da se ujemajo s filmom. To preizkusim na PC in delujejo super. Hočem pa film gledat na TV, mi pa podnapisi zaostajajo cca. 20 sekundt???:'( Kdo ve kaj bi to bilo? Je pa to edini film, ki mi je na tak način ,delal problleme.
www.LOST-serija.net

b_g ::

ja in kera je češka kera pa nizozemsak?????pa kera je bul???

trpo ::

Če bi malo pobrskal po forumu bi vse našel. Pa vseeno:

"nizozemska" - http://home.planet.nl/~mgboom/blokjes/indexuk.htm
"češka" - http://www.acomp.cz/kiss/cz/dp1000/firmware.asp
No pa še originalna - http://www.kiss-technology.com/?p=updates&v=users

Katera je pa boljša pa raje sam preveri, da ti ne bom jaz "pameti solil" :D
www.LOST-serija.net

b_g ::

zanima me če bi bralo podnapise , če poimenjem:
kekec
kekec
ali moram pisati končnice???recimo:
kekec.avi
kekec.srt???

Valentin ::

Ali obstaja kakšno orodje za spreminjat firmware za Sigma EM8500 ?

Boy ::

Glede peke firmwareja na CD. Firmware je 2x zazipan, al kaj? In potem, ko ga odpakiraš, ga zapečeš na CD. Zapečen mora biti "disc at once". Ne vem nič o burn imageu, je pa zelo pomembna zadeva pri vsem tem. Naj mi nekdo prosim razloži, kako pravilno spečt firmware na cd.
hvala

Valentin ::

1. odzipaj firmware zip v neko mapo, tam mora biti potem nek fajl ime.iso
2. v Nerotu izberi z 'Recorder/Burn image' ime.iso iz te mape
3. nastavi 'Finalize CD'
4. nastavi Write speed na čim manjšo
5. nastavi Write method na 'disc at once'
4. klikni 'Burn'

ajwa ::

:D :D :D :D
Hvala vsem na forumu za navodila .
Kupil sem tega kissa dp-1000 pa sem imel FW 284 ki pa mi sploh ni predvajal
podnapisov , pol sem pa nasnel FW 285 (NL) pa mi dela ko šus pa še odklenu sem ga
na vse regije .Res super.
Me pa zanima če obstaja kašn FW da bi npr. ko mam na cd zapečen film pa
mi ga zamrzne (isto kot na compu)- ker je neki zjeb.. (film) - da bi ta del preskoču
kot npr. avi defreezer pa bi film lufu naprej.
Sedaj morm izklopit plajer iz štroma pa nastavit cajt ene 20s naprej pol pa dela
normalno naprej.Z divx- fixom ga pa ne morem (ne znam) poprevit ker mi tudi ko ga
hočrm na C posnet zašteka.
No to rabm pri risankah za otroke , ker mam neki zje...ih , otroc pa jih gledajo skor vsak dan ,
pa mi pol skos težijo ko zacikla.
Anarhija - RULZ
What doesn't kill me, makes me stronger.

Stepni Volk ::

ajwa - sam sem prišel do ugotovitve, da prej dobim drugo verziijo (kolegi, download...), kot mi jo uspe popraviti :)

b_g ::

Stari supr use dela ku šus!!!!
Kupu sm KISS-a DP-1000 pred 1 tednom pa sm mu srečo da sm dubu tazga k ma že omogočenu region all!!!
Zakon !!
Hvala usem na tem forumu k ste tu skp spacal!!!!!:D :D :D :D

m21 ::

Hvala vam za vse informacije, ki ste jih napisali na forum. Prosil bi vas za pomoč: se je komu zgodilo, da mu po nalaganju novega firmware-a ne bi deloval daljinec? Ima kdo kakšno idejo kaj narest? Sedaj ga tudi flashat ne morem še enkrat, ker mi ne dela ENTER.... :(
Imam pa model DP100 in firmware 2.8.5 [modificiran].

Hvala vam za kakršnokoli pomoč ali informacijo!

lp, m

boko34 ::

m21

Ali si siguren da imas 2.8.5 firmware gor? Ker znani BUG - ne dela komanda je od verzije 2.8.8,zaradi cesar so jo tudi umaknili z neta.
Probaj it s komando ful blizu playerja in stiskaj - malo spreminaj kot,enkrat bo primla.Vsaj tako so delali nekateri,ki so imeli isti problem.

Lep pozdrav

m21 ::

Hvala Boko34 za tvoj odgovor. "Hudiča" sem pustil 3 ure prižganege in glej ga vraga, kar na enkrat začne delat. Upam, da bo tako ostalo.

PS: naložen pa imam modificiran firmware 2.8.5 - link sem dobil na tem forumu.

Hvala še enkrat za vse! LP,m!

blazko1 ::

Za vse, ki ste mi pisali naj vam pošljem firmware modificirane verzije 2.8.5.Sem šele včeri videl sproročila....:8)

Tu je link za firmware KISS DP-1000

Še prej, pa naložite 2.8.3

Lp B8-)
Blasko

maticm ::

blazko dej ti men povej če se mi splača gor dat tole verzijo ker sem nazadnje naložu tisto iz zgornjih povezav, ki sem jih tut sam dodal 2.8.5!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maticm ()

blazko1 ::

V bistvu je to verzija 2.8.5 , ki sem ji zamenjal datoteko s fonti iz 2.8.8
Kot vemo je imela 2.8.8 večje podnapise in izbiro področne kode,
ki si jo nastaviš na mS-Windows 1250 Eastern Europe v setupu.....
Jaz ga porabljam že kar nekaj časa...(včasih tudi zmrzne če preveč listaš in pregleduješ,vedar nikoli med filmom)


Lp B8-)
Blasko

centrino1 ::

Mene pa zanima, ali ima kdo probleme z navejšimi filmi? Van Helsing, Man on Fire,....Jaz teh filmov ne morem gledati s Kissom dp 1000. Enih sploh ne zažene, ali pa je full slaba slika (popačena). Imam firmware 2.8.5 modificiran. Ta napaka je najbrž posledica slabih codekov, ki jih vsebuje ta firmware. Baje je tudi neka rezlika v chipu, ki je vgrajen. Moj player je praktično nov, kupljen pred tednom dni. Ali se da kje pogledat kateri chip je vgrajen? Če kdo ve kaj v zvazi s tem, naj prosim odpiše!

LP

Matjaz_65 ::

Glede na to, da si kar obširno zbral problematiko me zanima ali imaš ti ali kdorkoli drug kakšno idejo zakaj imam probleme z nekaterimi doma zapečenimi DVD-ji in CD-ji.

Na PC-ju sem pred nekaj meseci prepekel 2 DVD-ja iz DVD-9 v DVD-5 (priprava z DVD Decrypter 3.1.9.0, Instant Copy 8.04, PDI2ISO 0.11; zapečeno z Nero 6.3.0.2) in 1 DVD, ki sem ga iz WMV kreiral s CyberLink Power Producerjem 2 in zapekel z Nero 6.3.0.2). Z vsemi tremi DVD-ji imam na KISS DP-1000 probleme, da po nekaj minutah ali nekaj 10 minutah začnejo blokirati, ponavadi pa tudi takoj, ko poskušam s Search tipko preskočiti. Razen tega mi noče predvajati filma z DivX 3.11, predvaja pa XviD. Poskušal sem z FW 2.8.3, 2.8.4, 2.8.5 in 285_arialn31b_SC_v4.iso, vendar je na vseh isti problem.

Danes pa sem poskusno zapekel še 2 DVD-ja iz DVD-9 v DVD-5 po enakem postopku in z istimi programi kot prejšnje, ki vsaj do sedaj delajo OK (V obeh primereih sem uporabljal Mmore DVD+R, vsi pa mi tudi delajo OK na PC na NEC 1300 in Power DVD).

Ali ima kdo kakšen nasvet ali naj ga nesem na servis?

Hvala!

Zgodovina sprememb…

plavko61 ::

A lahko morda kdo preveri nasledje zadevo na KISS-1000?
Player je priključen z scart kablom na televizor (torej samo stereo zvočniki), pa poskuša predvajat divx z AC3 zvokom.
Pri meni namreč ni zvoka, torej ne deluje downmix. Pri divx z stereo zvokom in pri DVD-jih zadeva deluje normalno.
A je potrebno zadevo kje nastavit, ali je kakšna druga težava?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

slodacar ::

Ali kdo ve, če bi ta firmware (2.8.5 - modificiran) delal tudi na DP1504?
Ali kdo mogoče ve, kje bi se dalo stakniti kak firmware, ki bi bil boljši od tistega, ki ga ponujajo na KISS-u?
Ali je postopek odklepanja regij pri DP1504 enak kot pri DP1000? (daljinec za DP1504 nima tipke "clear", tako da še preiskusit ne morem).

Vnaprej hvala za vašo pomoč!

bbobst ::

Naj še jaz nekaj vprašam.
A tale Kiss DP1000 bere Xvid z QPEL ?
Kako je s kombinacijo Xvid AC3 ?

teac ::

bbobst:
DP-1000 ne more predvajat filmov ki so kodirani z Qpel. Glede XviD+AC3. Baje da naj bi izginjali podnapisi (če izginejo, pritisneš pavzo, potem pa spet play), samo se meni to še ni zgodilo.

bbobst ::

Torej ni težav razen QPEL.
Kateri predvajalnik pa QPEL bere ?

teac ::

Baje da qpel prebavljata samo Elta 8883 in Yamada 6600 ( link). Lahko da še kak drugi...malo pogooglaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: teac ()

marS ::

mam kisa dp1000 že štiri mesce, požre vse kar dam not, sem že pisal enkrat prej, zdej...ne vem za ta qpel, ne poznam tega, je to codec al kaj? do sedaj še nisem snel filma s tem ker mi to vse laufa. sej filmov ne gledam veliko, 1-2 na mesec, edino enkrat (včeraj) se mi je zgodlo, ko sem gledal nek Battlestar Galactica da sem nekje na 40minuti prtisnil pavzo in čez kakih 8 min sem se vrnil, pa je zadeva friznila. sem ga resetiral in potem je cel film delal normaln naprej. to je bilo edinkrat da sem imel kak problem s filmom oz. s kissom.
V glavnem za uporabljam za glasbo, na dvdje si snemam musko - mp3je, ogge in wmaje in potem to poslušam.
Ja en problem na katerga sem zasledu, pa mi ni še nihče odgovoru: tiče se fotk: če dam pictureCD alpa bilokak CD sz fotkami, mi v slideshowu vedno pri prehodu na naslednjo sliko trzne, najprej je majhna slika na sredi potem jo skalira na cel ekran in to se vidi kot trzaj oz. premik. to mi je pr vseh fotkah, je kdo že naletel na ta problem oz. kaj je za nardit?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Damjan Jagar ::

Tudi sam imam isti player in z gledanjem fotk nimam opisanih težav. Kateri FW pa imaš naložen? S čim si slikal? Velikost fotk? Si morda probal gledat CDje od koga drugega? Tako boš izločil možne krivce.
http://jagar.si

marS ::

no sej z niso neke velike težave, fotke so različne, ma na en cd dam ponavad originale iz digitalca, so v povprečju okoli 750 kb, sem probal tudi večje in manjše, to se mi dogaja sz vsemi firmwarei ki sem jih probal, ta zadnjega mam nizozemskega mislim da je 2.8.3 al neki tacga
...no more heroes...
https://ilbis.com/

maticm ::

evo isti problem tudi pri meni!
Ko sem isti CD gledal na bellagiu je delalo normalno!
Velikost fotk...so kar >= 1Mb/fotko

Olajuwon ::

MMM jaz sem lihkar si dal troy na moj Kiss, pa mi šteka. Kot mi je znano nima qpel kodeka, je pa xvid, mislim pa da ni v kombinaciji z AC3, vsaj tko ne piše na izvorni datoteki. Bom probal z pauza in potem spet play... ampak mam občutek, da ne bo kaj dosti pomagalo. Moram priznat da sm malo razočaran...
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

trpo ::

Meni nekateri filmi zablokirajo za nekaj sekund, potem pa tečejo normalno. Zvok medtem teče naprej. Sem pa ugotovil, da je to posledica slabo zapečenega CD-ja. Pač kaj morem, če imam za en ku**c pekač :D (3 leta star Acer - že nov je bil zanič) Morda je tudi to razlog za tvoje težave.
www.LOST-serija.net

strmi ::

Ali mogoče kdo pozna še kakšen drug program poleg AviCheck in GSpot za preverjanje DivX ali XviD filmov. Dogaja se mi, da pri nekaterih Xvid-ih, ki imajo B-vop vključen zadeva preskakuje pri nekaterih pa ne. Zagotovo lahko rečem da z novim XviD 1.0.2 and DivX 5.2.1 tudi če je B-Vop vključen zadeva ne šteka (AutoGK nastavitev za EES). Imam pa nekatere starejše XviD filme pri katerih slika preskakuje. Filme kopiram na DVD-je in bi rad predhodno ugotovil kje je problem, da tiste ki niso uporabni prekonvertiram. Tudi nekateri novi filmi so konvertirani na takšen način. Lahko rečem da redki, ampak so.

Po update-ov sem firmware po recpturi, ki je že kar nekaj časa znana in ni se mi še zgodilo, da bi mi kateri starejši DivX3 predvajal normalno. Ima mogoče kdo podobno izkušnjo z DivX3-ji ali se to dogaja samo meni.
Edini izhod vidim v prekonvertiranju in namreč v XviD brez B-Vop ali pa DivX 5.

Drugače, da nebom samo kritiziral mislim da je KIss DP-1000 trenutno edini DivX XviD predvajalnik, ki podpira podnapise z ČŠŽ-ji tako kot se šika, sivo transparentno ozadje z belimi črkami in standardne velikosti kot jih lahko vidimo na TV programih kjer predvajajo podnaslovljene filme. Problem, ki sem ga izpostavil zajema samo par procentov novih filmov ki se dobijo preko P2P portalov. Zato se ne bati nakupa.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: strmi ()

dr.E ::

Pozdrav!

Imam problem, ker mi na KISS-u DP 1000 zdaj ne dela že kar vsaki tretji film.. tisti ki pa dela pa zelo pogosto trza, oziroma se zaustavlja in poganja, kot bi bil poškodovan cd-rom... Prilagam sliko z podatki o filmu Human Satin, ki mi dela na Yamadi in na PC-ju.... na KISSU pa mi izpiše samo naslov.... HUMAN StAIN.avi....
Ima kdo kakšna splošna navodila glede tega kaj na KISSU dela in kaj ne?




LP dr.E

marjan1a ::

Zdarvo kaj tebe zanima za kiss dvd dp-1000. Na tej strani imaš program za šumnike in za povečanje podnapisov pod 2. 8. 5 to je ta drugi za prenesti na tej strani
stran na www.Teambreskva.Com
ciao

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()
««
2 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321011 (46355) cryptozaver
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524556 (5054) JanezC
»

[DivXviD] Yamakawa predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
30235378 (14167) aco111
»

Kateri Divx predvajalnik kupiti svojim staršem?

Oddelek: Kaj kupiti
152492 (2054) Yossarian
»

Pretvoriti XVID v DIVX in imeti podnapise.

Oddelek: Zvok in slika
132637 (2402) Jeronimo

Več podobnih tem