» »

Zveza Komunistov Slo-Techa

Zveza Komunistov Slo-Techa

Dr Evil ::

Recimo,da ni tako?:\ :D

poweroff ::

Zdaj gredo stvari nekako takole - tole je kratek povzetek debate. Komunisti preko Slo-Techa skušajo vplivati na javno mnenje. Enako delajo preko Mirovnega in RTV. Ko se bo jutri Janša zataknil še v neko ustanovo, bodo naši forumaši začeli trditi, da so se komunisti zaredili tudi tam - sami so brez domišljije. Aja, protikorupcijska komisija - tam so tudi komunisti. Nova vlada je brez korupcije.

Seveda je to samo Slovenija. Na globalni ravni so se komunisti povezali z Islamisti. cilj je seveda zrušenje uspešnega kapitalizma in razdelitev sveta med verske (islam) in ideološke (komunisti) fanatike.

Edini, ki nas rešuje je Bush, na lokalni ravni pa Mrkaić... aja, ta je odšel v bolje plačano službo v tujino, potem, ko je bil sprejet v nadzorni svet petrola, kjer dobiva 500.000 SIT mesečno (ne, mesec dni nazaj so isti ljudje na tem forumu trdili, da Mićo ne bo odšel. On pa že ne.). Ja, Janša. Ta nas rešuje.

Seveda mora vsak prispevati po svojih močeh. Recimo tule na forumu Thomas, pa Dr.Evil malo pomaga. Eni gredo v Irak. Vojna je neizprosna.

"Dajte mi moje tablete."

Eni opensurcarji pripravljajo prikrit državni udar. Matthai in Deadalus sta pa ali prikrita in nevarna zarotniška komunista, ali pa zavedena.

Vsaj dokler mislita drugače. Oziroma - naj le mislita - samo da tega ne povesta.

Zdaj.. je o resnična zgodba, scenarij za fikcijo ali blodnja?
sudo poweroff

Thomas ::

To so tvoje blodnje Matthai. Tvoje.

Ali pa tvoja karikatura. V vsakem primeru plod tvoje domišljije.

> Eni opensurcarji pripravljajo prikrit državni udar.

Ne bi vedu. Od kod ti ta podatek?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

nevone ::

>Oziroma, gre se za stopnjevanje paranoje,

Seveda, ger za stopnjevanje paranoje. Smo ta paranoja in brez realne osnove. To ni nekaj, kar sploh ni možno. Prav tako, kot nekateri zatiskajo oči pred napakami zaostalejših civilizacij, ki so videti večje od napak naprednejših, ravno tako je zaradi tega treba, da nekdo pokaže nanje.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

poweroff ::

NE, Dr.Evil. TI si trdil nekaj, ne jaz. TI dokaži.


Ker sem pa dober po srcu :D , ti bom malo otežil dokazovanje. Recimo seznam oseb, ki niso bile v partiji in niso komunisti, pa so zaposleni na Mirovnem:

Vlasta Jalušič
Gorazd Kovačič
Roman Kuhar
Aldo Milohnić
Mojca Pajnik
Mojca Sušnik
Gregor Tomc - celo aktivno nasprotoval prejšnjemu režimu
Tomaž Trplan

Zdaj pa na delo.
sudo poweroff

Daedalus ::

Dr. Evil - Thomas je tisti z idejo o vsesplošni komunistični zaroti. Naj jo kr on dokazuje. Al pa ti... Jaz sem samo napisal, kaj mislim. Al ti tud misliš, da se pripravlja komunistični udar z namenom odstranitve Izraela, ZDA... ki bo v navezi z Islamom zavladal svetu?

(Zdaj če ne vidiš, kje ležijo problemi takega scenarija - ti ne morem pomagati. Maš pa očitno hude težave s sprejemnjem mnenj, ki se razlikujejo od tvojega. Ampak, to je že itak znano...)

Seveda, ger za stopnjevanje paranoje. Smo ta paranoja in brez realne osnove. To ni nekaj, kar sploh ni možno. Prav tako, kot nekateri zatiskajo oči pred napakami zaostalejših civilizacij, ki so videti večje od napak naprednejših, ravno tako je zaradi tega treba, da nekdo pokaže nanje.

Evo, se spet delno strinjam. Z drugim delom posta. Ker namreč obstaja v tem povezovanju komunizma in islamskih skrajnežev en majcen problem. Namreč - eni so po definiciji ateisti (vsaj naj bi bli), drugi so pa verski skrajneži. Zdaj mi pa razloži - kako naj to deluje v navezi? Možno je marsikaj, samo zrušitev demokratičnega režima s strani levičarjev? Dajte no ne bluzit, prosim lepo. Ja, največja leva zabloda je v tem, da se naj ostale pusti pri miru, naj živijo, koker jim paše, ampak to še vedno ne pomeni organiziranega povezovanja z islamskimi skrajneži, v želji demontirati zahodno demokratično ureditev. Tudi nasprotovanje članstvu v zvezi NATO samo po sebi ne pomeni želje ukiniti zvezo. Tudi nasprotovanje vojaškim posegom Izraela v Gazi in na Zahodnem bregu samo po sebi ne pomeni želje po uničenju Izraela. Pomeni pa izražanje mišljenja o svetu okoli sebe, nestrinjanje z določenim načinom reševanja konfliktov...samo eni so to očitno spregledali. In pol izpeljuejo takele teorije o zarotah...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

Dr Evil ::

Matthai,samo poglej,kdo je šef antikorupcijskega urada,pa boš videl koliko je ta urad vreden.Nič.Tovariš Kos svojih pač ne bo ovadil.Sploh pa ne pri takšni zakonodaji,ki uradu dopušča le "opozarjanje".Ja to je nekak tak,kot bi mene zaposlili,da bi se zjutraj drl,da sonce vzhaja.

Alexius Heristalski ::

Očitno je prišlo do zmede. Po moje je Dr Evil Matthaija zamenjal za Daedalusa.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Dr Evil ::

Matthai,kako pa veš,da niso bili v partiji?A si pogledal na top secret seznam?:\

Ok sem ta dva zamenjal,ker sem si Daedalusa nekoliko bolše zapomnil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dr Evil ()

Primoz ::

Po mojem mnenju pa sploh ne bere kaj pišejo drugi ... in enostavno tupi svoje (tako kot še precej udeležencev te teme).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

nevone ::

Mah malo ste zamešali. Gre za spopad idej in ne spopad članov neke Partije z člani neke druge Partije. Jest komot nisem član Partije, pa komot zagovarjam vse njene ideje in dejavnosti. In forum točno to je. Spopad idej. Za kaj več je treba na Sodišče pa u Parlament.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

Thomas ::

> To ni nekaj, kar sploh ni možno.

Zdej vemo celo, da je. Najmanj od zrušitve WTC vemo, da je to vojna dveh civilizacij. Pa bi lahko vedeli že prej.

Sej vem, Bush pa Clinton pravita, da to ni vojna civilizacij. Zmanjšujeta ponen tega.

Ukrepa pa Bush, kakor da je. Good.

Kaj pa narediti s komunisti, ki se valjalo pod nogami? Nič. Samo povedati, da njihova jamrarija JE voda na mlin tistih, ki so si zadali razširiti Palestino na Izrael, Džamaherijo pa na cel svet.

Če je bila včasih taktična nakana Sovjetov, da Arabci porazijo Izrael ... so Islamisti zdej sklenili obračunati tako s komunisti kot z nekomunisti.

Jasno, njihove možnosti so majhne, obravnava pa mora vseeno biti resna.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

poweroff ::

Dr.Evil - ne bom se pustil speljati na drugo temo. Pustiva (za zdaj) protikorupcijsko komisijo ob strani. Govoril si o komunistih oz. udbaših na Mirovnem. TO dokaži.

Matthai,kako pa veš,da niso bili v partiji?A si pogledal na top secret seznam?
Nima top secret seznama. TI GA IMAŠ. Saj ti praviš kdo je bil član partije, oz. celo UDBE (!!!) in kdo ne. Ti povej.

Ali pa tvoje izmikanje pomeni, da nimaš dokaza? Da nabijaš v prazno?

Potem vztrajam, da se opravičiš in priznaš svojo napako.
sudo poweroff

poweroff ::

Thomaso odgovor na njegov prejšnji post: To so tvoje blodnje Matthai. Tvoje.
:D :D :D
sudo poweroff

Thomas ::

Kako pa mislite, se Arabci počutijo pod Islamisti?

Slabo. To je tudi njihovo prekletstvo. Pa če vejo ali ne. Tako kot je bil komunizem naše prekletstvo.

Demokracija in kapitalizem bosta morala po celem svetu. Pa če komunisti in islamisti to hočejo ali ne.

Kaj komu še ni jasno?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Daedalus ::


Demokracija in kapitalizem bosta morala po celem svetu. Pa če komunisti in islamisti to hočejo ali ne.


Kdaj je pa kdo od "komunistov" temu nasprotoval? Je pa res, da so pogledi na širjenje demokracije hudo drugačni, ja. Eni bi s topovi, drugi pač ne. Ne bi rekel, da obstaja toliko spor o če, kot obstaja spor o kako.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

poweroff ::

"Pobijmo vse, Bog bo že ločil slabe od dobrih".

To so Križarji rekli v Jeruzalemu. V srednjem veku.
sudo poweroff

Thomas ::

Kako?

Z meme attacki, jasno. Predvsem tako, nekaj pa seveda tudi z orožjem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

nevone ::

>Eni bi s topovi, drugi pač ne.

Ponekod ne gre drugače. Sadam ni bil pripravljen na nikakršna pogajanja o tem. Sej se ga je dosti dolgo časa prosilo in mu popuščalo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Thomas ::

> "Pobijmo vse, Bog bo že ločil slabe od dobrih".

No, Matthai, mirovniki se boste le pustili pobiti, potem bo pa bog sam vedel, kateri ste tapravi.

Če že daješ skrajne primerjave, bodi mirovniško dosleden.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

Hm... Bom mal off-topic...

OFF TOPIC STE!

;>

OwcA ::

Otroška radovednost - gonilo napredka.

Meamoto ::

Jao, jao, jao in še enkrat jao...

Thomas, vidim, da imaš le dve možnosti za dosego resnične sreče.. Ali se prijavi v slovensko vojsko in pejdi dol v Irak malo streljat te preklete grde in zlobne teroriste, ki so tako zelo nesramni da ne marajo da bi jim svet kradel nafto in metal bombe po glavi, ali pa se preseli v kakšno podeželsko hišico v Ohio-u, kupi par pušk in star pick-up, pa boš lahko streljal te preklete komunajzarje, ki nočejo it napast vsake države, ki ameriki ne nastavi riti da jo poj**e. Saj piše v njihovi ustavi da lahko, ne?

In za konec samo še: jao, jao in jao...

Thomas ::

Nič ne stokaj! ;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Meamoto ::

Ne morem pomagat, sem pač dobil hud glavobol po branju te teme.. :P

drejc ::

Meamoto: Čigava je jablana...tistga, ki jo posadi, al tistega čigar je zemlja?
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

perci ::

drejc: Tistga, čigar je zemlja - ne vem pa kako vezo ima to z nafto, sej nafte ni nihče sadil.

drejc ::

Nafta se je kradla prej s strani lokalnih diktatorčkov. Zdej jo kupujejo zahodnjaki.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Meamoto ::

Eh, že vse lepo in prav, ampak lokalni diktatorčki so jo vsaj kradli, ne pa plačevali z kasetnimi bombami.

drejc ::

Zimzelene slike

"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Jst ::

A čem še jaz? Eno AbuGhraib?

drejc ::

Ma daj, da bo strip ratu.

Važn da meamoto prav da so jih diktatorčki bol tretiral kot ameri zdej.

:\
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Daedalus ::

A niso to orodja Svete Inkvizicije>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Meamoto ::

...da so jih diktatorčki bol tretiral kot ameri zdej.

Vsaj žive so jih puščali...

Thomas ::

> Vsaj žive so jih puščali..

A se ti delaš da ne veš?

Ne morm verjet, kako je lahko nekdo butast.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

veteran ::

Vsaj žive so jih puščali...

Mislm, tole je pa izjava tedna. :\
A ti resno misliš, da je bil Sadam en prijazen diktatorček? klik

Meamoto ::

Daj povej mi še, da so mi komunisti sprali mozak.. daj no, daj!! :P

veteran ::

Eh, izjave o pranju možganov pa kar Thomasu prepuščam. >:D
Zgleda, da ima na ST poseben status svetovalca za komunajzarske zadeve. Ker če bi kdorkoli drug privoščil take izpade, bi mu Tajna polis hitro pridelala kakšen častni naziv in ustrezen barvni vmesnik. :D

Primoz ::

Saj Thomasu ga bomo tud ... samo da mamo zasedanje CKja ZKS -- če ne bo kmal mir.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

jype ::

Ce demokraticni zahod ne zmore v okviru lastnega sistema vrednot resiti problema terorizma, se bo moral reformirati. Enaka pravila pac morajo veljati za vse, sicer je osnova za terorizem inherentno vpeta v sistem.

Ce bi desnicarji namesto jamranja dejansko naredili domaco nalogo, bi ta problem ze resili. Levicarji smo ga ze, samo je malce prevec radikalen in posledicno ne more biti izveden. Odgovorni za masovne poboje (katerekoli) pac ne bodo sli pred sodisce, dokler enaka pravila ne veljajo za vse.

Zdaj pa pridemo do tezke odlocitve, ki je niti hardcore levicarji niti hardcore desnicarji ne morejo sprejeti. Samo da tule nisem se srecal pravega hardcore levicarja, ki bi rekel, da si je kdo genocid zasluzil, desnicarji pa pogosto omenjajo, kako je vojasko posredovanje genocidnih razseznosti izvedeno za dobro in v korist zrtev. Odlocitev je enostavna, vendar zelo dvorezna: ali boste obsodili vse zlocince, ali pa bomo se naprej ostali v svetovni anarhiji, ki je zdaj prisotna. Ce kdo lahko rece, da je vojna v Iraku dobra, potem pac ne zna logicno sklepati, ali pa se njegov sistem vrednot ne ujema s sistemom vrednot, s katerim se strinja vecina legitimnih oblasti. Morda bi bilo dobro, ce bi vas v druzbenem interesu izlocili iz druzbenega zivljenja. Tako kot se je to pocelo v starem in se pocne tudi v novem svetu.

Thomas ::

> Saj Thomasu ga bomo tud ... samo da mamo zasedanje CKja ZKS -- če ne bo kmal mir.

Ko bom neaktiven kot Primoz, potrebe za nazivom ne bo nobene. Takrat bo Izvršni Komite Politbiroja Centralnega Komiteja Komsomolske Partije Slotecha sit, forum bo prešel pod MI in bo strpen ko 100 Mladih Forumov ZL!

A je to vaša ambicija?

Povejte če je.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

poweroff ::

Kako bo prešel pod MI?

A ni že zdaj del MIja? Saj ste menda uspešno razkrinkali levičarsko zaroto.

Navodila seveda dobivamo direkt iz Kremlja. Josif Stalin je namreč še živ, pa Elvisa so tudi zadnjič baje vidli.
sudo poweroff

perci ::

A je to vaša ambicija?

Povejte če je.

Če boš kršil pravila, boš dobil naziv tko kot vsak drug. Verjamem, da bi rad zase posebna pravila, ampak žal tako ne gre.

Če bi pa rad odšel iz foruma, lahko mirno odideš (tko kot vsak uporabnik), ni treba neki grozit - ti ne pristoji.

Thomas ::

Zgleda da bo res zasedanje CK! Puščice že letijo, pisanje se je zaostrilo.

Hm, hm ...
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Damjan Jagar ::

pisanje se je zaostrilo

Poskusi biti nepristranksi in oceni še svoje izjave. Včasih znaš biti prav nesramen.
http://jagar.si

Thomas ::

Nesramen in brutalen. Nedvomno. Zaostrujem pisanje.

Vendar nisem si jaz izmislil seje CK ZL Slotecha, niti tele teme. Z "ostrino" tipa maoistične levice so davno pred mano in mojo ostrino začeli drugi. Imeli so monopol, kot ga imajo še vedno po drugih SLO forumih. Alternativa njim ne sme biti tako sramežljiva, kot bi oni hoteli.

Poglej samo tele Kyotarje! So se šopirili do pol leta nazaj, da ne morš verjet! Kdor ni bil ZA Kyoto je bil takoj označen za "uničevalca okolja". Dokler jih kislo poletje ni ohladilo, jih ni blo za prenašat, v njihovi "vednosti".

Z (neo)komunisti je podobno.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

drejc ::

Kaj pol, a bote brisal žalitve Iračanov kot je v skladu s pravilnikom S&Tja al ne?

Ker to, da nekdo ignorantsko prebavla citate da Saddam ni masovno pobijal/plinil/mučil Iračanov ni moralno sprejemljivo. Tako kot ni moralno zanikat kaj so Ameri delal v Vietnamu, Tito&co. v Teherjah in drugod ter Hitler z Židi.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

OwcA ::

Že dlogo časa se sprašujem, kaj želite s to temo doseči. Ko človek takole bere, se zdi, kot nekakšna mešanica med slabo moderiranimi PČ (ne toliko v smislu dejansikh posegov v teme, kot držanju rdeče niti) in Pritožbami. Treba je priznati, da je kot obojno precej neučinkotiva, da ne rečem nesmiselna. Ta oddelek bere relativno malo ljudi. Za širnjenje idej (kakršne koli že so) so precej bolj prikladni PČ, razvlečenih Pritožb pa že kar nekaj časa ne odobravamo.
Skratka mi (ST) smo že zdavnaj dojeli poanto, s takšnole temo se le krha teža vaših ugovorov, oziroma predlogov.

Še najboljša stvar iz te teme, je bilo tisto, kar sem prestavil v novo, ampak očitno so medsebojna zbadanja precej bolj atraktivna kot resna debata. Patetično. :\
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Thomas ::

Moja malenkost je v odcepljeno temo prispevala kar nekaj šokantno zanimivih postov, če dovoliš tolikšno neskromnost.

Zato mi naj bo tukajšnji lov na komuniste odpuščen. Oziroma vsaj naj mi bo to šteto v olajševalno okolnost.

Vendar se strinjam z Drejcem. Odnos, ki ga on kritizira malo višje, se hoče vzpostaviti za defaultnega. Če si tak profil, kot ga on obsoja v svojem prispevku, potem imaš (kot kažejo izkušnje) občutek nekakšnega defaultnega prava, veljavnega za Slovenijo, njene televizije in njene forume. Kritizerji tega smo videti kot moteči elementi. No, saj smo, tak je namen.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OwcA ::

Politicna opredelitev organizacij (so)financiranih z davkoplacevalskim denarjem

Zabavajte se!

P.S. drugic debatirajte o cem, za kar si je lazje spomniti naslov ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

To sem čakal! (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
738126 (6302) donfilipo
»

Demokratizacija Arabskega sveta v akciji... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1069243 (6873) Double_J
»

Ne bojte se, mi smo vasi prijatelji, odresili vas bomo muslimanskega mucenja! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
47327151 (17885) kuglvinkl
»

Palestisnko-Izraelska kriza (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18413669 (11122) jype

Ali bodo Združene Države napadle Irak? (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Loža
215556339 (34292) Tomi

Več podobnih tem