» »

[divxvid] LG predvajalniki

[divxvid] LG predvajalniki

1
...
3 4
5
»

moti ::

No, zdej sem spet tastari DVD priklopil in ugotovil, da ga gledam na SVHS in da je slika OK če tudi nastavim izhod na SVHS. Na LG pa ne najdem kje bi nastavil izhod na SVHS, če se sploh da.:(

koks2005 ::

Imam dvx 298h. Ko predvajam kompresirane filme mi slikica malo friza. Pri prejšnjem predvajalniku sem posodobil FW in je delal. Tu bi poskusil tudi to, a nisem nikjer našel pravi FW. Ali kdo ve kje ga najdem oz. katerege lahko uporabim za moj model playerja?.

Poleg tega imam probleme pri podnapisih. Enostavno jih ne bere. ALi ima kdo kakšno rešitev?

thx

ŠumnikX ::

Ok, ker mi je predrago Podtalje zaprlo temo jo bom pač nadaljeval tukaj, kjer je prostor za to.Namreč:

Ker sem v koš zmetal že 2 dvd playerja ( xoro in hyundai ), me je izučilo in namerevam nabavit nekaj, kar bo dejansko dobro in trajno. Najbolj se zanimam za tale LG-jev predvajalnik: http://www.mimovrste.com/artikel/111004... - LG DVX392. Ima kdo kakšne izkušnje z njim? Kakršnakoli informacija bo dobrodošla. Imam LCD tv.

Link ni bil pravi http://www.mimovrste.com/artikel/111004...

Ok,nabavil LG DVX392H,impresivno zaenkrat.Oblika podnapisov mi je precej boljša kot recimo pri phillipsu.Le ena stvar: Kljub temu, da sem nastavil podnapise s kodo na slovenščino mi ne zazna č-ja, š in ž pa. Kdo ve v čem je finta?

Nobeden nič ne ve kaj je s temi č-ji.Ni logično, nastaviš na slovenščino in potem ti ne dela č. Bizarno. Še posebej ker vse ostalo štima...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ŠumnikX ()

Tarzan ::

Sam sem imel podoben problem, tudi z LG predvajalnikom. Sem klofnil po tipki subtitle in nekaj časa počakal, da se je zagnala izbira nabora znakov. Šel sem lepo na cp-1250 in zdaj vse lepo štima.

Abzng ::

Jaz imam LG HT503 SH (hišni kino!) in podoben problem. Č-ji definitivno ne delajo pri Divx-ih. Bom poskusil kot pravi Tarzan. Nastavitve sem sprobal vse - poljsko, češko in na črticah 8376 za slovenščino, pa ne pomaga.
Me pa vseeno zanima - če kdo ve:
a) kako pogledam, kateri FW imam in preverim če je zadnji (poljski nemški in ostali linki ne dajo sadov)
b) ker očitno za ta model FW-ja ne najdem (ali kdo vseeno ve, kje bi ga našel?), ali je kateri kompatibilen, pa seveda da ne bom škatle zaj..., ker me bo potem žena...
c) pa še ena stvar, če daš na plošček več podnapisov (srt/sub datotek), kako jih moraš potem poimenovati. Za eno vemo vsi - enaka imena, kaj pa za ostale.
Hvala vsem v naprej!

Abzng ::

Dopolnitev gornjega!
Dela! Malo drugače kot opisuje Tarzan, ampak ideja je njegova - hvala!
Torej to verjetno velja za več vrst LG hišnih kinov in DVD predvajalnikov. Stisneš tipko SUB-T in prikaže se opcija izbire podnapisa in njegove izključitve. Džiš malo dlje - izpiše se kodna stran CP 1252, ki ne podpira č-jev. potem pritiskaš hitro po tipki in številka se veča. Čez nekaj časa pade (vrže te na začetek kodnih strani!) in ko si na CP 1250 se ustaviš. In dela pravilno, in delajo tako sub-i in srt-ji.
Moram povedat, da so mi Avstrijci na LG napisali, da je SW error in napotili na Vicoma oz. Comtron. Na Vicomi so me napotili na BigBang po posodobitev. Posodobitve pa ni nijer, ker je sploh ne potrebuješ, lahko pa bi napisali to v kaka navodila - ampak...
Skratka širite dalje!

HyperGL ::

zdravo,

jaz pa imam doma LG LHW 5200. Imam težave z brezžično povezavo zvočnikov, saj le ta onemogoča brezžični internet v celi hiši (verjetno tudi zunaj kje). Kaj lahko storim, da se to ne bo nadaljevalo?

jasminm ::

Pozdravljeni.
Kupil sem dvd predvajalnik lg dvx392h z usb priklopom. Imam tudi prenosni disk Verbatim 120 GB. Ko priklopim prenosni disk na DVD predvajalnik mi ne zazna nobenih datotek na njem. Na enem drugem angleškem forumu sem prebral, da nekomu dela tudi ko priklopi 250 GB disk.
Disk sem imel formatiran na NTFS in ni delalo. Potem sem formatiral na exFAT (za formatiranje mi ponudi opcijo NTFS ali exFAT) in tudi ni delalo.

V čem bi lahko bil problem?

Lp

DocRob ::

Malce lemrsko vprašanje ima vhod za USB kljuc ali lahko gledam (Dvd) prek kljuca. Musko lahko, ne vem pa za filme 8-O

Lp

mareee89 ::

Zanima me ali obstaja kater LG predvajalnik(domači kino) z optičnim vhodom ker mam lcd lg 4000 serijo z optičnim izhodom pa bi rad probu 5.1 zvok met na hišnem kinu ker lg predvaja mkvje in skor vse formate? hvala lp.

SeBa1987 ::

Ima kdo mogoče dvd predvajalnik LG DVX482H? Zanima me kakšne so izkušnje s tem dvd predvajalnikom in predvsem kako prikazuje podnapise za divx filme?? nekako ima ta dvd edino to kar potrebujem 5.1 priklop, usb, ter hdmi priklop... zanima me če bere šumnike ter če so podnapisi dovolj veliki?

bizi72 ::

Ne bere Č LG DVX482H tudi če pritiskaš subtitle ne pomaga,nesel sem ga zamenjat za Philips DVP3360/58 firmwar
je od DVP3360_12Bin dela v nulo ima HDMI in usb kjer lahko gledaš filme. Priporočam ti ga ne bo ti žal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizi72 ()

SeBa1987 ::

samo nima pa ta philipsov za 5.1 priklop...

ginika ::

Imam DVD predvajalnik LG DVX482H in imam težave pri prikazovanju črke "č" pri divx podnapisih. Enake težave imam tudi pri enem prenosnem LG predvajalniku. Nastavil sem kodo za Slovenščino 8376, ampak ne dela....
Ali je komu uspelo, da se č-ji izpisujejo normalno?
Mogoče ve kdo, če obstaja kakšen Firmware?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ginika ()

mayhem ::

Tudi jast imam ta LG DVX480.

Vse sem nastavil na Slovenščino kot jetreba pa ne dela šumnik črke "Č" vsekakor me to ne moti.
Gdo pa še pobira filme divx sedaj so DVD-ji tukaj pa itak štima vse z šumniki tako,da na DVIX kar pozabite počasi:)

Predvajalnik je kar poceni za to kar nudi glede avdio zadeve DTS,Dolby Digital,Koksial priključek,usb...
Če bo delal eno leto za ta denar bo že presegel moje meje:)

Lp
Lep pozdrav.....

kekpek ::

Hvala Tarzanu. Na svojem lg predvajalniku sem po enem letu prišel do črke č
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639084 (11133) JanezC
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724318 (8932) bizi72
»

[DivXviD] Evertone predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
3814080 (5392) Jedi Master Yoda
»

[divXvid] Daewoo predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10317072 (8111) Rašo
»

[divXvid] Samsung predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
143290 (2396) homer007

Več podobnih tem