» »

[divXvid] Yamaha predvajalniki

[divXvid] Yamaha predvajalniki

1 2 3
4
»

spflaum ::

problem Italic fontov se ne pojavlja na npr. Yamada, Philips, Yakumo, Hyundai...

pri Yamahi je pa viden "/i" znak.. zakaj to?

KleBac ::

Ker Yamaha ne zna odstraniti "on-the-fly" t.j. med predvajanjem < i > in < / i > tagov.

In my life....I should do what I could !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KleBac ()

WamPIRe- ::

Živjo!
Sodelavc ima Yamaho DVD-S540 pa me zanima ali se da prpravit ta player da predvaja divx filme in podnapise?
hvala in lp
Msi Z77 | Intel i7-3770K | Kingston HyperX DDR3 16GB
CM Silent Pro Gold 700W | Asus RTX 2080 | Samsung 850 EVO 250GB
Samsung 850 EVO 500GB | 2x Asus ROG PG279Q

Yagi-san ::

Pozdrav !

Iščem Firmware za Yamaho S559 mk2. Morda ve kdo kje bi ga lahko dobil ? Ne predvaja šumnikov ( ne vedno ) ! Hvala


Yagi-san

mojslavnik ::

Živijo!

Posodobitev firmware za YAMAHA DVD-S559 MK2 (pet različnih fontov za DIVX) sem opravil z firmwarom,
ki sem ga dobil na tej spletni strani http://www.bigbang.si/?kat=posodobitve&...

Obvezno preberi dvakrat navodilo!!!!!!

LP

Moj Slavnik

nitro2 ::

lp
si kdo od vas lasti yamaho s661, s hdmi in usb vmesnikom. ...odločam se za nakup in me zanimajo mnenja...priklopljena bo na marantzov reciever in panasonicovo ali pa lg plasmo...
opcija je tudi pioneerjev dvd dv 400v
je dosti slabši od yamahinega?
hvala za morebitne odgovore

danix1 ::

V bistvu sta podobna, obadva imata MTK čip, torej se lahko nadgrajujeta. Pioneer edino za razliko podpira 1080p preko HDMI izhoda (ta signal je kompatibilen samo z najnovejšimi LG in Panasonic plasmami). Tovarniško imata oba majhne podnapise, vendar je za Yamaho že firmware na Big Bangovi strani, za Pioneera pa se ga tudi verjetno že najde na netu.
Pioneer ima malo več funkcij (recimo Go-To funkcija, ki je zelo uporabna pri divx-u), boljši daljinec in je tudi cenejši, torej je za mene mogoče malo boljša opcija.

LP

proart ::

Pozdravljeni!
Zanima me, če ima kdo mogoče FW za S540?

Najlepša hvala

djsim ::

Zdravo

Vidim, da se na temo Yamahinih predvajalnikov ze eno leto nik aj dosti pisalo. Zanima me ali ima kdo Yamahin DVD-S663. Ce ga ima kdo, me zanima ali se da dobiti kasen firmware oz. so ze podanpisi po default-u dovolj veliki? Kako je z branjem iz USB kljucev ali UDB diskov?

kelly1 ::

Enako vprašanje,...

ali podpira WMV datoteke,... oz. ali se da za ta denar dobiti kaj "boljšega"

LP

monaco ::

Obujam staro temo. S550 ne predvaja slike. Ko ga vklopim mi sicer TV sam prestavi na scart vhod, toda potem napiše no signal. Probal preko vseh treh izhodov. Kaka ideja?
www.ramsak.si
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954392620 (49116) NejcSSD
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21534690 (9510) kekpek
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724201 (8815) bizi72
»

[divXvid] Podnapisi izginejo na komponenti

Oddelek: Zvok in slika
116848 (5505) krneki

yamaha dvd-s550

Oddelek: Zvok in slika
71731 (1676) CaqKa

Več podobnih tem